Straistari – Suciu (46. Carastoian), Craciun (C), Dijinari, Revenco – Turcan, Dros – Kleščenko (54. Iosipoi), Stina, Belousov – Damašcan (65. Gulceac).
Gishamer – Riedel, Schreiner
Stadionul Zimbru, Kišiněv
Bosna
Kovačevič (46. Zlomislič) – Pidro, Milojevič, Barišič, Beganovič – Marič, Čavar (C) (84. Djokanovič) – Resič (76. Bradonjič), Mustedanagič, Salčin – Lukič (62. Hadžič).

Ačkoliv Bosna a Hercegovina byla blízko k vítězství, remízu zařídil Moldavsku kapitán Craciun trefou z pokutového kopu. Mějte hezký zbytek dne.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13.
90+5'
90+5'
Dnešní utkání končí odpískaným faulem Mariče.
90+4'
Po dvou rohových kopech Salčina je konec totožný po zablokované střele Djokoviče.
90+3'
Střela Mustednagiče byla pozornou obranou Moldavska sražen a na další rohový kop pro Bosnu a Hercegovinu.
90+2'
Craciun si připisuje faul.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
89'
Žlutou kartu dostává Zinedin Mustedanagič (Bosna a Hercegovina).
89'
Mustedenagič ostrým skluzem zbytečně zajel do moldavského brankáře.
89'
Střela Hadžiče sice mířila mezi tři tyče, do sítě však nepronikla.
88'
Mimo brankový prostor pálil Turcan.
87'
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu střelou po zemi je ARTUR CRACIUN – 1:1!
87'
Byl nařízen pokutový kop pro Moldavsko!
87'
Stinova střela neprošla za Zlomisliče.
84'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází marijan Čavar, přichází Andrej Djokanovič.
83'
Žlutou kartu dostává Vadim Gulceac (Moldavsko).
Žlutou kartu dostává Selmir Pidro (Bosna a Hercegovina).
83'
Za vzájemné pošťuchování padnou dvě žluté karty.
82'
Parádní střelu z dálky vyslal Cristian Dros a brankář Zlomislič vytáhl míč skvěle konečky prstů na rohový kop!
80'
Beganovič narazil do dvojzdi jménem Turcan a Iosipol, Přičemž s druhým jmenovaným to mělo dohrávku. Sudí oplatky moc neřeší a nikomu neudělil kartu.
78'
Další tvrdý souboj spolu svedli Beganovič vs. Iosipol.
77'
Salčin byl v souboji o míč faulován Turcanem.
76'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází ševkija Resič, přichází Vladimir Bradonjič.
75'
A opět musí lékaři na plac se zdravotníky. Hráč Bosny a Hercegoviny potřebuje dokonce nosítka.
74'
Ve vzdušném souboji hlavní sudí viděl faul iasera Turcana. Na fauly je to v tento moment 11:9..
72'
Resič se provinil faulem proti Belousovovi.
70'
Po zákroku Carastoiana je na hrací ploše ošetřován Marijan Čavar.
69'
Vzápětí Stina nedokázal svým střeleckým pokusme trefit prostor tří tyčí.
68'
A velmi dobře si také vedl při likvidaci střely z úhlu, kterou vyslal Victor Stina.
66'
Iosipoi vyzkoušel pozornost brankáře Zlomisliče, ten vyšel z této akce lépe.
65'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vitalij Damašcan, přichází Vadim Gulceac.
63'
Hostující celek zatím bez větších problémů udržuje svůj těsný náskok.
62'
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Jovo Lukič, přichází Nedim Hadžič.
62'
Žlutou kartu dostává Dani Salčin (Bosna a Hercegovina).
61'
Salčin se provinil faulem a navíc to bude i s kartou barvy žluté.
60'
Ve středu hřiště byl faulován Barišičem hrotový hráč Moldavska.
59'
Rohový kop Moldavska po několika odražených balónech končí nepřesným zakončením Cristiana Drose.
58'
Turcan to přehnal s důrazem v souboji se Salčinem.
56'
Ševkija Resič tentokráte nedovoleně fauloval v osobním souboji Arťoma Carastoiana.
54'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Nicky Kleščenko, přichází Marius Iosipoi.
53'
Resič se v osobním souboji provinil faulem proti moldavskému hráči.
51'
Jovo Lukič se provinil útočným faulem na kapitánu Moldavska Arturovi Craciuovi.
50'
Bosna právě vstřelila branku!
Zinedin Mustedanagič vymyslel přesný pas AMARA BEGANOVIČE a ten přesným zakončením dostává do vedení tým Bosny a Hercegoviny – 0:1!
48'
Rohový kop Moldavska končí předčasně kvůli útočnému faulu Kleščenka.
46'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Gheorghe Suciu, přichází Arťom Carastoian.
Střídání v týmu Bosna a Hercegovina: ze hřiště odchází Vladan Kovačevič, přichází Martin Zlomislič.
46'
Statistika:

Střely na branku: 0:2
Střely mimo branku: 2:1
Rohové kopy: 1:2
Ofsajdy: 0:1
Fauly: 8:4
Během prvního poločasu se nic zajímavého nestalo a proto je skóre shodné 0:0. Druhý poločas by měl začínat cca v 19:02 hodin.
45+1'
45+1'
Lukič se provinil při nabíhání ofsajdovým postavením.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
44'
Křižná střela o dost minula vzdálenější tyč. Tento nepovedený pokus vyslal Iaser Turcan.
43'
Doslova zápasnický chvat v souboji u levé postranní čáry zvolil Nicky Kleščenko.
41'
Za postranní čárou je ošetřován moldavský Gheoghe Suciu.
40'
První poločas nám pomalu, ale jistě míří ke svému konci s nerozhodným výsledkem.
38'
Belousov rozdal také ránu proti svému stínu Pidrovi. S ním se už během zápasu několikrát dostal do sporu.
37'
Lukičovi vystavil stopku za cenu faulu Dros.
35'
Po centru Mustedanagiče střelecký pokus Lukiče hlavou snadno lapil brankář Straistari.
34'
Žlutou kartu dostává Ioan-Calin Revenco (Moldavsko).
34'
Následně Revenco za faul na Beganoviče uvidí první žlutou kartu v tomto zápase.
34'
Rohový kop pro Bosnu a Hercegovinu.
33'
Moldavská defenzíva zvládla vše v oblasti rohového kopu na výbornou.
32'
Marič se v osobním souboji svou tvrdostí provinil na Belousovovi.
31'
Ve středu hřiště fauloval Revenco exspartaňského Zinedina Mustedanagiče.
30'
Beganovičova střela domácího brankáře Moldavska nedokázala zaskočit.
29'
Další snaha Moldavska začne až od jejich brankáře Straistariho.
27'
Centr Salčina z rohového kopu nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů v pokutovém území soupeře.
26'
Zablokovaná snaha o pas z levé strany končí prvním rohovým kopem Bosny a Hercegoviny.
24'
Nicméně podobně si vedli i zástupce Bosny a Hercegoviny.
22'
Nepřesný a dlouhý pas po levé straně hřiště předčasně ukončuje moldavskou snahu o útočení.
21'
Nakopávaný míč z poloviny hřiště si s přehledem pohlídala obrana Bosny a Hercegoviny.
20'
Nepřesnosti obou celků vede k tomu, že fotbalisté obou týmů končí převážně a předčasně již v oblasti středového kruhu.
18'
Střela Mateo Mariče byla efektivně zablokována obranným moldavským valem.
16'
Ve vzdušném souboji sice vyhrál Lukič, ale balon posléze skončil pouze na moldavských kopačkách.
15'
A bojovné utkání pokračuje v tvrdé konfrontaci i nadále. Nyní naložil Mustedanagič v souboji Ioanu-Catalin Revencovi.
13'
Nejprve byla zablokována střela Cristiana Drosa a následně to s důrazem přehnal Belousov proti Pidrovi.
12'
Další souboj svedla dvojice hráčů v podání Pidra (Bosna a Hercegovina) a Belousova (Moldavsko).
11'
Mustedanagič v souboji pouze poškádlil Damašcana.
10'
Po centrovaném míči a vzápětí jeho odražení zkoušel technické zakončení Alexandr Belousov, ale o pár decimetrů mu to nevyšlo dle jeho předpokladů.
9'
Rohový kop pro mládežnickou reprezentaci Moldavska.
8'
Dros skluzem dohrál před pokutovým územím soupeře Marijana Čavara.
6'
Jovo Lukič si doslova vjel do vlasů při osobním souboji s Iaserem Turcanem.
5'
Zinedin Mustefanagič vyslal první střelu v zápase mimo brankový prostor.
4'
Moldavská lavička zařvala, že chce penaltu po skluzu bosenského hráče v pokutovém území, za hraní rukou. Sudí však jasně dal najevo gestem, že vše bylo v pořádku.