Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Španělsko : Rusko - 3. září 2021   20:45

Španělsko
Španělsko
14' Niňo  • 48' Pino  • 54' Niňo  • 87' Pino
4:1
(1:1)
Rusko
Rusko
10' Agalarov
Španělsko
Ureňa – Carreira (80. Rosas), Frances, Guillamon, Miranda – Lopez, Vencedor, Turrientes (72. Blanco) – Pino, Nino (62. Karrikaburu), Gil (81. Williams)
Rusko
Budačev – Boženov (71. Stěpanov), Prošin, Litvinov, Čotulev, Chlusevič – Maradišvili (77. Klimov), Umjarov, Ignatov (59. Prucev) – Karapuzov (58. Sevikjan) – Agalarov

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:14.
Je konec! Španělsko zvládlo domácí souboj s Ruskem a vítězí 4:1. Rusové totiž otevřeli skóre, když se v desáté minutě po chybě španělského brankáře prosadil Hamid Agalarov. Za čtyři minuty ale vyrovnal Fernando Niňo. Domácí o svém triumfu rozhodli po změně stran. Ve 48. minutě se prosadil Pino. O šest minut později se podruhé v utkání trefil Niňo. Dvougolovým střelcem se stal i Pino, který se prosadil v 87. minutě.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
V samotném závěru duelu se hosté vydali do útoku, ale centr z levé strany skončil v moci domácího brankáře.
89'
Domácí se po rohovém kopu dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí ukazuje, ať pokračují ve hře.
87'
Španělsko právě vstřelilo branku!
Španělsko přidává čtvrtou branku a rozhoduje o svém dnešním vítězství! Po další krásné kombinaci se v pokutovém území dostal k míči YEREMI PINO a přízemní střelou rozvlnil síť!
86'
Blanco prošel středem na hranici velkého vápna, jenže se nesetkal s podporou spoluhráčů a obránci jej hravě obrali o míč.
85'
Rusko nedokázalo španělskou branku ohrozit ani po rohovém kopu. Domácí brankář tentokrát prudký centr vyboxoval mimo velké vápno.
84'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Domácí brankář si technickou střelu dobře pohlídal a vyrazil míč na rohový kop.
82'
Domácí Gil se po odchodu z hrací plochy svalil za postranní čárou a potřebuje ošetření levé nohy. Tohle může být pro Španělsko velká ztráta.
81'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Gil, přichází Williams.
80'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Carreira, přichází Rosas.
79'
Španělé rozehráli roh přihrávkou do kombinace. Na konci stál znovu Blanco, ale jeho přízemní projektil neprošel až na ruskou branku.
78'
Střídající Blanco sprintoval za přihrávkou za ruskou obranu, ale jeden z obránců před ním včasným skluzem dokázal odehrát míč na rohový kop.
77'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Maridišvili, přichází Klimov.
76'
Hosté se dostali do útoku středem hrací plochy a byl z toho zajímavý centr. Domácí obránce ale zvlál riskantní blok a srazil míč na roh.
75'
Brankář domácího celku si dal pozor na vysoký centr z pravé strany a jednoduše schoval míč do rukavic. Rusko se směrem dopředu trápí.
74'
Chvíli se nehrálo kvůli zranění jednoho z domácích fotbalistů. Nyní už je ale všechno v pořádku a Španělé mohou pokračovat v ofenzivě.
72'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Turrientes, přichází Blanco.
71'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Boženov, přichází Stěpanov.
70'
Jeden z domácích hráčů to nyní při napadání rozehrávky soupeře přehnal s agresivitou a dopustil se faulo přímo před zrakem rozhodčího.
69'
Domácí následně zahrávali rohový kop. Vysoký centr plachtil až na hranici velkého vápno, ale defenziva Ruska míč odehrála na další roh.
68'
Další šance pro domácí mužstvo! Gil se dostal k přihrávce do pokutového území, ale přízemním zakončením minul zadní tyčku!
67'
Maradišvili sice dostal dobrou přihrávku, jenže podcenil zpracování a míč mu pod kopačkou utekl do autu. Španělé získali aut zdarma.
66'
Frances znovu prokázal parádní čtení hry a vystihl prostor, kam bude putovat přihrávka jednoho ze soupeřů. Domácí mohou opět zaútočit.
65'
Domácí se usadili s míčem na kopačkách na polovině soupeře, ale jejich akce skončila nákopem do prostoru, kde nebyl nikdo v červeném.
64'
Frances si dal pozor na nákop za domácí obranu, zvládl sprinterský souboj a malou domů uklidnil situaci. Španělé hrají opravdu výborné utkání.
63'
Rusko se sice tlačilo do útoku, ale další akci zastavil nedovolený zákrok v blízkosti rohového praporku. Domácí tak získali rozehrávku zadarmo.
62'
Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Niňo, přichází Karrikaburu.
61'
Střídající Prucev se dostal do pokutového území, kde zakončil přízemní střelou na zadní tyč, ale domácí brankář jeho pokus reflexivně vykopl!
60'
Je za námi hodina hry a domácí Španělsko si s přehledem drží vedení o dvě branky. Rusko se sice snaží okysličit svou ofenzivu, ale na polovinu soupeře se dostává jen zřídka.
59'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Ignatov, přichází Prucev.
58'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Karapuzov, přichází Sevikjan.
57'
Carreira získal volný míč na pravé straně, odkud chtěl přenést těžiště hry na levou stranu, nicméně tam neměl nikoho v červeném dresu.
56'
Po delší době domácí chybovali v rozehrávce. Carreira dostal přihrávku na pravou stranu, ale míč mu pod kopačkou utekl do zámezí.
54'
Španělsko přidává třetí branku a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! Na přihrávku za obranu si naběhl FERNANDO NIŇO, obhodil si brankáře a zakončil do prázdné branky!
53'
Budačev si dal pozor na vysoký centr z levé strany, vystartoval ven z branky a bez problémů si dokráčel pro míč.
51'
Gil dostal přihrávku do běhu na levou stranu, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a Baženov nekompromisně nakopl míč na tribunu.
50'
Rusové se hned po rozehrávce vydali do útoku. Maradišvili si míč navedl na střed, odkud pálil levačkou, ale jeho projektil zablokoval první obránce.
48'
A domácím se vstup do druhého poločasu povedl na jedničku! Španělsko se krátce po změně stran dostává do vedení! Střelou zpoza hranice velkého vápna se prosadil YEREMI PINO!
47'
Španělé chtějí hned v úvodu druhého poločasu navázat na výkon z první půle. Domácí se hned po výkopu tlačí do útoku.
46'
První poločas končí! Rusko po úvodní pětačtyřicetiminutovce drží nadějný stav. Rusové totiž otevřeli skóre, když se v desáté minutě po chybě španělského brankáře prosadil Hamid Agalarov. Za čtyři minuty ale vyrovnal Fernando Niňo. Od té doby bylo Španělsko jasně lepšám týmem, ale další branku zatím nepřidalo.
45+2'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Pino se po pravém křídle dostal až do pokutového území, patičkou sklepl míč na Turrientese, jehož dělovka skončila v desáté řadě na tribuně za brankou.
44'
Frances se jako stoper dostal o hlízkosti velkého vápna, ale jeho projektil levačkou vyrazil brankář Budačev mimo tři tyče.
43'
Pino se prosmýkl do pokutového území, kde si obhodil obránce, ale levačkou už nedokázal zakončit. Obětavý Litvinov se mu položil pod nohy.
42'
Miranda vhazoval na pravé straně, ale jeho pobídka skončila v moci brankáře. Gólman ruského výběru prokazuje skvělé čtení hry.
41'
Gil dostal zpětnou přihrávku do pokutového území, jenže jeho pokus placírkou srazil jeden z obránců v bílém dresu na rohový kop.
40'
Boženov poslal do pokutového území dlouhý centr, za kterým spěchal Karapuzov, ale jeho zakončení levačkou ve skluzu bylo hodně nepřesné.
39'
Pino se dostal k nákopu za obranu, jenže z levé strany už se nedostal do zakončení. Obrana Ruska v závěru prvního poločasu brání pozorně.
38'
Gil je nadále aktivní. Tentokrát si domácí tahoun došel pro míč na polovinu hřiště, kde se otočil a přenesl hru na pravou stranu.
37'
Boženov dostal přihrávku na pravou stranu, potáhl míč vpřed, ale jeho centr nabral opačnou rotaci a skončil v zámezí.
36'
Ignatov potáhl míč prakticky od poloviny hřiště až do pokutového území. V něm ještě zkoušel levačkou odcentrovat na malé vápno, ale trefil Guillamona.
35'
Gil sváděl doslova zápasnický souboj u rohového praporku. Sudí nechal pokračovat ve hře a domácí křídelník míč udržel pro Španělsko.
34'
Maradišvili operoval s míčem u nohy na pravé straně, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal před domácím obráncem.
33'
Ruský hráč se ještě chvíli dohadoval s hlavním rozhodčím, ale ten mu dal jasným gestem najevo, že šlo o faul. Příště to navíc může být za kartu.
32'
Maradišvili prošel do pokutového území, jenže v cestě mu stál Frances, kterého ruský fotbalista útočným faulem doslova položil na zem.
31'
Španělé se usadili kolem velkého vápna. Z levé strany zkoušel GIl procedit centr na značku pokutového kopu, ale nenašel spoluhráče.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme dramatické utkání. Španělé jsou jasně lepším týmem, ale platí nerozhodný stav 1:1.
29'
Na další centr si naskočil Niňo, jenže v tísni se nedokázal srovnat, aby zakončil mezi tři tyče. Rusové teď přestáli další nebezpečnou akci.
28'
Domácí už mají míč znovu ve své moci a tlačí se do útoku. Hráči v červených dresech jsou během prvního poločasu jasně aktivnější.
27'
Ignatov se po levé straně dostal do pokutového území, kde si obhodil obránce a tvrdě vypálil. Skvělý Ureňa jeho dělovku reflexivně vyboxoval!
26'
Karapuzov uspěl v souboji na polovině hřiště, skvěle si pokryl míč tělem a byl faulován. Rusko tak může po delší době zaútočit.
25'
Bryan Gil si v pokutovém území odskočil od svého strážce a snažil se zakončit. Jeho pohotovou střelu pravačkou zablokoval clonící zadák.
24'
Španělé pokračují v kombinaci kolem pokutového území soupeře. Další centr bez problémů odhlavičkoval ven ze šestnáctky Prochin.
22'
Pro Rusko se rýsovala zajímavá šance na rychlý protiútok. Dopředu se hnal Karapuzov, před kterým míč odehrál do bezpečí pozorný Frances.
21'
Ani po následném rohovém kopu se domácí Španělé nedostali do zakončení. Vysoký centr prolétl pokutovým územím bez jakékoliv teče.
20'
Gil se po přímém kopu dostal k přetaženému centru na zadní tyč a levačkou vrátil míč před svatyni Ruska. Hosté míč odehráli na rohový kop.
19'
Niňo byl faulován na polovině Ruska a vybojoval přímý kop pro svůj celek. Do pokutového území už spěchají španělští zadáci.
18'
Gil dostal přihrávku mezi dva hráče ruského výběru a pohotově odcentroval levačkou. Jeho pobídku schoval připravený Budačev do rukavic.
17'
Domácí brankář si dal pozor na přihrávku za obranu, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Následnou rozehrávku ale zahnal spoluhráče do autu.
16'
Úvod utkání nám zatím přinesl parádní podívanou. Oba týmy se snaží hrát ofenzivně, což se na začátku duelu daří. Španělé se navíc opět ženou vpřed.
14'
Je vyrovnáno! Rusku vedení dlouho nevydrželo! Domácí předvedli krásnou akci po pravé straně, odkud přiletěl míč na malé vápno a osamocený FERNANDO NIŇO měl snadou práci!
13'
Domácí stopeři dirigují rozehrávku Španělska na polovině hřiště. Rusové zatím rozehrávku soupeře neatakují a stojí v bloku poblíž šestnáctky.
12'
Domácí Španělsko se ihned vydalo do útoku se snahou o odpověď. Rusko ale brání v pevném bloku. Španělé to směrem vpřed nebudou mít snadné.
10'
Rusko právě vstřelilo branku!
Rusko se dostává do vedení! Domácí soupeři obrovskou chybou doslova darovali úvodní branku! Domácí brankář si nedokázal zpracovat malou domů. Díky napadání se pak k míči dostal HAMID AGALAROV, který zakončil do prázdné branky!
9'
Rusko se dostalo do blízkosti rohového praporku, ale Karapuzov neustál souboj s domácím obráncem a skončil v reklamním baneru.
7'
Španělé se usadili kolem velkého vápna a postupnou kombinací si hledají prostor ke střele. Rusko ale brání v pevném bloku.
4'
Až nyní se poprvé v utkání vydali do útoku také Rusové. Jejich akce ale neměla dlouhého trvání, protože Karapuzov si nepotykal se zpracováním.
3'
Domácí do toho vlétli hned od úvodního výkopu. Pino střílel z levé strany, ale technickým pokusem minul zadní tyč o malý kousek.
2'
Favorizovaní Španělé obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání, ve kterém se od nich očekává vítězný vstup do kvalifikace.
1'

Španělsko: Ureňa – Carreira, Frances, Guillamon, Miranda – Lopez, Vencedor, Turrientes – Pino, Nino, Gil
Náhradníci: Agirrezabala, Barrenetxea, Blanco, Karrikaburu, Martin, Pacheco, Rosas, Serrano, Williams

Rusko: Budačev – Boženov, Prošin, Litvinov, Čotulev, Chlusevič – Maradišvili, Umjarov, Ignatov – Karapuzov – Agalarov
Náhradníci: Agacev, Josifov, Karmajev, Klimov, Kravcov, Prucev, Sevikjan, Stěpanov, Sulejmanov.
Dnes se společně podíváme na souboj kvalifikační skupiny C mezi Španělskem a Ruskem. V této skupině dále hraje Slovensko, Malta, Severní Irsko a Litva. Rusové si dokonce zahráli na posledním šampionátu. Na něm přehráli Island, ale padli s Francií a Dánskem a skončili ve skupině. Na stejném mistrovství hrálo i Španělsko, které po dobrých výkonech v základní skupině, kde porazilo 2:0 také česká lvíčata, postoupilo přes Chorvaty do semifinále, ve kterém padlo s Portugalskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.