Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Norsko : Srbsko - 8. října 2020   20:45

Norsko
Norsko
88' Normann (Ödegaard)
1:2
(0:0)
Srbsko
Srbsko
82' S. Milinković-Savić  (A. Mitrović) • 102' S. Milinković-Savić  (Tadić)
Norsko
Jarstein – Aleesami (107. Linnes), Ajer, Reginiussen (92. S. Strandberg), Elabdellaoui (117. Thorsby) – Johansen (C) (66. J. King), Henriksen (47. Normann), S. Berge, Ödegaard (112. M. Elyounoussi) – Häland, Sörloth.
D. Orsato – F. Meli, C. Carbone (vš. ITA)
Ullevaal Stadion, Oslo
Srbsko
P. Rajković – Milenković, S. Mitrović, Kolarov (C) – Ristić, Nemanja Maksimović (80. Milivojević), Tadić (119. Lukić), Gudelj, Lazović (107. Gaćinović) – Djuričić (80. S. Milinković-Savić), A. Mitrović.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z Kvalifikace, naviděnou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:12.
Je konec. Srbsko nakonec díky dvěma gólům Milinkoviče-Saviče postupuje do finální části kvalifikace, kde narazí na vítěze z duelu Skotsko – Izrael. Skóre je tam stále 0:0, tudíž ještě nevíme kdo to bude. Každopádně ani tentokrát Norsko nebude hrát na velkém turnaji, další šance bude až na Mistrovství světa. Srbsko si tento postup nejspíše zasloužilo více, a to hlavně díky skvělému prvnímu poločasu, kde doslova Nory přehráli. Hráčem utkání byl pochopitelně zvolen Sergej Milinković-Savić, kterého budou hráči v kabině hlasitě vyvolávat.
120+2'
Srbsko drží míč na polovině Norska a o postupu je tak rozhodnuto!
120+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu!
120'
Martin Linnes dostal odražený míč na kopačku, díky čemuž zkusil dalekonosný pokus, ale Sergej Milinković-Savić střelu v klidu zblokoval.
119'
Žlutou kartu dostává Dušan Tadić (Srbsko).
119'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Saša Lukić.
118'
Norům nevyšla přihrávka na pokraji brankoviště, hosté se tak mohli osvobodit a odpočítávat poslední minuty.
117'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Omar Elabdellaoui, přichází Morten Thorsby.
116'
Norové mají v posledních minutách velký tlak. Joshua King tam bojoval na hranici šestnáctky, ale na dva obránce Srbska hold nevyzrál.
115'
Domácí si vybojovali ještě rohový kop, který zahrával Normann, ale kop se mu vůbec nepovedl. Byl sice mířený na přední tyč, ovšem obrana si se vším poradila.
114'
Norsko se momentálně drží na polovině soupeře, ale jak jsem již zmiňoval, obrana Srbska drží a to zuby nehty.
113'
Do hry přichází Mohamed Elyounoussi, který tam jde jen z jednoho důvodu, a to vyrovnat utkání. Uvidíme, zda se to Norsku povede, ale obrana Srbska hold drží.
112'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Martin Ödegaard, přichází Mohamed Elyounoussi.
111'
Aleksandar Mitrović neprošel přes Ajera, ten tak v klidu odkopl míč do bezpečí, domácí tak mohou založit útok.
110'
Není to gól! Přímý kop na sebe vzal Aleksandar Kolarov, jenž zkusil střelu přímo na bránu, tam byl ale připravený Rune Jarstein, který předvedl skvělý zákrok.
109'
Stefan Strandberg hrál na pokraji vápna rukou, Srbsko tak bude zahrávat velmi nadějný přímý kop, padne branka?
108'
Oba čerstvě příchozí hráči byli v souboji o míč a právě domácí Linnes fauloval.
107'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Mijat Gaćinović.
107'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Haitam Aleesami, přichází Martin Linnes.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Rozhodčí nenastavil ani minutu a první poločas prodloužení je u konce. Oba týmy hrály poměrně klidně, jenže jeden jediný rychlý útok rozhodl o brance. Tadič skvěle posunul míč na Saviče, jenž dnes podruhé prostřelil brankáře Jarsteina a je tak momentálně hrdinou svého týmu.
105+0'
První prodloužení skončilo.
104'
Norové budou muset opět zapnout, pokud chtějí zápas vyrovnat, to už bude ale výrazně těžší, neboť na hráče už přeci jen přichází únava.
102'
Srbsko právě vstřelilo branku!
Norové budou znovu dotahovat! Darko Lazović nejdříve přihrál na střed Tadičovi, ten však zvedl hlavu a našel doslova volného SERGEJE MILINKOVIČE-SAVIČE, jenž technicky a hodně riskantně prostřel brankáře Jarsteina, dnes již podruhé.
101'
Norové mají velké štěstí! Darko Lazović si výtečně naběhl mezi dva norské obránce, zpoza malého vápna však trefil pouze zadní tyč. Do následné dorážky se tam ještě rval Tadič, ale Jarstein byl proti.
99'
Norsko mělo k dispozici již osmý rohový kop v tomto zápase, ale hlavičkující Alexander Sörloth na přední tyči znovu neuspěl.
98'
Na stadionu v Oslu stále prší, což dělá hrací plochu více a více kluzkou a pro oba brankáře to není moc dobrá zpráva.
97'
Srbové se ale do brankoviště soupeře dostali, ovšem nic velkého tam nevymysleli, míč totiž přebrala obrana.
96'
Domácí zkoušeli kombinovat na pokraji šestnáctky Srbska, až z toho nakonec bylo zakončení. O dalekonosný pokus se tam postaral Haitam Aleesami, jeho střela však byla zblokovaná Mitrovičem.
95'
I v utkání Skotsko – Izrael 90. minut nerozhodlo, tudíž svědky prodloužení budou fanoušci i tam. Postup do další fáze je tak nesmírně vyrovnaný a rozhodne nejspíše chybička.
94'
Blízké autové vhazování poblíž šestnáctky Norska nevyšlo tak jak si to hosté asi představovali, dopředu tak mohou putovat domácí.
93'
Darko Lazović neprošel po pravé straně přes zkušeného stopera Celticu Krystoffera Ajera, i přesto však budou hosté zahrávat autové vhazování.
92'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Tore Reginiussen, přichází Stefan Strandberg.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Druhý poločas začne přibližně v 22:42.
Norové ještě měli v závěru základní hrací doby šanci přímého kopu, ale obrana Srbska se v klidu ubránila. Vše začalo až v 82. minutě, kdy se po krátké chvíli na hřišti prosadil po teči Sergej Milinković-Savić. Srbsko si již myslelo, že má zápas vyhraný, ale v 88. minutě vyrovnal nádhernou střelou k tyči Mathias Normann. Dále už jsme branku neviděli a následuje tak prodloužení. Uvidíme, kdo nakonec bude slavit postup.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Žlutou kartu dostává Luka Milivojević (Srbsko).
90+3'
Omar Elabdellaoui svým autem nedokázal osvobodit Nory z vlastní poloviny a Srbsko tak ještě může v závěru zahrozit.
90+2'
Srbsko zkusilo centr na malé vápno, tam nejdříve nic nenastalo. O chvilku později tam však zkoušel hlavičkovat Aleksandar Mitrović, ale Tore Reginiussen jeho pokus odkopl pryč.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!
89'
Oba dnešní góly vstřelily hráči, kteří do hry přišli až ze střídačky. Za Srbsko to byl Sergej Milinković-Savić, zatímco za domácí Mathias Normann. Uvidíme, zda se ještě rozhodne v základní hrací době, nebo budeme svědky prodloužení.
88'
Norsko právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno!! Martin Ödegaard přenechal míč MATHIASU NORMANNOVI, jenž si povodil míč do dobré pozice a zpoza vápna umístil míč nechytatelně k tyči.
86'
Další norský centr, tentokrát z kopačky Sorlotha, ovšem Rajkovič opět připraven.
85'
Joshua King unikl obraně po levé straně a dostal se až na hranici malého vápna, odkud zkoušel míč poslat do odkryté sítě, jenže Rajkovič tam měl ruku!
84'
Joshua King volil centr z pravé strany, a to až na zadní tyč, kde si ale nikdo z jeho spoluhráčů nenaběhl a nadějná akce tak končí.
83'
Norsku už moc času nezbývá a pokud chtějí s utkáním něco udělat, budou muset ihned jednat. Čeká nás zajímavý závěr zápasu.
82'
Je to gól! Srbsko zahrávalo přímý kop, který tam se štěstím tečoval Aleksandar Mitrović, a to na doslova volného MILINKOVIČE-SAVIČE, který nejspíše po minutě na hřišti rozhoduje tento zápas.
81'
Do hry přišel záložník, nebo také „game changer“ Sergej Milinković-Savić, který má za úkol jedno. Rozhodnout tento zápas.
80'
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Sergej Milinković-Savić.
Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Nemanja Maksimović, přichází Luka Milivojević.
79'
Do vápna Srbska přilétl tak trochu nečekaný centr na Elabdellaouia, který to zřejmě nečekal a míč i odrazil pouze do zámezí.
78'
Darko Lazović bojoval s Aleesamim na pravé straně, ze souboje nakonec vítězně vzešel právě norský pravý bek.
77'
Tore Reginiussen je momentálně ošetřován a vypadá to na nějaký problém s kolenem. Zda to je vážné, to se uvidí.
76'
Norští fanoušci stále podporují svůj tým a věří, že to budou právě oni, kteří se po tomto zápase budou radovat z postupu do další fáze kvalifikace. Uvidíme, co nám následujících třináct minut přinese.
75'
Čerstvý Joshua King si vytvořil místo pro zajímavou střelu, která zaplula až na brankáře Rajkoviče, který s ní ale neměl nijak velké problémy.
74'
Rohový kop nijak branku Norska neohrozil, dopředu se tak mohou dostat právě Norové.
73'
Aleksandar Kolarov šel ve stopách Ödegaarda a zkusil tak dalekonosnou střelu, která málem zaplula do branky, Rune Jarstein ale střelu vyrazil na roh.
71'
Nakonec se díky kombinační hře podařilo Norsku dostat se až k brankovišti soupeře, kde to bez jakéhokoliv přemýšlení zkusil Martin Ödegaard, jeho rána ale putovala pouze nad.
70'
Norové se snaží uklidnit hru a kombinují tak na vlastní polovině, uvidíme co z toho nakonec bude.
69'
Domácí plánovali zajímavou akci, které chyběla už jen finální přihrávka a zakončení, jenže Sander Berge tu finální přihrávku doslova pokazil.
68'
Mathias Normann hledal vzdušným pasem Elabdellaouia, tomu se ale balón nepodařilo vhodně zpracovat a následuje tak odkop od brány.
67'
Kapitán Stefan Johansen byl vystřídán, kapitánskou pásku po něm převzal levý bek Omar Elabdellaoui. Do hry za něj nastupuje Joshua King, který již párkrát utkání v závěru rozhodl.
66'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Stefan Johansen, přichází Joshua King.
65'
Utkání Skotsko – Izrael je též stále bez branky, tudíž žádný z těchto čtyř týmů nemá nakročeno k postupu. Uvidíme, jak tomu bude za cca 25 minut.
64'
Centrovaný míč až na hranu šestnáctky nikdo z domácích nezískal, obrana Srbska tak v klidu ubránila situaci.
63'
Alexander Sörloth zkoušel projít přes zkušeného Kolarova po levé straně, ten byl v souboji o něco později a smolně fauloval.
62'
Roh putoval opět na přední tyč, kde si i opět seběhl Alexander Sörloth, tentokrát byl bráněn již dvěma obránci a Mitrovič tak zablokoval jeho hlavičku.
61'
Norsko zahrálo standartní situaci nakrátko, když si balón přebral po levé straně Sander Berge, jenž následně centroval. Balón byl ale zblokován a následuje roh.
60'
Žlutou kartu dostává Mihailo Ristić (Srbsko).
58'
Dušan Tadić sbíhal na dlouhý pas téměř přes celou polovinu hřiště, díky kluzkému povrchu však balón jen tak tak nedostihl, následuje autové vhazování.
57'
Rune Jarstein znovu zasahoval! Do vápna přilétl další z několika dnešních centrů, na jehož konci byl Aleksandar Mitrović, ovšem jeho hlavičku z poměrně velké blízkosti vychytal již zmiňovaný Jarstein.
56'
Na hřišti trošičku poprchává, spíše mrholí. Takové počasí by však Norsku nemělo dělat problém, zatím to ale vypadá, že to vyhovuje Srbsku.
55'
Málem moji předchozí větu vyvrátil Filip Djuričić! Darko Lazović našel přesně zcela nehlídaného Djuričiče, jenž zakončoval zpoza malého vápna, ale Rune Jarstein předvedl náramný zákrok a stále drží svůj tým před inkasováním.
54'
Druhý poločas je zatím o dost klidnější, než poločas první. Aby z toho nakonec ještě nebylo prodloužení případně pokutové kopy.
53'
Omar Elabdellaoui si po levé straně nabíhal na pas do běhu, jenže v té rychlosti si nevšiml svého postavení a postranní rozhodčí ho tak načapal v ofsajdu.
52'
V základní jedenáctce Norska se momentálně pohybuje jen jediný hráč z domácí norské ligy, tím hráčem je stoper Tore Reginiussen, který již dlouhé roky obléká dres BK Rosenborg Trondheim.
51'
Do vápna Srbska přilétl centr z levé strany, který ale bez problémů brankář Rajkovič vyboxoval, Norsko však stále zůstává u míče.
50'
Přímý kop putoval na zadní tyč, kde se do hlavičky opřel Aleksandar Mitrović, jeho pokus ale putoval pouze vedle branky.
49'
Mathias Normann přišel na hřišti a dvě minuty na to již dostává žlutou kartu. Srbsko tak bude zahrávat přímý kop!
48'
Žlutou kartu dostává Mathias Normann (Norsko).
47'
Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Markus Henriksen, přichází Mathias Normann.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:45.
Rozhodčí nenastavil ani minutu a rovnou ukončil první poločas. Srbové již od první minuty tlačí a nebýt špatné koncovky, skóre mohlo klidně 2:0. Asi o největší šanci poločasu se postaral Filip Djuričić a zakončující Mitrovič, jenž zpoza malého vápna minul tutovou šanci, které může později litovat. I Norové se samozřejmě dostali dopředu, a ta největší nadešla až v samotném závěru, když si na centr seběhl Alexander Sörloth, ovšem Predrag Rajković byl připraven. Uvidíme, zda se Norsko v druhé části probudí a budeme dále svědky tohoto zápasu, kde se nikdo zatím nemůže nudit.
45+0'
44'
Erling Häland z otočky nacentroval zajímavý míč na hranici malého vápna, kam si nabíhal Alexander Sörloth, kterému hlavička konečně vyšla, ale brankáře Rajkoviče neprostřelila.
43'
Omar Elabdellaoui si vyměnil míč na pravé straně s Ödegaardem, ale nic víc se jim vymyslet nepodařilo.
42'
I Srbsko vhazoval poblíž brankoviště soupeře, těm se podařil sice centr do brankoviště, ale Tore Reginiussen balón ihned odvrátil do bezpečí.
41'
Kapitán Stefan Johansen fauloval na středu hřiště, to se ale hráčům a divákům nelíbilo, hlavní sudí se však rozhodl takto.
40'
Norové vhazovali poblíž pokutového území Srbska, sice z toho žádná šance nenastala, uvidíme alespoň rohový kop.
39'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu. Uvidíme, zda se dočkáme nějaké té branky, nebo již skóre zůstane nedotčené.
38'
Míč je zpátky na kopačkách hostů, kteří zkoušeli dlouhý pas za obranu, Kristoffer Ajer však pokus okamžitě odvrátil.
36'
Norové se drží na polovině Srbska, ale nijak se jim nedaří proniknout alespoň na hranici pokutového území.
35'
To byla tutovka v podání hostů! Filip Djuričić pronikl po pravé straně až do norského brankoviště, kde hledal na druhé straně doslova volného Mitroviče. Ten ale zpoza malého vápna branku přestřelil!
34'
Statistika střel vypovídá o tom, že Srbsko je dnes v ofenzívě výrazně aktivnější a nerozhodné skóre drží dva zákroky Runeho Jarsteina.
33'
Statistika střel: 2-7 (na bránu 0-2)
32'
Není to gól! Norsko zahrávalo další rohový kop, který tentokrát hlavičkoval Erling Häland, ovšem jeho pokus těsně na brankové čáře odkopl Nemanja Maksimović, jenž zachránil svůj tým před inkasovanou brankou.
31'
Volný kop byl rozehrán na krátko, když se po něm k míči dostal Sander Berge, který se s tím nijak nepáral a zkusil dalekonosnou střelu, ta ale branku zcela míjela.
30'
Nemanja Maksimović fauloval na vlastní polovině a Norové tak budou mít k dispozici volný kop.
29'
Na rohový kop si i napodruhé nabíhal Alexander Sörloth, ale ani tentokrát míč nedokázal hlavičkovat směrem k Rajkovičově brance.
28'
Po delší době jsme mohli sledovat tažení norské ofenzívy, která si nakonec vybojovala slibný rohový kop.
26'
Filip Djuričić hledal svým pasem Mitroviče, jenž si sbíhal až na hranici malého vápna, jeho nečekanou patičku však Jarstein v klidu vychytal.
25'
Co chybělo! K vidění byl další výborný centr na zadní tyč, kam si sbíhal Mitrovič a kdyby udělal ještě krok navíc, mohl nyní se svým týmem slavit!
24'
Vítěz tohoto duelu bude hrát s jedním z duelu Skotsko – Izrael. I v tomto zápase je prozatím skóre 0:0.
23'
Srbové jsou stále u balónu a drží se na polovině Norska, uvidíme zda z toho už bude úvodní branka!
22'
Rohový kop sice směřoval do brankoviště, obrana domácích míč však okamžitě odvrátila. Srbsko následně nevyužilo ani následnou šanci pomocí centru, uvidíme tak odkop od brány.
21'
Aleksandar Mitrović díky dobré hře těla nepustil Aleesamiho k míči a vybojoval pro svůj celek rohový kop.
20'
Haitam Aleesami hledal v brankovišti Erlinga Hälanda, jenže srbská obrana byla opět připravená a myšlenku tak přečetla.
19'
Srbové znovu zahrozili! Do vápna opět přilétl zajímavý centr, na který vyskakoval Aleksandar Mitrović a nebýt menšího přistrčení, mohla to být zajímavá šance.
18'
Zatím sledujeme šance jen ze strany Srbska, uvidíme jak na to Norsko a hlavně trenér Lars Lagerbäck zareaguje a zda se v následujících minutách hra změní.
17'
Nakonec ne! Dušan Tadić poslal do brankoviště výtečný centr na jehož konci se nacházel hlavičkující Filip Djuričić, jenže brankář Jarstein si připsal první a důležitý zákrok!
16'
Srbsko drželo míč na vlastní polovině, ovšem na středu přišla špatná přihrávka a balón tak v klidu převzalo Norsko. Uvidíme, zda z toho něco bude.
15'
Míč putoval na přední tyč, kam si poměrně zbrkle sbíhal Alexander Sörloth a díky tomu se balón vůbec nedostal před branku.
14'
Omar Elabdellaoui zkoušel poslat do srbského brankoviště načechraný centr, jenže jeden z obránců ho tečoval. Norsko tak bude zahrávat první rohový kop.
13'
Erling Häland kličkoval na pokraji vápna mezi dvěma srbskými obránci a kdyby na poslední chvíli nefauloval, mohl klidně vsítit úvodní branku.
12'
Norové měli příležitost autového vhazování poblíž srbského brankoviště, nikdo z hráčů v červeném však balón do vápna nedostal.
11'
Martin Ödegaard hledal Erlinga Hälanda, jeden z obránců však myšlenku přečetl a odkopl míč za postranní čáru.
10'
Filip Djuričić zahrál na polovině Norska rukou, domácí se tak mohou konečně osvobodit z vlastní poloviny a poprvé v tomto utkání něco vymyslet.
9'
Darko Lazović zkoušel protáhnout přihrávku přes dva norské obránce, to se mu ale nepodařilo, neboť místo pravé nohy použil levou.
8'
Erling Häland chtěl míč táhnout po pravé straně, tam ho ale Gudelj nečestně odstavil. Norsko tak bude zahrávat volný kop.
7'
První rohový kop však žádné nebezpečí nepřinesl. Obrana Norska se totiž o vše bez problémů postarala.
6'
Srbové pokračují! Opět Tadič založil skvělou akci na pokraji norského brankoviště, kde se balón dostal až na kopačku Lazoviče, ovšem jeho rána byla zblokovaná Bergem. Uvidíme prvního rohový kop.
5'
Dušan Tadić poslal svým přesný pasem do šestnáctky Djurčiče, jenž se nebál vystřelit. Jeho pokus na zadní tyč však branku pouze míjel.
4'
Tadič zahrával volný kop, jenž směřoval až na zadní stranu brankoviště, žádný hráč v bílém si však na centr nenaběhl.
3'
Na stadionu v Oslu není prázdno. Někteří fanoušci přeji jen mohli na utkání přijít, musí ale dodržovat rozestupy, to jim ale při povzbuzování svého týmu nepřekáží.
2'
O první ohrožení se postarali hosté. Do vápna Norska přilétl zajímavý centr, na jehož konci hlavičkoval Nemanja Maksimović, jeho pokus však putoval vedle.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří zvolili hned dlouhý nákop dopředu, obrana Srbska však míč okamžitě odvrátila.
1'
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hřišti. Norsko nastupuje v červených dresech, zatímco Srbsko v dresech bílých.

Norsko: Jarstein – Aleesami, Ajer, Reginiussen, Elabdellaoui – Johansen (C), Henriksen, S. Berge, Ödegaard – Häland, Sörloth.
Náhradníci: André Hansen, Rossbach – Rosted, S. Strandberg, J. King, M. Elyounoussi, J. Svensson, Linnes, Midstjö, Hauge, Normann, Thorsby.

Srbsko: P. Rajković – Milenković, S. Mitrović, Kolarov (C) – Ristić, Nemanja Maksimović, Tadić, Gudelj, Lazović – Djuričić, A. Mitrović.
Náhradníci: Dmitrović, Rockov – Mladenović, Radonjić, Gaćinović, Vlahović, Lukić, Jović, S. Milinković-Savić, Ljajić, Milivojević, Veljković.

Rozhodčí: D. Orsato – F. Meli, C. Carbone (vš. ITA).
Vzájemná utkání

15.11.2006 – Norsko – Srbsko 1:1
31.3.2004 – Srbsko – Norsko 0:1
Srbsko jakožto balkánský celek s velkým srdcem bude chtít překvapit a postoupit do další fáze kvalifikace. Srbové Ligu Národů zatím moc dobře nezahráli. Nejdříve prohráli s Ruskem 3:1 a druhý poměrně vyhrocený zápas s Tureckem pouze remizovali 0:0. Jak jsem již zmiňoval, poslední vzájemný zápas se odehrál již před čtrnácti lety, tudíž nemůžeme jen tak tipovat favorita. Dle mě se bude jednat o velmi vyrovnaný souboj, který možná dojde až na prodloužení.
Norsko se dnes představí proti Srbsko, a to ve velmi důležitém zápase o EURO. Pokud by se jim podařilo vyhrát, narazili by na vítěze z duelu Skotsko – Izrael, se kterým by se utkali o účast na turnaji. Norové se představí v poměrně dobré formě. Poslední utkání odehráli 7.9. na půdě Severního Irska, které podlehlo vysoko 1:5. V Lize Národů jim i přesto patří až třetí místo, a to kvůli prohře 2:1 s Rakouskem. Poslední vzájemný zápas mezi Norskem a Srbskem skončil nerozhodně 1:1, jedná se však o utkání z roku 2006. Norové jsou dnes mírným favoritem, tak uvidíme, jak se o to Håland a ostatní poperou.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na Kvalifikaci ME, a to na utkání Norsko – Srbsko. Mírným favoritem na postup by mělo být domácí Norsko, které se ukáže v sestavě s Hålandem, Sorlothem a nebo také Ajerem na stoperu. Srbsko se ale nesmí podceňovat, to je též tým plný dobrých hráčů a dle mě nás čeká vyrovnaná bitva. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.