To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A to bylo to poslední, co jsme dnes na Nou Campu sledovali. Fotbalisté Barcelony zvládli i tento zápas, byť skóre 2:1 nevypadá nějak suverénně, ale kdyby domácí proměnili alespoň polovinu z dalších šancí, mohlo to být i 4:1 ve prospěch Barcelony. Ta si připisuje další tři body do tabulky Primera División a jen potvrzuje, že ligový titul je ve správných "rukách".
90+2
Poslední minuta nastaveného času, Barcelona drží míč na svých kopačkách a před aktivním Manuchem raději Piqué vrací až k Valdésovi.
90+1
Běží již první minuta nastaveného času, sudí Villanueava nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89
Real Valladolid právě vstřelil branku!
VÍCTOR PÉREZ dokázal překonat Valdése, kterého poslal na druhou stranu, než zakončoval a snižuje vedení Barcelony proměněným pokutovým kopem.
88
A pozor, Montoya musí zastavovat průnik Manucha v pokutovém území pouze za cenu nedovoleného zákroku a je to pokutový kop!
88
Ale i s ním si obrana Valladolidu dokázala poradit.
87
Třináctý rohový kop Barcelony. Před nabíhajícím Montoyou odvrací obránce na další roh, tentokrát z pravé strany.
86
I Valladolid naposledy střídá, ze hřiště odchází Rubio, nahradí ho na zbytek utkání Sastre.
84
Nepřesný centr na pravou stranu, alespoň na okamžik mohou hrát hosté.
83
Hned po šanci domácí naposledy střídají, Fàbregase nahradí Tello.
82
David Villa střílí zpoza obránce, Jaime vyráží, na dorážku nabíhá Pedro, který překonává gólmana Valladolidu, ale gól neplatí pro ofsajd.
81
Nejprve Montoya a poté i Fàbregas ohrozili branku Valladolidu, ale obě střely mířily vedle brány, kterou střeží Jaime.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, Barcelona kontroluje průběh utkání.
79
Nakonec vše končí odkopem obránce Valladolidu.
78
Mascherano posílá další dlouhý nákop na Pedra, který musí na pravé straně svádět souboj s bránícím Peñou.
77
Střídají i hosté, odchází Javi Guerra, místo něho na posledních zhruba třináct minut přichází Manucho.
76
Druhé střídání v sestavě Barcelony, Iniestu nahradí Jonathan Dos Santos.
76
Po několika přihrávkách před pokutovým územím Valladolidu domácí ztrácí míč.
75
Znovu domácí rozehrávají "na krátko".
74
Rohový kop pro Barcelonu. Domácí budou rozehrávat z levé strany.
73
Álvaro Rubio si "zahrával" při rozehrávce, Iniesta mu nakonec uzmul míč, ale centr z levé strany není přesný, Jaime vykopává.
72
A po jeho odehrání se míč vrací až na polovinu FCB.
71
Piqué zrychlil úžasné hru a sám se nabízí na hlavičku ve vápně, Pedro centruje, před Piquém odehrává obránce na roh.
70
Pedro ještě stihl míč na pravé straně, vykličkoval mezi dvěma obránci, ale Montoya totéž nedokázal při průchodu do vápna.
68
Poprvé střídají i hosté, Óscara Gonzálese nahradí Bueno.
68
Mascherano zkouší dlouhým nákopem vyhledat Villu, před nímž ve vápně zasahuje gólman Jaime.
68
Míč se ocitá až u Piquého.
67
Montoya vrací na Pedra, ten na Xaviho.
66
Iniesta přenáší hru na pravou stranu na Montoyu.
64
Barcelona střídá, ze hřiště odchází Busquets, místo něho se na hřiště dostává Thiago.
64
Excelentní zpětná přihrávka Fàbregase z levé strany na volného Pedra, který si ještě udělal dva kroky směrem ke středu, ale přestřeluje!
63
Real Valladolid však z rohového kopu nedokázal vytěžit vůbec nic a hosté již spěchají zpět na vlastní polovinu.
62
A pozor, Valdés musí do zákroku proti velice povedenému centru z pravé strany, odvrací na roh.
61
Ojedinělá událost – hosté útočí.
60
Hodina hry za námi, domácí v pohodě hlídají dvoubrankový náskok. Valladolid ve druhé půli ještě nevystřelil na bránu Valdése.
59
Ti ho okamžitě vrací zpět na trávník a opět sledujeme tradiční krátké přihrávky.
58
Míč létá vzduchem, to je něco, co příliš nesvědčí domácím "technikům".
57
Fàbregas zkouší střílet ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, ale střelu blokuje obrana Valladolidu.
56
Naopak, hbitě využívá nezahuštěného hřiště k bleskovému protiútoku, obrana Valladolidu odkopává.
55
Hosté vysouvají napadání na polovinu soupeře, Barcelona přesto nemá problém s rozehrávkou.
54
Nou Camp není dnes zcela zaplněný, na mnoha místech prosvítá červená barva osamocených sedaček.
53
Ani z následného rohového kopu se favorit neprosadil.
52
Fàbregas nachází před vápnem Xaviho, ten zkouší technickou střelou překvapit Jaimeho, nepovedlo se.
51
Alba neprošel na levé straně před Balenziagu, přesto vybojoval alespoň autové vhazování.
50
Ale jen na okamžik. nyní hrají opět domácí. Xavi v nouzi vrací zpět na Mascherana.
49
Fàbregas "neprocpal" přihrávku na Xaviho, hrát mohou hosté.
48
Larsson dobře zasáhl na pravé straně a překazil útočnou akci soupeře.
47
Barcelona kombinuje na polovině hřiště, hosté vyčkávají.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:02 hodin.
Ano, je to tak, hned po vypršení pětačtyřiceti minut končí sudí Villanueva první poločas. Ten vyhrála, podle očekávání, Barcelona, která dokázala dvakrát rozvlnit sít za zády gólmana Jaimeho. Nejprve se trefil ve 21. minutě Pedro a podruhé se trefil do vlastní sítě, po rohovém kopu FCB, Valiente, který si dal vlastní gól a stanovil tak zatím průběžné skóre utkání na 2:0 ve prospěch vysokého favorita.
45
Probíhá poslední minuta prvního poločasu, rozhodčí neměl moc důvodů k přerušení hry, proto zřejmě nebude nastavovat ani vteřinu.
44
Rychlý protiútok domácích zakončuje střelou zpoza vápna Xavi, ale míč letí nad bránu.
42
Barcelona právě vstřelila branku!
A jaj, to je vlastní gól! Po rohovém kopu Barcelony z levé strany výtečně zakončuje MARC VALIENTE, od jehož nohy se odráží míč do brány! Středopolař Valladolidu bere celou situaci s úsměvem.
42
David Villa střílí z levé strany, střela je zblokována obráncem Valladolidu na roh.
41
Útočná snaha hostů končí na polovině Barcelony faulem.
40
Začíná poslední pětiminutovka první půle, Barcelona kontroluje průběh utkání a vede 1:0.
39
Fotbalisté Valladolidu po delší odmlce na polovině Barcelony.
37
Znovu sledujeme sérii přihrávek hráčů Barcelony.
36
David Villa nedovoleně atakován na půlící čáře, domácí rychle rozehrávají.
35
Ani z následného rohu se domácí neprosazují.
34
Iniesta prokličkoval do vápna soupeře, střílí z pravé strany, ale střela mu nesedla, navíc byla tečována a míří vysoko nad bránu Valladolidu.
33
Javier Mascherano rozehrává volný kop ze zhruba třiceti metrů, míč letí vedle brány.
32
Valiente posílá dlouhý nákop na polovinu soupeře, ale míč zachytává obrana Barcelony.
31
Pozitivní na dosavadním průběhu je to, že zatím jsme zaznamenali pouze dva fauly, po jednom na každé straně.
30
Obrana Valladolidu dokázala odvrátit další roh Barcelony.
29
Marc Valiente odvrací míč na roh, při skvělé přihrávce z levé strany za obranu na nabíhajícího Pedra.
29
Óscar Gonzálezse dostává do zakončení z levé strany, z těsné blízkosti pokutového území, Valdés pozorný a chytá.
28
Míč se postupně vrací až k Valdésovi.
27
Balenziaga odvrací alespoň do autu, domácí vhazují z levé strany.
26
Domácí opět nastěhováni před pokutovým územím soupeře.
24
Obětavý skluz jednoho z obránců Valladolidu, ale míč zůstává přesto na kopačkách domácích hráčů.
23
Hosté před brankou Barcelony, Balenziaga posílá centr z pravé strany, v pokutovém území není ale nikdo ve fialovo bílém, kdo by zakončil.
21
Tenokrát to již vyšlo, Xavi přihrává na pravou stranu nabíhajícímu PEDRO ELIEZER RODRÍGUEZ LEDESMOVI, který střelou mezi nohy Jaimeho dává první gól Barcelony.
20
Ofsajd zastavuje útočnou akci Barcelony.
19
Fàbregas přihrává Iniestovi, jeho střela je zblokována.
18
Družina kolem Xaviho a Iniesty v úvodu utkání zatím nezvykle často chybuje.
16
Barcelona z něho nic nevytěžila.
15
Balenziaga fantasticky zasáhl před nabíhajícím Villou z levé strany, bude z toho rohový kop.
14
Kombinace domácích na polovině soupeře, aktivně přistupující soupeře je však vytlačil až na jejich půli.
13
Přetažený centr na zadní tyč sbírá do svých rukavic Valdés.
12
Po obranném zákroku Mascherana si rohový kop rozehrají i hosté.
11
I druhý rohový kop rozehrávají domácí "na krátko", zatím z něho nic nevytěžili.
10
Ale přihrávky v podání domácích nejsou tak přesné, jak jsme na ně v podání Barcelony zvyklí.
9
Barcelona před pokutovým územím Valladolidu.
8
Chyba v rozehrávce hostů, domácí ji mohli potrestat, ale Montoya ztroskotal na obránci Valladolidu.
8
Iniesta ztrácí míč na levé straně, čímž útočná akce Barcelony končí. Jaime vykopává od brány.
7
Zatím sledujeme velmi opatrné utkání, hlavně v podání domácího týmu. Barcelona se nikam nežene a čeká na skulinku v obraně soupeře.
6
Montoya spolehlivě zasáhl v obraně a domácí mohou opět zaútočit.
5
Kombinace Barcelony ve středu hřiště.
4
Nyní se konečně poprvé dostávají k míči i hosté, kteří vrací míč až ke své bráně, Jaime rozehrává.
3
Rohový kop hosté ubránili, následně se ale ke střele zpoza vápna dostává David Villa, míří ale nad bránu.
2
Po zásahu bránícího Balenziagy budou domácí zahrávat první rohový kop.
1
Trojice sudích již přivedla obě mužstva na hrací plochu, utkání za malý okamžik začne.

FC Barcelona: Valdés – Piqué, Jordi Alba, Montoya, Mascherano, Fàbregas, Iniesta, Xavi, Busquets, Villa, Pedro

Real Valladolid: Jaime – Valiente, Peña, Balenziaga, Rueda, Rubio, Ó. González, Ramos, Pérez, Larsson, Guerra

Rozhodčí: Camp Nou, Barcelona.
Vítejte u on-line přenosu utkání šestatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí FC Barcelona přivítá Real Valladolid.
FC BARCELONA
Barcelona se dokázala oklepat z drtivého výprasku v Lize Mistrů, který jí uštědřil Bayern Mnichov a dokráčela si v lize s předstihem pro ligový titul. Aktuálně, tedy po odehraných pětatřiceti zápasech, má Barcelona na svém kontě jedenadvedasát bodů za devětadvacet výher a čtyři remízy. Pouze dvakrát odešli hráči FCB ze hřiště poraženi. Na svého úhlavního nepřítele z Madridu mají náskok již nedostižných deset bodů.
REAL VALLADOLID
Hosté jsou na tom v tabulce Primera Divisón pochopitelně hůře, než jejich hostitel, když v doposud odehraných pětatřiceti zápasech jedenáctkrát vyhráli a desetkrát remizovali. Ve čtrnácti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali třiačtyřicet bodů. S tímto bodovým ziskem jsou aktuálně na dvanáctém místě, s definitvní jistotou záchrany, takže zápas na Nou Campu si hráči Realu mohou náležitě užít.
03.03.2013 / 26. kolo / Espanyol – Valladolid 0:0
09.03.2013 / 27. kolo / Valladolid – Málaga CF 1:1
16.03.2013 / 28. kolo / R. Sociedad – Valladolid 4:1
31.03.2013 / 29. kolo / Valladolid – CA Osasuna 1:3
07.04.2013 / 30. kolo / Valencia CF – Valladolid 2:1
13.04.2013 / 31. kolo / Valladolid – Getafe CF 2:1
20.04.2013 / 32. kolo / Granada CF – Valladolid 1:1
28.04.2013 / 33. kolo / Valladolid – Sevilla FC 1:1