Je tu konec zápasu, který skončil nerozhodně 1:1. Lepším celkem byli fotbalisté Sevilly, jenže na gól Reyese dokázal ještě v prvním poločase odpovědět Adrián Colunga a jelikož jsme žádnou další branku neviděli, skončilo utkání dělbou bodů.
90+3
Zpoza vápna na druhé straně střílel po zemi Pablo Sarabia, mířil ale mimo.
90+3
Napravo od vlastního vápna musel nyní balon odkopávat Alexis, u míče budou po zásahu záložní řady Sevilly opět domácí.
90+2
Hosté ve druhém poločase spoléhají na to, že hrají po větru, který je dnes hodně silný. Zatím z toho ale nic významného nevytěžili a už asi ani nevytěží.
90+1
Navas posílal střílený centr z rohového kopu opět rovnou do brány a znovu musel zasahovat gólman Moyá.
90
Z dálky pálil Kondogbia, jenže jeho rána byla obranou zblokovaná na roh.
89
Necelé dvě minuty před koncem normální hrací doby jsou u míče stále hosté ze Sevilly.
88
Hosté se tlačí před bránu soupeře, do zakončení se ale zatím nedostávají.
87
Přímo z rohu zkusili hosté překvapit gólmana Moyu, ten byl ale pozorný a míč vyrazil.
86
Nyní se již závěr zápasu blíží rychle a tempo pomalu uvadá.
85
Hosté potřetí střídají. Odešel Rakitič a nastupuje Manu del Moral.
84
Již se znovu pokračuje ve hře, u míče jsou domácí.
83
Za vzájemnou potyčku dostali žlutou kartu Xavi Torres a hostující Kondogbia.
83
81
Blíží se závěr zápasu a na nějakou vyloženou šanci na jedné nebo druhé straně již čekáme hodně dlouho.
79
Domácí Adrián Colunga kopal rohový kop, centr do vápna byl ale příliš dlouhý a nikdo ze spoluhráčů se k němu nedostal.
77
Teď útok hostů zastavil znovu na polovině hřiště Adrián Colunga a k odpískanému faulu dostává navíc ještě žlutou kartu.
76
Teď ale na polovině hřiště fauloval Cicinho a rozehrávat budou domácí.
75
Domácí tým se stále hlavně brání. Blíže ke gólu mají opticky hosté.
74
Domácí tým střídá. Odešel Borja a nastupuje Míchel.
73
Rána Rakitiče šla tentokrát mimo.
72
Z úhlu pálil Navas, jeho ránu pokryl gólman Moyá.
72
Následná střela Pabla Sarabii šla nad bránu.
71
Rodící se brejk domácích zastavil faulem za žlutou kartu Coke.
70
Gavilán fauloval Cicinha, standardka pro hosty.
70
Sevilla je nadále u balonu a navíc v blízkosti vápna soupeře.
69
Balon se dostal znovu až k domácímu brankáři, který bude nyní rozehrávat odkop od brány.
68
V gólové pozici byl po přihrávce Rakitiče kanonýr Negredo, ten svou ránu ale poslal vysoko nad bránu.
66
Tak nyní tedy odstupuje José Antonio Reyes a zahraje si Stevanović.
65
Hosté chystají střídání. Zatím se ale pokračuje ve hře.
63
Žlutou kartu za faul na polovině hřiště dostal domácí Borja.
62
Do střelecké pozice se sice dostal Negredo, jenže mířil mimo.
61
Sevilla kopala další rohový kop, domácí se ale znovu ubránili.
59
Střídají také domácí fotbalisté. Ze hřiště odešel Paco Alcacer a nahradí ho Alvaro Vazquez.
58
Hosté střídají. Odešel Maduro a nastupuje Geoffrey Kondogbia.
57
Druhý poločas se nehraje v takovém tempu jako ten první.
55
Na hranici vápna dostal dobrý pas Negredo, zakončit ale nedokázal, když mu balon odebrala domácí obrana.
54
Hráči domácího celku se zatím nemohou dostat k ohrožení brány soupeře. Stejně jako v prvním poločase jsou lepším týmem hosté.
52
Alexis po dalším faulu na Negreda dostává žlutou kartu.
51
K zahrávání přímého kopu se postavil Reyes, mířil ale nad bránu.
50
Po faulu na Negreda je tu přímý kop pro hostující celek.
50
Hosté jsou i nadále při chuti a tlačí se do útoku.
49
Po rohu Rakitiče se k zakončení dostal Maduro a další skvělý zákrok si připsal domácí gólman Moyá, který vyrazil balon mířící přesně k tyči.
48
Další roh pro hostující balon.
47
Hosté kopali Reyesem rohový kop, centr na přední tyč ale v pohodě pokryla domácí obrana.
46
Je za námi první poločas, který skončil nerozhodně 1:1. Lepším týmem byli hosté a po zásluze se dostali do vedení, avšak domácí dokázali díky povedenému kousku Colugni srovnat a druhý poločas tedy bude opět boj o tři body.
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
45
Domácí hráči se dokázali vrátit do zápasu a druhý poločas tedy budeme začínat opět od začátku.
44
Getafe právě vstřelilo branku!
ADRIÁN COLUNGA posílal do vápna soupeře střílený centr, který mířil do brány. Nikdo ze spoluhráčů ani protihráčů balon netečoval a k překvapení všech končí balon až v síti - 1:1.
43
Po faulu Cicinha je tu standardka pro domácí celek.
41
Domácí musí hodně přidat, pokud chtějí s výsledkem něco udělat.
40
Sevilla právě vstřelila branku!
Hosté byli v prvním poločase aktivnější a po zásluze se dostávají do vedení. Po patičce Rakitiče se k balonu dostal JOSÉ ANTONIO REYES a jeho rána podél vybíhajícího gólmana končí až v síti - 0:1!
39
Hosté opět zahráli roh nakrátko, opět to nebylo ale zcela ideální řešení a domácí se ubránili.
38
Nyní je tu rohový kop pro hostující tým.
37
Z dálky pálil hodně nepřesně Adrián Colunga.
36
Hraje se opět více ve středu pole, na další šance zatím čekáme.
34
Aktivní Pablo Sarabia se zkoušel prosadit individuálně, proti přesile se ale neprosadil.
32
Reyes rozehrál nakrátko míč na Navase, jehož centr ale dobře pokryla domácí obrana.
32
Nyní po akci Reyese budou rohový kop zahrávat hosté.
31
Polovysoký centr do vápna vyrazil gólman Palop.
30
Nyní mají domácí možnost zahrávat přímý kop, je to ale daleko na přímou střelu.
28
Stále se hraje na polovině domácího celku. Hráči Sevilly se snaží hrát ofenzivně a Getafe se zatím jen brání.
27
Navas hledal centrem do vápna Negreda, ten se ale k zakončení nedostal.
25
Více ze hry mají v posledních minutách hráči Sevilly. Domácí musí být v defenzivě hodně opatrní.
24
Na hrací ploše zůstal ležet Coke a hra je přerušena.
23
Z pravé strany posílal míč do vápna Navas, i tentokrát se ale domácí ubránili.
23
Hosté o chvilku později kopali i rohový kop, s ním si ale domácí obrana již poradila.
22
Hosté se dostali k rychlému brejku, po kterém Negredo poslal balon před prázdnou bránu Navasovi, ten ale nezakončil ideálně a gólman Moyá tygřím skokem celou situaci fantasticky zachránil!
20
Balon se nyní dostal až k domácímu brankáři Moyovi, ten dlouhým nákopem přenesl balon až na polovinu soupeře.
19
Pablo Sarabia zkusil vystřelit, jenže slabě poslal balon přímo do rukavic připraveného Palopa.
17
Hra se trochu uklidnila. Po faulu mimo pokutové území bude rozehrávat domácí gólman Moyá.
16
Domácí vynuceně střídají. Zraněného Juana Rodrígueze nahradil Rafa.
15
Parádní balon za obranu dostal Negredo, jenže ještě před zakončením se dostal do velkého úhlu a vystřelil jen do boční sítě.
14
Centr do vápna poslal Adrián Colunga, k hlavičce se dostal Gavilán, avšak míč odrazem od země putoval přímo do náruče gólmana Palopa.
13
Nyní je tu rohový kop pro domácí tým.
11
Hraje se stále hlavně ve středu pole, oba celky se přetahují v držení balonu.
9
U míče jsou nyní domácí hráči, zatím ale jen na vlastní polovině, odkud nejsou nebezpeční.
8
Hosté se dostali k rychlému protiútoku, na přihrávku z levé strany si nabíhal Rakitić, byl ale dobře střežený.
6
Dlouhý pas do vápna zkoušel posílat Reyes, k míči měl ale blíže gólman Moyá.
5
Stále sledujeme hodně ospalý úvod zápase. Na obou týmech je patrné, že nejsou v ideální formě.
4
Centr ale mířil jen polovysoko na přední tyč, kde zasáhla hostující obrana.
3
Domácí fotbalisté získali možnost zahrávat rohový kop.
2
Úvod je oboustranně opatrný a sledujeme zatím hru ve středu hřiště.
1
Výkop měli domácí fotbalisté.
1
Hráči jsou již na ploše a utkání může začít.

Getafe CF: Moyá - Juan Valera, Alexis, Abraham, Borja, Gavilán, Juan Rodríguez, Xavi Torres, Pablo Sarabia, Adrián Colunga, Paco Alcácer

Sevilla FC: Palop - Maduro, Fazio, Cicinho, Coke, Botía, José Antonio Reyes, Jesús Navas, Rakitić, Medel, Negredo

Rozhodčí: Mateu - Cebrián, Núnez.
Sevilla na tom není o mnoho lépe. V posledních pěti kolech uhrála jen čtyři body za výhru nad Osasunou a remízu s Espanyolem. V posledním ligovém zápase prohrála Sevilla na hřišti Valencie. V průběhu tohoto týdne odehrála Sevilla navíc ještě první zápas čtvrtfinále španělského poháru Copa del Rey, kdy uhrála remízu 0:0 na hřišti Realu Zaragoza. Odvetné utkání je na programu příští středu..
Ani jedno z mužstev nemá v posledních týdnech oslnivou formu. Getafe pět zápasů v řadě nevyhrálo a od 1. prosince si na své konto připsalo pouhé tři body za remízy s Realem Sociedad a Osasunou a v posledním kole s Granadou.
Dobrý sobotní večer při sledování online reportáže ze zápasu 20. kola španělské Primera División mezi domácím Getafe a hostující Sevillou. Dnes budeme sledovat souboj dvou celků ze středu tabulky. Getafe je jedenácté a má na kontě 25 bodů, hosté jsou dvanáctí a bodů mají 22.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.