To je ode mě pro tuto chvíli všechno, užijte si nedělní večer - nicméně onlajny jsou tu stále s Vámi, takže sledujte, co se děje na sportovní scéně.
A taky, že ano, Getafe dokázalo otočit nepříznivý stav a nakonec se raduje z výhry 2:1. O branky se v rozmezí 74. a 78. minuty postarali Alexis a Lafita. Radost je u domácích fotbalistů opravdu velká a není se čemu divit, v první půli byli lepším týmem, ale nedařilo se jim vstřelit branku. Ve druhé půli si to vynahradili a potěšili tím své fanoušky.
90+3
Xavi Torres je uvnitř vlastního pokutového území faulován, tohle už asi domácí udrží.
90+1
Centr do vápna Getafe, Moya se natahuje po míči, ale může se uklidnit, mává se ofsajd.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90
Závěrečný tlak Valladolidu se nějak nedostavuje...
87
Lafita se pokusil o něco podobného, jako předvedl při svém gólu, tentokrát ale nekličkoval do vápna, ale raději u autové čáry ušetřil nějaký čas. O chviličku později odcentroval, ve vápně si vše pohlídal Rukavina.
85
Ebert při rozehrávce ztratil balanc i míč, domácí toho ale k rychlému brejku nevyužili - zastavila je velmi nepřesná přihrávka.
84
Domácí už začínají trochu tahat čas, možná je na to ještě trochu brzo...
81
A je to tu, odchází Omar Ramos a zbytek utkání odehraje Alberto Bueno.
80
Hosté chystají třetí střídání.
78
Getafe právě vstřelilo branku!
Domácí dokonali obrat, když si ÁNGEL LAFITA na levé straně pohrál s dvěma protihráči a umístěnou křížnou ranou strhl vedení na stranu Getafe!
76
Střídání hostů. Dohrál Alvaro Rubio a na trávník vběhl Lluis Sastre.
74
Je vyrovnáno! Pedro León posadil centr přesně na hlavu RUANA ALEXISE a ten o zem překonal Dani Hernándeze.
74
Rohový kop pro Getafe.
71
Javi Guerra v první akci, jeho přihrávka do uličky byla příliš prudká a sebral ji Moya.
69
Střídání Valladolidu, odešel Mateus Manucho, na jeho místě je Javi Guerra.
68
Další nebezpečná střela hostů, tentokrát v podání Eberta, Moya střelu tlačil snad i očima...
67
Poslední střídání domácího týmu. Odešel Jaime Gavilán a na jeho pozici dorazil Ángel Lafita
65
Krásná akce hostů a krásná Omarova střela, která zatřásla břevnem! Oscarova dorážka už byla z ofsajdového postavení.
63
Po rohu se ke střele dostal Alvaro Rubio, ale ani jeho rána neměla gólové parametry.
62
Rohový kop pro Valladolid.
60
A Barrada byl hned faulován, domácí rozehrají na vlastní polovině přímý kop.
57
A hned tu bylo i druhé střídání, když hřiště opustil Míchel a hrát bude Abdel Barrada
57
Střídání v dresu Getafe, odešel Diego Castro na jeho místo nastoupil Álvaro.
56
Přímý kop Valladolidu. Ebert hledal Manucha, našel jej, hlavička hostujícího útočníka ale skončila hodné vedle...
55
Z pravé strany postupoval Pedro León, seběhl si trochu na střed, pak však poslal míč na tribunu.
53
Po jeho rozehrání se ke střele dostal Alexis a Dani Hernández vytáhl další skvělý zákrok!
53
Gavilánův halfvolej skončil těsně mimo. Střela byla tečovaná, domácí mají rohový kop.
50
Omar (RVL) pronikal do vápna, po souboji s Gavilánem upadl, jenže sudí ukazuje, že tohle faul v žádném případě nebyl.
49
Hostující gólman si v klidu stáhl centr Xavi Torrése.
46
Omar (RVL) hned v úvodu unikl po levé straně, z jeho centrem si, byť trochu s potížemi, poradil Moya.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
Jak dokáže být fotbal nemilosrdný, je dobře vidět v tomto utkání. Domácí Getafe bylo po většinu času lepším týmem, vytvořilo si několik slibných příležitostí, ale udeřilo na druhé straně. Těsně před pauzou se trefil Oscar González a stanovil tak skóre po prvních pětačtyřiceti minutách.
45
Sudí nastaví jednu minutu.
45
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Máme tu gól do šatny. Valladolid podnikl další rychlý výpad, Ebert nahrál Manuchovi, jeho pokus ještě Moya zlikvidoval, odražený míč se ale dostal k OSCARU GONZÁLEZOVI a ten už poloprázdnou branku bez problémů trefil.
42
Ebert unikl ofsajdové pasti domácích, nádherně našel Manucha, jeho ránu zblízka ale zázračně vyrazil Moya!!!
40
Pedro León svou tvrdou ranou napálil pouze před ním stojícího hráče.
38
Na druhé straně unikl po pravé straně Rukavina, zpětnou přihrávkou našel Alvara Rubia, jeho rána končí v horních řadách tribuny za brankou Getafe.
38
Další Gavilánův centr končí na kopačkách hostujících fotbalistů.
37
Ebert opět trefil zeď, ale míč v ní změnil směr a Moya si určitě oddechl, že balon skončil těsně mimo.
36
Albert Lopo fauloval na hranici vápna Manucha a vidí za to žlutou kartu.
33
Hosté se do útoku dostávají pouze v ojedinělých případech, a i v nich se jedná pouze o náznaky akci, ne o regulérní šance.
30
Joj, i trocha smůly na kopačkách domácích fotbalistů, Gavilán centroval na vápno, kde už napřahoval k ráně Oscar, v rozhodujícím okamžiku však promáchl do prázdna.
28
Brankář Valladolidu se překonává, teď vytáhl umístěnou hlavičku Alcácera.
26
Dva skvělé zákroky hostujícího gólmana. Nejprve vyrazil střelu Pedra Leóna, poté i Castrovu dorážku zblízka!
24
Po nějaké době se do útoku dostali i hosté, Manucho vyskočil do neuvěřitelné výše, ale hlavičku poslal nad branku.
23
Getafe mohlo postupovat do rychlého protiútoku, Oscar však dal do přihrávky na Alcácera příliš mnoho síly a tohle útočník Getafe stihnout nemohl.
21
Domácí tým zatím táhne útoky hlavně po levém křídle, centrované míče však postrádají tolik potřebnou přesnost.
20
Rozhodl se pro přímou střelu, napálil ovšem pouze zeď.
19
Přímý kop pro Valladolid, k míči se staví Ebert.
17
Na druhé straně centroval Rukavina, jenže nikdo z jeho spoluhráčů nenabíhal...
16
Castro měl chvíli čas na centr, prohlédl si situaci a poté poslal centr na malé vápno. Tam byli připraveni obránci hostů a razantně odkopli.
15
Další střelecký pokus domácích, ale ani Castro nemířil přesně. Naopak, jeho rána byla ještě více nepřesná.
14
Alcácer (GET) vypálil z 18 metrů, branku ovšem netrefil.
12
Jaime Gavilán je prvním hráčem oceněným žlutou kartou. Vysloužil si ji za faul na půlící čáře.
12
A po chvilce vzruchu sklouzla hra do svého klidu.
9
Po krásném a rychlém ťukecu se do velké šance dostal Gavilán (GET), zkoušel přehodit Daniho Hernándeze, ale obránci ho na brankové čáře zastoupili.
8
Hlavička Castra (GET) zamířila o několik metrů nad branku.
7
Přímý kop pro Getafe z asi 25 metrů.
6
Ospalá atmosféra v hledišti se odráží i na hřišti, zatím utkání chybí vyšší tempo.
4
Nenápadná Maného rána z hranice vápna, Dani Hernández nakonec zasahovat nemusel, míč šel asi metr nad branku.
3
První zajímavá útočná akce hostů, Oscar je ale v ofsajdu.
2
Opatrný úvod, oba týmy se zřejmé chtějí nejprve seznámit.
1

Getafe CF: Moya - Valera, Lopo, Alexis, Mané - Xavi Torres, Míchel, Pedro León, Castro - Gavilán - Alcácer. Trenér: Luis García Plaza.

Real Valladolid: Dani Hernández - Rukavina, Rueda, Peňa, Balenziaga - Alvaro Rubio, Víctor Pérez, Ebert, Oscar - Omar - Manucho. Trenér: Miroslav Djukić.

Rozhodčí: Carlos Clos Gomez.
Oba týmy jsou na hrací ploše, utkání za chvíli začne.
Stadion je zaplněn velmi spoře, nedá se dnes čekat bouřlivá atmosféra.
Utkání má na Coliseum Alfonso Pérez výkop od 17:50 a my Vám samozřejmě přineseme psaný onlajn.
Real Valladolid hrál doma, přivítal Valencii a utkání skončilo remízou v poměru 1:1. Do vedení se dostali hosté díky Cissokhovi, jemže toto nadějné vedení přišlo vniveč v 65. minutě, když právě střelec Valencie fauloval Rámose, dostal červenou kartu a Víctor Pérez proměnil pokutový kop.Valladolid si pak dokázal vytvořit tlak, vítězná branka však už nepadla.
Getafe CF bude chtít odčinit porážku z minulého týdne, kdy na půdě Atlética Madrid podlehlo 0:2. Do střelecké listiny se i přes odpor Getafe zapsali Adrián a Arda Turan. Ve druhé půli už domácí plně ovládli hru, další gól už ale nepřidali. Getafe tak i nadále zůstává ve spodní polovině tabulky.
V nedělní podvečer pokračuje La Liga dalšími zápasy a jedním z nich je střetnutí Getafe CF a Realu Valladolid, čtrnáctého týmu tabulky s osmým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:50.