Utkání nakonec končí bezbrankovou remízou a to znamená pro domácí velmi důležité body do tabulky. K vidění dnes nebyl zrovna atraktivní fotbal a výsledek je zcela zasloužený. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
90+3
Domácí měli velmi nadějnou šanci! Tu musela zastavit na poslední chvíli obrana, ještě z toho bude roh. No to se dějí ke konci věci.
90+3
A ještě roh pro hosty. Ti drží míč.
90+2
Hraje se druhá minuta nastavení. U míče jsou hosté.
90+1
Nastavují se tři minuty.
89
Po rohu padla branka, kterou rozhodčí pro těsný ofsajd neuznal. Hodně sporná situace.
89
Roh pro hosty.
86
Střídání (La Coruňa). Ze hřiště odešel Juan Carlos Valeron a nahradil ho Andre Santos.
85
Atlétiko se pokouší vykombinovat obranu. Nepovedlo se jim to za 85 minut, teď už se jim to asi nepovede. Už jen vzhledem k tomu. Že domácí hrají, jako kdyby vedli a hrají hodně opatrně.
84
Míč ukořistil Aranzubia a rozehrává.
82
Domácí se musí bránit. Bude tu další roh pro Atlétiko.
81
Střídání Atlétika. Ze hřiště odchází Adrian, místo něj příjde Saul Niguez.
81
Atlétiko se snaží hrát dopředu. Tentokráte to byla střela hodně vysoko nad.
80
Nádherná střela Gabiho (ATM) do břevna!
78
Hra se přesunula do poslední čtvrt hodiny a k vidění byla další z mnoha nepřesných přihrávek. Domácí už ani moc neútočí, hrají hodně opatrně. Bod má pro ně cenu zlata.
77
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Riki a nahradí ho Nelson Oliveira.
77
Adrian (ATM) v ofsajdu.
76
Hosté kombinovali na polovině soupeře až do té doby, než si nepřesně nahráli a připravili se tak o míč.
73
A ze strany domácích je to odchod Javiera Camunase a místo něj si zahraje Evaldo.
72
Střídání na obou stranách. Z pohledu hostí odchází Raul Garcia a místo něj se na hřiště podívá Oliver Torres.
71
Nádherný pas na Falcaa, ovšem do metrového ofsajdu.
70
Centr byl vyhlavičkován do bezpečí. U míče jsou hosté.
70
Střela Adriana (ATM) zablokována na roh.
69
Na to že dnes hraje Atlétiko, které produkuje hodně ofenzivní fotbal, sledujeme velmi nezáživnou podívanou bez zajímavých situací. Ono je to ale dáno herním stylem na venkovních hřištích.
68
A opět nic.
67
Další rohový kop. Pro domácí.
66
K vidění nejsou žádné zajímavé situace a to je již za námi přes hodinu fotbalu. Chtělo by to nějakou branku, třeba i šťastnou. Jinak se herní obraz nezmění.
65
Střídání hostí. Odchází Rodriguez a přichází Turan.
62
Faul na hranici vápna. Domácí mají k dispozici velmi zajímavou standardní situaci.
62
Opět ne. Tentokráte byl přetažen za bránu. Dnes už bylo k vidění hodně rohových kopů a ani jeden nevedl k šanci.
61
A další rohový kop pro hosty. Povede už tentokráte k nějaké šanci?
60
58
Ta k ničemu nevedla. Je to stále hodně opatrný fotbal. Domácí hrají hodně defenzivně a lze z jejich hry vytušit, že dnes by bod brali všemi deseti.
57
Standardní situace pro domácí.
55
Bruno Gama (DEP) se pokusil protáhnout se skrz obranu. Ta ho zastavila. Pokud fotbal takto půjde dál, můžeme se dočkat výsledku 0:0.
54
Pokus o útok domácích nevedl vůbec do zakončení.
53
Pokus vysunout Falcaa se nepovedl a obrana stačila míč vyhlavičkovat. Atlétiko je stále u míče.
52
Atlétiko je lepším týmem co se týče držení míče. Aktuálně kombinuje na polovině soupeře.
50
Falcao (ATM) se dral do šance! Naběhl si po levé straně a vypálil mimo branku.
47
Hraje se opět hlavně na středu hřiště. Je to trochu stejný obraz hry jako na začátku prvního poločasu.
46
Oba celky nastoupily do druhého poločasu ve stejných sestavách.
46
První poločas je za námi. Herně to bylo po celou dobu velmi vyrovnané a až ke konci poločasu se do tlaku dostali hosté. Dvě větší šance měl Falcao, ale žádnou neproměnil. Doufejme, že ve druhém poločase se už nějaké té branky dočkáme.
Druhý poločas začne přibližně v 23:00.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Atlétiko jasně lepším týmem ke konci druhého poločasu.
43
Riki hodil míč do zad Godina (ATM), který se naštval a strčil do něj. Za což vidí žluté napomenutí. Tady měl ovšem kartu dostat i Riki.
41
Velká šance Atlétika, centr přímo do vápna a tam na něj jen díky skvělé práci brankáře nedosáhl Falcao a nemohl zakončit.
40
Atlétiko má koncem prvního poločasu herní převahu.
39
Radovan Falcao (ATM) to zkusil nádherně pravačkou! Střela šla kousek nad branku.
38
Nikdo se nedokáže dostat do zakončení. Tohle vypadá už na bezbrankový poločas.
36
Nic, také o míč přišli. Hru hrozně brzdí nepřenosti v přihrávce.
36
Hosté přišli o míč. Co předvede Deportivo?
34
Rozhodčí odpískal poté jiný faul pro domácí. Bylo to z větší dálky a Riki poslal míč někam na horní tribunu.
33
Domácí Bruno Gama padá v pokutovém území. A rozhodčí správně neodpískal penaltu, kterou domácí hodně chtěli.
32
V prewiev jsem psal o malém počtu vstřelených a obdržených branek Atlétika v zápasech venku a zatím tomu herní obraz hodně odpovídá.
31
Další rohový kop v zápase. Tentokráte domácí a opět neznamenal žádné nebezpečí.
30
Jednalo se o Godina, který byl tím hráčem.
30
Obrovská šance Atlétika! Centr na zcela volného hráče, před kterým už byla pouze prázdná branka, míč mu uskočil a tím pádem bylo po akci.
28
Následně se ještě pokoušel o centr Rodriguez (ATM) centr však přetáhl.
28
Opět centr vyhlavičkován.
28
27
Není to však žádný větší tlak a už i Atlétiko kombinuje s míčem.
26
Domácí jsou v posledních minutých trochu více aktivnější a jsou nastěhováni u branky Atlétika, to se dobře brání a nedovoluje jim vystřelit.
25
Ten nevyvolal žádný větší rozruch. Je z toho odkop od branky.
25
Rohový kop pro domácí.
22
Zajímavá akce domácí která vedla až do velkého vápna, tam však místo střely následovala ještě přihrávka, kterou si hráč nedokázal dobře zpracovat hrudníkem a celá akce tím tedy končí.
21
Centr byl kopnut velmi špatně a roh tedy neznamenal vůbec žádné nebezpečí.
21
Falcao vybojoval rohový kop pro Atlétiko.
20
Dvacet minut je skoro za námi a k vidění není žádné ofenzivní galapředstavení. Je to fotbal hlavně na středu hřiště. Bez větších šancí.
19
Aranzubia (DEP) si musel zahrát hlavou, kdy vyběhl včas za dlouhou přihrávku a míč vyhlavičkoval do bezpečí.
17
K šanci nevedla. Nyní jsou tady se svou kombinací domácí. Hra je naprosto vyrovnaná. Ani jeden z týmů nemá převahu držení míče.
16
Kombinace Alétika na polovině soupeře.
15
Ayoze (DEP) to zkusil z hodně velké dálky. Přesně do náruče brankáře Courtoise.
14
Je to zatím hodně opatrné. Na straně domácích jsou vidět jejich záchranářské povinnosti, proto se nikam moc nehrnou a hrají opatrně.
11
Falcao předvedl první vážnější zakončení. Střelu, která byla však myšlena asi spíše jako nahrávka, zlikvidoval Aranzubia (DEP) a rozehrává.
10
Je to zatím hodně opatrný fotbal z obou stran. K vidění nebyla ani jedna větší šance.
9
Obrana ho zastavila.
9
Na přední tyč a poté vykopnut. Je tu šance na brejk.
8
Centr byl zablokován obranou. Z ještě následné akce je tu další roh pro hosty.
8
Hosté u míče a táhnou svoji akci po levé straně.
6
Hra se přesnula na střed hřiště. Ani jeden z týmů zatím nemá převahu.
6
O míč přišli aniž by vymysleli nějakou nebezpečnou situaci.
5
Hosté kombinují na polovině Deportiva.
4
Centr se nezdařil, ale i poté byli hosté u míče a nakonec se do zakončení dostal Rodriguez a vystřelil vysoko nad branku. Rozehrává brankář domácích Aranzubia
1
Utkání bylo zahájeno. U míče jsou aktuálně domácí fotbalisté hrající v modrobíle kombinaci. Hosté hrají v červenobílé.
1

Deportivo La Coruňa: Aranzubia – Ayoze, Castro, Aythami, Pablo, Lamas, Bergantinos, Camunas, Valeron, Gama, Riki

Atlético Madrid: Courtois – Juanfran, Miranda, Godin, Luis, Gabi, Suarez, Adrian, Garcia, Rodriguez, Falcao

Rozhodčí: Miguel Ayza‎.
I vzhledme k výborné poslední sérii domácích jsou dnes jasnými favority hostující fotbalisté. Na jejich straně sice není taková motivace, ale jasně lepší kvalita kádru. Jak se bude zápas vyvíjet uvidíme v 22:00 kdy utkání začíná a já se v tuto dobu přihlásím s komentářem.
O Atlétiku se také v poslední době hovoří se spojitostí s ochodem Radovana Falcaa do Chelsea, kolik je na tom pravdy a zda to nějak ovlivňuje náladu v týmu, nelze vytušit.
Athlétiko je třetí nejlepší tým venku. Získalo 25 bodů. Ovšem nedává moc branek, dalo jich pouhých 17 z 16 zápasů. A i 17 jich obdrželo. Jeho ofenzivní síla je tedy hlavně na domácím hřišti.
To hosté řeší zcela jiné problémy a to, zda se jim povede ke konci sezóny ještě předběhnout Real Madrid a skončit na druhém místě tabulky. Na čtvrtý tým tabulky mají už náskok 10 bodů, ovšem na Real ztrácejí 6 a navíc s nimi prohráli v posledním zápase na svém hřišti 1:2. Předtím vyhráli v Seville a doma porazili Granadu 5:0.
Ke statistickému představení obou týmů. Domácí jsou aktuálně jednu pozici mimo sestupové vody a to jen díky lepším vzájemným zápasům. Jak se však blíží konec sezóny, jejich forma se začala hodně stupňovat a dělají vše, aby se zachránili. Z posledních 3 zápasů vybojovali 5 bodů a neprohráli už 6 zápasů v řadě. Ovšem byly to všechno zápasy s celky ze spodku tabulky. Domácí bilance Deportiva je 18 pozice (třetí od konce) získali doma 19 bodů a nastříleli 21 branek a 25 jich obdrželi.
Ještě jednou Vás vítám u dnesního online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 34. kola Primera division mezi týmy Deportivo La Coruňa a hostujícím celkem Atlétiko Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.