Je tu konec, Celta de Vigo vybojovala velmi důležité tři body. Ty týmu obstaral svým gólem Fernandez, který po dvaceti minutách hry hlavou překonal Navase. Vyrovnaný duel tak končí výhrou hostů. Domácí nedokázali proměnit penaltu, to se na výsledku také hodně podepsalo.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+2
Rohový kop pro domácí.
90+1
Mate měl velkou příležitost na závěr, domácí mohli srovnat, domácí záložník ale Varase překonat ani ve vyložené šanci nedokázal.
90
Nastavují se tři minuty.
87
Stejně tak i Krohn Dehli.
85
Lopez inkasuje žlutou kartu z rukou sudího Munize.
83
Střele Fernandeze scházela přesnost, míč míjí pravou tyč.
79
Trenér Juan Ignacio Martinez (Levante) střídá. Odchází Nabil El Zhar, místo něj se na hřiště podívá Pedro Rios.
78
Střídání. Odejde Alex Lopez a místo něj se na hřiště podívá Mario Bermejo.
74
Rohový kop domácích zakončil hlavičkou Vyntra, míč jde ale vedle.
73
Lago potrestán žlutou kartou.
72
Střídání Celty. Zraněný Castro je nahrazen Cabralem.
70
Hlavička Salvadora jde nad.
67
Další roh hostů, domácí obrana ale situaci zvládla dobře.
64
Na dnešní utkání se přišlo podívat 11 656 diváků.
58
Hosté střídají. Ze hřiště odejde Nacho Insa a nahradí ho Levy Clement Madinda.
57
Proti střele Aspase zasahuje pozorný Navas.
56
Barkero kopl penaltu špatně, stav se nemění.
55
Penalta nařízena sudím Munizem pro domácí Levante!
52
Rohový kop domácích pro Celtu nebezpečí neznamenal.
49
Aspas potrestán žlutou kartou.
46
Odejde Ruben Garcia, příjde Marti Salvador Roger.
46
Odejde Michel a místo něj si zahraje Simao Mate.
46
První půle je minulostí, Celta vede nad domácími 1:0 díky brance Fernandeze. Zápas má zatím dobrou kvalitu, tak tomu tak snad bude i ve druhé půli – ta začíná cca v 17:03.
45
Nastavovat se bude jedna minuta.
42
Výpad Aspase zastavuje nekompromisní sudí Muniz, píská se ofsajd.
37
Domácí zvyšují tlak, ani další rohový kop ale Levante ke srovnání nedovedl.
25
Insa dostává žlutou kartu, v příštím ligovém kole si tak nezahraje.
22
Střelu El Zhara kryje Varas!
20
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Krásná akce hostů, Celta vede 1:0. Krohn Dehli centrem našel hlavu AUGUSTA FERNANDEZE, záložník hostů hlavičkuje úspěšně, Navas neměl šanci.
18
Insa pálí nepřesně.
17
Roh pro domácí.
16
Nebezpečně vypálil Krohn Dehli z pravé strany, Navas zasáhl.
14
Ofsajd, dál tak nemůže postupovat El Zhar.
9
Domácí zahrávali rohový kop, nic ale nevymysleli.
6
Střela El Zhara jde vedle, Varas zasahovat nemusel.
3
Domácí zatím aktivnější, Levante je více při chuti.
1

Levante UD: Navas – Juanfran, Vyntra, Navarro, Lopez – García, Barkero, Míchel, Iborra, El Zhar – Acquafresca.

Real Club Celta de Vigo: Varas – Lago, Vila, Túnez, Johny – Krohn-Dehli, Insa, Lopez Oubina, Fernandez – Aspas.

Rozhodčí: Muniz – Fernandez, Andres.
Utkání začíná v 16:00, nenechte si ho proto ujít.
To Celtu Vigo čeká hodně nervózní závěr soutěže. Tým je předposlední se sedmadvaceti body. Na sedmnáctou příčku však ztrácí jen dva body, na šestnáctou body tři. Tým tak bojuje o záchranu, šance ještě rozhodně žijí. Celta Vigo si připsala cenný bod za remízu s Barcelonou 2:2, poté ale následovaly dvě porážky. Naposledy však tým doma zdolal Zaragozu 2:1 a výrazně tak posílil své bodové konto. Dnes půjde domácím o body potřebné k záchraně.
Levante se nachází na dvanácté příčce španělské nejvyšší soutěže, na kontě má zatím čtyřicet bodů, to při skóre 35:51. Týmu jde především o záchranu, na osmnáctou Mallorcu má ale Levante náskok slušných dvanácti bodů, tým tak může sezonu dohrávat v klidu. Forma týmu ale není dobrá, Levante prohrálo třikrát po sobě. Je ale pravdou, že hrálo s Realem Madrid, La Coruňou a Barcelonou. Dnes si tak budou chtít domácí napravit chuť.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.