Je za námi utkání mezi Real Betis a Rayo Vallecano, po kterém budou jednoznačně spokojenější hostující fotbalisté. Po nerozhodném poločase vstřelili gól na 1:2 a ve zbývající půlhodině domácí prakticky k ničemu nepustili. Výhra hostů se tak jeví jako naprosto zasloužená.
90+3
Hráči Rayo Vallecana stále drží výborně balon na polovině soupeře a šikovně šetří čas.
90+2
Domácím se ale stále zdaleka nedaří přiblížit se k bráně soupeře.
90+1
Naděje pro domácí ještě žije. Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90
Již se znovu pokračuje ve hře.
89
Amat se následně chytil za nohu a ukazuje, že ho chytla křeč. Chvilku se asi nebude hrát.
88
Jordi Amat nakopl v souboji o míč protihráče a dostává žlutou kartu.
87
Hráči Vallecana stále dobře drží balon a nevypadá to, že by domácí měli dostatek morálních sil na vstřelení gólu.
86
Hosté samozřejmě rozehráli roh nakrátko a snaží se balon držet u rohového praporku.
85
Teď navíc hosté vybojovali roh a samozřejmě nikam nepospíchají.
84
Domácím hráčům se prakticky vůbec nedaří ohrozit bránu soupeře.
82
Vallecano kopalo Trashorrasem přímý kop, centr do vápna byl ale moc vysoký a dlouhý a aniž by ho kdokoliv tečoval skončil v zámezí.
80
Hosté stále bojují o každý metr hrací plochy a domácí to budou mít ve zbytku zápasu hodně těžké.
78
Opět se hraje spíše na polovině Realu a to se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.
77
Hosté se opět dostali k balonu a snaží se ho držet daleko od vlastní brány. Nyní kopali dokonce roh, nijak ale nezahrozili.
76
Hosté střídají. Hodně pomalu ze hřiště odchází Piti a nastupuje Andrija Delibasic.
75
Po rohu se balon po několika odrazech dostal až k Joel Campbellovi, jehož rána levačkou prolétla těsně vedle tyče.
74
Domácí se přeci jen dostali do tlaku a vypracovali si rohový kop.
72
Domácímu týmu se rychle krátí čas. Hráči Betisu ale nejsou stále schopní svého soupeře jakkoliv překvapit.
71
Další žlutou kartu dostal domácí Nacho Perez.
70
Domácí také střídají. Odstupujícího Salvadora Agru nahrazuje Joel Campbell.
68
Právě Jonathan Pereira se nyní dostal do zakončení, chyběla tomu ale přesnost a razance.
67
Domácí Jonathan Pereira nyní dostal žlutou kartu.
65
Hosté střídají. Odešel střelec druhého gólu Léo Baptistão a nastupuje Alex Galvez.
64
Tak snad teď se dočkáme alespoň o něco zajímavějšího fotbalu ve druhém poločase.
62
Vallecano právě vstřelilo branku!
Jako nic se nyní do vápna dostal LÉO BAPTISTAO a na jeho přízemní ránu levačkou přes obránce brankář Fabricio nedosáhl - 1:2!
62
K ofenzivnímu výpadu se odhodlal domácí Molina. Zbytečně se ale poroučel k zemi a faul se nepíská. Domácí budou pouze vhazovat.
61
Ten se rozhodli rozehrát nakrátko, což nebylo nejlepší řešení. Domácí se ubránili a málem se dostali i do rychlého protiútoku.
60
Hostům se nyní podařilo vybojovat rohový kop.
58
Alespoň o malý vzruch se postaral hostující Piti, který nyní dostal žlutou kartu za faul.
57
Stále sledujeme hlavně boj ve středu hřiště, na zakončení marně čekáme.
55
Hosté také vypadají, jako by jim výsledek 1:1 maximálně vyhovoval..
54
Domácí hráči zase ztratili elán a sledujeme poměrně nezáživnou pasáž hry.
52
Piti si sice pěkně na pravé straně pohrával s domácími obránci, jeho centr do vápna ale k ničemu nevedl.
51
Domácí se snaží všemožně překonat hostující obranu, zatím se jim to ale stále nedaří.
50
Hosté vystřídali. Odešel Jose Carlos a nastupuje Lass.
49
Domácí začali lépe a jsou aktivnější, zatím se ale stále do vyložené šance nedostali.
47
Do zakončení se dostal domácí Jonathan Pereira, mířil ale nepřesně.
46
Na konci poločasu zraněný Paulao nemůže pokračovat ve hře a o poločase vystřídal. Hrát bude Antonio Amaya.
46
Máme za sebou první poločas utkání mezi Reale Betis a Rayo Vallecano. Lépe začali hosté, kteří již od druhé minuty vedli 1:0. Z vedení se ale radovali pouhé dvě minuty, protože hned ve 4. minutě bylo srovnáno. V dalším průběhu pak oba týmy nastřelily břevno, ale jak se blížil konec poločasu, fotbal začal postupně upadat. Snad ve druhém poločase uvidíme stejně dramatickou a zajímavou podívanou jako na začátku zápasu.
45+2
Domácí jsou s míčem v okolí půlící čáry, poločas se jen dohrává.
45+1
Hosté kopali rohový kop, ten v pohodě do rukavic stáhl brankář Fabricio.
45+1
Paulao je ošetřovaný za čárou a pokračuje se ve hře.
45+1
Domácí stoper je ošetřovaný, nebude to snad nic vážného.
45
Domácí gólman Fabricio při vyrážení balonu trefil spoluhráče Paulaa, který zůstal bezvládně ležet na hrací ploše.
44
Blíží se konec poločasu, ani jedno z mužstev není nebezpečné.
43
Následný centr do vápna v pohodě chytil gólman Rubén.
42
Hostující Tito poslal k zemi tvrdě Juana Carlose a dostává za svůj přečin žlutou kartu.
42
Závěr poločasu není zdaleka tak zajímavý jako jeho úvod. Oba celky se sice snaží, chybí tomu ale překvapivá přihrávka a zakončení.
40
Hráči Realu Betis hodně dlouze kombinují na vlastní polovině a nedaří se jim dostat se k zakončení.
39
Rychle se nám blíží závěr prvního poločasu. Více pod kontrolou mají balon domácí fotbalisté, do zakončení se ale také již dlouho nedostali.
37
Za záchrannou brzdu musel nyní na půlící čáře zatáhnout hostující Casado a také on dostává žlutou kartu.
36
Po následném přímém kopu trefili hosté pouze z jednočlenné zdi vybíhajícího hráče.
35
Po faulu na Léo Baptistãa dostal žlutou kartu domácí Agra.
34
Hosté sice dokáží také držet balon, jenže do zakončení se nedostávají.
32
Beñat posílal do vápna další nebezpečný centr z přímého kopu, nikdo ze spoluhráčů ho ale nedokázal usměrnit do brány.
31
Po půlhodině hry začínáme sledovat narůstající převahu domácího mužstva.
29
Hosté měli možnost kopat rohový kop. Po nakrátko rozehraném signálu následoval centr, se kterým si poradil Fabricio.
27
Hráči Realu Betis měli další možnost kopat přímý kop, centr do vápna ale v pohodě lapil pozorný Rubén.
26
Brankář Fabricio nepříliš povedeným výkopem nenašel žádného spoluhráče a balon mají nyní opět hosté.
25
Stále se ale hraje spíše ve středu pole, na šanci nebo změnu skóre stále čekáme.
24
Hráči Realu Betis hodně vysunuli presink, čímž dělají svému soupeři velké problémy.
23
Dvakrát nyní musel zasahovat brankář Rubén. Centry do vápna pro něj neznamenali žádný problém.
22
Domácí hráči jsou stále o něco aktivnější, bránu soupeře ale nyní již několik minut neohrozili.
21
Po centru Beñata do pokutového území musel zasahovat hostující brankář.
20
Hra se postupně přesunula na polovinu hostů a domácí mají možnost kopat následně přímý kop.
19
Stále sledujeme velice zajímavou fotbalovou podívanou. Viděli jsme dvě rychlé branky a další velké šance.
17
Domácí kopali následně rohový kop, po něm se ale hosté bez větších problémů ubránili.
16
A další břevno, tentokrát na druhé straně. Po centru do vápna hlavičkoval přibližně z penaltového puntíku Beñat a Rubénovi pomohla branková konstrukce.
15
Velká šance hostů. Z hranice vápna vypálil Piti a trefil parádní bombou břevno domácí brány!
14
Po zajímavém protiútoku hostů se k zakončení odhodlal Adrián, rána mu sice sedla, mířila ale vysoko nad bránu.
12
Hodně daleko za vápnem se po nakrátko rozehraném rohu pokoušel do míče opřít Trashorras. Jeho rána neměla razanci a navíc mířila mimo.
11
Po zákroku Paulaa je tu rohový kop pro hostující tým.
10
Oba celky nyní zpevnily defenzivu a na další šance čekáme. Bojuje se hlavně ve středu pole.
8
Po faulu na Fuega budou u balonu hostující fotbalisté. Rozehrávat ale budou jen z vlastní poloviny.
7
U balonu jsou nyní hostující fotbalisté, proti zformované domácí obraně to budou mít ale složité.
6
Další centr do vápna posílal z dalšího přímého kopu opět Beñat, tentokrát ale hostující obrana dobře zasáhla.
5
Sledujeme velice zajímavý úvod zápasu, u balonu jsou opět domácí fotbalisté.
4
Real Betis právě vstřelil branku!
Centr do vápna poslal Beñat a JORGE MOLINA lehkou hlavičkou nadzvedl balon, který přelétl bezmocného brankáře Rubéna.
3
Domácí mají nyní možnost srovnat z přímého kopu.
2
To byl bleskový náskup hostů. Na konci druhé minuty hry dostal příliš prostoru na levé straně Léo Baptistão, jeho přízemní pas napříč pokutovým územím se dostal až na zadní tyč, kde do prázdné brány zakončil zcela osamocený FRANCISCO MEDINA "PITI"!
1
Výkop měli hosté.
1
Domácí fotbalisté mají tradiční zelenobílé pruhované dresy, hosté mají tmavé dresy s červenými motivy.
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše. Utkání začne s několikaminutovým zpožděním kvůli minutě ticha.

Real Betis: Fabricio - Chica, Paulao, Dorado, Nacho - Agra, Benat, Jonathan, Canas, Juan Carlos - Jorge Molina

Rayo Vallecano: Rubén - Tito, Fuego, Amat, Casado - Baptista, Trashorras, Piti, Adrián, José Carlos - Nielsen

Rozhodčí: Gámez - Munuera, Gómez.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu 2. kola španělské Primera Division mezi Realem Betis a Rayo Vallecano. Oba celky byly v úvodním kole ročníku úspěšné. Především Betis hodně překvapil, když vyhrál na hřišti Bilbaa vysoko 5:3. Plný bodový zisk si připsalo i Vallecano, které na domácím hřišti porazilo Granadu 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.