Hlavní rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém zvítězil domácí Real Sociedad San Sebastian, jenž porazil svého soupeře RCD Mallorca vysoko 3:0. Všechny tři branky padly ve druhém poločase. Skóre otevřel Castro, v sedmdesáté minutě přidal branku Vela a dvě minuty před koncem řádné hrací doby se prosadil také střídající Ifran. Mallorca příliš nebezpečná nebyla a navíc hrála od dvacáté deváté minuty pouze v deseti hráčích. Dnešní vítězství si domácí celek zasloužil a na své konto si připsal tříbodový zisk. Mallorca odjíždí s prázdnou. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
90+2
Agirretxe vystřelil, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
90+1
Real Sociedad bude zahrávat volný přímý kop.
90
Hlavní rozhodčí přidává dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
Real Sociedad právě vstřelil branku!
DIEGO IFRAN si nejprve zpracoval míč na prsa a pak chladnokrevně vystřelil pravačkou, a přesnou trefou tak pojistil vedení domácího celku.
87
Zápas se spíš už jen dohrává, šance k vidění nejsou.
85
Z této standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo.
84
Další roh pro Mallorcu.
84
Rohový kop bude zahrávat Mallorca.
81
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Chori Castro, přichází Diego Ifran.
79
Nepřesně vystřelil Agirretxe.
79
Roh ve prospěch domácího celku.
79
Další brilantní zákrok si připisuje Calatayud, jenž v souboji jeden na jednoho vychází jako vítěz!
79
Další roh ve prospěch domácího týmu.
78
Následuje roh pro domácí.
78
Důležitý zákrok si připsal Calatayud, jenž zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci.
75
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Fernando Damian Tissone, přichází Alejandro Alfaro.
75
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Imanol Agirretxe.
74
Z tohoto rohového kopu hostům žádné nebezpečí nehrozilo.
73
Rohový kop budou zahrávat domácí hráči.
73
Castro vystřelil, ale trefil pouze bránícího protihráče.
72
Dos Santos se dostal ke střele, ale Bravo byl stoprocentní a balon lapil do rukavic.
72
Volný přímý kop pro hosty.
70
Na gól přihrával Pardo.
70
Ve velkém vápně obdržel kolmou přihrávku CARLOS VELA, jenž si výborně zpracoval míč a následně vystřelil. Tento střelecký pokus byl výstavní a brankář Calatayud byl bez šance.
66
Ke střele se dostal hlavičkující Luna, ale jeho střelecký pokus vstřelenou brankou neskončil.
66
Na druhé straně vystřelil Casadesu, ale pozorná obrna zblokovala míč na rohový kop.
64
Ke střele se probojoval Carlos, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
62
V ofsajdové pasti uvízl Vela.
59
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Emilio Nsue, přichází Antonio Lopez.
55
Calatayud vytasil skvělý zákrok a vychytal stoprocentní gólovku, ale pak se míč odrazil na hranici malého vápna, kde byl jako první CHORI CASTRO, jenž bez problémů dopravil míč do odkryté brány.
54
Před nebezpečným centrem se Mallorca ubránila a míč odkopla do bezpečí. Domácí tým však stále útočí.
52
Rohový kop zahrával Real Sociedad, ale RCD Mallorca se ubránila.
51
Útočná akce domácímu celku nevyšla, odkop od brány provede Calatayud.
51
Nyní následuje aut ve prospěch domácího celku.
50
Autové vhazování pro Mallorcu.
49
Připravený Bravo nebezpečnou střelu, kterou ze své kopačky adresoval dos Santos, úspěšně zlikvidoval.
49
Volný přímý kop bude zahrávat Mallorca.
46
Nebezpečné útočné akce: Real Sociedad San Sebastian 24 - 11 RCD Mallorca.
Útočné akce: Real Sociedad San Sebastian 31 - 17 RCD Mallorca.
Střely mimo bránu: Real Sociedad San Sebastian 9 - 2 RCD Mallorca.
Střely na bránu: Real Sociedad San Sebastian 6 - 0 RCD Mallorca.
Střely celkem: Real Sociedad San Sebastian 15 - 2 RCD Mallorca.
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
45
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Pardo se prezentoval nepřesnou střelou, a tak Calatayud zasahovat nemusel.
45
Castro vystřelil, ale trefil pouze pozornou obranu.
44
Hostům žádné nebezpečí nehrozilo, odkop od brány provede Calatayud.
43
Rohový kop bude zahrávat domácí Real Sociedad.
42
Standardní situaci si vzal na starost dos Santos, ale Bravo si poradil a míč uklidil do své náruče.
41
40
Aut pro Mallorcu.
39
Žlutou kartu vyfasoval Jose Angel.
38
Griezmann vystřelil, ale Mallorca se ubránila.
37
Domácí fotbalisté se k přímému ohrožení branky nedostali.
37
Castro vystřelil, ale pozorná obrana zblokovala balon na rohový kop.
36
Nepřesnou hlavičkou se prezentoval Castro.
36
Rohový kop ve prospěch domácího celku.
34
Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Tomer Hemed, přichází Marti.
32
Další aut ve prospěch domácího týmu.
31
Aut pro domácí tým.
29
Javi Marquez vyfasoval během tří minut hned dvě žluté karty, a tak musí předčasně opustit hrací plochu. RCD Mallorca bude hrát pouze v deseti hráčích.
27
Griezmann hlavičkoval, ale této střele scházela razance.
27
U balonu je Mallorca, která se na útočnou polovinu dostává velmi málo.
26
Žlutou kartu vyfasoval Javi Marquez.
24
Jeden z hostujících hráčů fauloval, a tak RCD Mallorca o balon přišla.
24
Mallorca se postupně přesunula na útočnou polovinu a vybojovala autové vhazování.
24
U míče je nyní Mallorca a taktéž kombinuje na vlastní polovině.
23
Real Sociedad rozehrál nakrátko a s míčem se pohybuje na vlastní polovině.
22
Volný přímý kop pro domácí tým.
22
Nicméně k přímému ohrožení branky nedošlo.
21
Světlemodří vybojovali rohový kop.
20
Nyní už však autové vhazování pro domácí tým.
20
Další aut ve prospěch hostů.
19
Autové vhazování ve prospěch týmu RCD Mallorca.
18
Na útočné polovině se s míčem pohybuje domácí tým.
18
Útočnou akci zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení.
17
Nyní následuje volný přímý kop, který bude zahrávat RCD Mallorca.
17
Hosté příliš často a velmi zbytečně ztrácejí míč. Díky těmto ztrátám nejsou prozatím vůbec nebezpeční.
14
Calatayud musel vytasit další zákrok a počínal si stoprocentně.
13
Teď už se balon přestěhoval zpět na kopačky domácích fotbalistů.
13
Hra se přesunula do středu hřiště, u balonu jsou hráči RCD.
12
Domácí fotbalisté se dostali na útočné polovině až do velkého vápna, ale k přímému ohrožení nedošlo, protože se hosté dobře ubránili.
11
Autové vhazování pro domácí tým.
10
Autové vhazování ve prospěch hostů.
10
Domácí hráči svého soupeře z této standardní situace neohrozili. Vela sice vystřelil, ale míč se mezi tři tyče nevešel.
9
Vela dal o sobě znovu vědět a brankář Calatayud znovu vytasil brilantní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.
9
8
S míčem na kopačkách se nyní pohybují hosté.
8
Z rohového kopu domácí tým svého soupeře neohrozil.
7
Nebezpečnou hlavičkou se prezentoval Vela, balon se stáčel pod břevno, ale výtečný Calatayud vytěsnil míč na rohový kop.
6
Žlutou kartu obdržel Tomer Hemed.
4
Carlos Martinez následně ještě nacentroval balon do pokutového území, ale pozorný Calatayud míč vyboxoval.
3
V obrovské šanci se ocitl Carlos Martinez, ale trefil pouze bránícího protihráče.
2
Tentokrát už hosté nebezpeční nebyli a u balonu je domácí tým.
2
Domácí tým se ubránil, ale Mallorca zůstává u míče.
2
Mallorca bude zahrávat rohový kop.
1
-2
Rozhodčí Teixeira přivedl dnešní aktéry na hrací plochu.
-5
Na trávníku je vše připraveno, a dnešní utkání tak za malou chvíli může začít.
-9
Fotbalisté se po rozcvičení odebrali do svých šaten.
-10
Na stadionu se pomalu plní prázdná místečka.
-15
Hráči obou celků jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo ─ Carlos Martinez, Elustondo, Inigo Martinez, Angel ─ Illarra, Pardo ─ Griezmann, Prieto, Castro ─ Vela.

RCD Mallorca: Calatayud ─ Hutton, Geromel, Nunes, Luna ─ Nsue, Marquez, Tissone, dos Santos ─ Hemed, Victor.

Rozhodčí: Teixeira ─ Lamsfús, García.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího celku 1.68, na remízu pak kurz 3.57 a na výhru hostů kurz 4.95.
Hostům budou chybět zranění Bigas, Aouate a Victor. Chybí také suspendovaný Pina.
Domácím budou chybět zranění Mikel a Zurutuza. Chybět budou také suspendovaní De La Bella a Bergara.
RCD Mallorca se v tabulce nachází až na devatenácté příčce a na svém kontě má pouhých sedmnáct bodů. Mallorca pouze čtyřikrát zvítězila, pětkrát remizovala a už dvanáctkrát poznala chuť hořké porážky. Celkové skóre je 22:39.
Real Sociedad San Sebastian se nachází na deváté příčce a na svém kontě má třicet bodů. Hráči tohoto klubu osmkrát zvítězili, šestkrát remizovali a sedmkrát prohráli. Celkové skóre je 32:28.
Dobrý večer, Primera Division má dnes na programu dvacáté druhé kolo, ve kterém RCD Mallorca zavítá na Estadio Municipal de Anoeta, kde ji bude hostit domácí Real Sociedad San Sebastian. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.