To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Hosté si sice v průběhu hry dokázali vytvořit některé střelecké příležitosti, ale ani jedna se "neujala" a domácí tak své hubené vítězství uhájili.
Skončilo dnešní utkání, ve kterém získávají tři body domácí, kteří díky brance Manucha ze 63. minuty vyhráli 1:0 a získali důležité tři body.
90+2
Střelu z dálky chytá Hernandez. Floro Flores se vzápětí tlačí do zakončení, ale jeho střela je hodně nepřesná.
90+2
Domácí se již v závěru soustředí na defenzivu. Domácí publikum píská...
90+1
Tři minuty nastaví rozhodčí k právě skoknčeným devadesáti minutám.
90
Běží poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí určitě nějakou minutu nastaví, šance hostů na vyrovnání tak stále žije.
88
Oscar Gonzalez je posledním střídaným hráčem utkání, místo něho nastupuje na poslední minuty zápasu Lluis Sastre.
86
Iňigo Lopéz je dalším střídajícím hráčem, který na hřišti nahradí Diakhatého. Třetí střídání Granady.
84
Ofsajd Darwina Machise končí útočné snažení Granady.
83
Floro Flores dostává za řeči zbytečnou žlutou kartu.
82
Dlouhý míč domácích zpracovává Diakhaté a přenechává gólmanovi. Ten vykopává, ale míč končí až u Hernandeze. Hra bez středu hřiště...
81
Domácí střídají, ze hřiště odchází střelec zatím jediné branky, Manucho, místo něho nastupuje Javi Guerra.
81
Hosté nakopávají na El Arabiho, tomu ale bere domácí obrana míč.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, zatím se domácím daří držet jednobrankový náskok.
79
Hosté střídají, ze hřiště odchází Allan Nyom, kterého nahradí Darwin Machís.
78
Oscar Gonzalez centruje na Omara... ale u míče je dřív Tono.
77
Roh rozehrán "na krátko"... hosté se v klidu ubránili.
77
Po střele Gonzalese, kdy byl míč tečován jedním z bránících hráčů Granady, budou domácí rozehrávat rohový kop.
76
Antonio Floro Flores je po svém příchodu opravdu při chuti... po dalším centru z levé strany jen lehce "lízl" hlavou míč, který končí v rukavicích dobře postaveného Hernandeze! Ale je to již třetí šance od té doby, kdy Flores přišel na hřiště!
75
Až nyní se dostává na řadu střídání. Ze hry odchází na straně Valladolidu Ebert, kterého nahradí Alberto Bueno.
74
U postranní čáry již dobré dvě minuty "stepuje" jeden z domácích hráčů, který je připravený ke střídání... na přerušení hry však stále čekáme.
73
Míč končí v rukavicích výborně připraveného Tona, gólman Granady rozehrává.
72
Omar ztrácí míč v osobním souboji na polovině hostů... následuje střela Peréze... bude z toho rohový kop pro Valladolid!
71
A další střela po dobrém centru z pravé strany Florese! Míč končí vedle levé tyče domácí brány!
70
Flores se hned zapojuje do útoku, výbornou střelou z pravé strany vystrašil Hernandeze v bráně domácích!
68
Hosté střídají, ze hřiště odchází Orellana, místo něho nastupuje Antonio Floro Flores.
67
Domácí zakládají další útočnou akci... centr na Manucha... a ten je nejvýše ve vzduchu uvnitř pokutového území! Skvělá hlavička... fantastický zákrok Tona!
66
Dani Benitez je vzápětí potrestán žlutou kartou za faul na Eberta. Sám se diví, ale do soupeře "zajel" opravdu důrazně.
66
Rico zkouší střelou z dálky, jak je pozorný Hernandez... ten ale chytá.
65
Vstřelený gól by mohl konečně pozvednout úroveň hry... bohužel, příliš slyšet nejsou ani fanoušci. Panuje spíše komorní atmosféra.
63
Real Valladolid právě vstřelil branku!

Další průnik domácím již vychází! Po levé straně se výborně individuálně prosazuje MANUCHO, který dokázal zužitkovat přihrávku Oscara Gonzaleze, naběhl do šestnáctky a z levé strany křižnou střelou překonává gólmana Granady!
62
Victor Perez se snaží o střelu, ale míč z jeho kopaček končí hodně mimo bránu Granady.
61
Orellana střílí na domácí bránu, Hernandez pozorný a chytá. Dvě dobré příležitosti hostů.
60
Ale pozor, Benitez běží po levém křídle s míčem u nohy... centr do pokutového území, kde je již připraven El Arabi... ale tomu bere míč gólman Hernandez!
60
Nepřesný nákop na Manucha, u míče hosté.
59
Za pár okamžiků uplyne hodina hry a po slušném prvním poločasu lze konstatovat, že úroveň hry v tom druhém zcela upadla. Pomohl by gól na kterékoliv straně.
58
Domácí reklamují faul v pokutovém území Granady, ale rozhodčí ne proti, což se nelíbí zejména publiku, které bouřlivě píská.
57
Manucho útočně fauluje, rozehrávat bude Granada.
56
Další ztráta domácích, kterou následují i hosté, takže míč se rychle stěhuje z kopaček hráčů jednoho týmu na druhý... neurovnaná pasáž utkání.
54
Valladolid kombinuje... na levé straně Omar... ale musí vracet zpět na Peréze... a nakonec ofsajd končí snahu domácích.
53
Fabian Orellana posílá hodně nepřesný míč, který končí bez jakéhokoliv zásahu mimo hřiště. Vykopávat bude Hernandez.
52
Rohový kop pro Granadu.
51
Spousta nepřesností... ztrát míčů... bez šancí na té či oné straně.
50
Připravuje se střídání na lavičce domácích... uvidíme, koho stáhne kouč Valladolidu ze hřiště.
49
Domácí se valí na obranu Granady, ale nepřesný centr z levé strany na Manucha končí jejich útočné snažení.
48
Po nepřesném nákopu domácích se k míči dostává Tono, který dlouhým výkopem vrací míč na polovinu Valladolidu.
47
Úvod poločasu je opatrný z obou stran.
46
Faul na polovině hřiště, rozhodčí musí důrazně napomínat hostujícího Torjeho.
46
Vítejte zpět na Estadio Municipal José Zorrilla, oba týmy jsou zatím v útrobách stadionu, ale začátek druhého poločasu se blíží.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.
Je za námi první poločas, ve kterém si oba týmy dokázaly vytvořit střelecké příležitosti, ale nezaznamenali jsme ani jednu vyloženou šanci. I proto je stav utkání stále nerozhodný a doufejme, že se branky dočkáme ve druhém poločase.
45+1
A ještě jednu žlutou kartu udělí rozhodčí, tentokrát je potrestaným domácí hráč za faul na polovině hřiště, jmenovitě Oscar González!
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, sledujeme sice atraktivní fotbal, kterému ale chybí stále to nejpodstatnější - góly.
44
Valladolid odkopává z vlastního pokutového území, následně přichází ostrý faul Goméze na Diakhatého, který rozhodčí ocenil žlutou kartou pro Borju Goméze.
43
Na první branku však stále musíme čekat.
43
Statistika držení míče je sice na straně domácích - 59% : 41%, ale více střel si jednoznačně připsali hosté.
42
To by ovšem nesměla být přihrávka na Omara nepřesná.
42
Domácí se ale v pohodě ubránili, i následnému centru z levé strany a sami mohou založit útočnou kombinaci.
41
El Arabi si připravuje střeleckou pozici na hranici pokutového území... nakonec je z toho střela, ale míč je tečován, hosté budou zahrávat rohový kop.
40
Pro míč si "došel" gólman Tono, domácí ani tentokrát neohrozí bránu Granady.
39
Nyom musí hlavičkovat na rohový kop, po předchozím centru z pravé strany Patricka Eberta.
39
Siqueira nedokázal zkrotit prudou přihrávku Rica, míč končí v autu. Vhazují domácí.
38
Tono vykopává až na polovinu domácích, kde ale Diakhaté prohrává souboj s Benitezem a u míče tak Valladolid.
37
Nepřesný centr na Omara... míč končí mimo hřiště.
36
Před dobíhajícím Oscarem Gonzalesem musí zasahovat Tono, který je u míče o něco dříve a chytá ho do svých rukavic.
35
Oba týmy se soustředí více na nakopávané míče, než na kloudnou kombinaci. Sami si jsou vědomi předchozích nepřesností při hře "po zemi".
34
Ofsajd odpískán domácím, rozehrávat bude Tono.
33
S rohovým kopem z pravé strany si ale obrana Granady dokázala poradit.
32
...přichází výborný centr do šestnáctky, kde se k míči prodírá domácí Oscar Gonzalez, ale tomu v poslední chvíli ukopává míč jeden z obránců hostů. Je z toho rohový kop.
32
Postupné zakládání útočné akce domácích... ti jsou již na polovině hostů...
31
Nyom, Orellana... a ztráta míče. Další kombinace končí nepřesností, kterých je v dosavadním průběhu opravdu více než dost.
30
Pape Diakhaté je prvním potrestaným hráčem v dnešním utkáním, když doslova "sestřelil" naskakujícího Manucha na polovině hřiště. Rozhodčí tento zákrok ocenil žlutou kartou.
29
Výborná individuální akce Omara, který se dokázal zbavit bránícího protihráče, pak přišla další klička do protipohybu vystupujících hráčů Granady... a na konci všeho je nepřesná přihrávka.
28
Po nepovedeném centru z levé strany končí míč v náruči domácího gólmana, který vykopává až na polovinu Granady.
27
Statistika střel hovoří o převaze hostů - 1:6 v neprospěch domácích!
26
...po další nepřesnosti však opět míč ztrácejí.
26
Dlouhý výkop Hernandeze, míč na kopačkách domácích hráčů...
25
Manucho se pokoušel projít přes obranu Granady, přesila hráčů v červeném však dokázal domácího forvarda odzbrojit.
24
A znovu hlavičkující Torje z pravé strany, i tentokrát končí míč vedle levé tyče domácí brány.
24
Dlouhý výkop gólmana Granady... a je z toho autové vhazování poblíž šestnáctky domácích.
22
Rico ztrácí míč na polovině, je z toho rychlý nákop domácích na Manucha, ten ale nezpracovává dlouhý míč.
21
Rukavina vhazuje z pravé strany z poloviny hřiště... ale hra je nyní více ve středu hřiště.
20
Omar se snaží odcentrovat z levé strany... to se mu také daří, ale ve vápně úřaduje Diakhaté, který odhlavičkovává pryč z vápna.
19
Hlavička Youssefa El Arabiho vystrašila Hernandeze, ale ten nakonec může být klidný, míč bez jeho přičinění končí vedle pravé tyče.
18
Rukavina vybízí spoluhráče dlouhým pasem, ten ale nezpracovává a míč končí na kopačkách hostujících hráčů.
17
Neujímá se ani střela z velké dálky z pravé strany hostujícího Torjeho... míč končí hodně daleko od pravé tyče Hernandezovi brány.
16
Je za námi čtvrthodina hry, zatím na vyloženou šanci stále čekáme.
16
Hosté ale rychle o míč přichází po chybě v rozehrávce.
15
Balenziaga centruje z levé strany do šestnáctky hostů, ale nejvýše si na míč vykočil Tono, který také vzápětí rozehrává.
15
Mezitím se míč dostal až ke gólmanovi Granady, ten vykopává, ale k míči se dostávají domácí.
14
Ale pozor - zázračně uzdravený Benitez vbíhá na hřiště?! Tak to je obdivuhodná změna. Uvidíme, jak dlouho to "zraněné" koleno vydrží.
14
Zatím lavička hostů vyčkává... ale dle bolestivého výrazu Dani Beniteze to vypadá, že nebude moci pokračovat ve hře. Granada tak hraje pouze o deseti.
13
To je nepříjemné, Benitez opouští hřiště pouze na jedné noze, na druhou se nemůže postavit... to vypadá na střídání!
12
Dani Benitez tvrdě "sestřelen" na polovině domácích... také on se nechce zvednout z trávníku. Na pomoc přispěchal klubový lékař.
11
Míč do hry uveden na druhé straně gólman Tono... dlouhý výkop, Benitez si naskakuje na míč, ale obrana Valladolidu je pozorná a nepustila soupeře do šestnáctky.
10
A na něj si nejlépe vyskočil Mikel Rico, jeho hlavička však není přesná a míč končí nad bránou Valladolidu.
9
Omar je ošetřován za postranní čarou, domácí hrají na chvíli o deseti... a je z toho rázem první rohový kop utkání pro Granadu!
8
Těžce se ze hřiště zvedá domácí Omar, který při předchozí střele inkasoval zřejmě úder od obránce Granady.
7
První střelu na bránu si připisují domácí, pálil Gonzales, ale míč končí nad bránou.
6
Perez přenáší hru na pravou stranu, tam ale Rukavina přichází o míč.
5
Úvod utkání zatím lépe zvládají domácí, kteří mají častěji míč na svých kopačkách.
4
Dlouhý výkop domácího gólmana Hernandeze, obrana hostů získává míč na své kopačky.
3
Domácí zakládají akci na polovině hostů, ale nepřesnost v rozehrávce dává šanci Granadě k založení protiútoku.
2
Hosté dlouhým nepřesným nákopem Santose Iriney darují míč domácím.
1
Před utkáním minuta ticha za zesnulého Manola Peňu.
Vítejte u dnešního on-line přenosu, oba týmy jsou již nastoupeny na hrací ploše.

Real Valladolid: Hernandez - Rukavina, Rueda, Gonzalez Pena, Balenziaga - Rubio, Perez - Ebert, Gonzalez, Ramos Omar - Manucho

Granada: Tono - Nyom, Diakhaté, Gomez, Siqueira - Iriney, Rico - Torje, Orellana, Benitez - El Arabi

Rozhodčí: Miguel Pérez‎ .
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání třináctého kola
španělské Primera Division, ve kterém se střetne domácí Real Valladolid s Granadou.
Real Valladolid
Valladolid vstupuje do dnešního utkání z pozice dvanáctého týmu, když v doposud odehraných dvanácti zápasech čtyřikrát vyhráli a třikrát remízovali. Na své konto si připsali pět porážek. Real nasbíral patnáct bodů a co je důležité, při pozitivním skóre 17:14, což je v těchto patrech tabulky vyjímkou. Prvním dalším pozitivním skóre se může pochlubit až osmá Valencia! Valladolid od fantastického vítězství 6:1 30. září nad Espanyolem, nedokáže využít domácího prostředí k plnému bodovému zisku. V předchozím kole prohrál na hřišti Getafe 1:2.
Granada CF
Hosté jsou na tom v tabulce Bundesligy podstatně hůře, když okupují až sedmnáctou pozici, pouze s bodovým náskokem na sestupové místo! Ve dvanácti utkáních dokázala Granada nasbírat jedenáct bodů. Bolestí týmu je však útok, který je nejhorší v celé lize! Na hřištích soupeřů dokázala Granada již dvakrát zvítězit, nejprve na hřišti Mallorcy v sedmém kole, kde vyhrála 2:1 a další vítězství stejným poměrem přidala v desátém kole, kdy dokázala vyloupit Real Betis!