To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Rohové kopy: 5 : 7

Žluté karty: 3 : 1

Červené karty: 0 : 0

Držení míče: 41% : 59%
A právě nyní hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas, který pro sebe hosté rozhodli hlavně skvělým vstupem do druhého poločasu, kdy nejprve na 2:0 zvyšoval ve 48. minutě Fàbregas, jehož střela se nešťastně odrazil do zad gólmana Yoela Rodrígueze do branky a nakonec mu byl připsán vlastní gól. Na konečných 3:0 pak upravil o šest minut později opět Fàbregas, který se dnes prezentoval velmi dobrým výkonem, ale hlavně dokázal těžit ze skvělých přihrávek Lea Messiho. Slavný Argentinec se prosadit nedokázal, byť neměl několikrát ke gólu daleko. Mladá brazilská hvězda Neymar proseděla celý zápas na lavičce náhradníků a do zápasu nezasáhla.
90+2
Obrana domácího týmu dokázala rohový kop soupeře ubránit, probíhají poslední vteřiny zápasu, sudí Fernández se rozhodl nastavit pouze dvě minuty.
90+1
Byť nyní hvězdný Leo lehce "škrtl" břevno! Rohový kop pro Barcelonu.
90
Začala devadesátá minuta dnešního zápasu, vypadá to, že se Messi ani v dnešním utkání střelecky neprosadí a nelichotivý série bez vstřeleného gólu se tak natáhne na tři utkání.
89
Dost často ale končí veškeré akce Celty ztrátami míčů, zejména díky dobře fungující defenzivě Barcelony.
88
Domácí v samém závěru zápasu rozhodně nepolevují v tempu, hosté je nechávají hrát.
87
Messi parádním pasem našel na levé straně Tella, který ale celou akci hostů doslova "zazdil", když nedokázal přejít přes jediného obránce Celty.
85
Celta měla k dispozici rohový kop, ale domácí se již k ohrožení branky FCB nedostali.
85
Mina v obrovské šanci, ve vápně se dostává ke střele, ale Valdés se předvedl skvělým reflexivním zákrokem, kdy míč vyrazil nohou!
84
Mezitím pohled na střídačku FCB, kde si Neymar přetahuje kapuci přes hlavu, dnes se na hřiště nedostane.
84
Toni vybojoval autové vhazování pro Celtu z levé strany, v blízkosti rohového praporku na polovině FCB.
83
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Cristian Tello.
83
Stále domácí kombinují na polovině soupeře, Barcelona čeká na to, čím jí fotbalisté Celty překvapí.
82
Toni s Charlesem drží míč na levé straně, na polovině soupeře.
81
Messi ve vápně udělal možná zbytečně o krůček navíc, jeho pokus z pravé strany domácí gólman vytěsnil na roh.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního zápasu, FCB v útoku.
78
Kapitán FCB to zvládl, míč má Valdes, který vykopává.
77
Messi pokazil přihrávku na Pedra, Puyol musí zabojovat v obraně.
76
Hraje se ve středu hřiště, hosté mají míč na svých kopačkách.
74
Jenže domácí okamžitě o míč přichází a je tu šance Pedra z levé strany, jeho pokus orazítkoval břevno a končí nad brankou!
74
Alexis Sánchez nepřesně přihrává, jeho zpětnou přihrávku vystihl Toni.
73
Barcelona si i s tímto rohovým kopem soupeře poradila, hosté mohou v klidu kombinovat směrem k brance Celty.
72
Domácí rozehrávají, to je centr na Toniho, ale je z toho "pouze" roh pro Celtu.
71
Domácí se nyní snaží i v pěti hráčích o překonání obranného bloku hostů, vybojovali alespoň faul na Busquetsovi.
70
Cesca Fàbregase provázel potles zaplněných tribun Estadia de Balaídos, sympatické sportovní gesto fans Celty.
70
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Cesc Fábregas, přichází Andrés Iniesta.
69
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, přichází Fabián Orellana.
68
Domácí rozehráli, ale obrana Barcelony míč odvrací, i když se fotbalisté Celty stále snaží o ohrožení branky soupeře.
67
Dani Alves fauluje pronikajícího Nolita ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od vlastní branku, to je dobrá příležitost pro Celtu.
66
Toni fauluje bránícího Songa, tím útočná snaha domácích končí.
65
Parádní míč na Pedra za obranu Celty, není to ofsajd, ale Yoel Rodríguez vyběhl a dokázal míč odkopnout do autu.
64
Znovu Charles v nebezpečné pozici, ale v souboji s bránícím Bratrou se nedokázal lépe prosadit, míč končí mimo branku, Valdés vykopává.
63
Puyol, to je dnes velká opora Barcelony v obraně!
62
Míč se však postupně vrací až na polovinu FCB.
62
Sánchez padá na polovině soupeře, je pískán faul, hosté bleskově rozehrávají.
61
Nepřesný odkop Valdése, již druhý v tomto zápase, míč letí do autu.
60
Po hodině hry vedou favorizovaní Katalánci na hřišti Celty již 3:0, dokáží se domácí prosadit a zaznamenat tak alespoň čestný úspěch?
59
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Fernández, přichází Santiago Mina.
59
Charles hledá a levém křídle Nolita, ale to byl příliš prudký míč.
58
Fernández akrobaticky centruje do vápna Barcelony z pravé strany, tam ale není nikdo, kdo by zakončil.
57
Domácí jsou nyní pod drtivým tlakem Barcelony.
55
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jon Aurtenetxe, přichází Toni.
54
Barcelona právě vstřelila branku!
Druhá výtečná akce CESCA FÁBREGASE v krátké době po sobě, rychlá kombinace hostů, Messi nachází Fàbregase na levé straně, ten s míčem proniká do vápna soupeře a přesnou přízemní střelou překonává Yoela Rodrígueue.
54
Nákop obrany Celty nepřesný, míč získává soupeř.
53
Hosté v klidu kombinují ve středu hřiště.
52
Brazilec Charles střílí uvnitř vápna Barcelony, ale přímo do míst, kde je připraven Valdés.
51
Další autové vhazování, domácí jsou druhým gólem soupeře zaskočeni a nemohou se dostat z vlastní poloviny.
50
Hosté vhazují z levé strany, na polovině Celty Vigo.
48
Výtečná střela Cesca Fàbregase, který z hranice pokutového území "orazítkoval" břevno a padající míč se odrazil od zad YOELA RODRÍGUEZE za brankovou čáru, nešťastný "vlastňák" domácího gólmana.
47
Dani Alves se gestem omlouvá svým spoluhráčům za pokažený centr z pravé strany.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 23:02 hodin.
Barcelona ještě v samém závěru dokonale "přimáčkla" svého soupeře před jeho pokutové území, ale ani Messi, ani Pedro se nakonec do zakončení nedostali a tak první poločas končí vítězstvím hostů v poměru 1:0. Do vedení dostal Barcelonu v 9. minutě Alexis Sánchez a poté jsme se již gólu nedočkali. Nutno dodat, že sledujeme velmi dobrý fotbal, a to z obou stran. Výkon fotbalistů Celty je velice dobrý a svého favorizovaného soupeře se domácí rozhodně nebojí!
45+1
Poslední vteřiny chybí do konce prvního poločasu, rozhodčí nastavil pouze jednu minutu.
45
Povedená střela pravého záložníka Celty, Álexe Lopeze, z nějakých třiceti metrů, s níž měl Valdés drobné potíže, ale zvládl to.
45
Probíhá již pětačtyřicátá minuta první půle, po faulu hostů ve středu hřiště mohou domácí rozehrát.
44
Hugo Mallo centruje z pravé strany, ale pro míč si "došel" Valdés, který okamžitě vybízí své hráče do útoku.
43
Škoda pro Celtu, Nolito padá v pokutovém území Barcelony a přichází o míč – padá bez cizího zavinění.
42
Borja Oubiña spěchá po pravém křídle na pas Rafinhy, ale to byl dlouhý míč, který získávají hosté.
41
Fàbregas hledá Sáncheze, ten se snaží prostrčit na Messiho na hranici pokutového území, ale argentinská super hvězda je bráněna třemi obránci Celty, kteří odehrávají míč mimo.
40
Rafinha vystihl pas Alvése na Montoyu a skluzem přerušuje kombinaci soupeře.
40
Je před námi poslední pětiminutovka, sledujeme velmi dobrý fotbal, a to i díky skvělému nasazení domácího týmu!
39
Následný volný kop rozehrává Messi, ale nepřesně, obrana Celty Vigo v pohodě odvrací do bezpečí.
38
Faulující Cabrala navíc dostává za tento zákrok žlutou kartu.
38
A po průniku Pedra je pískán faul domácího Cabrala v těsné blízkosti pokutového území.
38
Yoel Rodríguez má míč ve spolupráci s Cabralem, přesto hosté bleskově získávají míč zpět.
37
Dani Alves centruje z pravé strany, je to přetažený centr, který na druhé straně "sbírá" Pedro. Jeho pokus o centr je ještě méně povedený, obrana Celty odkopává.
36
Messi hledá na levé straně Montoyu, který se vydal po levém křídle na útočný "výlet", nepřesný míč odehrává obrana Celty.
35
Pohled na střídačku FCB dává vysvětlení, proč museli hosté tak brzy sáhnout ke změně v sestavě, vystřídají Adriano si leduje levé stehno z vnější strany.
34
Augusto Fernández "přišlápl" Montoyu téměř ve středu hřiště, na polovině FCB a dostává za tento "šlapák" žlutou kartu.
34
Na druhé straně zakončuje z pravé strany Messi, ale míč končí vedle branky.
33
Aurtenetxe spěchá za míčem do pokutového území soupeře, ale dříve je u něho Valdés.
33
Hosté kombinují ve středu hřiště, z hlediště se ozývá pískot.
32
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Adriano, přichází Martín Montoya.
31
Není úplně tak jasné, za co dostal Fábregas žlutou kartu, zřejmě za nemístné řeči směrem k sudímu.
31
Míč sice skončil v brance Barcelony, ale dlouho předtím byl pískán faul na zakročujícího Valdése, gól samozřejmě neplatí.
30
Je za námi první půl hodina hry, hosté stále vedou 1:0, ale domácí podávají sympatický výkon, rozhodně nespoléhají pouze na defenzivu, lavička FCB dokonce připravuje střídání!
29
Centr domácích z pravé strany, míč se dostává k Rafinhovi, který pálí z voleje, skvělá střela, ještě lepší zákrok Valdése!
28
Messi si nyní doslova pohrál s obranou soupeře na pravé straně, uvnitř pokutového území, vše končí nepřesnou střelou.
27
Charles se dostává ke střele z pravé strany, ale Valdés chytá.
26
Pokažený odkop, míč z kopačky Valdése končí v autu, domácí ve středu hřiště vhazují z pravé strany.
26
Na druhé straně míč bude rozehrávat Valdés.
25
Hosté rozehráli z pravé strany, byl to přetažený centr, míč nakonec končí u gólmana Yoela Rodrígueze, který vykopává.
25
A zároveň velmi dobrá pozice pro volný kop hostů, rozehrává Messi, někdo ve zdi přizvedl míč nad branku, rohový kop.
24
Ostrým skluzem zezadu zastavuje Rafinga průnik Sáncheze na vlastní polovině, jasná žlutá karta.
23
Borja Oubiña ztrácí míč a hosté spěchají do rychlého protiútoku.
23
Rohový kop pro Celtu Vigo, domácí rozehrají z levé strany.
22
Statistiky střel celkem: 3 : 5
21
Ale domácí v pohodě odvrací a mohou zaútočit. Skvělý obranný zákrok Puyola, který odebral v souboji jednoho proti jednomu Nolitovi!
21
Pro míč si došel Sánchez, rozehrává se z levé strany.
20
Messi s míčem na pravé straně, namířil si to do vápna, ale po obranném zákroku soupeře je z toho rohový kop pro FCB.
19
Míč se postupně vrací až na polovinu FCB, hosté v klidu rozehrávají.
18
Rychlý útok FCB, ale akce byla zbržděna nepřesným centrem Pedra z levé strany.
18
Nakonec tak šikovně, že vhazují hosté z levé strany.
17
Z pravé strany rozehrává Nolito, je to pokus o signál, ale před Nolitem odkopává Dani Alves do autu.
17
První rohový kop v utkání rozehrají domácí poté, co Puyol blokuje střelu Nolita z hranice pokutového území.
16
Messi v těžké pozici nepřesně přihrává, míč odehrává Augusto Fernández do autu.
15
Pokračuje se ve hře, hosté mají míč ve svém držení.
14
Dani Alves nyní těžce rozdýchává úder zřejmě do choulostivých míst, který utrpěl odraženým míčem.
13
Rafinha neprošel přes trojici bránících hráčů FCB a domácí se musí bleskově vracet na vlastní polovinu.
13
Messi zkouší pas za obranu na Sáncheze, skvělým skluzem se blýskl jeden z obránců Celty Vigo.
12
Messi v dobré pozici za obranou soupeře, ale byl pískán ofsajd, který, pokud vůbec byl, tak byl hodně těsný!
11
Centr na Sáncheze nepřesný, míč sbírá Yoel Rodríguez.
11
Barcelona opět předvedla to, v čem je tak silná – vyčkávání na chybu soupeře a smrtící útok.
10
Messi neprošel přes obránce soupeře, přesto hosté zůstávají u míče.
9
Což ovšem fotbalisty FCB nikterak nerozlítilo, naopak, po chybě v rozehrávce soupeře se dostal k míči Fàbregas, jehož následnou střelu z levé strany ještě Rodríguez vyrazil, ale na dorážku ALEXISE SÁNCHEZE z místa pokutového kopu již nestačil, Barcelona vede 1:0.
9
Messi si to namířil z pravé strany do pokutového území soupeře, ale těsně za jeho hranici padá, není to penalta.
8
Není z toho nic, než odkop od branky domácího týmu, Yoel Rodríguez vykopává na půli soupeře, odkud se míč ale rychle vrací zpět na polovinu Celty.
7
Faulů je zatím až příliš, nyní je faulován Song a Barcelona může zaútočit.
7
Naštěstí pro Celtu, končí útočná snaha Barcelony faulem Songa.
6
To jsou přesně ty chvíle, na které hosté čekají – chyby a ztráty míče tak, jak to nyní předvedl Rafinha ve středu hřiště.
6
Zatím jako by hosté vyčkávali na to, s čím vyrukují domácí fotbalisté.
5
Hugo Mallo pálí z pravé strany, z nějakých třiceti metrů, ale míč letí vedle brány.
4
Doslova jako "tank" si nyní počínal Song, kterému sudí píská faul na Rafinhu ve středu hřiště.
3
Oubiña faulován na polovině Barcelony, domácí získávají míč.
3
Víctor Valdés musí v nouzi odkopávat do autu.
2
Dani Alves je příliš důrazný při napadání Nolita, domácí získávají míč.
1
Hlavní sudí Fernández dal pokyn k zahájení hry, hosté rozehrávají.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše.

Real Club Celta de Vigo: Y. Rodríguez – Mallo, Cabral, Fontàs, Aurtenetxe – Á. López, Oubiña, Rafinha – Augusto Fernández, Charles, Nolito.
Náhradníci: Llorca, Costas, Madinda, Jota, Orellana, D. Rodríguez, Mina.

FC Barcelona: Valdés – Dani Alves, Bartra, Puyol, Adriano – Song, Busquets, Fábregas – A. Sánchez, Messi, Pedro.
Náhradníci: Pinto – Mascherano, Montoya, Xavi, Iniesta, Neymar, Tello.

Rozhodčí: Fernández – Calvo, Canelo.
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenáctého kola španělské Primera División, v němž domácí Celta Vigo přivítá FC Barcelonu. Utkání se odehraje na Estadio Balaídos ve Vigu a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní David Fernández a asistenti Jesús Calvo, Jorge Canelo.
CELTA VIGO
Celta snad v posledním kole protrhla smůlu, kdy její čekání na druhé vítězství čekalo dlouhých sedm kol. Po remíze v úvodním ligovém kole s Espanyolem dokázala Celta zvítězit na hřišti Betisu, pak ale následovalo trápení a pouze dva body ze sedmi kol. Až v tom posledním na hřišti Málagy dokázala Celta znovu naplno bodovat – a to neskutečným způsobem! Domácí tým přehrála jasně 5:0! V aktuálním pořadí ligové tabulky je na patnáctém místě s devíti body, což je jen o bod více, než má osmnáctý Real Betis na sestupové osmnácté příčce.
FC BARCELONA
Ligový suverén potvrzuje roli největšího ligového favorita, když po deseti kolech vede pořadí ligové tabulky se ziskem osmadvaceti bodů. "Na paty" Barceloně šlape druhé Atlético Madrid, které tak v této roli nahrazuje svého madridského rivala. Real je totiž "až" třetí, navíc s již šesti bodovou ztrátou na první Barcelonu. Ta má k dobru poslední vzájemný zápas s Realem z posledního kola, kdy svého úhlavního nepřítele dokázala na Camp Nou porazit brankami Neymara a Sáncheze 2:1, když hosté se prosadili až v devadesáté minutě.
21.09.2013 / 5. kolo / Vallecano – Barcelona 0:4
24.09.2013 / 6. kolo / Barcelona – R. Sociedad 4:1
28.09.2013 / 7. kolo / UD Almería – Barcelona 0:2
05.10.2013 / 8. kolo / Barcelona – Valladolid 4:1
19.10.2013 / 9. kolo / CA Osasuna – Barcelona 0:0
26.10.2013 / 10. kolo / Barcelona – Real Madrid 2:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.