Granada - Levante | ONLINE | 31.3.2014 20:00 | La Liga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec. Druhá půle rozhodla o zisku tří bodů pro Levante. Skóre nejprve otevřel Navarro, v závěru duelu pečetil vítězství v poměru 2:0 Pedro Lopéz. Vyhrocené poslední okamžiky zápasu již nic nezměnily. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 1:5
Konec zápasu.
90+4
Za následné protesty je "odměněn" také hostující kapitán Juanfran (LVN).
90+4
Závěr utkání je velmi vyhrocený. Za hokejový bodyček dostává žlutou kartu Murillo (GRN).
90+4
Granada měla prakticky poslední možnost k zakončení. Rychlá akce ale skončila velmi záhy, obrana Levante byl včas na svém místě.
90+2
Levante vhazuje na útočné polovině, To mu pochopitelně stačí. O vítězi duelu je rozhodnuto.
90+1
Granada zahrávala volný kop z pravé strany. Buonanotte ale míč nasměroval pouze na hlavu hostujícího obránce, který poté odvrátil nebezpečí.
90
K základní hrací době budou nastaveny rovné čtyři minuty.
89
Levante právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Balon se dostal k hranici velkého vápna, kde se jej ujal PEDRO LOPÉZ. Hostující záložník poté s pomocí pravé tyči krásně navýšil vedení Levante.
88
Ofenzivní akce se Levante vůbec nevydařila. Hosty tento fakt ale nemusí příliš mrzet, stále totiž operují na útočné polovině.
87
Hostující družina střídá post za post. Barrala nahradí na hrotu Babá.
86
Obléhaní obranného valu hostí pokračuje. Do vápna tentokráte posílal ostrý balon Piti. Navas si ale povyskočil a míč schoval do své moci.
85
Buonanotte poslal do vápna ostrý centr, který nakonec uschoval Navas. Hostující brankář poté rozehrál protiútok, na jehož konci se ocitl David Barral. Zcela sám před Fernándezem ale nedokázal ve skluzu zakončit.
83
Granada využívá i poslední možnost střídání. El Arabiho nahradí na trávníku Ighalo. Pomůže družině v pruhovaném k vyrovnání?
82
Riki na hranici velkého vápna špatně zpracoval, a tak hosté odkopli. Ne však na dlouho, odražený balon poté z voleje napálil nad Iturra. Domácím se čas krátí.
81
Levante pošetřilo čas na útočné polovině, nyní je již ale opět v akci Granada, která se stále nemůže probojovat přes hostující defenzivu.
79
Angulův pas byl více než mizerný. Navarro ale rozehrál špatně, Granada má výhodu vhazování v blízkosti hostující branky. Hnedle nato zahrávala také neúspěšný rohový kop, neboť si pomohla faulem.
77
Balon pouze proletěl velkým vápnem, dotkl se jej ale obránce Levante. Ani standardní situace z druhé strany ale příliš vzruchu nepřinesla.
76
El Arabiho centr z levé strany byl sražen na rohový kop. Jeho exekuce ale bude provedena až po dostřídání Levante. Místo Ivanschitze okusí atmosféru duelu Rodas.
74
Granada stále více šlape na plyn, Levante je v těžké defenzivě. Otázkou je, zda vše do obrany nesměřují hosté příliš brzy.
72
Dnes aktivní Brahimi měl slušnou příležitost, nejprve získal pomocí své hlavy balon, poté se jej pokusil dopravit do branky. Projektil ale zamířil vysoko nad.
71
Buonanotte se prohnal na pravé straně až do vápna, kde mu ale velmi obětavě padl pod nohy hostující muž s rukavicemi. Navas poté s rozehrávkou nespěchal.
70
Domácí podruhé střídají. Místo Nyoma naskočí do hry Pitti.
69
Stále pokračuje dobývání hostující branky. Granada je ale v dnešním utkání bezzubá, soupeře nemá čím překvapit.
67
Opět ofenzivní akce vedená přes Brahimiho. Ani tentokráte se ale nesetkala s úspěchem. Obrana Levante balon odvrátila do bezpečí.
65
Další střídání, tentokráte na straně Levante. Rubéna Garciu nahradí Pedro Lopéz.
63
Hosté budou zahrávat přímý kop ze slibné pozice. Diop se rozběhl a napálil balon těsně nad. Domácí budou rozehrávat.
62
Domácí posílají do hry čerstvé síly, Recia nahradí Buonanotte.
61
Hostující Barral (LVN) je potrestán za ostrý zákrok. Na trávníku přibývá důrazných soubojů.
59
Brahimi je dnes ústřední postavou Granady. Zatím se mu ale nedaří nikterak prosadit. Zmar domácí ekipy nyní podtrhla špatná přihrávka, po níž bude Levante vhazovat.
58
Barral si chtěl obhodit protihráče, nakonec vybojoval alespoň volný kop. Pro svůj celek tak může pošetřit cenné vetřinky.
56
Brahimi se rozběhl, balon ovšem napálil pouze do připravené zdi, která byla stoprocentní. Dorážející domácí borec byl již v ofsajdovém postavení.
55
Za "kosu" před velkým vápnem je potrestán David Navarro (LVN). Velká šance pro hosty, přámý kop z ideální pozice.
54
Zdá se, že obraz hry zůstane delší dobu totožný, Granada se snaží všemi možnými i nemožnými pokusy překonat obranu Levante, což se jí zatím nedaří.
52
Rubén García viděl vyběhnutého Fernándeze, a tak se téměř z poloviny hrací plochy pokusil zakončit. Nechybělo mnoho a balon přistál v domácí branky. Nakonec si ale našel cestu pouze na její "střechu."
51
Rohový kop hostím nevyšel. Barral si totiž počínal ve velkém vápně nedovoleně. O odkop se tak postará domácí brankář Fernández.
50
Domácí celek se pokouší o odpověď, zatím ale kombinuje na půli hřiště. Defenziva Levante je zatím skálopevná.
48
Levante právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Granada polevila v koncentraci, což jí stojí branku. Před brankou domácích nastal závar, ve kterém se nejlépe zorientoval nikým nehlídaný DAVID NAVARRO. Obránce Levante poté přízemní ranou otevřel skóre.
47
Diop zůstal po ošklivé srážce na hrací ploše. Nyní je již ale na nohou, Levante má k dispozici přímý kop ze zhruba pětatřiceti metrů. Reálně je tak možno ohrozit branku.
46
Casadesús se ocitl ve slibné příležitosti, zcela sám před Fernándezem ale selhal. Domácí brankář ránu přizvedl na rohový kop. Ani ten se ale hostujícímu celku nepodařilo zužitkovat.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která příliš vzruchu nepřinesla. Na obou stranách byla k viděná jedna větší příležitost, na branky ale nadále čekáme. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:2
45
První poločas skončil.
44
Opět v akci Brahimi, tentokráte si ale pomohl nedovoleně. Od vlastní branky budou rozehrávat hosté.
43
Za neohrabaný zásah je potrestán El Arabi (GRN).
42
Že by klání nabíralo na tempu? Brahimi seběhl dlouhým sprintem až k úrovni brankové čáry, odkud chtěl odcentrovat. Obrana Levante ale zasáhla včas.
41
Obrovská šance Levante, Rubén García obdržel balon, který ze středu hrací plochy ihned napálil na bránu. Fernández ale vynikajícím zákrokem zabránil brance. Následný rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl.
40
Recio dostal balon až do velkého vápna, kde ale přihrál velmi nepřesně. Hosté se poté vydali do protiútoku.
38
Domácí kombinují v okolí středového kruhu, ale k výraznější aktivitě se zatím nemají. Konec úvodní půle se pomalu, ale jistě nachyluje.
37
Centr z pravé strany končí u Navase. Sledujeme spíše podprůměrné utkání, k vidění byl zatím jediná branková příležitost, v níž ale Granada selhala.
35
Simão se pokusil nečekaně přenést hru, balonu dal ale přílišnou razanci a tak skončil až za úrovní brankové čáry. Fernández se postará o výkop.
33
Na hrací ploše se objevuje stále více faulů, nedaleko středového kruhu byl nyní podražen Juanfran. Levante má tak možnost rozehrávky.
32
Barral byl zastaven nedovoleně a dožaduje se karty pro soupeře. Sudí je ale klidný. Následný volný kop v podání Ivanschitze pouze doskákal do Navasovy náruče.
30
První velká šance, Brahimi se na hranici velkého vápna uvolnil, udělal dva kroky a zamířil do pravého horního rohu branky. Navas byl ale na svém místě a balon lapil.
28
Utkání stále chybí branka. K vidění zatím nebyla žádná větší branková příležitost, obě mužstva se prezentují spíše opatrnou hrou.
26
Barral se ve velkém vápně počínal s příliš velkou usilovností. Místo balonu ale sestřelil soupeře. Hlavní sudí tak přerušil hru a daroval volný kop Granadě.
24
Ivanschitz podruhé v utkání natáhl ke střele. Nyní měla lepší parametry, zamířila zhruba metr od levé tyče. Podaří se hostujícímu středopolaři příště zakončit s větší přesností?
23
Hosté opět vedli útok z pravé strany přes Vyntru, který se vydal na útočný výlet. Centr nebyl nikterak nebezpečný, celá akce poté skončila nepřesnou ranou Navarra. Odkop pro domácí.
21
Poprvé v utkání se bude žlutit. Za ostrý skluz zezadu je "odměněn" Rubén García (LVN). Domácí fotbalista se nakonec zvedá z hrací plochy a bude pokračovat ve hře.
21
Vyntra poslal do vápna dlouhý centr. Ten ale přistál pouze na hlavě domácího borce, který jej odvrátil do klidných vod.
19
Diop si zpracovával odražený balon, pomohl si ovšem rukou. Sudí Álvarez si tohoto prohřešku všiml a přerušil hru. Rozehrávat bude Fernández.
18
Ivanschitz zamýšlel dalekonosnou ránu. Ta se mu ale vůbec nepovedla, zamířila pouze mezi diváky. Granada se tak postará o výkop.
16
Barralova lehká rána byla pro Fernándeze lahůdkou. Domácí brankář poté ihned rozehrál a poslal svůj celek do ofenzivy. Ta ale byla hnedle zabržděna.
15
Granadě byla po faulu soupeře ponechána výhoda, Recio se dlouho rozmýšlel, kam pošle balon. Nakonec ale zvolil tu nejhorší možnou variantu, chybným pasem obdaroval obránce Levante.
14
Domácí jsou v úvodu duelu lepším celkem. Nnyí dlouho kombinovali na útočné polovině, nakonec je ale zastavilo ofsajdové postavení, v němž se ocitl Riki. Na tomto hbitém borci zatím stojí ofenziva Granady.
13
Barral se hnal do rychlého protiútoku, který ale brzy zastavil hvizd píšťalky. Hostující forvard se totiž dotkl balonu rukou.
11
Riki předvedl na levé straně vynikající individuální práci, obhodil si dva protihráče a pokusil se zakončit. Prudká střela ale byla sražena na rohový kop. Domácí ale reklamují ruku v pokutovém území. Sudí Álvarez je ale neoblomný.
10
Nyní ale byli nedovoleným způsobem zastaveni hosté. Diop utržil zásah do obličeje. Levante tak bude mít možnost rozehrávky.
8
Brahimi důsledně zaměstnal hostující defenzivu, nakonec se také pokusil z velkého úhlu vypálit. Rána ale byla sražena na rohový kop, který příliš vzruchu nepřinesl.
6
Riki pláchl hostující obraně podél levé lajny, načež poslal do velkého vápna ostrý centr. Adresát ale nebyl zastižen, míč nebezpečnou zónou pouze procestoval.
5
Hra se po divokém začátku poněkud uklidnila, Levante kombinuje v okolí středového kruhu. Ani jedna z družin se ale nikam nežene.
3
Další zastavený útočný výpad Granady, tentokráte se domácí celek ocitl v ofsajdu. Levante bude vykopávat.
2
Na druhé straně hrací plochy fauloval Vyntra Rikiho. Volný kop ale poté doputoval pouze k připravenému Navasovi. Hostující mág jej vyboxoval do bezpečí.
1
Hosté se prodírali do útoku, ale u pravé postranní čáry byli zastaveni nedovoleným způsobem. Hlavnímu sudímu tento zákrok neunikl, a tak bude Levante rozehrávat.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva jsou již nastoupena na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno.
Úvodní sestavy:

Granada: R. Fernández – Nyom (C), Angulo, Coeff, Murillo – F. Rico, Iturra, Recio – Brahimi, El Arabi, Riki.
Náhradníci: Karnezis – Maínz, Foulquier, Buonanotte, Piti, Fatau, Ighalo.

Levante UD: Navas – D. Navarro, Vyntra, García Juanfran (C), El Adoua – Diop, Rubén García, Ivanschitz, Simão, V. Casadesús – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – Rodas, Karabelas, P. López, Xumetra, da Silva Pinto, Babá.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Barranco.
Pohled do tabulky
Utkání slibuje vyrovnaný průběh, Granada se v současné době nachází na dvanácté pozici. Na svém kontě má 34 bodů. Levante je pouze o tři body lepší, což jej řadí na desáté místo. První vzájemné měření v letošní sezoně vyznělo lépe pro Granadu, která si ze stánku Levante odvezla tři body za vítězství 1:0. Jak dopadne nadcházející duel?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu další sérii utkání, do které patří také souboj celků Granady a Levante UD. Úvodní výkop je na domácí půdě Granady naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
4. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Real Betis 3 2 0 1 5:3 6
2. Granada 3 2 0 1 5:7 6
3. Real Sociedad 3 1 2 0 4:1 5
4. Celta Vigo 3 1 2 0 3:2 5
5. Getafe 2 1 1 0 1:0 4
6. Real 2 1 1 0 3:2 4
7. Valencia 3 1 1 1 6:5 4
8. Villarreal 3 1 1 1 3:6 4
9. Atlético 1 1 0 0 6:1 3
10. Barcelona 1 1 0 0 4:0 3
11. Sevilla 1 1 0 0 3:1 3
12. Levante 2 1 0 1 5:5 3
13. Bilbao 2 1 0 1 2:3 3
14. CA Osasuna 3 1 0 2 3:4 3
15. Cádiz 3 1 0 2 3:5 3
16. Valladolid 3 0 2 1 2:4 2
17. Huesca 3 0 2 1 2:4 2
18. D. Alavés 3 0 1 2 1:3 1
19. Eibar 3 0 1 2 2:4 1
20. Elche 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud