Přenos se aktualizuje automaticky

Statistiky utkání


62% Držení míče 38%
17 Střely celkově 10
5 Střely na bránu 3
8 Rohy 5
A to je vše, co se událo v dnešním zápase. Domácí Real Sociedad San Sebastian i přes aktivní přístup a výrazné snahy o výhru v dnešním zápase musí brát bod. Stejně jako Sevilla, která se paradoxně dostala do vedení už v 18. minutě po brance Jaira. Pro domácí by ale prohra byla příliš krutá a zásluhou aktivního Griezmanna se dočkala vyrovnání. Utkaní mělo náboj, čemuž přispěl i obránce Cala, jenž šel po dvou žlutých a následné červené ze hry pryč. Nakonec ale remízu 1:1 hosté ubránili.
Od nás je to tedy vše. Děkujeme vám za pozornost!
Konec zápasu.
90+5
Míč je na půlce domácích. Ti mají možná poslední šanci něco udělat se stavem utkání.
90+4
José Ángel znovu posílá dlouhý míč dopředu. Bývalý hráč AS Řím ale nebyl přesný, konkrétně jeho levačka poslala míč až příliš prudce. Hosté tak budou vhazovat těsně u svého praporku.
90+3
Tohle nebyla nejlépe zahraná standartka. Na centr Greizmanna totiž nikdo z domácích nezareagoval, a míč tak skončil jen za bránou.
90+3
Centr z levé strany Ángela jen vyrazil na roh brankář Beto.
90+2
Dobře pozdržel čas, následně jeho přihrávku vzduchem zablokoval bránící C. Martínez, který hraje dobré utkání.
90+2
Trochowski bude zahrávat aut na půlce domácích.
90+1
Hostující hráč Marin je velmi aktivní, možná jediný ze svého týmu v posledních minutách něco předvádí směrem dopředu. I on ale míč nyní ztratil.
90
V závěru utkání nastaví sudí 5 minut k rámci řádné hrací době.
89
Ke střele se dostal Vela z hranice 20 metrů, jeho střelu ještě stihl tečovat a pozměnit tak směr dráhy letu Seferović, míč ale i přesto chytá do svých rukavic brankář hostů Beto.
89
Nyní byl jejich centr z pravé strany od C. Martíneze zablokován a tak opět pokračuje dobývání.
88
Domácí hráči v modrobílém opět kombinují s míčem a tlačí se ke koncovce. Do konce utkání již mnoho času nezbývá. Podaří se jim dnes vyhrát?
87
Zpět k dění na hřišti. Po faulu Caly se kope standartka. Zahrál ji Greizmann, ale trefil jen dobře postavenou zeď před ním.
86
Sevilla FC nucena střídat: Střelce první branky utkání Jaira nahradí Puerto.
85
Real Sociedad San Sebastian střídá: Pardo jde ze hry, nahradí jej Zurutuza.
85
Cala vidí po svém faulu 2. žlutou kartu a jde do sprch! Sevilla o 10 ldiech
84
Marin předvedl něco ze svého umění, když pronikl do 16ky domácích. Tam se dostal k souboji 1 vs 3 a také míč ztratil.
83
C. Martínez odvrátil centr směřujícíc na přední tyč a už se hraje daleko od brány Brava.
83
Marin začaroval s míčem u postranní čáry, poté poslal míč k Figueirasovi, který nacentroval míč do vápna .Tam jej odkop na roh I. Martínez před dotírajícím Baccou.
82
Už se ale opět hraje. Brankář Beto odkopl míč daleko od své brány.
82
Přivolán musel být také vůz s nosítky, aby jej odvezl z hrací plochy.
81
Hosté se ubránili standartce Realu Sociedadu. Navíc je na hřišti ošetřován středopolař Sevilly jairo po střetu s jedním z hráčů domácích.
80
Krásný míč z pravé strany poslal do ohěn Griezmann, na ten si seběhl v malém vápně Seferović a vypálil. Jeho ránu zablokoval Cala na rohový kop.
78
Trenér týmu Sevilla FC připravil dvojité střídání: Odejdou ze hry Cristóforo a Gameiro. Nahradí je útočně ladění hráči Marin a Bacca.
78
Trenér týmu Sevilla FC připravil dvojité střídání: Odejdou ze hry Cristóforo a Gameiro. Nahradí je útočně ladění hráči Marin a Bacca.
77
Centr Morena přes půlku hřiště nenašel Gameira, ale jen dobře postaveného brankáře Brava.
76
V šanci také Seferović. Ten po přihrávce vzduchem z hloubi pole mířil z akrobatické pozice přes halvu, ale jen pozdravil brankáře Sevilly.
75
Griezmann se postavil k míči, aby jej poslal do hry z hranice 40 metrů. Následně poslal nadýchaný centr do pokutového území Sevilly, kde chyběly Velově jen centimetry, aby míč škrtl! Kulatý nesmysl tak díky tomu drží v náruči brankář Beto.
74
Aktivní Vela vybojoval další standartní situaci; a kartu v barvě žluté tak uvidí jeho protivník A. Moreno.
73
Agirretxe už pas Griezmanna nezachytí, následuje tak odkop od brány brankáře Bety.
72
Bývalý hráč Arsenalu Carlos Vela se dostal do výborné pozice, když si po centru z levé strany seběhl před bránu Bety. Tam se také dostal k hlavičce, jeho střela ale mířila vedle tři tyče Sevilly.
72
Cristóforo už to s důrazem ve středu hrací plochy přehnal, za což také vidí žlutou kartu.
71
Ve druhé půli se domácí dočkali očekávaného vyrovnání, nyní ale stále mají více ze hry a více drží míč na svých kopačkách.
70
Hosty nyní zachránila opět branková konstrukce! Už byl ovšem hlášený ofsajd, takže vyvolané nebezpečí je zažehnáno. Provinil se Agirretxe.
69
Centr Vely z levé strany není příliš přesný, protože se ocitá jen u pozorného brankáře Bety. Domácí mají i nyní více ze hry. Určitě půjdou za vedením.
68
Cala za své přichycení novice na hřišti Seferoviće vidí žlutou kartu.
67
I. Martínez zablokoval ránu Trochowskiho z hranice 22 metrů.
67
Utkání tak začíná nanovo. Sevilla se ujímá rozehrávky a tlačí se směrem na bránu Brava. Podaří se jim opět jít do vedení?
66
Real Sociedad právě vstřelil branku!
A máme vyrovnáno. Po Velově přihrávce ze středu hřiště se k míč dostává aktivní ANTOINE GRIEZMANN, který nadvakrát překonává brankáře Beta! 1:1!
65
Centr z pravé strany v podání Figueirase byl lapen do rukavic pozorného brankáře domácího celku. Ten jej ihned vhazuje do hry.
64
Už se opět hraje, míč je nyní velmi neposedný, poskakuje od jednoho týmu k druhému.
63
Real Sociedad San Sebastian střídá: Castro jde ze hry, nahradí ho útočník Seferović.
62
Domácí připraví střídání, ale teď ještě odkopne míč od své brány Beto po nepovedené přihrávce jednoho z hráčů San Sebastianu.
61
Sám kapitán Sevilly se odhodlal ke střele ze standartky, když dobře obstřelil zeď. Míč ale zároveň s ní obstřelil i břevno Brava.
61
Hosté budou zahrávat z levé strany poblíž růžku šestnáctky. Míč si staví Rakitić. Tohle je dobrá příležitost ke skórování.
60
Real Sociedad se ale v pohodě ubránil a sám vyvezl míč až na půlku, kde jej odevzdal.
59
Nyní Jairo vybojoval rohový kop pro svůj tým, když mu jeho ránu z 15 metrů zablokoval brankář domácích.
57
Sevilla také mohla ohrozit bránu, to by ale musel být Gameirova a jeho pravačka přesnější. Rána skončila vedle levé tyče brava.
56
Po centru zleva následoval vzdušný souboj brankáře Sevilly s Agirretxem. Brankář Beto jen vyboxoval míč k protihráči Velovi, který mohl vypálit na odkrytou bránu a také tak udělal! Jeho rána zamířila do tyče.
55
Poměrně paradoxní situace nastala na hřišti, když se Cala provinil útočným faulem. Kapitán Sevilly Rakitić hrál ovšem dál, jako by se nic nedělo a za trest vidí žlutou kartu od sudího utkání.
54
Hosté si zahrají rohový kop. Kopat na bránu Brava bude Rakitić.
53
Rakitić byl poslán k zemi po faulu Bergary. Sevillští tak v poklidu rozehrají od své vlastní poloviny.
52
Nyní se hraje převážně mezi oběma šestnáctkami, kdy ani jeden tým nemůže vystřelit na bránu. Více ze hry má opět domácí tým.
51
Gameiro a spol nyní kombinují na své půlce a chtějí získat trochu územní převahy.
50
Rakitić napadal rozehrávku domácích na půlce Real Sociedad. Tam se od něj míč jen odrazil na aut pro domácí celek.
49
Druhá půle začala velmi zostra. Bude zajímavé sledovat, jak se vše nakonec vyvrbí.
48
Griezmann našel v pokutovém území hostů svou hlavičkou volného Velu, který z otočky z cca 10 metrů mířil do boční sítě brány Sevilly!
48
Po centru z pravé strany se do šance opět dostal aktivní Alberto. Ani jeho druhá rána ale nebyla úspěšná, tentokrát minula cíl o velký kus.
47
Alberto Moreno vyválčil pro Sevillu první roh utkání, když jeho střelu z 20 metrů zablokoval obránce.
46
Druhá půle začala za rozehrávky týmu domácích, ti ihned zamířili vpřed. na centr z pravé strany si seběhl Griezmann; ten už jej však zastihl pouze za brankou Bety.
46
Začal druhý poločas.
Statistiky 1. půle

68% Držení míče 32%
6 Střely celkově 2
2 Střely na bránu 1
5 Rohy 0
Máme tady konec první půle. V ní byl lepším týmem ten domácí, který ale nezúročil svojí převahu a inkasoval po brance Jaira z 18. minuty. Sevilla tak už svůj náskok do konce poločasu ubránila a oba týmy jdou do šaten za stavu 0:1.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.
První poločas skončil.
45+1
Carlos Martínez opět chtěl pomoct rychlou rozehrávkou po pravé straně. S centrem se ale ukvapil a ten skončil za bránou jistého Bety.
45
1 minutu navíc nastaví sudí v závěru první půle.
45
Centr Vely z C. Martinéze strany zachytil Cala, který malou domů našel svého brankáře. Hosté tak získají pár vteřinek navíc.
44
Ani teď ale Pardo nebyl přesný, když svojí kolmicí nenašel nikoho ze svých spoluhráčů vepředu. Brankář Beto proto míč sebral ze země.
43
Domácím už příliš času nezbývá. Přesto se snaží a hledají nějaké volné místa, kudy by prošli.
42
Brankář domácích našel parádní odkopem od brány volného Griezmanna, který se odhodlal ke střele z 10 metrů. Z úhlu ale mířil hodně mimo a musí se vracet, aby vypomohl s bráněním.
41
Rakitićův centr nebyl vůbec přesný. byl až příliš vysoký, a proto jej nemohl nikdo v červeném stihnout. Následuje tak odkop od brány Brava.
40
Hosté budou kopat standartní situaci z pravé strany po faulu Ángela.
39
Sevilla vybojovala míč zpět. S ním zamířil Gameiro vpřed, poté ale přišel neuvěřitelný moment, když našel volného Trochowskiho, který z pár metrů minul odkrytou bránu Brava!
39
Po dlouhé době s míčem kombinují také hosté na půlce modrobílých. Nemělo to ale dlouhého trvání.
38
Gameiro už byl v postavení ofsajdu. Domácí tak v poklidu rozehrají od své poloviny.
37
Real Sociedad se sám zahnal od míče. konkrétně to byl José Ángel, který svojí přihrávku poslal příliš prudkou a aut zahrává tým Sevilla poblíž středové čáry.
35
C. Martínez zkoušel najít někoho v pokutovém území hostů, to by ale musel mířit přesněji. Jeho míč skončil jen za bránou, od které odkopává Beto.
34
Hosté jsou jako ze železa, vše se od nich odráží, stojí vždy tam, kde mají. Domácí to proto mají těžké, alespoň tedy z centrovaných míčů.
33
Domácí stále drží kulatý nesmysl a kombinují s ním. Centr Mexičana Vely byl však zablokován.
33
Cala byl hráč, který míč ještě tečoval ve vzduchu po Velově centru, roh se tak opakuje z druhé strany.
32
Figueiras napomínán, ale roh už se kope.
31
Zatím stále vidíme marné snažení a dobývání brány hostů. Nyní si alespoň zahrají rohový kop.
30
Ángel poslal centr do pokutového území, který byl odvrácen pozornou obranou. Následně ale Pardo vrátil míč do "ohně", kde se jej ujal Griezmanna a z hranice 12 metrů z těžké pozice pálí na Beta. Ten ránu kryje.
29
Domácí opět u míče, svižně kombinují.
28
Jairo našel obloučkem Gameira, ten už ale stál v ofsajdu, proto je hra přerušena.
27
Pardo sice obstřelil zeď, na brankáře Sevilly si ale nepřišel. Ten jeho točenou ránu jistě chytá do rukavic a domácí se tak musí vracet směrem vzad.
26
Faul avizovaný Jairovi na Castra .Domácí mají slušnou šanci ke skórování z hranice 22 metrů.
25
J. Ángel už se na to nemohl dívat a vypálil míč sám z hranice cca 30 metrů, bohužel pro něj, rána neměla pražádnou přesnost a skončila vedle levé tyčky Bety.
25
Real Sociedad drží míč a kombinuje s ním, hledá skulinky v obraně Sevilly. Ta je ale zatím velmi jistá.
24
Domácí by jistě rádi vyrovnali, co nejdřív. Jejich techničtí malí útočníci jsou s míčem velmi šikovní, tak uvidíme, jestli se jim to podaří.
23
Castro rozehrál chytře svůj rohový kop na přední tyč. Tam se Sevilla ale ubránila a mířila do brejku, kde následně Gameiro míč ztratil.
22
I Velův centr byl zablokován, proto se bude roh opakovat.
22
V šanci ale také domácí. Konkrétně Castro, který vybojoval rohový kop po své zablokované střele z 20 metrů.
21
Hosté opět šli do brejku, Gameirovy ale na poslední chvíli odskočil míč, a tak brankář Bravo drží míč ve svých rukavicích.
20
Brankář Sevilly se postará o odkop po ofsajdu Agirretxe.
18
Sevilla právě vstřelila branku!
Po tlaku domácích přichází nečekané rozuzlení, když JAIRO dostal přihrávku ze středu pole, kterou proměnil v krásný gól. Brankář Bravo byl překonán pěkným obloučkem. 0:1!
Asistence: Rakitić
17
Na pas z levé strany v podání José Angela zareagoval brankář hostů a jistě jej lapil do svých rukavic.
17
U míče tak opět domácí, kteří získávají stále více na jistotě a je to znát.
16
Ale centr z hloubi pole Parda byl zlikvidován pozornou obranou Sevilly, kteří míč odkopli daleko od své brány.
15
Figueiras vidí první kartu utkání za svůj ostrý faul na Castra. Domácí tak budou zahrávat z hranice 40-45 metrů.
14
Další zmatky před obranou Sevilly, která musela míč odkopávat, když na ně dotíral Castro.
13
Na druhé straně mířil dopředu Carlos Vela, který byl ale v pokutovém území hostů, zdá se, trochu zaháčkován rukou Parejy. Přesto se i přes jeho protesty hraje dál.
12
Alberto se pokusil po pravé straně najít volného útočníka Gameira, před ním byl ale pohotový brankář Bravo a míč mu doslova ukradl před nosem.
11
Hra je stále velice opatrná, mírnou převahu mají domácí, ale šancí je velmi málo.
10
Bývalý hráč AS Řím José Angel se pokusil o kličku na levé straně, ale už se s míčem dostal za čáru, takže následuje jen odkop od brány Beta.
9
Iborra opět poslal k zemi Griezmanna poblíž středového kruhu hrací plochy.
9
Centrovaný míč skončil pouze u brankaře Beta, který jej ihned vyboxoval daleko od své brány.
8
Iborra se provinil faulem na hráče domácích. Real Sociedad proto bude zahrávat standartní situaci ze 30 metrů.
6
C. Martínezův pas nebyl vůbec přesný a z pravé strany zamířil pouze za bránu Beta. Brankář Sevilly se tak postará o odkop od své svatyně.
5
Zatím jsem neviděli žádné šance v utkání, hra je spíše opatrná. Ani jeden tým nechce začít inkasovanou brankou.
4
Hosté se standartky svého týmu nic nevytěžili, sami však nadále drží kulatý nesmysl na svých kopačkách.
3
A. Moreno se provinil faulem ve středu pole na Griezmanna. Sudí mu domlouvá a sám hráč se omlouvá.
2
Gameiro už byl s balónem za postranní čárou, následuje tak aut v podání domácího San Sebastianu.
2
Domácí uzmuli míč a nyní s ním kombinují na své půlce.
1
Hosté ze Sevilly se ujali úvodní rozehrávky.
1
Utkání právě začalo.
Domácí budou hrát v modrobílých dresech. Hosté v celo červených.
Ještě jednou dobrý večer při sledování utkání Real Sociedad San Sebastian – Sevilla FC. Hráči již jsou na hrací ploše; utkání tak, co nevidět začne!
Úvodní sestavy:

Real Sociedad San Sebastian: Bravo (C) – C. Martínez, M. González, I. Martínez, Ángel – G. Castro, Bergara, Vela, Pardo, Griezmann – Agirretxe.
Náhradníci: Zubikarai – Ansotegi, de la Bella, Elustondo, Zurutuza, Seferović, Hervías.

Sevilla FC: Beto – Figueiras, Cala, Pareja, A. Moreno – Jairo, Iborra, Rakitić (C), Cristóforo, Trochowski – Gameiro.
Náhradníci: Varas – Coke, Puerto, Marin, Rabello, Perotti, Bacca.

Rozhodčí: Carlos Velasco – R. Alonso, J. Yuste.
5 posledních vzájemných střetnutí

18.05.2013 Sevilla 1:2 Sociedad
20.12.2012 Sociedad 2:1 Sevilla
13.02.2012 Sociedad 2:0 Sevilla
17.09.2011 Sevilla 1:0 Sociedad
15.05.2011 Sevilla 3:1 Sociedad
Sevilla FC:

Hostům se zatím v lize vůbec nedaří. Malou záplatou může být alespoň probojování se přes předkola do skupinové fáze Evropské Ligy, kde také svůj premiérový zápas vyhráli (1:2 s portugalským Estoril Praia).
V domácí lize nasbíral tým z doposud šesti hraných utkání pouhých 5 bodů za jednu výhru, 2 remízy a 3 prohry. Trenéru Unai Emerymu přesto vedení vzkázalo, že s ním počítají na dlouhodobou spolupráci a zlý úvod mu nemají za zlé, a to dokonce v době, kdy měl tým po 6 odehraných zápasech 2 body na kontě.
Tomu bude chybět dvojice zraněných José Antonio Reyes a obránce Cicinho; ani jeden z nich však letos do hry ještě nezasáhl. Dále je ze hry opora zadních řad Navarro asi na 1 týden.
Nejlepší střelec celku Sevilly je Ivan Raktić(5) pronásledovaný Baccou(4) a Gameirem(3). Celkově dal tým 10 branek, což je jednou tolik jako domácí.

Poslední ligové zápasy:

25.09.2013 Sevilla 4:1 Vallecano
22.09.2013 Valencia 3:1 Sevilla
14.09.2013 Barcelona 3:2 Sevilla
01.09.2013 Sevilla 2:2 Málaga
Real Sociedad San Sebastian:

Domácí zažívají šťastné chvíle. Loni skončili na senzačním 4. místě a letos už hrají prestižní klubovou soutěž Ligu Mistrů, kde zatím sehráli jedno utkání, které prohráli se Šachťorem 0:2.
Evropské poháry určitě čerpají síly týmu ze San Sebastianu, který se tak nachází na 12. příčce s 6 body po jedné výhře 2, remíz a tří proher. Celek trenéra Jagoba Arrasate, který je na lavičce Sociedadu teprve od léta ale nemusí věšet hlavu, vždyť je teprve úvod sezóny.
Horší bude absence klíčového hráče Granera, jenž bude po zranění kolene na půl roku mimo hru, dále je na 2-3 týdny na nucené pauze také Prieto a do konce ledna útočník Ifrán.
Nejlepší střelec týmu je bývalý hráč Arsenalu Carlos Vela s 2 zásahy na kontě.

Poslední ligové zápasy:

24.09.2013 Barcelona 4:1 Sociedad
21.09.2013 Sociedad 0:0 Málaga
14.09.2013 Levante 0:0 Sociedad
01.09.2013 Sociedad 1:2 Atletico
Dobrý večer všem fotbalovým příznivcům! Dnes je na programu dne plno zajímavých střetnutí. Jedním z nich je jistě i zápas 7. kola nejvyšší Španělské fotbalové ligy zvané Primera División, kde se střetne domácí celek Real Sociedad San Sebastian s týmem hostů Sevilla FC.
Utkání se odehraje na stadiónu Anoeta v San Sebastiánu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud