To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo výhrou hostující Celty Vigo, o čemž rozhodl jediný gól. Ten padl v samém závěru zápasu, konkrétně v 90. minutě, když se prosadil Nolito. Domácí odchází zklamaní, protože dnes na body rozhodně bylo. Dlouho to vypadalo na dělbu, ale nakonec hosté skórovali a domácím tak zůstali pouze oči pro pláč.
90+4
90+4
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, přichází Hugo Mallo.
90+2
Míč mají domácí, kteří se ještě něco snaží vymyslet na polovině soupeře.
90+1
Sudí Pérez natavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Ledová sprcha pro Elche! NOLITO se prosazuje v pokutovém území po fantastickém lobu Krohn-Dehliho, za obranu Elche.
89
M. Herrera míč chytá a žene své spoluhráče dopředu, spěchá s rozehrávkou.
88
Volný kop pro Elche, čtvrtý v utkání, domácí nezahrávali ještě ani jeden.
87
Žlutou kartu dostává Adrián González (Elche CF).
87
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Victor Rodríguez, přichází Cristian Herrera.
86
Lavička Elche CF připravuje poslední střídání, C. Herrera se chystá na vstup na trávník.
85
Nolito střílí zpoza vápna, ale jeho pokus nebyl přesný, Herrera tak může v klidu rozehrát.
84
Statistika držení míč: 46% : 54%.
83
Odkop od branky Celty Vigo, o míč se bojuje ve středu hřiště.
81
Jonathas faulován ve středovém kruhu a hosté tak ztrácí míč.
80
Oba týmy mají posledních zhruba deset minut na to, aby skórovaly.
79
Další útočná akce končí neúspěchem, tentokrát hostů, vypadá to, že dnes nám nejsou góly přány.
77
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází José Ángel, přichází Adrián González.
76
Šance domácích, Jonathas zkouší zády k brance zaskočit gólmana Álvareze, ale takový pokus nemohl zaskočit pozorně chytajícího gólmana Celty.
75
Jonathas padá v pokutovém území Celty Vigo, ale není to faul, Pérez nepíská, pokračuje se ve hře.
74
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Charles, přichází Joaquín Larrivey.
73
V posledních minutách jako by hosté získávali převahu, Cone zkouší pozornost Herrery, ten v pohodě chytá.
72
Orellana nadvakrát posílá centr do vápna Elche, ale ani jednou se hosté neprosazují.
71
Tak nakonec je to zhruba dva metr před hranici šestnáctky, ale i tak je to dobrá pozice.
70
Poslední dvacetiminutovka, na první gól stále čekáme, dočkáme se ho nyní, kdy budou hosté rozehrávat volný kop z těsné blízkosti pokutového území soupeře, byť z ostrého úhlu?
69
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fayçal Fajr, přichází Coro.
68
Hosté s míčem uprostřed hřiště, zkouší zaútočit středem hřiště.
67
Také hosté měli výhodu volného kopu, ale do zakončení se nedostali, pro míč si "došel" gólman Herrera.
65
Kapitán Albacar rozehrál, nasměroval míč do vápna, odkud se ale odráží k V. Rodríguezovi, jenž pálí nepřesně zpoza vápna.
65
Volný kop hostů, z levé strany, na polovině soupeře.
64
Žlutou kartu dostává Sergi Gómez (Real Club Celta de Vigo).
64
A Orellano se dostal do zakončení, ale z pravé strany netrefuje branku.
63
Jonathas neprošel středem do vápna Celty Vigo, obránce hostů odkopává míč.
61
Žlutou kartu dostává David Lombán (Elche CF).
60
Gólová šance domácích, ve vápně hlavičkoval jeden z hráčů Elche pouze do břevna!
59
Žlutou kartu dostává Garry Mendes Rodrigues (Elche CF).
59
Jonathas zkoušel proniknout rychlý brejk po levém křídle, ale neobešel bránícího Fontáse.
58
A nakonec rozehrál Nolito tři rohové kopy, ani z jednoho však hosté branku Herrery neohrozili.
58
Rohový kop hostů, z levé strany rozehrává Nolito.
57
Jonathas zkouší proniknout do pokutového území, ale doslova narazil na dvojici bránících hráčů soupeře.
55
A nakonec se dostali domácí i do zakončení, ale střela Ángela nebyla tak dobrá, hlavně postrádala více razance.
54
Co předvedou hosté na polovině Elche, míč na pravé straně, odkud se ale na krátkou dobu vrací do obrany.
53
Volný kop pro domácí, ale nikdo míč nedokázal usměrnit, odkop od branky Celty Vigo.
52
Žlutou kartu dostává Nemanja Radoja (Real Club Celta de Vigo) za krátké přidržení V. Rodrígueze.
50
Po přihrávce Jonathase střílí zpoza vápna Rodríguez, ale jen o zhruba metr netrefuje branku!
48
Nolito centruje na pravou stranu, kde se ke střele dostává Orellana, ten ale v těžké pozici netrefuje branku.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 22:02 hodin.
V prvním poločase jsme sledovali průměrný fotbal, v němž se víc bojovalo, než hrálo pohledný fotbal. Oba týmy bojovaly hlavně s vlastní (ne)schopností prosadit se do koncovky, což se povedlo snad pouze jednou, a to hostům v samém závěru první půle, kdy se Orellana individuálně prosadil, ale domácí tým podržel zasahující gólman Herrera.
45+2
45+1
Dvě minuty nastavil sudí Pérez, Fabián Orellana prošel z levé strany až do zakončení a nakonec z toho byla asi největší šance dosavadního průběhu, jeho střelu Herrera reflexivně vyráží, dorážka Nolita míří mimo branku!
45
Poslední minuta řádné hrací doby, Orellana neodcentroval z levé strany, hosté zůstávají u míče.
43
Statistika držení míče: 44% : 56%.
42
Rukavice Álvareze "vyprášil" svou střelou ze střední vzdálenosti Fajfr.
41
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině Elche, Krohn-Dehli se vzápětí dostává k míči, centruje, ale je to přetažený centr do míst, kdo není nikdo z jeho spoluhráčů.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, stále sledujeme spíše průměrný fotbal, oba týmy zatím hodně chybují, na gól či alespoň vyloženou šanci, si ještě musíme počkat.
39
Odkop od branky Celty Vigo, míč směřuje na polovinu Elche.
38
To se divákům příliš nelíbí a hlasitě pískají, vše vyřešeno, pokračuje se ve hře.
37
Až nyní, sudí Pérez přerušuje hru, nějaký problém s komunikačním zařízením.
36
Z hlediště stadionu se ozývá pískot, domácí se nyní nemohou vymanit z vlastní poloviny.
35
Odkop od branky Elche, míč směřuje na polovinu Celty Vigo, hosté ho získávají.
34
Nolito centruje do vápna z levé strany, Fabián Orellana hlavičkuje zády k brance Elche, míč však končí mimo.
33
Nolito zkouší jeden na jednoho u pokutového území Elche, úspěšnější bránící Damián Suárez, který míč odkopává do autu.
31
Zákrok Jonathase se obešel bez karetního trestu, to si domácí útočník zajisté oddechl.
30
Andreu Fontás (Celta) zatím otloukánkem domácích hráčů, po zákroku Jonathase z 18. minutě má obvázanou hlavu kvůli rozseknutému obočí a nyní opět ten samý hráč použil v souboji o míč znovu loket a znovu udeřil Fontáse do hlavy...
29
S. Gómez vhazuje z pravé strany, na vlastní půli, hosté se dostávají ze sevření Elche.
28
Jonathas s míčem na levém křídle, ale znovu ztroskotal na bránícím hráči soupeře.
26
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Augusto Fernández, přichází Michael Krohn-Dehli.
25
Jonathas neuspěl v souboji o míč na polovině Celty, následně akci domácích přerušuje odpískaný ofsajd.
24
Ano, je to tak, kapitán hostů A. Fernández viditelně kulhá a opouští trávník, bude se muset střídat.
23
Co se děje s A. Fernándezem? Ten na polovině Elche ulehl na trávník a vypadá to na problém s pravou nohou.
22
Nepřesnou přihrávkou končí útočné snažení hostů na polovině Elche.
21
Nolito rozehrál z levé strany, zkusil to přímo na branku, ale míč končí pouze nad ní.
20
Volný kop Celty Vigo, z levé strany, u pokutového území soupeře.
18
Žlutou kartu dostává Jonathas (Elche CF) za faul na polovině soupeře, zbytečná karta.
17
Rozhodčí na okamžik přerušil hru, spustil se zavlažovací systém, resp. jedna z mnoha trysek začala proudit vodu na trávník.
16
Hosté to zkouší na polovině Elche nakopávanými míči, jsou úspěšní, Nolito se dostává do zakončení zpoza vápna, ale Herrera byl připraven.
14
Po další neúspěšné útočné akci Elche vykopává Álvarez od své branky.
13
Fotbalisté Elche získávají převahu, jejich kombinace ale zatím postrádá potřebný klid a přesnost.
11
Domácí se drží před pokutovým územím soupeře, ale nakonec právě Garry Mendes Rodrigues nedokázal prostřelit bránící hráče soupeře.
10
Garry Mendes Rodrigues vybojoval autové vhazování pro Elche, z levé strany, na polovině Celty.
9
G. Rodrigues spěchá po pravém křídle, již se dostává z toho správného úhlu, nakonec nepřesně přihrává.
8
Odkop od branky Elche, zatím sledujeme poměrně vyrovnaný úvod utkání.
6
Domácí znovu zahrozili, ale gólman Álvarez nakonec nemusel zasahovat.
5
Nepřesný nákop na G. Rodriguese, míč končí u Álvareze, který rozehrává.
4
Hosté poprvé zahrozili, Hernández ale také netrefuje branku.
2
Jonathas se prohnal po levé straně, kolem dvou bránících hráčů Celty Vigo, do pokutového území a vypálil, míč končí mimo branku.
1
Oba týmy na hrací ploše, utkání začne za malý okamžik.
Oba týmy připravené v útrobách Estadio Manuel Martínez Valero.

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Roco, Lombán, Albacar – Fajr, Mosquera – G. Rodrigues, Rodríguez, Ángel – Jonathas.
Náhradníci: Tytoń – Pelegrín, Cisma, Adrián González, Coro, Giménez Candela, C. Herrera.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Castro, Cabral, S. Gómez, Fontàs – A. Fernández, Radoja, Hernández – Orellana, Charles, Nolito.
Náhradníci: Mallo, Planas, Á. López, Krohn-Dehli, B. Fernández, Mina, Larrivey.

Rozhodčí: Pérez – Matías, Hernández.
Real Club Celta de Vigo
Hosté se mohou, velde Barcelony, Sevilly, Atlética a Valencie, pochlubit zatím nulou na kontě porážek, když z doposud pěti odehraných ligových kol dvakrát zvítězili a třikrát dokázali zápas alespoň zremizovat. V tabulce Primera Division tak Celta Vigo okupuje velmi dobré šesté místo, což je poslední místo, z něhož lze ještě postoupit do pohárové Evropy!

Elche CF
Fotbalisté Elche se museli bleskově oklepat z tvrdého debaklu, který jim zasadil suverénní útočný lídr Primera Division, aktuálně pátý Real Madrid. Porážka 1:5 je sice tvrdá, ale z pohledu letošních výsledků "Bílého baletu" nikoliv překvapivá. Elche se drží na šestnáctém místě tabulkys pouze jednobodovým náskokem před prvním sestupujícím, v tuto chvíli osmnáctým Athleticem Bilbao.

01.03.2014 / 26. kolo / Elche CF – Celta Vigo 1:0
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestého kola španělské Primera División, v němž domácí ELCHE CF přivítá REAL CLUB CELTA DE VIGO. Utkání se odehraje na Estadio Manuel Martínez Valero v Elche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.