Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! Pohledných fotbalových momentů bylo v utkání poskrovnu, o tom není sporu. Nudnou podívanou ale především příznivcům Espanyolu vynahradila závěrečná minuta základní hrací doby, kdy o vítězství Espanyolu rozhodl střídavší Felipe Caicedo. Domácí tak přetlačili Celtu Vigo těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:2
90+3
Konec zápasu.
90+3
Domácí ještě v závěru spíše symbolicky vystřídají. Hrací plochu opustí kapitán García. Do hry nastoupí Sánchez.
90+2
Hosté se snaží útočit, ovše domácí se zatáhli do defenzivy a nepřipouštějí žádné komplikace.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny dvě minuty.
90
Espanyol právě vstřelil branku!
Tak to je neskutečné. Když už se zdálo, že utkání skončí bezbrankovou remízou, přichází rozhodnutí. FELIPE CAICEDO si zpracoval centr z pravé strany hrací plochy a následně levačkou zakončil. Álvarez si sice na balon sáhl, ovšem odvrátit pohromu nedokázal.
89
Caicedův centr hosté znovu poslali do bezpečí, domácí v předposlední minutě základní hrací doby šlápli do pedálů.
88
Domácí volný kop se snesl pouze do rukavic přirpaveného Álvareze, který balon ihned odehrál.
87
V závěru utkání operují v útoku především hosté. Ani oni se však do výraznějších střeleckých pozic nedostávají.
86
Utkání pomalu, ale jistě spěje do svého finiše. Ani jeden z celků stále není blíže vítězství.
85
Bude se opět trestat, tentokráte dostává žlutou kartu hostující Nolito (CVG).
84
Poprvé budou střídat také hosté. Krohn-Dehliho nahradí Gómez.
83
Následný volný kop se snesl pouze do rukavic připraveného Casilly, který nebezpečí eliminoval.
82
Hernández (CVG) velmi nešetrně zasáhl domácího borce remenem do hlavy, za což dostává karetní trest.
80
Posledních deset minut utkání. Budeme svědky napínavého závěru? Zatím se zdá, že klání směřuje k bezbrankové remíze.
79
Caicedo se dostal až do velkého vápna, odkud poté nalezl nabíhajícího Garcíu. Domácí kapitána následně napálil břevno hostující svatyně!
78
Orellana se tlači ldo zajímavé příležitosti, avšak Fuentes pohotovou malou domů znemožnil hostujícímu útočníkovi ofenzivu.
77
González přihrával z levé strany do velkého vápna, kde ale nikdo ze spoluhráčů nebyl. Následovat tak bude autové vhazování.
76
Druhé střídání v podání domácího celku. Místo Stuaniho naskoči do hry Caicedo. Jak se tato změna projeví na hrací ploše?
75
Centr z pravé strany byl pro Álvareze laskominou, Stuani se k míči vůbec nedostal. Hostujcí brankář poté vhodil kulatý nesmysl do hry.
74
Po volném kopu je odpískán další ofsajd, tentokráte v podání Nolita. Balon uvede do hry znovu Casilla.
73
González (ESB) doslova sestřelil pronikajícího Nolita, ta což dostává žlutou kartu. Paradoxem je, že právě domácí středopolař utržil nejbolestivější zásah.
71
Larrivey se dral do další ofenzivní akce, v čemž mu ale zabránilo postavení mimo hru. Rozehrávat bude domácí brankář.
70
Je tomu skutečně tak. Hrací plochu opouští Sevilla, kterého nahradí Montañés.
69
V táboře Espanyolu zřejmě brzy dojde ke střídání, na střídačce se již převléká jeden z náhradníků.
68
Ofsajd v podání Espanyolu. Za nadějně vypadajícího centru tak nevyvstalo žádné nebezpečí.
66
Poté následoval také kop od rohového praporku, který ale hosté v poklidu odvrátili do klidných vod. Utkání je stále bez většího náboje.
65
Domácí se stále častěji vydávají kupředu, další útok zastavila ruka v podání Hernándeze. Espanyol má k dispozici volný kop.
64
Po centru z levé strany hrací plochy hlavičkoval Stuani zhruba metr nad. Álvarez nakonec zasahovat nemusel, bude se kopat znovu od branky.
63
Fuentes na levé straně velkého vápna příliš dlouho otálel s přihrávkou, což se mu vymstilo. Zanedlouho byl o balon obrán.
62
Centr do velkého vápna pozorná defenziva Viga odvrátila, a tak bude následovat odkop od branky.
61
Fontàs (CVG) zvedl nohu příliš vysoko. Arbitrovi duelu faul na Stuaniho neunikl. a tak bude následova další volný kop.
60
Je za námi hodina čistého času, přičemž jsme zatím byli svědky pouze jedné brankové příležitosti. Larrivey ale neproměnil, proto se stále hraje bez branek.
59
Tentokráte se Cañas dočkal, Orellanův faul byl odpískán, a tak bude následovat volný kop v podání domácího celku.
58
Cañas (ESB) byl sice dle opakovaného záběru faulován, ovšem jeho potrestáni se dožadoval natolik vehementně, že byl sám "odměněn" žlutou kartou.
57
Hosté jsou ve druhém poločase mnohem, lepším celkem, ovšem zatím se do výraznější píležitosti dostal pouze Larrivey.
56
Další poměrně ostrý souboj v podání Sevilly a Hernándeze. první jmenovaný si nakonec dle hlavního arbitra počínal nedovoleným způsobem.
55
Cabral ve vzdušném souboji fauloval Casillu, a tak je odpískán nedovolený zákrok. Z volného kopu tak pro Espanyol žádné nebezpečí nepřišlo.
54
Volný kop Viga odvrátil pozorný Krohn-Dehli. Poté ale fauloval Cabrala Arbilla (ESB). Obránce Barcelony tak dostává žlutou kartu.
52
García utržil v nepřílši výrazném souboji šrám, který jsou nuceni ošetřit lékaři. Domácí kapitán ale v pořádku a schopen pokračovat.
51
První zajímavější sitauce zápasu. Larrivey se dostal za domácí obranu, načež ale nechal vyniknout Casillu. Následná dorážka již byla neúspěšná, domácí balon včas odkopli.
50
Také druhý poločas má velmi ospalý charakter, ani jeden z celků se nijak aktivně netlačí dopředu. Uvidíme, zda dojde ke zlepšení.
49
Stuani se natahoval po centru z levé strany, který vyslal García. Balon měl ale příliš na lehkou nohu, a tak nemohl optimálně zakončit.
48
Domácí záložník poslal dlouhý centr, který odvrátil Hernández pouze na rohový kop. Šestá standardní situace tohoto charakteru v podání Espanyolu byl ale opět neúspěšná.
47
Stuani byl při přechodu do ofenzivy zastaven, o rozehrávku se postará Sevilla.
46
Hosté se pokusili ihned po zahájení poločasu vydat kupředu, což se jim ale příliš nepodařilo, po nepřesném centru se bude kopat od branky Espanyolu.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi první poločas, který snad více nudný již být nemohl. Ani jeden z celků si nevypracoval výraznější brankovou příležitost, tudíž na světělné tabuli stále svítí bezbrankový stav. Jak se klání bude vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 0:0
45+1
První poločas skončil.
45+1
Sevilla ale poslal přímý kop pouze do dobře postavené zdi. V první půli se zřejmě již nic zajímavého neuděje.
45
K základní hrací době prvního poločasu se bude nastavovat rovná minuta.
45
V závěru poločasu budou mít domácí slibnou pozici, a to volný kop těsně před velkým vápnem. Jak s touto možností naloží?
43
Larrivey se řítil do zajímavé pozice, avšak nakonec mu byl odpískán ofsajd. O rozehrávku se postará Casilla.
42
González se ve středu pole velice tvrdě střetl s Fernándezem, ovšem zdá se, že srážka nebude mít výraznější následky, oba borci jsou na nohou.
41
Celta kombinuje na vlastní polovině, přičemž se do žádných větších ofenzivních akcí nežene.
40
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Zatím sledujeme nevýrazné, leč vyrovnané utkání.
39
Nolitův mizerný pokus taktéž mezi tři tyče nezamířil. O odkop se tak postará Casilla. Stále čekáme na událost, která byl rozvířila vody utkání.
38
Arbilla se dostal k volnému balonu, který posléze ihned napálil na branku. Rána mu ale vůbec nesedla, kulatý nesmysl potěšil pouze diváky.
37
Hned dvakrát měl Espanyol možnost v podobě rohového kopu. Ani jednou si ale příliš dobře neporadil.
36
Na druhé straně trávníku pálil vysoko nad Larrivey. Tentokráte byla ale rána tečována, a tak následovat rohový kop. Úspěšný ale nebyl.
35
Série několika přihrávek byla ukončena velmi nepřesným střeleckým pokusem z kopačky Vázqueze. Hostující brankář se tak postará o odkop.
34
Lehká Stuaniho hlavička z hranice velkého vápna nepřidělal Álvarezovi žádné potíže. Po další akci ale bude následovat rohový kop.
33
García se pokusil projít podél levé postranní lajny, v čemž mu ale zabránil pohotový Fernándezův zásah. Espanyol bude mít k dispozici autové vhazování.
32
Postupně se ale Celta opět vrátila na vlastní polovinu, kde si v poklidu vyměňuje balony.
31
Napoprvé se zdálo, že Orellana zkusí samostatný průnik, avšak na poslední chvíli zvolil nahrávku zpět. Hosté tak započali kombinaci na útočném polovině.
30
Volný kop také na druhé straně. Hosté ale tuto příležitost zazdili postavením mimo hru, po kterém bude rozehrávat Casilla.
28
Nepříliš prudký volný kop odhlavičkval pohotvý Cabral, a tak se hraje opět ve středu hrací plochy. Stále nebyla k vidění ani jedna kvalitní branková příležitost.
27
Vysoký balon Álvarez raději vyboxoval do bezpečí, nechtěl si přidělat žádné potiže.
26
Již se zdálo, že Nolito bude moci zakončovat zcela sám před Casillou, ovšem poté jej zastavil hvizd pomezního arbitra, který spatřil ofsajd.
25
Larrivey zkusil projít individuálně obranným valem Barcelony, což se ale nepodařilo, Domácí jsou zatím v defenzivě pozorní.
24
Pomalá kombinace Espanyolu doputovala pouze k připravenému Álvarezovi, který neměl problém pas lapit. Poté dlouhým výhozem rozehrál.
23
Nadále sledujeme velmi nudnou podívanou. Přesto ochozy povzbuzují své oblíbence. Uvidíme, zda přijde zlepšení.
22
Orellana se zkoušel prodrat kupředu po pravé straně, což se mu ale nepovedlo. Pozorný Fuentes jej zablokoval, tudíž míč doputoval do zámezí.
21
Celta v poklidu kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene. Espanyol také své napadání příliš nevysouvá.
20
Rohový kop poté Celta ihned poslala do klidných vod, domácí se do žádné možnosti nedostali.
19
První zajímavější možnost, i když do typické "loženky" měla daleko. Arbilla se vydal na útočný výlet, načež poslal do vápna střílený centr. Ten ale před Garcíou na poslední chvíli odvrátil hostující obránce.
18
Krohn-Dehli se dostal do křížku se Stuanim, ovšem posléze si oba borci vše vyříkali. Hlavní sudí také vše ponechá bez trestu.
17
Stále čekáme na moment, který by dal utkání nový šmrnc. Doposud jsme nebyli svědky žádné vážnější brankové příležitost. Snad se obraz hry pozmění.
15
García v útočné fázi hýří pohybem, avšak zatímn nedostává potřebnou podporu od svých spolubojovníků.
14
Sevillův centr nebyl nebezpečný, Álvarez si jej v poklidu stáhl ze vzduchu.
13
Nolito se na levé straně zasekávačkou výborně uvolnil a poslal přihrávku Orellanovi. Útočník Celty ale na prudký balonb nedosáhl, a tak bude následovat odkop od branky.
12
Příchozí fanoušci si zatím na své rozhodně nepřijdou, ani jedno z mužstev nepředvádí nikterak pohlednou podívanou.
11
Momentálně se oba celky pohybují v okolí středového kruhu, kde žádné nebezpečí nehrozí. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
10
Larrivey hledal ihned po proniknutí do velkého vápna nabíhajícího Nolita, ke kterému se ale balon nedostal. Přesto hosté pokračují v ofenzivě.
9
Nyní se hosté postupnou kombinací vrátili až před Álvareze, který si tak opět sáhl na balon. Dlouhým výkopem jej poté poslal mezi spoluhráče.
8
Oba celky se zatím prezentují poměrně poctivou obrannou hrou, nikdo nechce udělat fatální minelu.
6
Garcíův pokus z poměrně velké vzdálenosti neměl naději na úspěch, hostující brankář vůbec nemusel zasahovat.
5
Cañasův pokus poté doputoval do zámezí, a tak se bude znovu kopat od branky, tentokráte od hostující.
4
Stuaniho centr z levé strany vypadal nadějně, avšak v předbrankovém prostoru příliš problémů nenadělal.
3
Fernández se probojoval až k rohovému praporku, kde zamýšlel vybojovat alespoň standardní situaci. Nakonec ale bude následovat odkop od branky.
2
Domácí si chtěli proklestit cestu podél levé postranní lajny, což se jim ale nepovedlo. Hosté tak budou mít k dispozici autové vhazování.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Espanyol Barcelona: Casilla – Fuentes, H. Moreno, Álvaro González, Arbilla – Sevilla, Abraham González, Cañas, Vázquez – S. García (C), Stuani.
Náhradníci: Pau – V. Álvarez, V. Sánchez, J. López, Colotto, Caicedo, Montañés.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Radoja, Cabral, Fontàs – Castro, A. Fernández (C), Krohn-Dehli, Hernández, Orellana – Larrivey, Nolito.
Náhradníci: Blanco – Mina, Á. López, Costas, Planas, Araújo.

Rozhodčí: Prieto – García, Aboy.
Pohled do statistik

Espanyol se nachází v poklidném středu tabulky, konkrétně na desátém místě. Méně slavná Barcelona má na svém kontě rovných 20 bodů. V posledním ligovém duelu padla na půdě favorizovaného Realu Madrid jednoznačně 0:3.

Celta Vigo se pohybuje pouze o stupínek výše, tedy na deváté pozici. To vše se ziskem 21 bodů. V předchozím měření sil získal Real Club bod, když v domácím prostředí remizal 1:1 s Valencií.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu své 19. kol. V jeho rámci změří síly celky Espanyol Barcelona a Real Club Celta de Vigo. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadi Cornellà-El Prat, tedy domovském stánku Espanyolu, naplánován na 22:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud