Máme za sebou dnešní zápas. Ten jasně ovládli domácí a zaslouženě dnes vyhráli 3:0.
90+4
90+2
Tak hráči Valencie stále kombinují, uvidíme, jestli vstřelí ještě nějakou branku.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec hracího času.
90
Žlutou kartu za svůj faul ze zadu uviděl Fidel.
90
Hráči Valencie jsou stále u míče a kombinují.
88
Domácí tým si již užívá závěr zápasu, hráči Valencie vědí, že dnes budou bodovat za tři body.
86
Domácí hráči jsou stále u míče a kombinují na útočné polovině.
84
Hráči Valencie i nyní ovládají trávník.
82
Do konce zápasu nám zbývá zhruba dvacet minut a máme nejspíše již rozhodnuto.
80
Hráči Valencie se dožadují odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí nepíská a hra pokračuje dál.
77
Tak na obou stranách máme již prostřídáno. Uvidíme, jak dnes dopadne dnešní utkání. Na stadionu se protahuje mexická vlna.
77
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Sofiane Feghouli, přichází Robert Ibañez.
73
Valencia právě vstřelila branku!
Ano a je to 3:0. Skvělý pas dostal SOFIANE FEGHOULI, a ten se svou pravačkou nemýlil. Míč byl přesně umístěn k levé tyči.
73
Hru na hřišti stále ovládá domácí tým, který kombinuje na útočné polovině.
71
Veliká chyba Carlose v bráně a Gomes toho mohl využít. Nakonec však trefil pouze boční síť branky.
70
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Borja García, přichází Fidel.
70
Rohový kop nedopadl nijak slavně a hostující tým je u míče.
69
Rohový kop pro Valencii.
67
Cancelo nyní zkoušel lobovat Carlose. Carlos byl ale pozorný, a lobující míč chytil.
64
Nyní proti hlavičce Otamendiho vyšvihl hodně dobrý zákrok Carlos.
63
Domácí tým je jasně dnes lepší a myslím, že to ukáže i závěrečné skóre, ale zatím nepředbíhejme.
61
Střídající Gil se ocitl ve velké šanci ve vápně. Jeho střela však mířila pouze mimo branku.
60
Crespo vyfasoval za svůj tvrdý zákrok žlutou kartu.
60
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází Mike Havenaar.
58
V druhém poločasu jsme zatím neviděli nic moc zajímavého. Šancí je jako šafránu.
57
Na hřišti jsou k vidění velmi tvrdé zákroky.
55
Hráči Valencie dnes ovládají hru a dělají si na hřišti to, co chtějí.
53
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází José Gayá, přichází Lucas Orban.
52
Hosté jsou dnes jasně slabším týmem, ale snaží se.
51
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Iñigo López, přichází Ryder Matos.
51
Valencia je u míče a kombinuje ve středu hřiště.
49
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Carles Gil.
48
Jeden z hostujících hráčů nyní musím opustit hrací plochu, protože má krvavý šrám na hlavě.
47
I úvodu druhého poločasu jsou mírně aktivnějšími domácí, kteří nyní kombinují na útočné polovině.
46
Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. U míče jsou hosté, kteří kombinují na vlastní polovině.
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten jasně ovládni domácí hráči a vedou zaslouženě 2:0. Druhý poločas zhruba začne ve 23:02.
45+2
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec.
45
Na střely vedou domácí deset ku jedné.
44
Závar před brankou Valencie nekončí brankou.
44
Rossi se dostal k míči a zhruba ze dvaceti metrů vypálil na branku. Jeho střela byla velmi nebezpečná a letěla těsně vedle.
43
Ne, opět se jim to nepodařilo.
43
Hosté teď zahrají druhý roh v řadě. Uvidíme, jestli se jim konečně podaří ohrozit branku domácích.
41
Hráči Valencie kombinují na vlastní polovině a vůbec nikam nespěchají. Je to pochopitelné.
39
Domácí tým dnes jasně ovládá hru a hosté jsou dnes zatím v roli diváka. Zatím si nevytvořili žádnou větší šanci.
38
Feghouli se nyní provinil útočným faulem ve vápně hostů.
37
Fuego vyfasoval za svůj faul ze zadu žlutou kartu.
36
Hráči Córdoby dnes působí velmi rozpačitě a jsou nejspíše nervózní.
35
Střela jednoho z hráčů Valencie skončila přímo v náruči Carlose.
34
I Córdoba zahrála volný přímý kop velmi špatně, a tak jsou u míče domácí hráči.
34
Volný přímý kop bude zahrávat i Córdoba.
33
Střela z volného přímého kopu mířila pouze do zdi. U míče jsou tedy hosté z Córdoby.
31
Bouzón za svůj faul vyfasoval žlutou kartu.
31
Volný přímý kop pro Valencii zhruba ze dvaceti metrů.
30
Tak Gaya se vrací na hřiště a hra může tedy pokračovat v plném počtu na obou stranách.
29
Hra pokračuje. Gaya je ošetřován mimo hřiště.
28
Jeden z hráčů Valencie nyní leží po tvrdém souboji na trávníku.
26
Máme zde branku číslo dva! Ve vápně se dostal k míči JOSÉ GAYA a svou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě!
26
Domácí jsou stále u míče a kombinují. Dnes mají ze hry více a zatím hru jasně ovládají.
24
A další šance domácích. Fuego se dostal k míči a vypálil na branku. Jeho střela míří těsně vedle levé tyče.
22
Naprosto brilantní branka. Z pravé strany centroval na Feghouli, jeho centr byl velmi povedený a padl přímo na hlavu PACO ALCACERY, který se hlavičkou nemýlil.
21
Piatti se dostal k míči a zhruba ze třiceti metrů vypálil na branku. Jeho střela mířila vysoko nad branku.
20
Domácí hráči jsou stále u míče a útočí.
18
Hráči Valencie jsou u míče a kombinují na útočné polovině. Uvidíme, jestli si vypracují nějakou zajímavou příležitost.
16
Domácí se snaží ujat režie dnešního utkání a skórovat. To se jim však nedaří a jejich akce končí na hostujících obráncích.
14
Budu se opakovat, ale opět nepřesné přihrávky brzdí celou dnešní hru. Když oba týmy na tom zapracují, určitě budeme sledovat pohlednější hru.
12
Myslel jsem si, že domácí hned v úvodu zápasu budou ovládat hru, ale není tomu tak. Utkání je zatím vyrovnané.
11
Domácí tým kombinuje na vlastní polovině, pomaličku ale jistě přechází na útočnou polovinu.
9
Hra je zatím rozpačitá, oba týmy produkují nepřesné přihrávky.
7
Domácí jsou dnes aktivnějším týmem, obrana hostů je zatím pozorná.
6
Hra je zatím velmi opatrná. Oba týmy produkují mnoho nepřesných přihrávek.
4
K míči se postavil Feghouli. Jeho střela mířila pouze do boční sítě branky.
4
Volný přímý kop pro Valencii.
2
První větší šance zápasu. Po centru se dostal k zakončení jeden z hráčů Valencie. Ten ale netrefil branku.
1
Tak máme zde úvodní rozehrávku dnešního utkání. Valencia nastoupila v bílých dresech. Hosté v dresech červených.
1

Valencia CF: Diego Alves – Cancelo, Mustafi, Otamendi, Gayá – Fuego, Parejo, Gomes – Feghouli, Piatti, Alcácer.
Náhradníci: R. Yoel – Barragán, Augusto, Gil, Ibañez, Orban, Zuculini.

Córdoba CF: Carlos – Gunino, I. López, Bouzón, Crespo – Abel, López Garai, Rossi, García, Vico – Ghilas.
Náhradníci: Saizar – Ekeng, Fidel, Havenaar, Luso, Matos, Pantić.

Rozhodčí: Bikandi – Huerga, Villate.
Tyto týmy proti sobě ještě nikdy nenastoupily. Dnešním favoritem jsou jasně domácí.
Forma

Valencia CF – R, V, V, V

Córdoba CF – P, R, R, P
Valencia CF

Domácí tým je ostříleným týmem ve španělské nejvyšší soutěži. Zatím se nachází v tabulce na druhém místě se ziskem deseti bodů. Má kladné skóre 10:2. Ze čtyř zápasů tři vyhrál a jeden remizoval.
Córdoba CF

Hosté jsou nováčci v nejvyšší španělské soutěži. Po čtyřech kolem se nacházejí v tabulce na devatenáctém místě se ziskem dvou bodů. Mají záporné skóre 3:7.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního utkání. Dnes se mezi sebou utkají Valencia CF a Córdoba CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.