To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Je dobojováno. Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, šli do vedení, ale hosté v samém závěru vyrovnali. Ve druhém poločase se Getafe ještě jednou prosadilo a nakonec ubránilo překvapivou výhru.
90+3
90+2
Z rohu nic nebylo a vypadá to, že všechny body získá hostující Getafe.
90+1
Rohový kop pro San Sebastian.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo.
87
Zasahovat musel i domácí Oier Olazábal, ale zvládl to a dopředu už míří jeho spoluhráči.
86
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Víctor.
85
Domácí jsou jasně lepší, ale ve finální fázi se jim nedaří a Getafe trochu překvapivě míří za vítězstvím.
84
Žlutou kartu dostává Esteban Granero (Real Sociedad San Sebastian).
82
Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.
81
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, co domácí udělají s nepříznivým výsledkem.
79
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Markel Bergara, přichází Xabi Prieto.
77
A málem to bylo 3:1! Na hranici velkého vápna se k míči dostal Medrán a po jeho ráně skončil kulatý nesmysl těsně vedle!
75
Po dlouhém nákopu vyběhl daleko ze své branky Vicente Guaita, který to zvládl skvěle a hlavou uklidil míč do bezpečí.
73
Po rohu jeden z hráčů hlavičkoval, ale přímo do míst, kde byl připravený Vicente Guaita.
72
72
A po další akci to vzal na sebe Vela, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Vicente Guaita.
70
Po zajímavé akci musel Vicente Guaita zasahovat, ale s technickým obloučkem si v pohodě poradil.
68
Domácí se dobře prokombinovali do vápna soupeře, ale Rubén Pardo nezvládl zpětnou přihrávku a nic z toho tedy nebylo.
67
Domácí se samozřejmě tlačí dopředu, ale Getafe ve druhém poločase velmi dobře brání.
65
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro Vázquez, přichází Stefan Šćepović.
63
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Jonathas, přichází Bruma.
62
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Rubén Pardo, přichází Esteban Granero.
61
Žlutou kartu dostává Miguel Ángel Muñoz (Getafe CF).
60
Domácí se snaží rychle odpovědět, tak uvidíme, zda se jim to podaří, mají na to posledních třicet minutek.
58
Žlutou kartu dostává Emiliano Buendía (Getafe CF).
56
Getafe právě vstřelilo branku!
K míči se postavil zkušený ÁLVARO VÁZQUEZ, který poslal míč doprostřed branky a protože Oier Olazábal skočil do strany, tak jde Getafe do vedení 2:1!
55
Pokutový kop pro Getafe!
55
Žlutou kartu dostává Oier Olazábal (Real Sociedad San Sebastian).
54
Do zakončení se dostal Jonathas, ale z dobré pozice branku netrefil.
53
Rohový kop pro domácí.
52
Domácí jsou aktivnější a tlačí se dopředu. Getafe je pod tlakem, ale zatím odolává.
50
Na druhé straně zahrozil Moi Gómez, ale jeho projektilu scházela přesnost.
49
Domácí to sehráli skvěle a Vela se zjevil sám na hranici penalty, ale než si míč připravil, tak o něj zase přišel a nic z toho nebylo.
47
Ani jeden celek v poločase nestřídal, tak pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku zápasu.
46
Hráči obou celků se vrací na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:36.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém jsou lepší domácí, kteří se dokázali prosadit, když se trefil Carlos Vela. Hosté toho moc nepředvedli, ale na konci poločasu se trefil Sarabia a vyrovnal tak na 1:1. Ve druhém dějství je stále o co hrát a máme se tak na co těšit.
45+2
45+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45
A je vyrovnáno! Álvaro Vázquez poslal míč do vápna, kde se k němu dostal zkušený PABLO SARABIA a ten povedeným volejem doslova propálil Olazábala.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Hosté přidali a je to znát. Uvidíme, čeho se na konci prvního poločasu ještě dočkáme.
42
A málem bylo vyrovnáno! Pablo Sarabia skvěle vybojoval míč, poslal ho před branku, kde byl zcela osamocený Emiliano Buendía, ale ten selhal a kulatý nesmysl napálil nad branku!
40
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale jejich útočnou akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
38
Alberto de la Bella se dostal do vápna a poslal míč před branku, ale žádný z jeho spoluhráčů nedokázal usměrnit míč za brankáře!
36
Na trávníku se přitvrdilo a k vidění nyní bylo několik faulů. Rozhodčí to zatím příliš lehké nemá.
34
Další snažení domácích ukončil zbytečný faul, takže na tahu už jsou hráči Getafe.
32
Nakonec se San Sebastian vydal dopředu, ale David Zurutuza pokazil přihrávku a akci svého celku zastavil.
31
Domácí kombinují na své polovině.
29
Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesností a míč létá ze strany na stranu. Žádnou pohlednou pasáž tedy nesledujeme.
27
Hosté získali míč a hned se vydali dopředu, ale z centru z pravé strany se nic neurodilo.
26
Ale ze svého prvního rohu hosté nic nevymysleli a stále tak prohrávají o jednu branku.
25
Rohový kop pro Getafe.
23
Domácí jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí dopředu. Uvidíme, co hráči San Sebastianu vymyslí.
21
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Tak jsem to možná zakřikla, protože domácí jdou po další akci do vedení 1:0. Po přihrávce do vápna se k míči dostal CARLOS VELA, který neměl problém překonat Guaitu.
21
Obraz hry je stále stejný. Domácí diktují tempo hry, tlačí se dopředu a Getafe se pouze brání, ale zatím úspěšně.
19
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Roberto Lago, přichází Miguel Ángel Muñoz.
17
Po centru se na zadní tyči objevil Mikel Oyarzabal, ale hradbu těl nepropálil a Vicente Guaita tak zasahovat nemusel.
16
Jenže ani tento roh nic nepřinesl a tak hraje San Sebastian s Getafe stále bez branek.
15
San Sebastian bude zahrávat třetí rohový kop.
14
Žlutou kartu dostává Roberto Lago (Getafe CF).
12
A další snažení domácích borců skončilo ofsajdem, takže na tahu jsou hráči Getafe, kteří by dnes potřebovali získat plný počet bodů.
10
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí jsou jasně lepší, ale do šance se zatím nedostali.
9
Rohový kop pro domácí celek.
8
Žlutou kartu dostává Juan Rodríguez (Getafe CF).
8
Ale ani z prvního rohu nic nebylo a na úvodní střelecký pokus tedy stále čekáme.
7
6
Domácí jsou opět u míče. San Sebastian je v úvodu zápasu aktivnější, ale Getafe zatím pozorně brání.
4
Nakonec se jeden z domácích hráčů dostal k centru z levé strany, ale ve vápně se žádný z jeho spoluhráčů do zakončení neprodral.
3
Domácí kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
2
Začátek duelu je velmi opatrný a hraje se především uprostřed hrací plochy.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi San Sebastianem a Getafe začne za malý okamžik.

Real Sociedad San Sebastian: Olazábal – A. Elustondo, D. Reyes, I. Martínez, de la Bella – Pardo, Bergara, Zurutuza – Vela (C), Jonathas, Oyarzabal.
Náhradníci: Bardají – Mikel González, Bruma, Granero, Prieto, Zaldúa, Litri.

Getafe CF: Guaita – Vigaray, Juan Rodríguez, Vergini, Lago – Medrán, Lacen (C) – Sarabia, Buendía, Moisés Gómez – Á. Vázquez.
Náhradníci: Megyeri – Yoda, Šćepović, B. Mensah, Víctor, Muñoz, Wanderson..
Poslední vzájemné zápasy

Getafe – San Sebastian 1:1
Getafe – San Sebastian 0:1
San Sebastian – Getafe 1:2
Getafe – San Sebastian 2:2
San Sebastian – Getafe 2:0
Real Sociedad San Sebastian má na svém kontě 41 bodů a v tabulce se nachází na desátém místě. Domácí borci z posledních pěti zápasů dvakrát vyhráli a třikrát prohráli. V posledním kole nestačil San Sebastian na Eibar, kterému podlehl 1:2 a dnes má tak co napravovat.

Getafe CF se v této sezoně hodně trápí. Hosté zatím nasbírali pouze 28 bodů a jsou na posledním dvacátém místě. Getafe z posledních pěti zápasů uhrálo pouze jeden bod, takže dnes by nutně potřebovalo bodovat, ale nebude to mít vůbec lehké.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu vložené 34. kolo a my budeme sledovat duel mezi San Sebastianem a Getafe. Favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.