La Liga - 37. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Atlético : CA Osasuna - 16. května 2021   18:30

Atlético
82' Lodi (Félix) • 89' L. Suárez (Carrasco)
2:1
(0:0)
CA Osasuna
76' Budimir
Atlético
Oblak – Trippier, Savić, Felipe, Hermoso (66. Lodi) – M. Llorente (81. H. Herrera), Koke (C), Saúl (66. Félix), Carrasco – Á. Correa (81. M. Dembélé), L. Suárez (90. Kondogbia).
J. Martínez – Barbero, M. Martínez
Estadio Wanda Metropolitano (Madrid)
CA Osasuna
Herrera – Ramalho, U. García (C), D. García, Cruz – Barja (78. Torró), Moncayola, Brašanac, Jony (66. R. Torres) – R. García – Budimir (78. Gallego).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 13:1. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 2:13.
Je konec! Domácí Atlético fantastickým finišem zvládlo domácí duel s Osasunou a vítězí 2:1! Domácí Atlético bylo mnohem lepším týmem. Už po deseti minutách se Suárez opřel do volného míče, ale vnějším nártem minul branku. V 16. minutě hrozil také Correa, ale Herrera jeho ránu vykopl stejně jako Suárezův pokus z 22. minuty. Po půlhodině hry se Luis Suárez opět prosmýkl do šestnáctky, ale dělovku poslal mimo tři tyče. V závěru poločasu střílel Saúl, jenže ani on si neseřídil mířidla.Po změně stran madridský celek dlouho dobýval pokutové území soupeře. V 76. minutě navíc přišla komplikace, když z jediné šance Osasuny v utkání skóroval Ante Budimir. Simeone okamžitě posílil ofenzivu a v 82. minutě vyrovnal Renan Lodi. V 89. minutě pak dokonal obrat Luis Suárez.
90+6'
90+4'
Carrasco chtěl rozehrát na pravou stranu, jenže jeho pobídka byla příliš prudká a míč propadl do zámezí. Vhazovat bude Osasuna.
90+3'
Na opačné straně si v blíkosti velkého vápna přehodil míč na levačku João Félix, ale portugalský mladík si vylámal zuby na skvělém Herrerovi!
90+2'
Osasuna ještě mohla vyrovnat! Z voleje se do odraženého míče položil Jon Moncayola, ale Jan Oblak vytáhl efektní zákrok!
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Luis Suárez, přichází Geoffrey Kondogbia.
89'
Za svlečený dres ještě viděl Suárez žlutou kartu.
89'
Atlético právě vstřelilo branku!
Tak jsem to zakřikl! Atlético Madrid totiž minutu před koncem dnešního souboje otáčí výsledek! Domácí vrhli všechny síly do útoku a přibližují se titulu! LUIS SUÁREZ si ve vápně naběhl na Carrascovu přihrávku a přízemní střelou uklidil míč do sítě!
88'
Stefan Savić nakopl míč na polovinu Osasuny, ale Luis Suárez v hlavičkovém souboji neuspěl. Ze strany domácího celku je to nyní spíše křeč.
87'
Renan Lodi prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, ale svým přízemním centrem odevzdal míč zadákům v dresech Osasuny.
85'
Žlutou kartu dostává Lucas Torró (CA Osasuna).
85'
Hostující brankář Sergio Herrera si dal pozor na průnikovou přihrávku, vystartoval ven z branky a na hranici pokutového území schoval míč do rukavic.
84'
Domácí celek pokračuje v ofenzivě. Atlético se opět usadilo na polovině hostující Osasuny a hledá cestičku ke vstřelení vítězné branky. Moc času už ale Simeoneho družině nezbývá.
82'
Je vyrovnáno! Atlético Madrid ještě živí šance na zisk ligového titulu! RENAN LODI si nikým neatakován naběhl na přihrávku na levou stranu, zpracoval si míč a propálil bezmocného brankáře!
82'
Renan Lodi prošel s míčem do blízkosti pokutového území, jenže přihrávkou mezi obránce nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
81'
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Marcos Llorente, přichází Héctor Herrera.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Moussa Dembélé.
80'
Atlético už vrhá prakticky všechny síly do útoku. João Félix si naskočil na povedený centr z pravé strany, ale hlavičkou v záklonu usměrnil míč nad břevno.
79'
Rozhodčí deset minut před koncem odpískal přestávku na občerstvení. Simeone svým svěřencům udílí pokyny.
78'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Kike Barja, přichází Lucas Torró.
76'
Osasuna právě vstřelila branku!
Je to tak! Osasuna udeřila ze své první šance v dnešním duelu! Na přatažený centr si naběhl ANTE BUDIMIR a prudkou hlavičkou z malého vápna procedil míč za brankovou čáru!
75'
Pozor! Ještě se zkoumá, zda míč nepřekročil brankovou čáru!
75'
Tohle mohla být pro Atlético hotová pohroma! Na parádní centr z levé strany si v pokutovém území naběhl Budimir, ale Oblak jeho hlavičku vyrazil!
74'
Luis Suárez upadl po souboji v pokutovém území, jenže hlavní rozhodčí dává najevo, že pokutový kop se v tomto případě pískat nebude.
73'
Velké problémy má nyní hostující útočník Budimir, který si při bránění přivodil nějaké zranění. Hostující útočník si stěžuje na bolest zad.
72'
Atlético mělo k dispozici rozehrávku dalšího rohového kopu. Jeho exekuce se ujal kapitán Koke, který odcentroval na malé vápno, ale Osasuna opět odolala.
71'
João Félix se hnal za přihrávkou do pokutového území, jenže proti němu vystoupil důrazný obránce Unai García, který míč odkopl na tribunu.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácí Atlético stále hledá marně cestičku za první brankou dnešního střetnutí.
69'
Real Madrid se právě ujal vedení na půdě Athleticu Bilbao a dostává svého městského rivala pod tlak!
68'
Jan Oblak si počkal na malou domů a došel si pro míč. Slovinský brankář ve službách Atlética Madrid následně rozehrál nákopem na levou stranu.
67'
Domácí opět dopravili míč do sítě, ale ani tato branka platit nebude! Z ofsajdu se totiž prosadil Yannick Carrasco!
66'
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jony, přichází Roberto Torres.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Mario Hermoso, přichází Renan Lodi.
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Saúl, přichází João Félix.
65'
Saúl diriguje rozehrávku Atlética na polovině hřiště. Středopolař domácího mužstva vybídl ke sprintu Correu, ale ten se rozběhl opačným směrem.
64'
Koke se na levé straně pustil do souboje proti trojici obránců soupeře. Zadáci Osasuny srazili míč do rukavic připraveného brankáře Herrery.
63'
Další šance Atlética! Correa si naběhl na Trippierovu hlavičku a zakončil z voleje. Jeho rána však mířila jen do míst, kde stál Sergio Herrera.
62'
Domácí celek tak musí pokračovat v ofenzivním snažení. Na levou stranu si naběhl Carrasco, který obešel obránce, ale už nedokázal odcentrovat.
60'
Atlético Madrid po hodině hry dostalo míč do branky! Domácí zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Prudký centr přizvedl jeden z hráčů na malé vápno a STEFAN SAVIČ míč napálil do sítě! Savič byl však v mírném ofsajdu!
60'
Tak pozor! Sudí ještě řeší s kolegou u videa, zda nebyl Savič v ofsajdu
58'
Rozehrávka dalšího rohového kopu se domácímu mužstvu vůbec nepovedla. Osasuna následně odkopla míč a na chvíli pošetřila síly.
57'
Correa si počkal na přihrávku do pokutového území, kde se otočil kolem obránce, ale jeho ránu levačkou srazil obětavý zadák na další roh.
56'
Hermoso podpořil ofenzivu Atlética náběhem po levé straně hrací plochy. Sám si míč navedl do pokutového území, ale jeho pokus srazil obránce na roh.
55'
Marcos Llorente vystihl nepřesnou rozehrávku soupeře, poslal míč na malé vápno, jenže ani Luis Suárez ani dobíhající Saúl nezakončili.
54'
Zpoza velkého vápna vyzkoušel své štěstí Marcos Llorente, který si míč navedl na levačku, ale při zakončení podklouzl a poslal balón nad branku.
53'
Hermoso se hnal za dloubáčkem do pokutového území, jenže skvěle postavený stoper García před ním míč odkopl vysoko na tribunu.
52'
Saúl skvělým zákrokem na vlastní polovině vystavil stopku Budimirovi, který po tvrdém střetu zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji.
51'
Atlético zahrávalo rohový kop. Hermoso po něn vymyslel nadýchaný centr na malé vápno, ale před osamoceným Correou zasáhl na poslední chvíli Cruz.
50'
Luis Suárez spěchal za Trippierovou pobídkou do pokutového území, jenže ve skluzu míč nezasáhl vůbec dobře a posunul jej do autu.
49'
Jony dostal šanci na reparát. Tentokrát už vyprodukoval o něco nebezpečnější centr, ale pro jeho bochánek si došel pozorný Oblak.
48'
Jony prošel na polovinu soupeře, chytře si míč posunul kolem Trippiera, ale přízemní pobídkou na hranici velkého vápna odevzdal míč Atléticu.
47'
Yannick Carrasco se musel stáhnout pro přihrávku na vlastní polovinu. Domácí fotbalista poté hledal Correu, ale před ním zakopl míč do autu Ramalho.
46'
Domácí Atlético obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Domácí celek potřebuje zlepšit produktivitu, aby se přiblížil titulu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. Domácí Atlético bylo mnohem lepším týmem. Už po deseti minutách se Suárez opřel do volného míče, ale vnějším nártem minul branku. V 16. minutě hrozil také Correa, ale Herrera jeho ránu vykopl stejně jako Suárezův pokus z 22. minuty. Po půlhodině hry se Luis Suárez opět prosmýkl do šestnáctky, ale dělovku poslal mimo tři tyče. V závěru poločasu střílel Saúl, jenže ani on si neseřídil mířidla. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+2'
45+2'
V závěru nastavení se domácí Atlético ještš dostalo do pokutového území, ale před dotírajícím Correou odhlavičkoval míč do bezpečí Unai García.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Jony dohnal průnikovou přihrávku na levou stranu velkého vápna a prvním dotykem chtěl míč dloubnout před branku. Zadáci Atlética však stáli ve správném prostoru.
44'
A ještě před přestávkou se Atlético mohlo dostat do vedení! Ze střední vzdálesnoti zakončoval Saúl, jehož krásná rána o kousek minula horní roh branky!
43'
Jony uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště, ale od jeho hlavy se míč odrazil jen k zadákům Atlética. Domácí se v závěru první půle tlačí vpřed.
42'
Saúl se na vlastní polovině výborně otočil s míčem, prošel s ním na polovinu soupeře, ale dloubáčkem za obranu darovali míč Osasuně.
41'
Poprvé v utkání se hosté dostali do zakončení. Budimir střílel z hranice velkého vápna, ale trefil jen blokujícího Saviče.
40'
Domácí Atlético zahrávalo pět minut před přestávkou rohový kop. Míč z kopačky Llorenteho se kroutil přímo do branky, ale Herrera byl opět pozorný.
39'
Jonás Ramalho dohnal dlouhou přihrávku na pravou stranu hrací plochy, kde si dokázal obhodit Hermosa, ale dobře postavený Felipe situaci uklidnil.
38'
Ángel Correa si na hranici velkého vápna přizvedl míč pravačkou do vzduchu a tvrdě zakončil. Jeho prudká rána ale prosvištěla vysoko nad břevnem.
37'
Ángel Correa. napadal soupeře na jeho polovině, nicméně zadáci Osasuny s ním dokázali poradit a Unai García míč odkopl daleko od pokutového území.
36'
Sergio Herrera dlouho otálel s odkopem od své branky. Jeho nákop směřoval na polovinu hřiště, kde bez problémů uspěl v souboji domácí kapitán Koke.
35'
Koke poslal prudkou přihrávku na pravou stranu. Kieran Trippier poté odentroval na malé vápno, ale Saúl hlavičkou z těžké pozice poslal míč nad břevno.
34'
Jonás Ramalho poslal prudkou přihrávku na pravé křídlo, ale dobíhající Barja už míč nedohnal na hřišti. Simeoneho družina může rozjet další ofenzivní výpad.
33'
Domácí už po přestávce znovu kombunují na polovině soupeře. Do šestnáctky se dostal Carrasco, ale přízemním centrem trefil jen Cruze.
31'
Kike Barja odvedl skvělou defenzivní práci na vlastní polovině a odkopl míč do autu. Rozhodčí nyní odpískal krátkou přestávku na občerstvení.
30'
O minutu později mohl otevřít skóre Luis Suárez, který si chytře prohodil míč do vápna, pokračoval v běhu, ale pravačkou o kousek minul vzdálenější tyč!
29'
Na další přihrávku za obranu si naběhl Correa, který si míč převzal hrudí a pohotově zakončil pravačkou. Hostující brankář Herrera ale vyčaroval další parádní zákrok!
28'
Yannick Carrasco dostal kousek prostoru na levé straně, potáhl míč do blízkosti velkého vápna, jenže už neoslovil nikoho v červenobílém dresu.
27'
Domácí zahrávali další rohový kop, ale jeho exekuce se Atléticu vůbec nepovedla. Osasuna se následně vydala vpřed a může si na chvíli odpočinout.
26'
Atlético se usadilo v blízkosti velkého vápna soupeře. Do šestnáctky vyslal ostrý centr Kieran Trippier, ale pozorný obránce Osasuny míč odhlavičkoval.
25'
Koke rozjel další akci Atlética Madrid z vlastní poloviny. Kapitán domácího celku nakopl míč na levou stranu, ale domácí musí postupovat kombinačně.
24'
Po delší době se do útoku vydala také Osasuna. Náběh aktivního Barji si však s přehledem pohlídal Hermoso, který míč odkopl z vlastní poloviny.
23'
Hra je přerušena! Ante Budimir zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník! Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
22'
Domácí zahodili největší šanci dnešního souboje! Po centru z pravé strany byl na malém vápně Suárez, který si míč připravil, ale napálil jej do tyče!
21'
Yannick Carrasco na levé straně s vypětím všech sil udržel míč na hrací ploše a získal pro domácí celek vhazování. Atlético se o míč následně nechalo připravit.
20'
Kieran Trippier táhl akci domácího Atlética po pravé straně hrací plochy. Místo centru do šestnáctky však udělal ještě jednu kličku a důrazný zadák mu míč odkopl.
19'
Yannick Carrasco prošel s míčem u nohy na hranici velkého vápna, chtěl si narazit s Kokem, ale kapitán domácího mužstva spoluhráče zahnal do autu.
18'
Další nebezpečná akce domácího mužstva. Correa z levé strany vymyslel prudký přízemní centr na malé vápno, ale Suárez míč patičkou netrefil.
17'
Sergio Herrera nyní rozhodně nespěchal s rozehrávkou od své branky. Jeho nákop přiletěl na polovinu hřiště, kde však kralovali hráči Atlética.
16'
Ángel Correa si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, skvěle si míč přehodil na levačku, ale jeho přízemní pokus vykopl Herrera mimo branku!
15'
Luc Koke poslal do pokutového území zajímavý centr z levé strany, jenže na jeho pobídku směřující na zadní tyč nedosáhl nikdo v červenobílém.
14'
Ángel Correa sprintoval za nákopem na pravou stranu hrací plochy, jenže obránce v tmavém dresu proti němu vystartoval a odhlavičkoval míč do bezpečí.
13'
Correa se pustil do souboje s Unaiem Garcíou, který před ním doslova zalehl míč. Hra však pokračovala, což se fotbalistům Atlética vůbec nelíbí.
12'
Koke roztáhl hru na pravou stranu, kde znovu číhal Kieran Trippier. Anglický obránce si netroufl na centr a raději vrátil míč na střed. Tlak Atlética však začíná sílit.
11'
Atlético si vypracovalo první šanci! Důrazný Luis Suárez se ve vápně dostal k volnému míči, zakončoval vnějším nártem, ale Herrera předvedl reflexivní zákrok nohou!
10'
Jan Oblak zahrál domácím fanouškům na nervy! Slovinský brankář totiž odkopem z malého vápna trefil napadajícího Budimira. Od hostujícího útočníka se míč odrazil jen nahoru.
9'
Stefan Savić si dal na vlastní polovině pozor na rozběhnutého Kikeho Barju, přistoupil k němu a důraznou hrou tělem soupeře odstavil od míče.
8'
Kieran Trippier dostal přihrávku na pravou stranu a dobrým náběhem podpořil ofenzivu domácího Atlética. Jeho centr ale obrana Osasuny odvrátila.
7'
Yannick Carrasco dostal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud se do míče pohotově opřel placírkou, ale jeho pokus skončil vedle levé tyčky.
6'
Sergio Herrera si musel dát pozor na překvapivé zakončení, které na něj z poloviny hřiště vyslal domácí kapitán Koke, který si všiml vysokého postavení brankáře.
5'
Domácí celek zahrával úvodní rohový kop dnešního souboje. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale zadáci Osasuny míč odehráli do bezpečí.
4'
Savič potáhl míč na polovinu soupeře a rozehrál přihrávkou na levou stranu. Domácí Atlético je v úvodních minutách velmi aktivní a hledá cestičku do zakončení.
3'
Yannick Carrasco se krásně prosmýkl do pokutového území, jenže jeho zpětnou přihrávku směřující na Kokeho na poslední chvíli vystihl Moncayola.
2'
Hostující brankář Sergio Herrera nakopl míč na polovinu Atlética, ale ve vzdušném souboji uspěl domácí záložník Saúl. Atlético už spěchá vpřed.
1'
Hostující Osasuna obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí Atlético se v případě vítězství může výrazně přiblížit k titulu.
1'

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Savić, Felipe, Hermoso – M. Llorente, Koke (C), Saúl, Carrasco – Á. Correa, L. Suárez.
Náhradníci: Grbić – M. Dembélé, J. Giménez, H. Herrera, Félix, Kondogbia, Lodi, Torreira, Vitolo, Vrsaljko.

CA Osasuna: Herrera – Ramalho, U. García (C), D. García, Cruz – Barja, Moncayola, Brašanac, Jony – R. García – Budimir.
Náhradníci: J. Pérez – Ávila, Gallego, Oier, J. Martínez, I. Pérez, Roncaglia, M. Sánchez, R. Torres, Torró.

Rozhodčí: J. Martínez – Barbero, M. Martínez.
Vzájemný zápas

V podzimním střetnutí zvítězilo Atlético na hřišti Osasuny 3:0.
Atlético Madrid

Domácí Atlético Madrid zažívá fantastický ročník a dvě kola před koncem ligy je blízko k titulu! Po třiceti šesti odehraných zápasech má Atlético na svém kontě osmdesát bodů a patří mu první pozice dva body před Realem Madrid a čtyři body před Barcelonou. V posledním kole zajíždí Atlético na hřiště trápícího se Realu Valladolid. Doma navíc ovládlo posledních pět zápasů. V posledním kole přehrálo 2:1 Real Sociedad.
CA Osasuna

Hostující Osasuna letos prožívá povedenou sezónu. Ve třiceti šesti odehraných zápasech získala čtyřicet čtyři bodů a drží jedenáctou pozici ligové tabulky. Stále se může probojovat do nejlepší desítky. Do konce soutěže se utká právě s Atléticem a ligu zakončí domácím střetnutím s Realem Sociedad. Poslední dva duely navíc neprohrála. Naposledy doma porazila 3:2 Cádiz.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání La Ligy mezi Atléticem Madrid a Osasunou. Výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.