La Liga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cádiz : Real Sociedad - 21. prosince 2023   19:00

0:0
(0:0)
Cádiz
Gil – Carcelén (C), Fali (90+4. J. Hernández), Chust, Pires – Alejo (77. Ocampo), Alcaraz, Á. Fernández (65. Sobrino), Navarro (65. Kouamé) – C. Ramos, Ma. Gómez (65. Guardiola).
Aznar – Machís, Mbaye, Meré, Negredo, San Emeterio, Zaldúa.
Villanueva – Perez, Mateo
Estadio Nuevo Mirandilla
17 693 diváků
Real Sociedad
Remiro – Odriozola (46. Traoré, 68. Elustondo, 80. A. Muñoz), Zubeldia, Le Normand, Tierney – B. Méndez, Zubimendi, Merino (68. Turrientes), Oyarzabal (C) – Sadiq (68. C. Fernández), Kubo.
Marrero – A. Silva, U. González, Cho, Magunazelaia, Olasagasti, Pacheco.

Je tu konec utkání, které nemá vítěze ani poraženého. Cádiz CF remizuje s Realem Sociedad 0:0. Nutno dodat, že průběh utkání tomuto výsledku odpovídá.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:1.
Střely mimo: 7:3.
Rohy: 7:5.
Ofsajdy: 1:2.
Fauly: 16:15.
90+10'
90+9'
Robin Le Normand se dopustil útočného faulu.
90+8'
Pravděpodobně poslední šanci v utkání budou mít hosté, po faulu Kouamého budou zahrávat standardku.
90+6'
Brian Ocampo využil udělené výhody a po krajní čáře mířil do předu, než ho zfauloval jeden z hostů. Cádiz bude mít výhodu standardní situace.
90+4'
Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Fali, přichází Javi Hernández.
90+3'
Faliho potíže pokračují, poté co dostal úder do hlavy to vypadlo, že bude v pořádku. Nicméně se po chvilce začal motat. Na hřiště si pro něj došli kluboví lékaři, kteří si ho odvedou na vyšetření.
90+1'
Po rohovém kopu zůstal na zemi ležet domácí stoper Fali. Toho k zemi poslal vlastní spoluhráč a nutno dodat, že to muselo pořádně bolet. Chvilku se teď nehraje.
90'
Cádiz na závěr utkání zabral. Ke střele z poza vápna se dostal Rominigue Kouamé, jeho štiplavý pokus ztečoval na roh stoper hostí.
89'
Opět už se hraje, míč na svých kopačkách drží Real Sociedad.
85'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rubén Alcaraz).

Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Álex Remiro).
84'
Rubén Alcaraz razantně stáhl k zemi Takefusu Kuba, kterého v souboji doslova zahodil na zem. Sudí bez váhání tasí žlutý kartonek. Jelikož se pak ještě strhla strkanice, bude žlutých karet uděleno více.
83'
Nepovedený odkop domácí stopera znamená rohový kop pro Real Sociedad.
80'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
ze hřiště odchází Aritz Elustondo, přichází Aihen Muñoz.
78'
Z dobré pozice uvnitř vápna hlavičkoval Christopher Ramos. Důležitým zákrokem vytáhl míč na roh Álex Remiro.
77'
ze hřiště odchází Iván Alejo, přichází Brian Ocampo.
76'
Domácí to teď s napadáním trochu přehnali a je jim pískán útočný faul.
73'
Na zemi zůstává Aritz Elustondo a důrazně si stěžuje, že po zákroku na něj měla být udělaná žlutá karta. Jako důkaz používá svou roztrženou štulpnu.
68'
ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Beñat Turrientes,
ze hřiště odchází Umar Sadiq, přichází Carlos Fernández,
ze hřiště odchází Hamari Traoré, přichází Aritz Elustondo.
67'
Rominigue Kouamé se hned po střídání zapojil do hry a byl faulován. Akce domácích bude pokračovat od poloviny hřiště.
65'
ze hřiště odchází Maxi Gómez, přichází Sergi Guardiola,
ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Rominigue Kouamé,
ze hřiště odchází Álex Fernández, přichází Rubén Sobrino.
63'
Hostující křídelník Takefusa Kubo vyslal do vápna střílený centr. Brankář David Gil byl ale na svém místě připravený a jeho pokus schoval do rukavic.
61'
Po zásahu Tierneyho budou domácí zahrávat rohový kop.
59'
Takefusa Kubo našel svým centrem ve vápně úplně volného Martína Zubimendiho. Jeho volej skončila na břevnu!
Dnešní utkání sleduje 17 693 diváků.
57'
K zahrání přímého kopu se postavil Brais Méndez. Střela se mu ale moc nepovedla a zmizela mezi fanoušky na tribuně.
56'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Fali).
55'
Umar Sadiq využil chyby domácí obrany a pádil na branku soupeře. Když už před sebou měl pouze jednoho soupeře, přišel na něj zezadu faul. Následuje přímý kop kousek za velkým vápnem.
52'
Po prvé se v druhé půli podívali do útoku i domácí. Centr z pravé strany byl tečován, následuje rohový kop.
48'
Real Sociedad vlétl na svého soupeře, drží míč na kopačkách a neustále ohrožuje branku soupeře. Obránci Cádizu zatím situaci zkušeně zvládají.
46'
Hned z úvodu poločasu budou hosté zahrávat rohový kop.
46'
ze hřiště odchází Álvaro Odriozola, přichází Hamari Traoré.
46'
První poločas byl velmi vyrovnaný, největší šanci ke skórování měl Cádiz, když se po chybě obrany hostů dostal sám před brankáře Christopher Ramos. Z bezprostřední blízkosti ale selhal.

Druhý poločas začne zhruba v 20:17.
45+2'
45+1'
Na druhé straně mají šanci ohrozit branku soupeře i domácí. Rozehrjí standardku téměř od poloviny hřiště.
44'
Takefusa Kubo dostal tvrdý zásah rukou do břicha, když se pokoušel o kličku. Real Sociedad bude na závěr poločasu zahrávat přímý kop.
42'
Po hlavičkovém souboji v malém vápně domácích zůstali na zemi ležet dva hráči, kteří se srazili. Rozhodčí na chvilku přerušil hru, po chvilce je však zjevné, že ani jeden nebude potřebovat ošetřit.
39'
Z levé strany centroval do vápna Kieran Tierney, ve vápně ale neměl patřičnou podporu spoluhráčů, takže domácí brankář bez problémů stáhl míč ze vzduchu.
36'
Brais Méndez může být hodně rád, že za tento zbytečný zákrok na koleno soupeře nedostane žlutou kartu. Je jasné, že se na hřišti začíná přiostřovat.
33'
Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Iván Alejo).
32'
Maxi Gómez fauluje na polovině hřiště, rozhodčí píská a tasí žlutou kartu. Není však pro Gómeze, ale pro jeho spoluhráče Aleja, který mimo hru nečistě zasáhl hráče hostů.
28'
Aktivní pressing se hostům vyplatil. Budou vhazovat blízko vápna soupeře.
26'
Brais Méndez měl trochu volného prostoru kolem sebe, a tak se pokusil vypálit. Jeho pokus ze střední vzdálenosti branku soupeře neohrozil.
22'
Hosté byli v dalším problému po zkažené rozehrávce. Sám před brankou se pak totiž zjevil Christopher Ramos. Další fantastický zákrok si připisuje Álex Remiro, který špičkou kopačky zabránil inkasování gólu.
18'
Hosté si málem vstřelili vlastní gól, když chtěl Igor Zubeldia odhlavičkovat prudký centr. K jeho smůle ale hlavičkoval přímo pod břevno vlastní branky, odkud míč perfektním zákrokem vyrazil na roh brankář.
15'
Brais Méndez pálil z poza vápna, střela kvůli teči soupeře branku minula. Následuje rohový kop hostů.
13'
Merino faulován na polovině hřiště. Real Sociedad bude rozvíjet svůj další útok právě odtamtud.
10'
Robert Navarro centroval na bližší tyč, odkud se míč dostal až k volnému Lucasu Piresovi. Jeho střelu z první zablokoval jeden ze stoperů.
9'
Domácí mužstvo rozehraje první rohový kop utkání.
7'
Hostující tým kombinoval na útočné polovině, po nepřesnosti Umara Sadiqa však o míč přišli.
3'
Na hřišti je rušno, domácí reklamují ruku Robina Le Normanda. A skutečně tento hráč rukou zahrál. Nastřelil si ji ale sám, tudíž se dle pravidel penalta nepíská.
2'
Maxi Gómez si šikovně potáhl míč a následně byl faulován. Pro domácí se rýsuje standardka z velice výhodné pozice nějakých 20 metrů od vápna.
1'
Zápas za malou chvilku začne, domácí tým nastupuje ve žlutých dresech, hosté budou hrát v modro-bílých.

Cádiz CF: Gil – Carcelén (C), Fali, Chust, Pires – Alejo, Alcaraz, Á. Fernández, Navarro – C. Ramos, Ma. Gómez.
Náhradníci: Aznar – J. Hernández, Guardiola, Machís, Kouamé, Mbaye, Meré, Negredo, Ocampo, Sobrino, San Emeterio, Zaldúa.
Trenér: Sergio

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Odriozola, Zubeldia, Le Normand, Tierney – B. Méndez, Zubimendi, Merino, Oyarzabal (C) – Sadiq, Kubo.
Náhradníci: Marrero – A. Silva, Elustondo, C. Fernández, U. González, Cho, Magunazelaia, A. Muñoz, Olasagasti, Turrientes, Pacheco, Traoré.
Trenér: I. Alguacil

Rozhodčí: Villanueva – Perez, Mateo.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům španělské kopané, dnes nás čeká v rámci 18. kola La Ligy duel mezi týmy Cádiz CF a Real Sociedad San Sebastian. Utkání bude řídit sudí Javier Iglesias Villanueva.

Níže se můžete podívat, jak si oba týmy vedli v posledních zápasech.