Střely mimo branku: Galatasaray Istanbul 6 - 7 FC Schalke 04.
Zblokované střely: Galatasaray Istanbul 1 - 3 FC Schalke 04.
Střely na branku: Galatasaray Istanbul 7 - 5 FC Schalke 04.
Střely celkem: Galatasaray Istanbul 13 - 12 FC Schalke 04.
Držení míče: Galatasaray Istanbul 48% - 52% FC Schalke 04.
Hlavní rozhodčí ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 1:1. Obě branky padly v prvním poločase. Skóre otevřel ve dvanácté minutě Yilmaz, který dnes hrál velmi aktivně. Gól do šatny vstřelil ve čtyřicáté páté minutě Jones a bylo vyrovnáno. Do konce utkání se již nic nestalo, a tak se skóre nezměnilo. Sledovali jsme velmi vyrovnaný zápas, kterému remíza 1:1 sluší. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
90+3
Eboue přichystal zajímavou přihrávku pro Buluta, ale ten se ke střele nedostal.
90+3
Rozběhla se poslední nastavená minuta a hra probíhá ve středu hřiště.
90+2
Další aut pro Galatasaray.
90+2
Autové vhazování pro domácí tým.
90
Hlavní sudí přidal tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Selcuk Inan vyfasoval žlutou kartu.
89
Balon na střelu si přichystal Jones, ale branku vůbec netrefil. Rozehrávat bude Muslera.
87
Žluté napomenutí vyfasoval Marco Hoger.
86
Nepřesnou střelou se prezentoval Kolasinac.
84
Střídají také hosté. Hrací plochu opouští Draxler, který dnes hrál opravdu výborně a nahradil ho Barnetta.
84
Poslední střídání domácího celku. Ze hry odešel Sarioglu, nahradil ho Bulut.
80
Tento protiútok byl velmi nebezpečný, ale vstřelenou brankou neskončil. Draxler v obrovské příležitosti branku totiž netrefil.
79
Před Hildebrandovou svatyní nastal obrovský zmatek, ale Schalke to ustálo a pelášilo do protiútoku.
79
Hildebrand si připsal skvělý zákrok a jedovatou střelu vytěsnil na rohový kop.
78
Žlutou kartu vyfasoval Sead Kolasinac.
77
Yilmaz je dnes velmi aktivní a ocitl se v další gólové šanci. Míč hlavou mu sklepl Drogba, ale Yilmaz branku asi o metr minul.
77
Další autové vhazování ve prospěch domácího týmu.
76
Nyní následuje autové vhazování pro Galatasaray. Na starost si jej bere Melo.
76
Autové vhazování pro Schalke 04.
75
Hosté využívají prvního střídání. Ze hry odchází Huntelaar, kterého nahrazuje Pukki. Huntelaar s dnešním předvedeným výkonem spokojený být nemůže.
75
V dobré pozici netrefil branku Huntelaar a fanoušci Schalke se rozčilují.
74
Balon do vápna poslal Farfan, ale Melo byl pozorný a odkopl míč do bezpečí.
74
Nepřesně přihrával Eboue, a tak se míče zmocnilo Schalke, která pospíchá do protiútoku.
74
Domácí fotbalisté zapojili do rozehrávky také svého brankáře. Nyní už Galatasaray kombinuje na útočné polovině.
73
Vhazovat budou domácí fotbalisté.
71
V ofsajdové pasti uvízl Inan.
71
Nicméně Schalke se ubránilo, a tak se skóre nemění. Galatasaray však u míče zůstává.
71
Rohový kop pro Galatasaray.
70
Autové vhazování pro Galatasaray.
69
Domácí tým kombinuje na vlastní polovině, ale nyní se míče zmocnilo Schalke.
68
Nyní hosté vybojovali autové vhazování.
68
Danny Nounkeu obdržel žlutou kartu a Schalke dostalo výhodu volného přímého kopu.
66
Domácí tým přichystal druhou změnu v sestavě. Ze hřiště odešel Altintop, kterého nahradil Eboue.
65
Přihrávku do ofsajdu obdržel Yilmaz a sudí musel přerušit hru.
64
Ke střele se probojoval Bastos, ale branku domácího celku nakonec neohrozil.
62
Nounkeu se zapojil zpět do hry.
61
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
60
Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje Nounkeu.
60
Farfan to kopl výborně, ale Muslera si připsal výborný zákrok a střelecký pokus zlikvidoval.
59
Standardní situaci si bere na starost Farfan.
59
Volný přímý kop bude zahrávat Schalke a bude to z velice zajímavé pozice.
58
Galatasaray zahrával volný přímý kop, ale Hildebrand centrovaný balon vyboxoval.
57
Farfan fauloval Amrabata, a tak bude rozehrávat domácí tým.
56
Rohový kop ve prospěch Schalke..
55
Sudí mohl klidně odpískat pokutový kop, protože Sarioglu zahrál v pokutovém území rukou. Určitě je o čem diskutovat.
55
Obrovskou příležitost měl Farfan, ale z bezprostřední blízkosti trefil pouze bránícího protihráče.
53
V ofsajdové pasti uvízl Bastos, a tak sudí hru přerušil. Rozehrávat bude Galatasaray.
52
Domácí hráči rozehráli nakrátko a postupně se přesunuli do středu hřiště, kde rozehrávku napadá Schalke.
52
Faulovaný byl Riera a míč do hry uvede Galatasaray.
51
Riera se ocitl v zajímavé pozici, vystřelil a Hildebrand střelecký pokus vyrazil.
51
Na útočnou polovinu se dostal domácí tým a postupně se dostává až k soupeřově brance.
50
Draxler adresoval do pokutového území kolmou přihrávku, ale Huntelaar mu neporozuměl a Schalke o míč přišlo.
48
Žlutou kartu vyfasoval Nordin Amrabat, který je na hrací ploše teprve necelé tři minuty.
47
V ofsajdu uvízl Huntelaar.
47
Schalke dostalo výhodu rohového kopu, ale branku domácího celku neohrozilo.
46
Domácí tým přichystal změnu v sestavě. Do druhého poločasu nenastoupil Sneijder, kterého nahradil Amrabat.
46
Střely mimo bránu: Galatasaray Istanbul 5 - 2 FC Schalke 04.
Zblokované střely: Galatasaray Istanbul 1 - 2 FC Schalke 04.
Střely na bránu: Galatasaray Istanbul 4 - 4 FC Schalke 04.
Střely celkem: Galatasaray Istanbul 9 - 6 FC Schalke 04.
Držení míče: Galatasaray Istanbul 45% - 55% FC Schalke 04.
Máme za sebou zajímavý poločas, který skončil nerozhodným stavem 1:1. Skóre otevřel ve dvanácté minutě aktivní Yilmaz, ale Schalke ve čtyřicáté páté minutě vyrovnalo a o tuto vyrovnávací branku se postaral Jones. Doufejme, že druhý poločas bude pokračovat v podobném stylu.
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
45
Schalke právě vstřelilo branku!
Domácí fandy umlčel JARMAINE JONES, jenž vyrovnal na 1:1. Své rychlé nohy nastartoval Farfan, který JONESOVI gólovou situaci přichystal. Autor vyrovnávací branky pouze nastavil kopačku a přesnou trefou nedal domácímu brankáři šanci.
45
Do protiútoku pospíchá Schalke.
44
Domácí hráči rozehráli nakrátko a kombinují na soupeřově polovině.
44
Na útočné polovině byl faulovaný Drogba a následuje standardní situace pro Galatasaray.
43
Standardku si vzal na starost Farfan, jenž odcentroval míč do pokutového území, kde se ke střele hlavou dostal Howedes, ale připravený Muslera lapil balon do rukavic.
42
Volný přímý kop bude zahrávat Schalke.
41
Utkání je zatím velmi vyrovnané, ale Schalke je nyní aktivnější na míči.
39
Galatasaray zahrával rohový kop, před kterým se Schalke ubránilo.
38
Yilmaz se ocitl v gólové příležitosti, ale tentokrát Hildebranda nepřekonal.
36
Melo odhlavičkoval centrovaný míč do bezpečí a následně Yilmaz balon odkopl na soupeřovu polovinu.
36
Volný přímý kop ve prospěch Schalke.
35
Žlutou kartu vyfasoval Jarmaine Jones a v příštím zápase bude chybět.
35
V posledních minutách se hraje především mezi pokutovými územími a týmy si mezi sebou vyměňují míč.
31
Hosté kombinují na útočné polovině a domácí fanoušci reagují pískotem. Nyní balon vybojovali domácí hráči, ale přišla nepřesná přihrávka a u míče je opět Schalke.
31
Autové vhazování na útočné polovině pro Schalke.
30
Před rohovým kopem se domácí tým ubránil, ale Schalke u balonu zůstává.
30
Bastos vypálil a vybojoval rohový kop.
29
U balonu jsou Bastos a Farfan, uvidíme, kdo z nich si vezme standardní situaci na starost.
29
Volný přímý kop ve prospěch FC Schalke, a domácí Galatasaray se tak musí bránit.
27
V ofsajdové pasti uvízl Bastos. Gól na kopačce měl Farfan, ale branku stejně netrefil.
26
Yilmaz se po ošetření zapojil zpět do hry.
26
Míč na střelu si přichystal Sneijder, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel, a tak Hildebrand zasahovat nemusel.
25
Yilmaz zůstává v péči lékařů, ale hra už pokračuje.
24
Yilmaz potřebuje ošetřit, sudí hru přerušil.
22
Drogba přihrával z první na Yilmaze, který by ve hře pokračovat nemohl, protože se zapomněl v ofsajdu. Nicméně Drogbova přihrávka se k Yilmazovi nedostala, protože obrana Schalke byla pozorná.
21
Altintop se po ošetření zapojil zpět do hry.
21
Bastos vystřelil, ale pozorný Kaya si připsal důležitý obranný zákrok a střelu zablokoval.
21
Domácí Galatasaray se ubránil, ale u balonu zůstává Schalke.
20
Schalke bude zahrávat rohový kop.
19
19
Altintop a Bastos potřebují ošetřit. Sudí hru přerušil.
18
Altintop trefuje břevno!
18
Drogba vystřelil, ale Hildebrand střelecký pokus zlikvidoval.
17
Žlutou kartu vyfasoval za zdržování Muslera.
17
16
Obrovskou šanci měl Huntelaar, jenž z bezprostřední blízkosti nedokázal dopravit míč do branky. Také Howedes mohl vystřelit, ale ani jemu se to nepodařilo.
15
A máme tady další rohový kop ve prospěch Schalke.
15
Farfan vystřelil, ale pozorný Nounkeu střelecký pokus zblokoval.
15
Bastos vybojoval rohový kop.
12
Na gól přihrával Inan, který si určitě zaslouží pochvalu.
12
Galatasaray právě vstřelil branku!
BURAK YILMAZ si ukázkově zpracoval balon, připravil si jej na pravačku a technickou střelou překonal brankáře Hildebranda.
12
Faulovaný byl Matip a rozehrávat budou hosté.
10
Muslera si teď musel velmi dobře hlídat své teritorium, ale zvládl to na jedničku. Nebezpečný centrovaný míč lapil do rukavic a navíc byl faulován. Teď bude domácí brankář rozehrávat.
10
Schalke kombinuje na útočné polovině, ale Galatasaray se zatím bezpečně brání.
9
Sneijder hledal přihrávkou Drogbu, který byl faulován, ale sudí faul neodpískal.
8
Galatasaray se dostal na útočnou polovinu, ale domácí fotbalisté se dopustili několika nepřesností a o balon přišli.
7
Sneijder byl faulovaný a domácí tým bude rozehrávat.
6
Ve středu hřiště kombinují domácí hráči a nyní se museli přesunout na vlastní polovinu a do rozehrávky zapojit svého brankáře, který jim pomohl odkopem.
5
V ofsajdové pasti uvízl Farfan, a tak se míče zmocnili domácí hráči.
4
Faulovaný byl Bastos a Schalke bude rozehrávat.
3
Také Sarioglu se prezentoval nepřesnou střelou.
2
Nepřesně vystřelil Yilmaz.
1
Schalke se hned na začátku dostalo do velmi zajímavé šance a domácímu týmu hrozilo velké nebezpečí. Štiplavou střelou se prezentoval Jones, ale Muslera střelecký pokus vyrazil.
1
Na stadionu panuje úžasná atmosféra a domácí fanoušci jsou velmi hluční, což je jedině dobře.
1
-2
Stadionem zní hymna Ligy mistrů.
-2
Hlavní sudí přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-4
Fanoušci domácího týmu připravili nádherné choreo.
-5
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
-10
Hráči se po rozcvičení odebrali do svých šaten.
Na lavičce náhradníků jsou připraveni:

Galatasaray Istanbul: Iscan ─ Balta, Eboue, Kurtulus, Colak, Amrabat, Bulut.

FC Schalke 04: Fahrmann ─ Metzelder, Fuchs, Barnetta, Meyer, Obasi, Pukki.
-16
Fotbalisté jsou na hrací ploše, kde absolvují rozcvičku.

Galatasaray Istanbul: Muslera ─ Sarioglu, Kaya, Nounkeu, Riera ─ Altintop, Melo, Inan, Sneijder ─ Yilmaz, Drogba.

FC Schalke 04: Hildebrand ─ Hoger, Howedes, Matip, Kolasinac ─ Draxler, Jones, Neustadter, Bastos ─ Farfan, Huntelaar.

Rozhodčí: Collum ─ Cryans, Conquer.
Dnešním jevištěm bude Ali Sami Yen Spor Kompleksi v Istanbulu.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího celku 2.2, kurz na remízu 3.35 a kurz na výhru hostů 3.35.
FC Schalke 04 působilo ve skupinové fázi ve skupině B, ze kterého postoupilo hned z prvního místa. Tým z Německa v této skupině třikrát zvítězil, třikrát remizoval a ani jednou nebyl poražen. Celkové skóre bylo 10:6.
Tým Galatasaray Istanbul bojoval o postup do osmifinále ve skupině H, ze které postoupil z druhého místa. Tým z Turecka v této skupině třikrát zvítězil, jednou remizoval a dvakrát byl poražen. Celkové skóre bylo 7:6.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu Ligy mistrů, která je nejprestižnější klubovou soutěží na světě. Dnes máme na programu osmifinále, ve kterém domácí Galatasaray Istanbul přivítá svého soupeře FC Schalke 04. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.