Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : Real - 21. listopadu 2017   20:45

Apoel
Apoel
0:6
(0:4)
Real
23' Modrić   • 39' Benzema  (Kroos) • 41' Nacho Fernández  (Varane) • 45+1' Benzema  (Ronaldo) • 49' Ronaldo  (Marcelo) • 54' Ronaldo
Apoel
N. Pérez – Vouros, Rueda, Carlão – Sallai (60. Efrem), Morais (C) (66. Ebecilio), Vinicius (59. Farías), Lago – Zahid, Poté, Aloneftis.
Gudiño – Ebecilio, Efrem, De Camargo, Alexandrou, Farías, Merkis.
Soares Dias – Tavares, Soares
GSP Stadium, Nikósie
Real
Casilla – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Marcelo (C) (58. Hernández) – Modrić, Kroos (58. D. Ceballos), Asensio – L. Vázquez, Benzema (64. Mayoral), Ronaldo.
Ramos – Vallejo, Hernández, Casemiro, D. Ceballos, Isco, Mayoral.

Je tu konec. Real Madrid na Kypru nezaváhal a v zápase proti APOEL FC nakonec vyhrál drtivým rozdílem 6:0. To znamená, že Real má jistou účast v jarních bojích a naopak APOEL se bude pokoušet o zázrak v Londýně, kde potřebuje uspět nad Tottenhamem, aby si uchoval naději alespoň na jarní zápasy v Evropské lize.
90+3'
90+2'
Asensio se tak dlouho chystal na centr do vápna, až o balon přišel. Následuje jen aut pro hosty.
90+1'
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
90'
Carvajal nyní zkušeně úmyslně zdržoval při vhazování autu, až dostal žlutou kartu, kvůli které nebude moci hrát nic neřešící závěrečný zápas ve skupině.
90'
Rozeběhla se poslední minuta normální hrací doby. Vzhledem k výsledku se asi moc nastavovat nebude.
89'
Ani hosté se již nikam moc neženou. Závěr se dohrává ve středu pole.
87'
Zápas se již pouze dohrává. Domácí fotbalisté jsou zataženi do hlubokého bloku a pouze se brání.
85'
Po dalším rychlém protiútoku Realu se řítilo hned šest hráčů proti třem obráncům. Vše zakončoval Ceballos, který ale trefil právě jednoho z bránících hráčů.
84'
Závěr zápasu se hraje zcela bez zábran. Hraje se od brány k bráně a šance jsou na obou stranách. Zasahovat nyní musel i hostující gólman Casilla.
82'
Po rychlém protiútoku předložil Théo balon na malé vápno Mayoralovi, který ve skluzu nedokázal v obrovské šanci dopravit balon do brány.
81'
Přímý kop domácího celku kopal Aloneftis, jenže místo šance domácích následoval rychlý protiútok Realu Madrid.
80'
Théo Hernández si naskočil na Potého a po jeho faulu bude následovat standardka pro domácí. Je to ale z poloviny hřiště a Casilla tak může zůstat zcela v klidu.
78'
Vouros se dostal ke střele z hranice vápna, avšak s jeho slabým pokusem neměl gólman Casilla problémy.
78'
Centr Efrema odvrátil hlavou na přední tyči Mayoral.
77'
Po faulu Théa Hernándeze budou přímý kop zahrávat domácí.
75'
Pomalu se blíží konec zápasu a domácí se snaží hrát s balonem co nejdále od vlastní brány. V určitých pasážích hry se jim to daří a Real už nemá takový tlak.
73'
Po následném rohovém kopu se k balonu dostal Lucas Vázquez, míč ale poslal jen do Péreze a navíc byl mávaný ofsajd.
72'
Tvrdě z levé strany pálil Asensio, jeho pokus ale dokázal Pérez vyrazit na roh.
71'
Když už se zdálo, že se do šance dostane na pravé straně Poté, byl mu odmávaný a odpískaný ofsajd.
70'
Hosté nyní nikým neatakovaní kombinují ve středu pole a čekají na skulinku v defenzivě soupeře.
69'
Po rohovém kopu se hosté již do zakončení nedostali.
68'
Centr Asensia odvrátil hlavou na roh Farías.
68'
Kousek za vápnem byl faulovaný Ronaldo a následuje standardkra pro hosty. Je to pro leváka a pravděpodobně na centr do vápna. U míče Asensio.
67'
Oba celky již třikrát prostřídaly a žádný další fotbalista se tedy dnes na trávníku již neobjeví.
66'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Nuno Morais, přichází Lorenzo Ebecilio.
66'
Již se nehraje v takovém tempu jako v předchozím průběhu hry. Hosté mají otěže zápasu pevně ve svých rukou.
64'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Borja Mayoral.
63'
Ve vápně domácího celku se srazili spoluhráči Ronaldo s Benzemou. Oba musí být krátce ošetřovaní.
62'
Domácí se sympaticky snaží napadat rozehrávku Realu, hosté jsou ale technicky vyspělí a APOELu se nedaří dostat k balonu.
61'
Domácí kopali Aloneftisem rohový kop, centr do vápna s přehledem daleko do pole vyboxoval Casilla.
60'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Georgios Efrem.
59'
Již se konečně pokračuje ve hře. Nacho je zpět na trávníku.
59'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Vinicius, přichází Agustin Farías.
58'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Theo Hernández.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Dani Ceballos.
56'
Hra je nyní přerušena, když na trávníku zůstal ležet zraněný Nacho, který se drží za krk. Musí být ošetřovaný.
54'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Portugalské střelec přidává v krátkém sledu druhý gól, když využil dobré práce Karima Benzemy. Francouz sebral balon váhajícímu Ruedovi, poté dotíral i na gólmana Péreze a odražený balon vrátil do brány CRISTIANO RONALDO.
52'
Benzema nyní nahrál na levou stranu do vápna Ronaldovi, tomu ale rána nesedla dobře a míč skončil mimo.
51'
Hosté si zápas užívají a svému soupeři prakticky nic nedovolují. Hraje se na jednu bránu a tomu odpovídá i skóre.
49'
Hosté hned v úvodu druhého poločasu navyšují své vedení, když se po centru Marcela z levé strany hlavou prosazuje CRISTIANO RONALDO!
47'
Centr do vápna posílal Asensio, domácí se ale dokázali ubránit.
47'
Také do druhého poločasu vstoupili hosté aktivně a hned vybojovali rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Je za námi první poločas zápasu mezi APOEL FC a Realem Madrid. Fotbalisté španělského velkoklubu jasně dominují a proti kyperskému soupeři vedou po poločase již 4:0, když se dvakrát prosadil Benzema a jednou Modrič a Nacho. Domácí se sice před vyprodaným stadionem snaží, na svého soupeře ale jednoduše nestačí a dnes nemají šanci uspět.
45+2'
45+2'
Domácí jsou v křeči a nedaří se jim. Naopak Real hraje s velkou lehkostí a závěr poločasu si užívá.
45+1'
To bylo něco! Domácí kopali rohový kop, jenže během několika málo vteřin po rohu dostali gól! Real se totiž dostal k rychlému protiútoku, který zakončil KARIM BENZEMA po zcela nezištné přihrávce od Cristiana Ronalda. Ronaldo se tentokrát ukázal jako týmový hráč, protože sám byl ve střelecké pozici, ale míč poslal Benzemovi, který zakončoval do prázdné brány – 0:4!
45'
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Kvůli ošetřování Péreze se bude určitě nastavovat.
44'
Nepříliš nebezpečný centr Aloneftise v pohodě lapil gólman Casilla. Ten si dnes sice několikrát sáhl na balon, zatím ale ostřejší zákrok vytahovat nemusel.
42'
Domácí se snažili rychle odpovědět, avšak střela Potého skončila mimo.
41'
Rohové kop Asensia posílal již do brány Varane, avšak těsně před brankářem balon lehce tečoval NACHO FERNÁNDEZ a je to již 3:0 pro Real!
40'
Po střele Ronalda je tu rohový kop pro Real.
39'
Po rychlé kombinaci ve středu hřiště poslal Kroos kolmý pas mezi obránce rozběhnutému KARIMU BENZEMOVI, který podél brankaře v pohodě zvýšil na 2:0!
37'
Na druhé straně z levé strany centroval Marcelo a opět z toho nic nebylo, protože domácí defenziva balon v poklidu odvrátila.
36'
Sám Poté se snažil centrovat do vápna, znovu ale našel jen rukavice gólmana Casilly.
36'
Dalšího faulu se dopustil Nacho, který nyní srazil Potého. Následuje další standardka pro domácí celek.
35'
Na levé straně si o míč říkal Asensio. Také ho dostal, avšak byl v ofsajdu.
34'
Hosté mají nyní velkou přavahu. Domácí se jen brání a zoufale odkopávají míče mimo vápno.
32'
Z levé strany centroval do vápna Marcelo, avšak hlavou zakončující Ronaldo poslal balon mimo.
30'
Hosté ale získali balon rychle zpět a již se opět tlačí na polovinu soupeře.
29'
Po centru Lucase se snažil ve vápně k hlavičce dostat Ronaldo, dopustil se ale faulu a je pískáno.
27'
Na centr z pravé strany si do vápna naběhl Sallai, míč ale poslal z dobré pozice jen vysoko nad bránu a Casilla mohl být v klidu.
25'
Na trávníku se na hranici vápna APOELu ocitl Modrić. Byl očividně faulovaný, avšak pokračuje se ve hře.
23'
Centr Carvajala odvrátil patičkou mimo vápno Vinicius, avšak našel zcela volného LUKU MODRIĆE, který povedenou ranou bez přípravy otevírá skóre zápasu!
21'
Ronaldo zkusil vystřelit zpoza vápna. Jeho rána měla sice slušnou razanci, mířila ale mimo.
20'
Carlão poslal k zemi tvrdým zákrokem Ronalda a je pískáno. Standardka pro hosty.
18'
Z dálky vystřelil po přihrávce od Kroose Ronaldo, svou tvrdou ránu levačkou poslal ale mimo.
17'
Z levé strany centroval do vápna Aloneftis, gólman Casilla byl ale připravený a opět v klidu schoval míč do rukavic.
16'
Po zaváhání hostů v rozehrávce se k balonu dostal Vinicius, míč ale poslal hodně mimo a Casilla zasahovat nemusel.
14'
Po dalším faulu Nacha kopali domácí Aloneftisem další přímý kop. Centr do vápna ale zůstal nevyužitý.
13'
Carvajalovi se nyní nepovedl centr do ohně. Balon se stočil přímo do brány, kde byl připravený Pérez.
12'
Domácí hrají v úvodu zápasu s velkou chutí a zatím sledujeme opticky celkem vyrovnané utkání. Hosté rozhodně nemají výraznou převahu.
10'
Za obranu si nyní nabíhal Ronaldo, jenže blíže k balonu měl gólman Pérez, který se štěstím před Portugalcem zasáhl.
8'
Na levé straně hřiště chtěl Asensio nahrávat Ronaldovi, jeho přihrávka byla ale hodně nepovedená a zastavila ji domácí defenziva.
7'
Z hranice vápna se do odraženého míče zkoušel opřít Morais, jenže jeho vysoký oblouk nebyl pro Casillu nebezpečný. Hostující gólman na brankové čáře v klidu zasáhl.
7'
Poté napadal rozehrávku Casilly, který raději v tísni poslal balon jen do zámezí.
6'
Jenže útočná akce domácích skončila ofsajdem, ve kterém byl Aloneftis.
6'
Pérez to tedy ještě jednou zkusí a opět se vrací do hry. U míče jsou jeho spoluhráči.
5'
Domácí gólman Pérez není ale očividně v pořádku. Sedl si a následně i lehl na trávník a vyžaduje si další ošetření.
4'
Po následném rohovém kopu Kroose se hosté již k zakončení nedostali.
3'
Pérez se následně srazil se spoluhráčem a otřesený zůstal ležet na trávníku. Po krátkém ošetření bude pokračovat ve hře.
2'
Hosté se hned v úvodu zápasu dostali do velké šance. Po rychlém protiútoku centroval z pravé strany Benzema a nehlídaný Ronaldo měl dost času na zpracování míče a následnou střelu. Míč poslal doprostřed brány, kde zasáhl domácí gólman Pérez.
1'
Hned chvilku po výkopnu se faulu na polovině hřiště dopustil Nacho, balon budou mít hráči domácího celku.
1'
Hráči obou týmů jsou na trávníku a máme za sebou i hymnu Ligy mistrů. Zápas za pár okamžiků začne.

APOEL FC: N. Pérez – Vouros, Rueda, Carlão – Sallai, Morais (C), Vinicius, Lago – Zahid, Poté, Aloneftis.
Náhradníci: Gudiño – Ebecilio, Efrem, De Camargo, Alexandrou, Farías, Merkis.

Real Madrid CF: Casilla – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Marcelo (C) – Modrić, Kroos, Asensio – L. Vázquez, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Ramos – Vallejo, Hernández, Casemiro, D. Ceballos, Isco, Mayoral.

Rozhodčí: Soares Dias – Tavares, Soares.
Real Madrid nechce dnes ponechat nic náhodě a na Kypru nastoupí v silné sestavě. Na lavičce zůstali z hráčů základní sestavy pouze Isco a Casemiro, v nominaci pak vůbec není Sergio Ramos, který kvůli zlomenému nosu nedohrál víkendový zápas proti Atléticu Madrid.
Dnes hostující Real Madrid jen velmi pozvolna nabírá dech. V říjnu se totiž svěřencům Zinedina Zidana především v ligové soutěži nedařilo a po několika nepříjemných ztrátách nyní na třetím místě ligové tabulky ztrácí na vedoucí Barcelonu deset bodů. Bílý balet narazil také v Lize mistrů na hřišti Tottenhamu, kde po matném výkonu prohrál 1:3 a v tabulce tak vedoucí příčku přepustil právě svému přemožiteli.
Zatimco domácí dnes budou chtít šokovat Evropu a budou usilovat o jakýkoliv bodový zisk, hosté jednou na Kypr s jednoznačným cílem získat tři body. Situace ve skupině H hovoří jasnou řečí. Na prvních dvou místech je Tottenham (10 bodů) a Real Madrid (7 bodů), třetí a čtvrtý Dortmund s APOELem mají jen body dva a jejich cesta do jarních bojů Ligy mistrů je tedy víceméně zavřená.
Hezký úterní večer všem fanouškům kvalitního evropského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu skupiny H Ligy mistrů mezi domácím týmem APOEL FC a hostujícím Realem Madrid.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.