Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sevilla : Spartak Moskva - 1. listopadu 2017   20:45

Sevilla
30' Lenglet (Banega) • 59' Banega (Sarabia)
2:1
(1:0)
Spartak Moskva
78' Luís  (Glušakov)
Sevilla
S. Rico – Mercado (83. Corchia), Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – N'Zonzi, Banega (77. Krohn-Dehli), Pizarro – Sarabia (75. Navas), Ben Yedder, Nolito.
Soria – Corchia, Krohn-Dehli, Navas, Ganso, Muriel, F. Vázquez.
Diaz – Tavares, Soares (všichni Portugalsko)
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla
38 002 diváků
Selichov – Ješčenko (80. Petković), Tasci, Džikija, D. Kombarov – Fernando, Pašalić (57. I. Popov) – Promes, Glušakov (C), Melgarejo (72. Luís) – L. Adriano.
Rebrov – Petković, Luís, S. Samsonov, Kutěpov, I. Popov, Pedro Rocha.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Toto utkání sledovalo 38 002 diváků.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:11.
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí o jednu branku a připisují si do tabulky v základní skupině Ligy mistrů tři veledůležité body. Hosté sahali po srovnání stavu skóre, ale to se jim, ač se snažili do posledních chvil, nepodařilo.
90+6'
90+5'
Hosté stříleli z levé strany, konkrétně Luiz Adriano, jeho střela ale zamířila pouze vysoko nad domácí branku. Hostům se tak stále nedaří souvislejší tlak, ve kterém by se mohli dočkat vyrovnání.
90+4'
Domácí drží balón co nejdále od své branky a svůj dvoubrankový náskok tak začínají bránit.
90+3'
Hosté se stále snaží obléhat domácí branku, zatím se jim ale v koncovce nedaří a začíná jim velmi rychle utíkat čas. Už se hraje třetí nastavená minuta.
90+1'
Žlutou kartu dostává Wissam Ben Yedder (Sevilla FC).
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut.
88'
Už se blížíme do koncovky tohoto utkání a hosté stále prohrávají o jednu branku. Podaří se jim srovnat?
87'
Domácí zahrávali rohový kop, ale tato standardní situace se jim nepovedla. Poté se k míči dostali znovu hosté a už se blíží před domácí branku.
86'
Džikija řekl něco sudímu a dostává za to žlutou kartu.
85'
Guido Pizarro si nabíhal do pokutového území, ale přišel záhy o balón a na opačnou stranu sprintují znovu hosté, kteří se pokusí srovnat nepříznivý stav.
84'
Domácí svou akci příliš přetáhli a míč tak skončil v zámezí. Je tu tedy autové vhazování pro hosty, kteří ho zahráli velice rychle. A spěchají před branku Sevilly.
83'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Gabriel Mercado, přichází Sébastien Corchia.
82'
Na druhé straně se dobře uvolnil Wissam Ben Yedder, ale poté co se dostal ke střele, ta skončila pouze na obraně hostujícího celku.
81'
Hosté se nadechli k dalšímu útoku, vycítili šanci na srovnání stavu skóre a nyní je jich plné hřiště.
80'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Andrej Ješčenko, přichází Marko Petković.
78'
Spartak právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají domácím na dostřel jediné branky. ZÉ LUÍS se dostal k odraženému balónu, který před sebe vyrazil Sergio Rico a poté míč dopravil za jeho záda – 2:1. Asistence: Denis Glušakov.
77'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Michael Krohn-Dehli.
76'
Zraněný Sarabia nemůže pokračovat ve hře a došlo tedy k jeho vystřídání.
75'
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Jesús Navas.
74'
Sergio Escudero zahrál míč na nabíhajícího N´Zonziho, druhý jmenovaný ale balón nezachytil a ten tak skončil jen v moci obránců moskevského týmu.
73'
Střelu hostů z levé strany odkopl do bezpečí Dmitrij Kombarov a znovu se tak hosté mohou přemístit do blízkosti domácí branky.
72'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Lorenzo Melgarejo, přichází Zé Luís.
71'
Akci Sevilly zastavili hosté uprostřed hřiště a rozjetý Wissam Ben Yedder se tak do sóla před branku Selichova nedostal.
70'
Hosté opět poslali míč jen za zadní čáru a odkop od své branky provede domácí brankář Sergio Rico.
69'
Pablo Sarabia potřebuje ošetření. Nyní je za postranní čárou a uvidíme, zda bude muset nuceně střídat.
67'
Odkop od hostující branky provedl Alexandr Selichov a poslal tak své spoluhráče před domácí branku. Tam ovšem hosté nic nevymysleli a hned jejich náznak akce končí.
66'
Pablo Sarabia byl opět hodně aktivní, dostal se na hranici velkého vápna a jeho střelu musela zastavit znovu obrana moskevského Spartaku.
65'
Sergio Escudero zahrál autové vhazování a poslal domácí hráči znovu blízko brance hostů. Střela hráčů Sevilly ale znovu mezi třemi tyčemi neskončila.
63'
Rozjetí domácí hráči se dostali do další akce před brankou hostů, ale střela Simona Kjaera skončila jen těsně vedle hostující branky.
61'
Tasci inkasuje žlutou kartu, když poslal nečistě k zemi soupeře. Domácí budou zahrávat volný přímý kop.
59'
Sevilla právě vstřelila branku!
Překrásnou individuální akci předvedl ÉVER BANEGA, který si seběhl k hranici velkého vápna a odtud vystřelil. Jeho rána pak končí za zády bezmocného hostujícího brankáře, který tak nemohl nic dělat – 2:0. Asistence: Pablo Sarabia.
58'
Luiz Adriano si nabíhal na míč, který se ocitl v pokutovém území, jenže obránce Sevilly Clément Lenglet byl u něho dříve a zastavil tak slibně se rozvíjející akci hostů.
57'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Ivelin Popov.
56'
Hosté zatím marně dobývají branku domácích. Hráči Sevilly naopak stále drží těsný náskok.
54'
Rohový kop zahráli domácí hráči a brankář Spartaku si na míč dobře vyskočil a dostal ho do bezpečí. Následně pak ho odkopl daleko od své branky.
52'
Lorenzo Melgarejo se pokusil obejít obranu soupeře, to se mu povedlo, ale jeho střela z hranice velkého vápna zamířila pouze do hrudi jednoho z domácích obránců.
51'
Domácí jsou hodně aktivní a také před chvílí zahrozili před hostující brankou, střela, která byla vyslána Pablem Sarabiou, skončila vysoko nad moskevskou brankou.
50'
Georgij Džikija potáhl míč podél levé postranní čáry, jeho centr, který mířil do pokutového území, sebral Simon Kjaer a hned na to odkopává míč pryč od vlastní branky.
49'
Nolito se dobře uvolnil, prošel až před branku soupeře, kde si našel ideální střeleckou pozici a okamžitě vystřelil. Míč ale skončil jen těsně vedle pravé tyče hostující brány.
48'
Pablo Sarabia střílel z hranice velkého vápna, míč prošel přes obránce hostů až k brankáři Alexandru Selichovi, jenž ho chytá do své hrudi.
47'
Hosté se dostali před velké vápno, kde střílel Luiz Adriano, jeho střela ale skončila zase jen na obraně hostů, která balón srazila do bezpečí.
46'
Střely na branku: 2 – 1
První poločas tohoto utkání v rámci skupinové fáze Ligy mistrů je za námi. V něm byla k vidění jediná branka, o kterou se postaral Clément Lenglet, jenž se trefil po zahrání rohového kop a hlavou poslal míč k bližší tyči. Hosté se snažili o vyrovnání, domácí ovšem byli proti. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne ve 21:50.
45+1'
45+1'
Sergio Rico odkopl míč daleko od své branky, jeho spoluhráči se ještě dostali ke střele před brankou Spartaku, ta ale skončila mimo tři tyče.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se bude nastavovat ještě jedna minuta.
44'
Na druhé straně pak zachytil míč Simon Kjaer a i on nepustil hosty do větší akce před vlastní brankou. Domácí tak jdou asi do jednoho z posledních útoků této části hry.
43'
Pablo Sarabia si nabíhal do pokutového území na přihrávku svého spoluhráče, ale obránce hostů souhru Sevilly zastavil dobrým obranným zákrokem.
42'
Po nepřesné střele hostů se k míči dostali znovu domácí hráči a za malý okamžik ho zpět dohry svým odkopem vrátí domácí brankář Sergio Rico.
41'
Další rohový kop pro domácí dopadl pro hosty dobře. Ti si vyskočili na letící míč a odhlavičkovali ho do bezpečí. Sami poté míří do další útočné akce.
40'
Lorenzo Melgarejo střílel přes obranu domácích, byl ale bez šance. Domácí fotbalisté si tak převzali znovu míč do své moci a už s ním míří zpět před branku Spartaku.
39'
Dmitrij Kombarov střílel z velkého úhlu, přesto se míč dostal před domácí branku, kde ho raději hráči Sevilly poslali za zadní čáru a následuje tak rohový kop pro hosty.
38'
Domácí hráči ztratili na polovině Spartaku míč a na opačnou stranu tak míří právě hosté, kteří se ještě pokusí s nepříznivým stavem v prvním poločase něco udělat.
36'
Fernando připravil další akci svého týmu, před velkým vápnem poslal míč Luizu Adrianovi, druhý jmenovaný ovšem na balón nedosáhl.
35'
Hráči Spartaku zvýšili své tempo a znovu operovali před domácí brankou, střela Dmitrije Kombarova se ale otřela pouze o jednoho z domácích obránců.
34'
Hosté zahrávali další volný přímý kop, který rozehrál Fernando, po něm se musel domácí brankář natáhnout a konečky svých prstů vyrazil míč do bezpečí.
32'
Džikija zajel nešetrně do protihráče a dostává za to první žlutou kartu utkání.
31'
Hosté se hned vydali do útoku, ale před brankou domácích se jim nepodařilo ji ohrozit a do další akce se tak vydávají znovu hráči Sevilly.
30'
A z této standardní situace už zapršelo. Banega zahrál rohový kop a poté posadil míč přímo na hlavu CLÉMENTA LENGLETA, jenž ho umístil s odrazem o zem přesně k pravé tyči branky hostů z pohledu jejich brankáře – 1:0. Sevilla se tak ujímá vedení. Asistence: Éver Banega.
29'
Domácí hráči si svou další aktivitou vybojovali rohový kop.
28'
Nolito hledal z levé strany u velkého vápna volného Guida Pizarra, kterému pak poslal míč, ale druhý jmenovaný ho nezachytil.
27'
Fernando ovšem tuto standardní situaci úplně zahodil. Chtěl přihrát na pravou stranu svému spoluhráči, ale místo toho centr přetáhl a balón končí v zámezí.
26'
Luiz Adriano byl sražen k zemi, sudí domlouvá domácímu hráči a poté nařizuje volný přímý kop pro Spartak Moskva.
24'
Pablo Sarabia byl znovu hodně aktivní, z pravé strany kousek za velkým vápnem vyslal vzdušnou střelu, ještě si na letící míč nabíhal jeho spoluhráč, ale poslal ho hlavou pouze za zadní čáru.
23'
Domácí hráči jsou hodně aktivní a nyní se znovu dostali před hostující branku. Střela Stevena N´Zonziho však skončila jen v moci obránců moskevského celku.
22'
Už ale znovu mají míč na svých kopačkách hosté z moskevského Spartaku a spěchají na opačnou stranu.
21'
Další šance domácích, míč po dlouhém nákopu z kopačky Guida Pizarra končí jen vysoko nad hostující brankou.
20'
Pablo Sarabia vyslal z pravé strany centr do pokutového území, kde si na něho naskakoval jeden z jeho spoluhráčů a nechybělo mnoho, aby domácí ohrozili brankáře hostů. Ten z výskoku cestu míče raději jistil.
18'
Quincy Promes přeletěl přes bránícího domácího hráče a hosté znovu ztratili míč. Musí se tak vracet proti rozběhnutým domácím hráčům.
17'
Pablo Sarabia se chtěl proháčkovat z pravé strany a dostat se dovnitř pokutového území, ale obrana Spartaku byla velmi pozorná a nic takového nedovolila.
16'
Georgij Džikija zachytil rozehrávku domácích a okamžitě poslal míč směrem dopředu, kam už míří i jeho spoluhráči.
16'
Wissam Ben Yedder na nic nečekal a střílel z dobrých dvaceti metrů, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.
14'
Hosté poté zahrozili před domácí brankou, ale také oni nic nevymysleli. Zatím tak na úvodní branku budeme muset ještě čekat. U míče jsou nyní znovu hráči Sevilly.
13'
Alexandr Selichov si povyběhl z branky a ukryl do svých rukavic dlouhý nákop jednoho z domácích hráčů. Nepustil je tak do žádného zakončení.
11'
Georgij Džikija potáhl míč podél levé postranní čáry, poté ho předložil nabíhajícímu Luizi Adrianovi, ale ten ho dobře netrefil. Rázem tak skončila další akce hostujícího celku.
10'
Denis Glušakov si naběhl před domácí branku, vyslal střelu kousek za velkým vápnem a jen o kousek minul domácí branku.
8'
Hosté se dokázali další akci domácích ubránit a už míří s balónem na svých kopačkách na opačný konec hřiště.
7'
Už mají míč na svých kopačkách znovu hráči Sevilly a spěchají s ním před hostující branku, kde se pokusí ohrozit znovu branku Spartaku Moskva.
6'
Dlouhým pasem to zkoušel na druhé straně Georgij Džikija, nabíhající Fernando ale svou střelu poslal jen vysoko nad domácí branku.
5'
Další útok domácích, kteří se prodrali na polovinu Spartaku. Další střela mířila na Selichova, obrana jeho celku mu ale znovu velmi pomohla.
3'
Ke střele z pravé strany se dostal Éver Banega, balón ale prosvištěl jen vedle pravé tyče branky Alexandra Selichova. Ten tak bude mít odkop od své branky.
3'
Clément Lenglet kopl míč z půlky hřiště před velké vápno, ale dobrý obranný zákrok předvedl Georgij Džikija a odkopl míč do bezpečí.
2'
Z druhé strany to zkusili také hosté, ale počínali si úplně stejně jako před malou chvílí hráči Sevilly a domácí tak směřují opět na polovinu Spartaku Moskva.
1'
Domácí fotbalisté se hned po úvodním výkopu dostali k míči a snažili se projít na polovinu soupeře. Dlouhými nákopy před branku Spartaku se jim to ale nepodařilo.
1'
A nyní už zní oficiální hymna Ligy mistrů.
Oba celky už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malou chvilku začít.

Sevilla FC: S. Rico – Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero (C) – N'Zonzi, Banega, Pizarro – Sarabia, Ben Yedder, Nolito.
Náhradníci: Soria – Corchia, Krohn-Dehli, Navas, Ganso, Muriel, F. Vázquez.

FK Spartak Moskva: Selichov – Ješčenko, Tasci, Džikija, D. Kombarov – Fernando, Pašalić – Promes, Glušakov (C), Melgarejo – L. Adriano.
Náhradníci: Rebrov – Petković, Luís, S. Samsonov, Kutěpov, I. Popov, Pedro Rocha.

Rozhodčí: Diaz – Tavares, Soares (všichni Portugalsko).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Jak už bylo zmíněno, oba celky se spolu už utkaly. V Moskvě si místní Spartak poradil se španělským týmem, když vyhrál 5:1 na zápasy a dnes by na tuto výhru chtěli hosté navázat.
FK Spartak Moskva

Hosté ze Spartaku Moskva jsou totiž zatím první s pěti body před anglickým Liverpoolem. Oba celky mají shodně pět bodů, moskevský celek je o patro výše jen díly lepšímu skóre. Dnes budou chtít hosté na španělské půdě zvítězit, ovšem domácí nedají svému soupeři, i když bude mírným favoritem, nic zadarmo a pokusí se o zisk dalších veledůležitých bodů do tabulky ve skupině E. Moskevský Spartak remizoval s Mariborem 1:1, stejným výsledkem skončil také duel s Liverpoolem a nad Sevillou zvítězili fotbalisté Spartaku na svém stadionu 5:1. Domácí tak mají svému soupeři co vracet.
Sevilla FC

Domácí Sevilla FC je v tabulce ve skupině E na třetím místě se čtyřmi body. Na postup do vyřazovacích bojů v rámci Ligy mistrů ztrácí jediný bod na druhý Liverpool a první Spartak Moskva. Zatím je tedy na pozici, která by zaručovala postup do play-off Evropské ligy. Zatím je ale předčasné takto kalkulovat. Zbývá ještě odehrát tři utkání a pořadí v tabulce se může ještě pořádně zamíchat a změnit. Dnes by ale hráči domácích rádi bodovali proti rozjetému ruskému týmu, a sice Spartaku Moskva. Sevilla remizoval s Liverpoolem 2:2, 3:0 porazila Maribor a poté utrpěla prohru 1:5 se Spartakem. Jak si povedou domácí fotbalisté v dnešnímu duelu s moskevským týmem?
Hezký večer přeji všem příznivcům fotbalu. Tento týden je na programu zase prestižní Liga mistrů a my budeme v rámci toho prostřednictvím tohoto online přenosu sledovat utkání mezi týmy Sevilla FC (Španělsko) a FK Spartak Moskva (Rusko).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.