Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : Viitorul - 2. srpna 2017   19:00

Apoel
Apoel
54' Carlão  • 93' Merkis  • 95' De Camargo  • 105+1' Efrem
4:0
(0:0)
Viitorul
Viitorul
Apoel
Waterman – Milanov, Rueda, Carlão (81. Merkis), Lago – Bertoglio, Morais (C), Vinicius, Aloneftis (55. Ebecilio) – Vander (88. Efrem), De Camargo
Pardo – Artymatas, Ebecilio, Efrem, Alexandru, Oar, Merkis
Ješkov – Mozjakin, Demeško (vš. RUS)
Neo GSP, Nikósie, Levkosía, Kypr
Viitorul
Rîmniceanu – Boli, Țîru, Constantin, Ganea – Benzar, Nedelcu (82. Mladen), López – Chiţu, Coman (96. Pereira), Cicâldău (82. Herea)
Buzbuchi – Mladen, Herea, Ciobanu, Hodorogea, Pereira, Dumitrescu

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, APOEL se raduje z postupu do další fáze a domácí tak mohou i nadále živit naději na milionářskou Ligu mistrů! Rumunský tým začal dnešní zápas velmi dobře, určoval tempo hry a byl blízko důležitému gólu, jenže to nevyšlo a zlom nastal poté, co se domácím podařilo po přestávce skórovat. Od té doby byl APOEL lepší a nakonec třemi góly v prvním prodloužení definitivně zlomil odpor rumunského týmu.
119'
Žlutou kartu dostává Chiţu (FC Viitorul Constanta).
119'
Zbytečně nervózní závěr zápasu, domácí si kartami komplikují situaci pro další předkolo.
119'
Žlutou kartu dostává Ovidiu Herea (APOEL FC).
119'
Žlutou kartu dostává Živko Milanov (APOEL FC).
118'
Domácí s míčem ve středu hřiště, míč jde na levou stranu, kudy domácí zkouší zaútočit.
115'
Míč znovu v náruči Watermana, domácí dělí posledních pět minut od definitivní jistoty postupu.
113'
Střelou z dálky končí akce hostů, Waterman má míč ve své moci a nespěchá s rozehrávkou.
112'
Žlutou kartu dostává Nuno Morais (APOEL FC).
110'
Jeden z domácích hráčů ošetřován, nyní se tak nehraje.
108'
Hosté s míčem na své polovině, nyní se ale těžko dostávají přes půlící čáru.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105+1'
APOEL právě vstřelil branku!
Debakl Viitorulu dokonán, GEORGE EFREM vytěžil maximum z toho, že hosté dali všechny své síly do útoku a v obraně bylo spousta prostoru, nebyl problém dostat míč do branky.
103'
Hosté rozehráli z pravé strany, ale domácím se podařilo dostat míč do bezpečí.
102'
Rohový kop pro Viitorul.
101'
Je za námi sto minut hry, domácí vedou již 3:0 a pomalu, ale jistě, spějí k postupu.
99'
Constantinovi utíká míč do autu, vhazují domácí, z pravé strany, na své polovině.
98'
Žlutou kartu dostává Pereira (FC Viitorul Constanta) za nafilmovaný pád ve vápně soupeře, kterým se snažil vymodlit penaltu.
98'
Waterman předvádí fantastický zákrok, kdy se po závaru ve vápně APOELu dostal ke střele zpoza vápna Romario Benzar, jenže gólman APOELu vyrazil!
97'
Míč má Rîmniceanu, který rozehrává od své branky.
96'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Coman, přichází Pereira.
95'
Tak jestliže před minutou měli domácí postup na dosah, nyní jsou již jednou nohou v další fázi kvalifikace! Po přesném centru Roberta Laga z levé strany se hlavou prosazuje IGOR DE CAMARGO.
93'
Po rohovém kopu se hostům nepodařilo odehrát míč do bezpečí, domácí se k němu, díky velké bojovnosti, znovu dostali a zpoza vápna ho Kypřan GIORGIOS MERKIS napálil přesně mezi tři tyče, domácí mají postup na dosah.
92'
APOEL hned v úvodu prvního prodloužení vybojoval roh z pravé strany.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Utkání končí po základní hrací době vítězstvím APOELu, který vstřelil důležitý gól v 54. minutě a vynutil si tak minimálně prodloužení.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí drží míč u středové čáry.
88'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Vander, přichází Efrem.
88'
Žlutou kartu dostává Ebecillio (APOEL FC).
87'
Nic na tom nemění ani akce hostů po levé straně, která končí nepřesným centrem.
85'
Posledních pět minut do konce normální hrací doby, prodloužení je čím dál blíže.
82'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Cicâldău, přichází Herea.
82'
Střídání v týmu FC Viitorul Constanta: ze hřiště odchází Nedelcu, přichází Mladen.
81'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Carlão, přichází Merkis.
79'
Ebecillio pálí vedle branky Viitorulu, další zajímavá šance domácích.
78'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
77'
APOEL je ale znovu u míče a dere se na útočnou polovinu.
76'
Ofsajd odpískán domácímu APOELu.
74'
Další akce APOELu končí dalekonosnou střelou Milanova, která končí vedle branky soupeře.
73'
A Rîmniceanu je znovu v akci, domácí nyní buší do defenzivy soupeře!
71'
Brazilec Vander (APOEL) rozehrál přímý kop, Rîmniceanu jeho přízemní střelu s námahou vyráží.
70'
APOEL má míč ve své moci, hosté jsou po inkasovaném gólu viditelně zaskočeni.
69'
Žlutou kartu dostává Bogdan Țîru (FC Viitorul Constanta).
67'
No, to byl málem vlastní gól, Ganea sklepl míč po centru Roberta Laga směrem k vlastní brance, Rîmniceanu ale byl připraven a míč lapil.
65'
Rîmniceanu jde do souboje před brankou, po rohovém kopu APOELu a gólman Viitorulu je úspěšný, když dokázal míč vyboxovat.
64'
Celkem povedená střela domácího Ebecillia, kterou musel Rîmniceanu vyrazit na roh!
63'
I druhý roh z pravé strany rozehrál Benzar, ale defenziva APOELu v pohodě odvrací.
62'
Míč se dostal před vápno, odkud Ganea pálí, ale pouze vedle branky APOELu, přesto hosté mají další roh.
61'
Diváci pískají, sudí totiž nařizuje rohový kop Viitorulu, z pravé strany.
60'
Hodina hry za námi, domácím se povedlo vstřelit veledůležitý gól a navíc se po něm více dostali do hry.
59'
APOEL nyní s míčem u půlící čáry, tento výsledek by znamenal prodloužení, pokud jíž žádný gól nepadne.
57'
Cicâldău poslal z levé strany míč na vzdálenější tyč, kde hlavičkuje M. Constantin, ovšem pouze vedle branky.
56'
Viitorul vybojoval rohový kop, který bude Cicâldău rozehrávat z levé strany.
55'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Aloneftis, přichází Ebecilio.
54'
A přece gól! Aloneftis rozehrál druhý roh domácích, ten dopadl na hlavu CARLÃA, který ve výskoku poslal míč do branky.
53'
Aloneftis rozehrál, byla to nějaká nacvičená situace, která ale nevyšla dle předpokladů, přesto domácí mají další roh, který znovu Aloneftis rozehraje z pravé strany.
52'
Diváci ožili, domácí mají k dispozici další roh z pravé strany.
51'
Od Watermana začíná další postupná kombinace domácích.
51'
Domácí se s míčem dostávají zpět k půlící čáře, ale budou moci znovu zaútočit.
50'
APOEL vybojoval rohový kop, po střele Aloneftise z levé strany, z ostrého úhlu, který Rîmniceanu vyrazil.
49'
Cicâldău vypálil z nějakých třiceti metrů, ale míč končí vysoko nad brankou APOELu.
48'
Waterman musel ven z branky, aby uzmul míč pronikajícímu Comanovi.
47'
Po pravé straně nyní postupují hosté, ale vše poté zhatili nepřesným centrem.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:00.
Ruský sudí Ješkov končí první poločas, v němž jsme se gólu nedočkali. Lepší vstup do zápasu měli jednoznačně hosté, kteří minimálně pětadvacet minut svého soupeře přehrávali, nicméně ze svého tlaku gól nedali. Domácí působí směrem dopředu zatím hodně marně a není divu, že je skóre takové, jaké je.
45+1'
45'
Ofsajdem končí útočná akce hostů.
44'
Žlutou kartu dostává Vinicius (APOEL FC).
43'
Hosté ale rychle dostupují protihráče, ti tak mají na vše málo času a je to vidět na jejich herním projevu.
42'
Po nepřesné přihrávce soupeře se domácí dostávají ve středu hřiště k míči.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, která toho zase tolik moc zajímavého nenabídla, domácí v podstatě vůbec neohrozili branku Viitorulu, hosté měli dvě dobré příležitosti.
39'
Aloneftis ztrácí míč na levém křídle, byl mu navíc odpískán i útočný faul.
38'
Míč ve středu hřiště, domácí se ale otáčí a vrací ho Watermanovi, hosté dobře presují.
36'
Míč mají obránci APOELu ve svém držení, ale nemohou zatím v klidu rozehrát.
35'
Hosté znovu na útočné polovině.
34'
Viitorul na útočné polovině, pískot diváků nezabránil parádní střele Nedelcua, kterou Waterman neudržel, ale nikdo v bílém nedokázal míč dorazit.
33'
Pas domácích k vápnu Viitorulu, kde ale zaúřadovala defenziva hostů.
32'
Aloneftis se nechává po zákroku Boliho ošetřovat, ale není to nic hrozného, bude moci dál pokračovat v zápase.
31'
Žlutou kartu dostává Boli (FC Viitorul Constanta) za podražení soupeře ve středovém kruhu, kterým zastavil rodící se brejk APOELu.
30'
Je za námi první půl hodina hry, stav zůstává bezbrankový, ovšem více ze hry mají hosté.
29'
Žádné nebezpečí pro branku Viitorulu, naopak, hosté jdou rychle do útoku, domácí se musí bleskově vracet.
28'
Po přihrávce z pravé strany se de Camargo dostal k míči, jeho pokus však končí vedle branky, ale gólman si na míč sáhl, roh pro APOEL.
27'
Ne, stále je to velké trápení APOELu na útočné polovině, spousta zbytečných ztrát míče.
25'
APOEL se po faulu Boliho dostává na útočnou polovinu.
24'
Celá akce Viitorulu končí nepřesným centrem Boliho z pravé strany.
23'
Autové vhazování hostů z pravé strany, na útočné polovině.
22'
Hosté opět s míčem na útočné polovině, domácí vyčkávají.
20'
Boy Waterman si došel pro míč a rozehrává na levou stranu, APOELu se úvodní dvacetiminutovka vůbec nevyvedla.
19'
Florinel Coman se nyní zjevil před posledním obráncem, jenže ideální okamžik ke střele prováhal a nakonec z toho nic není.
18'
Hlavička Viniciuse míří do území nikoho, gólmana Constanty si jde pro míč.
17'
Míč končí v autu, další neúspěšná akce APOELu, který ale paradoxně míč získává.
15'
De Camargo faulován na polovině Viitorulu, ale domácí se s míčem vracejí zpět na svou polovinu.
14'
APOEL si zatím tak trochu neví rady, míč se tak vrací k Watermanovi.
12'
Domácí se nyní dožadují rohového kopu, ale sudí je jiného názoru, kope se od branky Viitorulu.
11'
Míč Comanovi utíká do autu, domácí tak budou moci vhazovat.
10'
Hosté se stále drželi na útočné polovině, dokud Țîru nefauloval.
8'
Posledním u míče byl hostující Țîru, který v pádu přestřeluje branku APOELu, z hranice malého vápna.
7'
A pískot neustává ani nyní, kdy sudí Ješkov nařizuje volný kop pro Viitorul, na polovině domácího mužstva.
6'
Kombinačně to zatím není ze strany APOELu tak úplně ono, diváci často pískají.
5'
Žádné nebezpečí pro domácí branku, míč mají fotbalisté APOELu.
4'
FC Viitorul Constanta má k dispozici roh z levé strany, který rozehraje Cicâldău.