Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FC Kodaň : Vardar - 2. srpna 2017   20:00

FC Kodaň
FC Kodaň
2' Greguš  • 26' Barseghjan(vl.)  • 75' Santander  • 88' Sotiriou
4:1
(2:1)
Vardar
Vardar
19' Nikolov
FC Kodaň
Olsen – Thomsen, Lüftner, Johansson, Bengtsson – Verbič, Greguš, Kvist (C), Toutouh (83. Amankwaa) – Pavlovič (84. Sotiriou), Santander (79. Matić)
Amankwaa, Andersen, Antonsson, Kusk, Matić, Rasmussen, Sotriou
Beaton – Stewart, Potter (všichni SCO)
Telia Parken, Kodaň
Vardar
Gacevski – Hambardzjuman, Grnčarov (C), Novak, Demiri – Nikolov, Spirovskij (83.Jigauri) – Barseghjan, Felipe, Kojaševič (46. Brdarovski) – Balotelli
Aleksovskij, Brdarovski, Blazevski, Gligorov, Jigauri, Musliu, Velkovski

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:11.
První poločas je minulostí! Kodaň vlétla do utkání ve velkém stylu. Už ve 2. minutě otevřel skóre parádní střelou Ján Greguš! V 18. minutě mohl domácí vedení navýšit Pavlovič, který orazítkoval břevno. Po následném protiútoku ale přišlo vyrovnání. Po pěkné přihrávce se přesně trefil Boban Nikolov. Kodaň se poté znovu začala tlačit do útoku a ve 26. minutě se po nešťastné vlastní brance Barseghjana dostala zpět do vedení. Poté jsme dlouho čekali na nějaké vzrušení. V 72. minutě přišla komplikace Kodaně, jelikož Greguš musel po druhé žluté kartě do sprch. Jeho vyloučení domácímu celku paradoxně pomohlo. V 75. minutě totiž vstřelil další branku Federico Santander a v 88. minutě přidal z penalty definitivní pojistku Sotiriou. Kodaň se tedy může těšit na boj o základní skupinu Ligy mistrů!
90+4'
90+3'
V závěru utkání si zahraje také domácí brankář Olsen. Kodaň dohrává utkání s míčem na kopačkách. Dnešní duel se už pouze dohrává.
90+2'
Vardar se přesto snaží útočit. Makedonský celek dnes rozhodně předvedl velmi sympatický výkon, za který hosté zaslouží uznání.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Domácí fanoušci rozjeli na tribunách bouřlivé oslavy. Fotbalisté Vardaru byli opravdu blízko velkého úspěchu, ale Kodaň ukázala svou kvalitu.
88'
Kodaň právě vstřelila branku!
Kodaň zvyšuje své vedení na 4:1 a potvrzuje svůj postup do dalšího předkola! K penaltě se postavil PIEROS SOTIRIOU, který střelou do protipohybu brankáře rozjásal příznivce Kodaně!
87'
Penalta pro Kodaň! Verbič si dokázal obhodit brankáře, který jej fauloval a zmařil velkou možnost domácího celku!
87'
Michael Lüftner se na malém vápně na poslední chvíli natáhl po stříleném centru z levé strany a vykopl míč z pokutového území.
86'
Demiri se z pravé strany tlačil do pokutového území, jenže Bengtsson k němu okamžitě přistoupil a vybojoval balón pro Kodaň.
85'
Verbič vypíchl nepřesnou přihrávku hostujícího celku na polovině hrací plochy, odcentroval na zadní tyč a Sotiriou povedenou hlavičkou nechal vyniknout hostujícího brankáře!
84'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Pavlovič, přichází Sotiriou.
83'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Toutouh, přichází Amankwaa.
Střídání v týmu FK Vardar: ze hřiště odchází Spirovskij, přichází Jigauri.
82'
Felipe si v pokutovém území nabíhal na povedený centr na zadní tyč, jenže zakončení hlavou se mu vůbec nepovedlo a míč skončil v autu.
81'
Domácí brankář Olsen si počkal na vysoký centr z levé strany a na malém vápně schoval nepovedený centr do rukavic. Kodaň může znovu kombinovat.
80'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a nechtějí svého soupeře pustit do šance. Varduru zbývá na zvrat poslední desetiminutovka.
79'
Domácí hrdina Federico Santander dohrál. Na jeho místo přichází Matič.
78'
Jonathan Balotelli se snažil natlačit mezi domácí stopery. Osamocený útočník Vardaru neměl v souboji s Johanssonem žádnou šanci.
76'
Santander za svou následnou oslavu se svlečením dresu vidí žlutou kartu.
75'
Kodaň se přeci jen dokázala prosadit i v oslabení! Bengtsson poslal parádní centr na malé vápno, kde číhal FEDERICO SANTANDER, který nikým nehlídaný hlavičkoval do odkryté branky!
74'
Thomsen znovu centroval z pravé strany, nicméně jeho vysoký centr se snesl jen do míst, kde byli zadáci Vardaru a brankář Gacevski si nakonec došel pro snadný zákrok.
73'
Domácí fotbalisté se i v oslabení tlačí na polovinu svého soupeře. Fotbalisté Vardaru se však proti oslabené Kodani, které navíc chybí tvůrce hry, snaží více napadat.
72'
A tohle je obrovský problém pro domácí celek! Ján Greguš zastavil rodící se protiútok Vardaru a po druhé žluté kartě musí do sprch!
71'
Kodaň měla k dispozici rozehrávku přímého kopu ze zajímavé pozice. Exekuce se ujal Santander, jehož technický pokus zastavila čtyřčlenná zeď.
70'
Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a Kodaň rozhodně nečeká snadná práce. Domácí celek potřebuje vstřelit branku, jenže obrana Vardaru pracuje na jedničku.
69'
Santander napadal rozehrávku Vardaru na polovině hrací plochy, jenže ve snaze dostat se k míči se dopustil útočného faulu. Hosté budou rozehrávat.
68'
Zraněným hráček je nakonec Boban Nikolov. Autor hostující branky se dokázal zvednout a odchází za čáru, kde bude ošetřen. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
67'
Hra je přerušena. Po předchozím souboji zůstává v pokutovém území ležet hostující stoper Grnčarov, který podle všeho schytal nepříjemný úder.
66'
Vrbič poslal dlouhé vhazování až do pokutového území, kde se o zakončení pokusil Felipe Santander. Domácí fotbalista se však dopustil faulu.
65'
Demiri podpořil akci Vardaru náběhem po pravé straně a zpětnou přihrávkou hledal osamoceného Felipeho. Před hostujícím záložník stačil zasáhnout Kvist.
64'
Domácí fanoušci stále neúnavně podporují svůj celek. Kodaň se po návratu z kabin hodně trápí a jen těžko hledá recept na pozornou obranu.
63'
Další útočný výpad domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Své postavení si nepohlídal Santander. Ofsajd!
62'
Na světě je další žlutá karta. Besir Demiri dojel u postranní čáry domácího Verbiče a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
61'
Hostující stopeři kombinují s míčem na vlastní polovině hřiště a rozhodně nikam nespěchají. Nikdo z fotbalistů v bílých dresech rozehrávku Vardaru neatakuje.
60'
Po hodině hry se do pokutového území prodíral agilní Pavlovič. Domácí útočník sice obešel Spirovského, ale na Grnčarova už recept nenašel.
59'
Felipe dostal moře volného prostoru na pravé straně hrací plochy, jenže nepochopitelně otočil hru k vlastním obráncům. Vardar se chce koncentrovat na defenzívu.
58'
Boban Nikolov doběhl prudkou přihrávku na pravou stranu hřiště, otočil se z míčem a dokonce stačil odcentrovat. Obrana domácích míč odvrátila jen na kopačky Vardaru.
57'
Demiri vyhrál hlavičkový souboj s Pavlovičem a dobíhající Spirovskij poslal míč až ke kopačkám brankáře Gacevského. Vardar může uklidnit hru.
56'
Na druhé straně si na vysokou přihrávku za obranu nabíhal osamocený Jonathan Balotelli, avšak přihrávka byla moc dlouhá a skončila v rukavicích připraveného brankáře.
55'
Santander si brousil zuby na pěkný oblouček na zadní tyč, nicméně těsně před ním stačil zasáhnout obránce Novak. Kodaň přesto zůstává u míče.
54'
Kodaň se usadila na polovině svého soupeře, nicméně obrana Vardaru pracuje na výbornou a nepouští domácí fotbalisty do šancí.
53'
Jonathan Balotelli se jako první dostal k odraženému míči na hranici pokutového území, přehodil si balón na pravačku, ale střelou po zemi minul branku.
52'
Felipe Santander se dral do šestnáctky, avšak v souboji s obráncem Novakem se dopustil útočného faulu. Vardar bude rozehrávat.
51'
Jonathan Balotelli si naběhl na pěknou přihrávku na hranici pokutového území. Na vysoký míč hostující útočník nakonec nedosáhl.
50'
Verbič znovu uvolnil Thomsena. Domácí obránce tentokrát na pěknou přihrávku dosáhl, nicméně jeho prudký centr skončil na hrudi pozorného obránce.
49'
Thomsen spěchal za dlouhou přihrávkou na pravou stranu hrací plochy. Domácí obránce však míč nedohnal na hrací ploše.
48'
Bengtsson rozjel akci Kodaně po pravé straně a prudkou přihrávkou mezi obránce se snažil najít osamoceného Santandera. Domácí obránce však vyslal hodně nepřesnou pobídku.
47'
Berseghjan se vydal napravit své zaváhání z prvního poločasu. Nešťastný střelec vlastního gólu napřáhl ze střední vzdálenosti, jenže zamířil jen do rukavic připraveného Olsena.
46'
Střídání v týmu FK Vardar: ze hřiště odchází Kojaševič, přichází Brdarovski.
46'
První poločas je minulostí! Kodaň vlétla do utkání ve velkém stylu. Už ve 2. minutě otevřel skóre parádní střelou Ján Greguš! V 18. minutě mohl domácí vedení navýšit Pavlovič, který orazítkoval břevno. Po následném protiútoku ale přišlo vyrovnání. Po pěkné přihrávce se přesně trefil Boban Nikolov. Kodaň se poté znovu začala tlačit do útoku a ve 26. minutě se po nešťastné vlastní brance Barseghjana dostala zpět do vedení. Ve zbytku první půle jsme další branku neviděli. Do kabin se tak odchází za stavu 2:1.
45'
45'
Kvist dokázal odcentrovat z pravé strany. Santander se k míči sice neprobil, ale Grnčarov jej odhlavičkoval jen na hranici pokutového území, kde na poslední chvíli zasáhl Spirovskij.
44'
Felipe Santander se znovu přihlásil o vysokou přihrávku. Gregušovi se tentokrát kop vůbec nepovedl a míč z jeho kopačky skončil v autu.
43'
Další akci domácího celku zastavuje hvizd hlavního arbitra. Skotský rozhodčí Beaton si všiml přestupku Santandera v hlavičkovém souboji s Grnčarovem.
42'
Tentokrát se za dlouhou přihrávkou do pokutového území vydal právě Pavlovič. Také domácí útočník musel centrovat z těžké pozice a Gacevski si došel pro jeho pobídku.
41'
Verbič si na hranici pokutového území narazil s Pavlovičem. Druhý jmenovaný mu poslal dlouhou přihrávku a Verbič už z ostrého úhlu nedokázal odcentrovat.
40'
Na druhé straně se do rychlého protiútoku vydal Jonathan Balotelli, který se dral mezi stopery Kodaně, nicméně dobře postavený Johansson jej do šestnáctky nepustil.
39'
Kodaň zahrávala další standardní situaci. Bengtsson poslal prudký centr na značku pokutového kopu, kde ve vzduchu kralovali hostující zadáci.
38'
Pavlovič si řekl o kolmici mezi stopery Vardaru. Ján Greguš si jeho náběhu všiml a ihned poslal míč jeho směrem. Hostující zadák Grnčarov míč na poslední chvíli odkopl do bezpečí.
37'
Varbič odvedl skvělou práci na vlastní polovině. Domácí fotbalista se natlačil před Demiriho, vybojoval míč a ještě dokázal konstruktivně rozehrát.
36'
Na stadionu panuje skvělá atmosféra. Domácí fanoušci ženou Kodaň do útoku. Dánští fanoušci chtějí svůj klub vidět v boji o Ligu mistrů.
35'
Ján Greguš uklidnil hru na hranici pokutového území soupeře a přenesl míč na levé křídlo. Domácí fotbalisté poté procedili balón do pokutového území, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
34'
Juan Felipe se dral za odraženým míčem na polovinu soupeře, jenže v jednom ze soubojů si pomohl nedovoleným zákrokem. Kodaň může rozehrát.
33'
Jonathan Balotelli si na polovině Kodaně naskočil do souboje s Johanssonem, který jej fauloval. Domácí stoper by si na podobné zákroky měl dávat pozor.
32'
Santander se v pokutovém území natahoval po tečovaném centru z levé strany, nicméně brankář Gacevski skvěle přečetl hru a před domácím kanonýrem ukryl balón do rukavic.
31'
Bengtsson podpořil útok domácího celku dlouhým náběhem po levé straně, přehodil si míč na levačku, ale jeho krátký centr odvrátil stoper Novak.
30'
Je za námi půlhodina hry a zatím sledujeme opravdu pohledné utkání. Oba týmy se snaží hodně útočit. Kodaň k postupu potřebuje vstřelit ještě jednu branku.
29'
Na světě je první žlutá karta dnešního utkání! Za faul na polovině hřiště ji vidí domácí Ján Greguš.
28'
Santander si v pokutovém území brousil zuby na povedený centr z levé strany. Míč před ním na poslední chvíli tečoval Grnčarov a domácí útočník už nestačil zakončit.
26'
Kodaň si bere zpět ztracené vedení! Domácí fotbalisté zahrávali další rohový kop! Na povedený centr si na malém vápně naskočil TIGRAN BARSEGHJAN, jehož nešťastná hlavička se zastavila až ve vlastní brance!
25'
Kodaň zahrávala rohový kop. Povedený centr propadl na zadní tyč, kde číhal osamocený Pavlovič, který byl natolik překvapen, že vůbec nezakončil.
24'
Thomsen se znovu vydal podpořit ofenzívu Kodaně náběhem po pravé straně hrací plochy. Před domácím obránce přizvedl míč do autu pozorný Demiri.
23'
Ján Greguš operoval s míčem na hranici pokutového území, našel Pavloviče, který pohotově vypálil. Brankář Gacevski si připsal snadný zákrok.
22'
Hra je přerušena! Autor vyrovnávací branky Boban Nikolov schytal v hlavičkovém souboji úder do hlavy a nyní zůstává ležet na hrací ploše. Podle všeho bude schopen pokračovat ve hře.
21'
Pro domácí fotbalisty se inkasovanou brankou situace značně stěžuje. Kodaň nyní k postupu potřebuje vstřelit minimálně další dvě branky!
19'
Vardar Skopje právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Nedáš – dostaneš! Po obrovské šanci domácího celku se Vardar usadil v blízkosti domácí branky. Na povedený centr z pravé strany si naběhl BOBAN NIKOLOV, který uklidil míč do protipohybu domácího brankáře!
18'
Kodaň mohla navýšit své vedení! Pavlovič si naběhl na pěknou přihrávku do pokutového území, ale levačkou orazítkoval jen horní tyč hostující branky!
17'
Kojaševič se z levé strany individuálním způsobem prodíral do pokutového území. Ihned k němu přistoupili dva zadáci Kodaně, kteří získali balón.
16'
Ján Greguš sice vybojoval míč v souboji s Felipem, jenže hlavní rozhodčí si všiml nedovoleného zákroku a zastavil hru. Vardar bude rozehrávat.
15'
Demiri poslal prudkou přihrávku na levou stranu. Za jeho pobídkou spěchal Kojaševič, který neustál souboj s Thomsenem a poroučel se k zemi.
14'
Toutouh spěchal s míčem do pokutového území. Na jeho hranici se pokusil o rychlou přešlapovačku, avšak obránce Grnčarov zůstal pozorný a do šestnáctky jej nepustil.
13'
Snad poprvé v utkání se do útoku vydal také hostující celek. Nikolov obdržel pěknou přihrávku, rychle se otočil a svou prudkou střelu poslal vysoko nad břevno.
12'
Bengtsson dostal moře volného prostoru na levé straně pokutového území, přehodil si míč na levačku, jenže v pádu trefil jen prvního obránce Vardaru.
11'
Ján Greguš se tentokrát ocitl v roli centrujícího fotbalisty. Slovenský fotbalista trefil ruku obránce Novaka, ale rozhodčí se nerozhodl odpískat pokutový kop.
10'
Bengtsson potáhl míč vpřed po levé straně hřiště, ale svůj průnik rychle zastavil a otočil hru zpátky na své spoluhráče z obrany. Kodaň zatím dominuje dění na hřišti.
9'
Thomsen znovu podpořil ofenzívu domácího celku náběhem po pravé straně. Jeden ze soupeřů jej však zatažením za dres poslal k zemi a Kodaň bude rozehrávat.
8'
Thomsen si na pravé straně křikl o přihrávku na hranici pokutového území, nicméně Kvist vyslal prudkou přihrávku, kterou pravý obránce Kodaně nedostihl na hrací ploše.
7'
Juan Felipe si zpracoval přihrávku na polovinu hřiště, rychlou kličkou si posunul míč na pravou stranu a dotírající Kvist jej poslal k zemi. Vardar bude rozehrávat.
6'
Domácí fotbalisté kombinují s míčem na kopačkách. Bengtsson si naběhl na pěknou přihrávku na levou stranu, ale raději vrátil míč Olsenovi.
5'
Santander si na polovině hrací plochy naběhl na povedenou přihrávku, jenže v souboji s Grnčarovem si pomohl loktem a dopustil se útočného faulu.
4'
Domácím fotbalistům narostla po vstřelení úvodní branky křídla. Hráči Kodaně se nadále tlačí do pokutového území, ale defenzíva Vardaru tentokrát uspěla.
2'
Kodaň se hned v úvodu dnešního utkání dostává do vedení! Santander si naběhl na centr na zadní tyč, jenže míč poslal jen pod sebe a obránce jej vykopl ze šestnáctky. Do míče se však opřel JÁN GREGUŠ, který nádhernou střelou k zadní tyči otevřel skóre!
1'
Fotbalisté Kodaně obstarali výkop do dnešního utkání. Santander vyhrál hlavičkový souboj na hranici pokutového území, jenže dobíhající Kvist nedokázal zakončit.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Kodaň bude hrát v bílém, zatímco Vardar nastoupí v červených dresech.

FC Kodaň: Olsen – Thomsen, Lüftner, Johansson, Bengtsson – Verbič, Greguš, Kvist (C), Toutouh – Pavlovič, Santander
Náhradníci: Amankwaa, Andersen, Antonsson, Kusk, Matić, Rasmussen, Sotriou

FK Vardar: Gacevski – Hambardzjuman, Grnčarov (C), Novak, Demiri – Nikolov, Spirovskij – Barseghjan, Felipe, Kojaševič – Balotelli
Náhradníci: Aleksovskij, Brdarovski, Blazevski, Gligorov, Jigauri, Musliu, Velkovski

Rozhodčí: Beaton – Stewart, Potter (všichni SCO).
První utkání

Kodaň sice před týdnem v Makedonii sehrála dobré utkání, se soupeřem držela krok, ale nedokázala si vypracovat mnoho brankových možností. V 65. minutě se navíc prosadil Balotteli a domácí Vardar už těsné vedení udržel. V závěru utkání měl ještě velkou šanci Santander, ale toho vychytal domácí brankář. Kodaň bude přesto velkým favoritem na postup.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání třetího předkola Ligy mistrů mezi FC Kodaň a FK Vardar. Duel startuje ve 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.