Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hapoel Be'er Sheva  : Honvéd - 12. července 2017   19:00

Hapoel Be'er Sheva
35' Vitor  • 52' Einbinder
2:1
(1:0)
Honvéd
Honvéd
63' Lanzafame
Goresh – Barda, Brown, Ohana, Ghadir, Taha, Ohayon
Honvéd
Horvath – Bobal, Danilo, Kabangu, Tomosvari, Villam

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 17:12.
Hapoel Be'er Sheva FC sice zvládl dnešní utkání, maďarský soupeř ale dokázal vstřelit branku což znamená, že výsledek 2:1 je stále hratelný. Honvéd se v dnešním utkání svého soupeře nezalekl a místy dokonce hrál vyrovnanou partii. Domácí sice měli celé utkání územní převahu, jejich dnešní soupeř jim ale příliš šancí nenabídl.
90+3'
90+3'
A moc nechybělo! Na centr si totiž seběhl Ghadir, který bohužel pro domácí tábor trefil pouze prostředek branky.
90+2'
Nwakaeme si dnes s míčem opravdu rozumí, nyní si u levé postranní čáry došel pro faul. Tohle bude jedna z posledních příležitostí ke vstřelení třetí branky.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Nwakaeme adresoval skvělou přihrávku napříč pokutovým územím až na Ghadira. Ten si míč zpracoval, proti přesile bránících hráčů ale neměl šanci.
88'
Zápas se spíše už pouze dohrává. Honvéd má před sebou vidinu vcelku slušného výsledku do odvety, která se odehraje příští středu.
86'
Ne příliš výrazný Eppel nyní zabojoval a svedl souboj hned s několika protihráči. Švédský sudí odpískal faul na forvarda Honvédu Budapešť.
85'
Bittonův dloubák sice směřoval na hranici šestnáctky, tam se ale jeho spoluhráči nedokázali ve vzduchu prosadit.
84'
K míči se postavil střelec jediné branky maďarského celku Lanzafame, který tentokráte svůj obstřel poslal hodně vedle branky.
83'
Ogu si vypomohl až příliš podezřele, hlavní sudí píská faul. O pár vteřinek později se na zemi ocitl Bobál a hosté tak mají slušnou standardku. Jedná se o přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.
81'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Melikson, přichází Ohana.
80'
Dnes jeden z nejlepších hráčů na hřišti Nwakaeme opět kouzlil s míčem, posléze nahrál na pravou stranu, kde Ghadir centroval pouze na hlavu vytáhlého stopera Lovriče.
79'
Na hřiště nyní ulehl Gazdag a vypadá to na nějaké drobné problémy s křečí. Středopolař maďarského celku zřejmě bude pokračovat ve hře.
78'
Ani rychlé Ghadirovy nohy nestačili na zachycení míče. Hapoel je i nadále aktivnější, jeho dnešní soupeř se ale spíše soustřeďuje na defenzivní činnost.
77'
Nwakaeme našel Ghadira, který ale měl spíše střílet. V poměrně velkém úhlu hledal ještě pod sebou tísněného Bardu.
76'
Korhut dosti ledabylou přihrávkou nenašel nikoho ze spoluhráčů, hosté ale taktéž nepochodili se svojí protiakcí.
75'
Hapoel opět sevřel svého soupeře na jeho vlastní polovině. Gazdag se ale skvěle vrátil a zamezil tak Meliksonově přihrávce.
73'
Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Laczko, přichází Bobál.
73'
Ojedinělý výpad maďarského mistra zakončila střelou ve skluzu Danilo. Lehký bochánek doplachtil za tribunu za domácí brankou.
72'
Poslední minuty byly hodně často kouskovány. Viděli jsme hodně nedovolených zákroků, žlutých karet a také střídání obou táborů.
71'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Sahar, přichází Barda.
70'
Zsolt Laczko nepustil za svá záda unikajícího protihráče a i on vidí žlutou kartu.
70'
Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Poloskei, přichází Danilo.
69'
Ben Sahar naprosto nezvládl nabízenou šanci. Forvard domácího celku prováhal vhodnou příležitost ke střele, posléze stoper Tzedek obdržel žluté varovnání.
67'
Hosté stále více zlobí! Agilní Lanzafame se akrobaticky položil do propadnuvšího míče, v těžké pozici ale střílel vysoko nad.
66'
Tzedek si nyní nebral servítky a padající balón do šestnáctky jeho celku razantně odkopl až do hlediště.
65'
Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Radi, přichází Gadir.
64'
Hapoel se okamžitě snaží vzít si dvoubrankové vedení zpět. Přílišná agresivita ale zamezila vedení další útočné akce.
63'
Honvéd právě vstřelil branku!
Hosté přicházejí s trestem! Vlažné poslední minutky domácího celku potrestal svojí hlavičkou DAVIDE LANZAFAME! Tato vstřelená branka může být obrovskou výhodou do odvetného zápasu.
61'
Nwakaeme vynaložil veškerou snahu, aby zastihl balón na zeleném pažitu. To se křídelníkovi domácího celku nepovedlo, Honvéd bude vhazovat poblíž svého vápna.
59'
Přenesení těžiště hry na Meliksona sice bylo úspěšné, proti byl pomezní rozhodčí se svým praporkem – ofsajd.
58'
To jsem zřejmě přehnal. Rozehrávka se maďarskému celku nezdařila, balón totiž vůbec neletěl do prostoru, kde se pohybovali hráči ve žlutém.
57'
Korhut před malým momentem povalil na zem Kambera což znamená, že se i Honvéd konečně podívá na útočnou polovinu.
56'
V hledišti to pouze zahučelo. Aktivní Melikson si navedl balón na levou nohu a následný centr z jeho kopačky pouze proletěl šestnáctkou.
55'
Nwakaeme si narazil s Einbinderem, prvně jmenovaný byl ale skvěle dostižen, i tak alespoň vybojoval roh pro svoje barvy.
54'
Za další vstřelenou brankou se hnal Ben Sahar. Forvard domácího mužstva ještě hledal pod sebou spoluhráče, do jeho přihrávky ale strčil nohu jeden z bránících hráčů.
52'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Nwakaeme čaroval na levé straně, následně vyslal do pokutového území polovysoký centr, který elegantní patičkou uklízí za Grofa DAN EINBINDER.
51'
Střelec jediné branky utkání Vitor nyní hrál proti pravidlům, hlavní sudí ze Švédska tak píská domácímu zadákovi faul.
50'
Melikson předložil vedle stojícímu Radimu, jehož přízemní střela doskákala hodně vedle levé tyče. Grof si již připravuje balón k výkopu.
49'
Korhut se neprotlačil přes Patricka, hosté se tak opět dostávají k míči.
48'
Maďarský celek si taktéž vyzkoušel exekuci rohu. Ten se pro změnu stočil zpět za brankovou čáru, Haimov celou situaci kontroloval.
47'
Hapoel se ihned úvodu druhého dějství protlačil k zisku rohového kopu. Balón plachtil přesně na penaltový puntík, kde jeden z domácích balón jen slabě lízl.
46'
První poločas nabídl vcelku vyrovnanou podívanou, rozdíl ve skóre ale učinil domácí zadák Vitor. Honvéd se svého soupeře moc nezalekl a také stačil párkrát při svých ofenzivních činnostech zazlobit. Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
45'
44'
Ben Sahar dribloval s míčem napříč pokutovému území, pár metrů za ním tvrdě vypálil přímo do prostoru, kde se pohyboval Grof.
43'
Aktivní King nalezl svým přízemním centrem nohu Eppela, který ještě zkoušel vrátit balón před branku. Vzdušný projektil pouze proletěl malým vápnem.
42'
Na druhé straně naopak King stihl přetažený centr z levé strany, byl to ale nakonec zadák Honvédu, od koho šel balón za postranní čáru.
40'
Melikson už nestihl balón na hrací ploše a bude se tak muset vrátit zpět na svojí obvyklou pozici.
39'
Hapoel se dostával do slibného přečíslení, hlavní sudí ale odpískal avizovanou výhodu. Domácí celek tak bude rozehrávat ještě ze své poloviny.
38'
Radi operoval s míčem ve středu hřiště a zčistajasna vymyslel lukrativní přihrávku pro Sahara. Tomu přeci jenom chyběl krok k míči, Grof bude vykopávat.
37'
Hapoel se tedy dostal po zásluze do vedení. Hosté ale stále nemusejí nikam spěchat, tento výsledek není určitě pohromou do odvetného zápasu.
35'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Nabízenou standardku rozehrál Melikson přímo na hlavu MIGUELA VITORA, který přesnou hlavičkou k tyči nedal Grofovi sebemenší šanci.
34'
Lovrič nyní dosti nešetrným způsobem sestřelil Korhuta a po zásluze je prvním žlutě odměněným hráčem dnešního střetnutí.
34'
Na opačné straně operovali hosté v ofsajdové pozici. Hapoel se okamžitě dostal s míčem za polovinu hřiště.
33'
Nwakaeme chvilku nevěděl, co s míčem. Rozhodl se, že ho potáhne směrem k šestnáctce, odkud vypálil pánu Bohu do oken.
32'
Hapoel ale marně hledá cestu k hostující brance. Útoky jsou většinou vedeny po křídlech, jenomže finální přihrávky dosti často pokulhávají.
31'
Ten byl s trochou štěstí ubráněn, následoval pro změnu opravdový roh. Centr mířil na vytáhlého Baratha, který na míč ale nedoskočil.
29'
Tzedek si kousek před pokutovým územím pomohl nedovoleně. Hodně zbytečný zákrok zadáka izraelského celku, Honvéd bude mít k dispozici takový menší rohový kop.
28'
Sahar si narazil se spoluhráčem a následně se vydal k šestnáctce. V pokutovém území napřáhl ke střele, která mu ale vůbec nesedla.
27'
Honvéd se po delší době konečně podíval na útočnou polovinu, King se ale s míčem vrátil zpět, neboť byl neúnavně presovaný.
26'
Nwakaeme nezopakoval situaci z předešlých vteřin, nyní byl Ikenne-King Patrick v souboji s tímto robustním křídelníkem úspěšnější.
25'
Melikson nyní opět zamýšlel přihrávku za obranu, tentokráte hledal Radiho. Nahrávka byla o něco delší, Grof si tak pro míč v poklidu seběhl.
24'
Nwakaeme si to namířil do pokutového území, kde přihrávkou pod sebe hledal některého ze spoluhráčů. Prudký střílený centr ale vyrazil Grof, následně se hráči Hapoelu dopustili útočného faulu.
23'
Domácí už opět úřadují s míčem. Meliksonovi se ale v šestnáctce zamotal balón mezi nohama.
22'
V hledišti sedí i nová posila izraelského celku. Jedná se o bývalého hráče Barcelony Isaaca Cuencu.
20'
Tak tohle bylo o poznání nebezpečnější! Tentokráte se exekuce přímého kopu chopil Lanzafame a brankář Haimov jeho střelu jen tak tak vyrazil.
19'
K rozehrávce se postavil Lanzafame, který svůj pokus namířil přímo do náruče Haimova. Hlavní sudí ale viděl nějaký pohyb ve zdi a situace se tak bude opakovat.
18'
Honvéd prozatím nemá problém bránit se útočným nájezdům svého soupeře. Navíc si nyní maďarský celek vybojoval slibnou standardku, přímý kop bude rozehrán zhruba ze dvaceti metrů.
16'
Hostující brankář si opět staví balón k výkopu. Domácí ale dokázali vybojovat balón u středového kruhu.
15'
David Grof si počíhal na vysoký balón, který následně ukrývá ve své náruči. Útočná akce maďarského celku byla taktéž posouzena jako ofsajdová.
13'
Do šestnáctky Honvédu přiletěl zajímavý balón, po kterém Sahar zkoušel nůžkami efektivně zakončit. Záměr se nestřetl s úspěšnou realizací.
12'
Melikson si již připravuje balón k vhození na hrací plochu, těžiště hry je momentálně u středového kruhu.
11'
Nápor Hapoelu sílí, maďarský celek má problém udržet balón na delší časový úsek.
9'
Melikson si to namířil až k šestnáctce, odkud centroval šajtlí právě do pokutového území. Tam byl ale domácím opět odpískán ofsajd.
8'
Radi se neprezentoval zrovna přesnou přihrávkou, ledabylou rozehrávku domácího středopolaře vystihl jeden z protihráčů.
7'
Hlavní sudí nyní domlouvá hostujícímu Gazdagovi, který před malou chvílí zatáhl unikajícího protihráče.
5'
Domácí fandové sice začali oslavovat vstřelenou branku. Melikson byl ale v době přihrávky v ofsajdu, správné rozhodnutí pomezního rozhodčího.
4'
Honvéd zahrával první standardní situaci. Centr zhruba ze třiceti metrů se snesl pouze na hlavu jednoho z domácích. Posléze byl hostům odpískaný ofsajd.
3'
Domácí neuspěli s prvním útočným výpadem, balón končí až v náruči Grofa.
2'
Oba týmy se poprvé seznámili s balónem, nyní s ním hrají fotbalisté maďarského celku.
1'

Hapoel Be'er Sheva FC: Haimov – Bitton, Vitor, Tzedek, Korhut – Radi, Ogu, Einbinder – Melikson (C), Sahar, Nwakaeme
Náhradníci: Goresh – Barda, Brown, Ohana, Ghadir, Taha, Ohayon

FC Honvéd Budapešť: Grof (C) – Patrick, Lovrič, Barath, Laczko – Gazdag, Kamber, Poloskei – Lanzafame, Eppel, Nagy
Náhradníci: Horvath – Bobal, Danilo, Kabangu, Tomosvari, Villam.
FC Honvéd Budapešť

Obrovský překvapením loňské sezóny maďarské ligy byl bezpochyby Honvéd. Dříve celek ze středu tabulky, nyní zcela dokonale šokoval všechny své soupeře, neboť vyhrál celou soutěž. Po dlouhých letech se tak maďarský celek opět bude probíjet do skupinové fáze LM. Honvéd hrál naposledy evropské poháry v sezóně 2013/14, kde ale skončil hned ve druhém předkole Evropské ligy.
Hapoel Be'er Sheva FC

Izraelský celek je jednoznačným favoritem tohoto dvojzápasu. Obhájce své soutěže bude opět po roce pomýšlet na postup do skupinové fáze Ligy mistrů. V loňské sezóně skončil těsně před branami, neboť si ve čtvrtém předkole vylámal zuby na skotském Celticu. Hapoel se tak pakoval do skupinové fáze Evropské ligy, kde narazil i na pražskou Spartu. Byl to právě pražský celek, kdo vyhrál celou skupinu právě za izraelským mužstvem, který se v následném souboji s Besiktasem rozloučil i s EL.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Liga mistrů pokračuje druhými předkoly a my budeme společně sledovat souboj mezi Hapoel Be´er Sheva FC a FC Honvéd Budapešť.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.