Liga mistrů (předkola) - ONLINE PŘENOS - Hapoel Be'er Sheva : Maribor

Hapoel Be'er Sheva

Maribor
2:1
- 12'Nwakaeme
- 45+2'Tzedek
- 10'Tavares
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Hapoel Be'er Sheva
- 12'Nwakaeme
- 45+2'Tzedek
- 81'Melikson(žlutá karta)
Maribor
- 10'Tavares
- 45+1'Vrhovec(žlutá karta)
- 77'Viler(žlutá karta)
Další informace:
- Rozhodčí
- Eriksson – Klasenius, Wärnmark (všichni SWE)
- Stadion
- Turner Stadium, Be'er Sheva
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 9 – 3
Střely mimo branku: 4 – 3
Držení míče: 57% – 43%
Rohové kopy: 6 – 1
Ofsajdy: 2 – 1
Fauly: 12 – 11.
Střely na branku: 3 – 2
Střely mimo branku: 1 – 1
Držení míče: 62% – 38%
Rohové kopy: 5 – 0
Ofsajdy: 0 – 1
Fauly: 5 – 5
Žluté karty: 0 – 1.
Domácí těsně před pauzou otáčí skóre! Míč si na penaltový puntík postavil SHIR TZEDEK a nekompromisní ranou pod břevno překonal Handanoviće, který mnohem níže skákal na opačnou stranu.
Fantastická reakce Hapoelu, který okamžitě srovnává na 1:1! Tzedekův nákop jeden z obránců odvrátil jen kousíček před roh pokutového území, odkud nádherně napřáhl ANTHONY NWAKAEME a dělovou ránou rozvlnil síť za brankářem Handanovićem.
Hrůzostrašné zaváhání domácí obrany je potrestáno vedoucím gólem slovinského týmu! Stopeři Hapoelu nedokázali zpracovat nákop z hostující obranné poloviny, Tzedek nešikovně předložil míč do běhu MARCOSI TAVARESOVI, jenž si obešel gólmana a snadno zakončil do prázdné branky.
Hapoel Be'er Sheva FC: Haimov – Bitton, Taha, Tzedek, Korhut – Radi, Ogu, Einbinder – Melikson (C), Ghadir, Nwakaeme.
Náhradníci: Goresh – Barda, Broun, Ohayon, Cuenca, Elo, Pekhart.
NK Maribor: Handanović – Milec, Rajčević, Šuler, Viler – Kabha, Vrhovec – Hotić, Ahmedi, Bohar – Tavares (C).
Náhradníci: Cotman – Billong, Pihler, Zahović, Mešanović, Palčič, Kramarič.
Rozhodčí: Eriksson – Klasenius, Wärnmark (všichni SWE).
Úřadující šampión posledního ročníku slovinské nejvyšší soutěže, který si v minulém roce nezahrál ani ve skupině Evropské ligy, narazil ve druhém předkole Ligy mistrů na bosenský klub Zrinjski, přes který postoupil po výsledcích 2:1 a 1:1. Poměrně přijatelného soupeře potom Maribor dostal i ve třetí části kvalifikace a připsal si dvě hubené výhry 1:0 na úkor islandského Hafnarfjorduru. Velmi dobře si svěřenci hlavního kouče Darka Milaniče vedou i v ligové soutěži, kde mají po pěti odehraných kolech třináct bodů a ty jim zaručují dělenou první příčku.
Izraelský mistr, jehož dres nově obléká také český útočník Tomáš Pekhart, byl nasazený již do druhého předkola, v němž porazil maďarský Honvéd celkovým výsledkem 5:3. O něco větší drama to bylo v další fázi s bulharským Razgradem, Sheva doma vyhrála 2:0, nicméně o týden později se ještě strachovala o postup, když prohrála 1:3. Čtvrté předkolo si tento celek zahrál i v minulém roce, nicméně kvůli pokažené odvetě nepřešel přes skotský Celtic a musel se spokojit s Evropskou ligou, kde mimochodem dvakrát nestačil na pražskou Spartu, ale i tak postoupil do prvního vyřazovací kola, kde mu stopku vystavil Beşiktaş.