Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Kukësi - 12. července 2017   19:00

Tiraspol
Tiraspol
79' Badibanga
1:0
(0:0)
Kukësi
Kukësi
Tiraspol
Mikulič – Sušič (C), Posmac, Racu – Jardan (69. Badibanga), Brezovec, Anton, De Nooijer (90+3. Bordian), Da Silva Leite – Bayala, Mugoša (82. Damascan). Trenér: Roberto Bordin.
Jurič – V. Oliveira, Santos Oliveira, Oancea, Bordian, Badibanga, Domascan.
Christos Nicolaides – Charalombos Charalombous, Ioannis Lazarou (všichni Kypr)
Šeriff, Tiraspol
Kukësi
Koliqi – Shameti, Serrán, Hallaci (C), Rrumbullaku – Musolli, Zeqiri (66. Nasser), Lena – Guri (83. Emini), Pejič, Elton Gomes Calé (89. Carioca). Trenér: Ernest Gjoka.
Koci – Hoxha, Emini, Carioca, Imami, Nasser,

Domácí Šeriff Tiraspol si připisuje vítězství nad FK Kukësi 1:0! Hosté hrozili pouze z brejků, domácí celek měl navrch, ale zahazoval jednu šanci za druhou, gólově ho vysvobodil trefou z pokutového kopu střídající Badibanga. Za domácí hrál výborně Brezovec či střídající Badibanga, za hosty vynikl famózní brankář Koliqi, jen díky němu má ještě nějaké šance na postup Kukësi. Jako družstvo by si za tento zápas zasloužilo postoupit Sheriff, uvidíme co přinese odveta a páteční los, který určí protivníka v dalším předkole LM celku, který postoupí dále. Hezký večer všem čtenářům onlajnů.
90+5'
90+4'
V posledních vteřinách utkání mohl vyrovnat skóre hostující Perič, avšak míjí domácí branku.
90+3'
Jeremy De Nooijer uvolní své místo Vitaliji Bordianovi.
90+2'
Brezovec střílí nepřesně.
90+1'
Damascan v ofsajdu.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Elton Gomes končí, na pár posledních minut si jde zahrát Jean Carioca.
89'
Útočný faul Bayaly.
88'
Hosté díky špatnému zpracování míče ztrácejí šanci k rychlému brejku.
87'
Gólově se neprosadila ani dvojice De Nooijer s Bayalou.
86'
Damascan zaváhal v koncovce.
85'
Největší šance hostí Siraj Nasser o milimetry míjí domácí tyč!
83'
Sindri Guri uvolní místo Izairovi Eminimu.
82'
Stefan Mugoša dohrál, nahradí ho Vitalij Damascan.
80'
De Nooijer je další, který si ve skvělé pozici vylámal zuby na Koliqim.
79'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Čerstvý ZIGUY BADIBANGA přišel, viděl a dal branku z pokutového kopu, kdy sice Koliqi odhadl správnou stranu, ale neměl nárok – 1:0!
78'
Pokutový kop pro domácí, za ruku v pokutovém území obránce Alberta Serrána, který za ní vidí žluté napomenutí.
76'
Brezova byl faulován Gomesem.
75'
Guri pouze odkopl míč, přitom Anton tvrdě zajel do jeho spoluhráče, byť už má na kontě žlutou kartu. No klidně se mohl jít domácí hráč sprchovat.
73'
Šušič v dobré pozici vybojoval jen rohový kop.
72'
Mugoša zahazuje další tutovou šanci, když je opět vychytán fantastickým Koliqim!
71'
Badibanga to s míčem umí, ani dva obránci mu míč nesebrali.
70'
Posmac hlavičkoval nepřesně.
69'
Domácí mění defenzivního Iona Jardana za ofenzivního Ziguye Badinbangu.
68'
Čerstvý Nasser podkopl Brezovace.
67'
Hostující obránci si pozorně všímají rychlého Bayalu, který do jejich obranné hry vznáší zmatky.
66'
První střídání hostí. Haira Zeqiriho nahradí Siraj Nasser.
65'
Shameti ubránil Bayalu za cenu rohového kopu.
64'
Nejlepší hráč domácích Josip Brezovec parádní střelu protáhl Koliqiho, který však nezaváhal a skvělou střelu vyrazil mimo nebezpečí!
63'
George Anton zajel do Eltona Gomese a vidí žlutou kartu.
62'
Brezovec přímý kop dobře rozehrál Anton však branku přestřelil.
61'
Zeqiri si přidržel Brezovace, slušná pozice pro domácí celek.
60'
De Nooijer se snažil o krásnou narážečku, hostující obránci Kukësi to však prokoukli a zabránili tomu.
59'
I mistr Brezovec se občas utne s přihrávkou, přesně toto se mu stalo v tuto chvíli hry.
58'
Domácí snaha o útočné akce neustále trvá.
57'
O poznání lépe, i když branku hostí také minul, střílel velmi agilní Brezovec.
56'
Bayala se sice dostal do rychlého úniku, ale ten zakončil více než nepřesným ragbyovým pokusem ohrozil na zdraví fanoušky na tribuně.
55'
Pero Pejič vybojoval pro Kukësi rohový kop.
55'
Pro další faul si svou aktivitou došel obránce Posmac.
54'
Serrán fauloval Bayalu.
53'
Přímý kop byl dobře rozehrán, ale nad domácí branku hlavičkoval obránce Shameti.
52'
Jardan tvrdě osolil Guriho.
51'
Posmac fauloval hostujícího kapitána Hallaciho.
50'
Rohový kop pro domácí celek.
49'
Da Silva dobře nacentroval, díky odraženému míči se včas dostal Mugoša a toho skvěle vychytal brankář Koliqi, který jeho tutovou střelu vyrazil do bezpečí!
48'
Domácí hráč po rohu hlavičkoval nepřesně.
47'
Hostující hráč odvracel míč jen za cenu rohového kopu pro domácí celek.
46'
Ačkoliv první půle skončila 0:0 velké šance ke skórování měli domácí Posmac a Brezovec, oba trefili pouze konstrukci hostující branky. druhý poločas začne cca v 20:02 hodin.
45+1'
45+1'
Serrán za cenu faulu nepustil dále domácího Mugošu.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu nad rámec normální hrací doby.
44'
Následná střela Leny neprošla přes obranný chumel hráčů.
43'
Rohový kop pro hostující celek.
41'
De Nooijer nepropálil obranný val.
40'
Až moc rychle všem ukázal záda Pejič a proto mu byl odpískán ofsajd.
39'
Josip Brezovec je dalším domácím hráčem co trefuje pouze konstrukci hostující branky, tyč z přímého kopu!
38'
Lena poblíž své branky fauloval Brezovce.
37'
Ze vzájemného souboje Josip Brezovec vs. Enea Koliqi zatím lépe vychází albánský brankář.
36'
Lena fauloval na polovině hřiště.
35'
Gomes tvrdě narazil na Jardana, ten se sním příliš nemazlil.
33'
Hostující Lena osolil domácího Da Silvu.
32'
Mugoša se ocitl v ofsajdovém postavení a rozhodčí mu také bez váhání ofsajd odpískali.
31'
Da Silva fauloval velmi aktivního Guriho.
30'
Následná Bayalova střela šla mimo.
29'
Po rohovém kopu svým pokusem Vjačeslav Posmac orazítkoval hostující brankovou konstrukci! Největší šance v dosavadním průběhu utkání!
28'
Mugošova střela byla obráncem zablokována na rohový kop pro domácí Šeriff.
27'
Elton Gomes se dostal ke střele, ale Mikuliče nedokázal překonat stav utkání stále zůstává 0:0.
26'
Další rohový kop na konto albánského FK Kukësi.
25'
Mateo Sušič zastavil nedovoleně pronikajícího Eltona Gomese a za následné protesty vidí od rozhodčího žlutou kartu.
23'
Ale ani to hostům úspěch nezaručilo.
22'
Rohový kop pro hosty a dojde ke změně exekutora, nyní ho rozehraje záložník Lena.
21'
Da Silva svou nepřesnou střelou neohrozil v brance Kukësi Koliqiho.
20'
Musolli fauloval Brezovace.
19'
Aktivní Pejič musel být nedovoleně zastaven domácím stoperem Posmacem.
18'
Defenzivně laděný Jardan se odhodlal ke střele ta však minula svůj cíl v podobě hostující branky.
17'
Zeqiriho fauloval domácí obránce a kapitán Mateo Sušič.
16'
Další rohový kop pro domácí klub Šeriff Tiraspol.
15'
Velmi aktivní záložník Josip Brezovec svou střelou prověřil Koliqiho v hostující brance.
13'
Domácí hráč Da Silva fauloval hostujícího útočníka Guriho.
12'
Brezovec střílel na branku jeho střela byla zblokovaná nicméně Koliqi s tím neměl žádný problém.
10'
Nicméně kanonýr Pejič se dostal k opakované střele, tu však kontroloval domácí brankář Mikulič.
9'
Pejičova střela byla zblokována.
8'
Zeqiri fauloval Antona, jenž je zatím nejčastější hráč při osobních soubojích.
7'
Po Brezovacově rozehrání se k míči dostal obránce Petru Racuovi, jehož střela neprošla obranou, ale jen za cenu dalšího rohového kopu.
6'
O domácí celek zaznamenal zisk rohového kopu.
6'
Centr Eltona Gomese nebyl zrovna nebezpečný, pro domácí obránce.
5'
Anton fauloval Guriho a hosté následně získali svůj první rohový kop.
5'
Brankář FK Kukësi Koligi si v poklidu pohlídal zblokovanou střelu.
4'
Bayala se pokusil o útok, konečný výsledek akce nebyl však úspěšný.
3'
Josip Brezovec přesně neseřídil svou střelu a minul hostující branku.
2'
Vzápětí Anton poznal nejen jaké to je ránu rozdat, ale i přijmout konkrétně od Guriho.
1'
Začalo se pěkně zostra Anton přejel Zeqiriho.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Mikulič – Sušič (C), Posmac, Racu – Jardan, Brezovec, Anton, De Nooijer, Da Silva Leite – Bayala, Mugoša. Trenér: Roberto Bordin.
Náhradníci: Jurič – V. Oliveira, Santos Oliveira, Oancea, Bordian, Badibanga, Domascan.

FK Kukësi: Koliqi – Shameti, Serrán, Hallaci (C), Rrumbullaku – Musolli, Zeqiri, Lena – Guri, Pejič, Elton Gomes Calé. Trenér: Ernest Gjoka.
Náhradníci: Koci – Hoxha, Emini, Carioca, Imami, Nasser,

Rozhodčí: Christos Nicolaides – Charalombos Charalombous, Ioannis Lazarou (všichni Kypr).
Poslední výsledky:

FK KUKËSI zažilo prapodivnou přípravu:

AC Wolfsberger (Rakousko) – FK Kukësi 7:0
FK Kukësi – FK Rostov (Rusko) 1:0
Dinamo Moskva (Rusko) – FK Kukësi 6:0

Šeriffu Tiraspol již začala ligová sezóna, jelikož i v Moldávii podobně jako v Gruzii přecházejí zpět na systém jaro – podzim. Šerif Tiraspol v úvodním kole nezaváhal a rozdrtil Zaria Balti 5:0.
FC ŠERIFF TIRASPOL

Je mladým klubem z roku 1997, ale již za tak krátkou dobu se dokázal dostat na pozici moldavské jedničky po Zimbru Kišiněv. Klubu se povedlo několik husarských kousků například 10x titulů v řadě apod.

Největší úspěchy:

15x – mistr země
9x – vítěz domácího poháru

Šeriff si titul za sezónu 2016 – 17 při shodě bodů musel vybojovat ve "zlatém zápase" ve kterém zvítězil 2:1 po pokutových kopech (3:0) nad Dacií Kišiněv.

Největší úspěchy Šeriffu v pohárech je účast ve skupinové fázi Evropské ligy v sezónách 2009/10, 2010/11 a 2013/14.

Složení kádru FC Šeriff lze s nadsázkou označit jako cizineckou legii. V tomto dvojzápase by měla být hodně vidět dvojice Josip BREZOVAC a Ziguy BADIBANGA.
FK KUKËSI

Albánský celek byl založen již v roce 1930, ale úspěchy sbírá až v posledních pěti letech, když každý rok hraje evropské poháry, ale v případě Ligy mistrů jde o premiérový start.

1x – první v lize (2016 – 17)
3x – druhý v lize (2012 – 2015)
1x – vítěz domácího poháru (2015 – 16)

FK KUKËSI není žádným otloukánkem. Nejlepší start v Evropě byl hned ten první, kdy za sebou nechali Floru Tallinn, FK Sarajevo, Metalurg Doněck a stopku do skupinové fáze jim vystavil až turecký Trabzonspor.

Sestava Kukësi je složena převážně z domácích hráčů, kde najdeme řadu solidních hráčů – Shameti, Hallaci, Zeqiri, Musolli. Emini. Prim však hrají cizinci, obránce Albert SERRÁN (Španělsko) – (Espaňol, Swansea City, AEK Larnaca), záložníci z Brazílie Elton Perreira Gomes (Calé) a Jean Carioca. V útoku řádí nestárnoucí Pero PEJIČ, který má třeba bilanci za Kukësi 69 utkání/59 branek.
Vítejte u prvního zápasu druhého předkola Ligy mistrů mezi moldavským FC Šeriff Tiraspol a FK Kukësi z Albánie. Jde o první vzájemné utkání v pohárech. Mírným papírovým favoritem této dvojice je domácí celek. Soupeř v dalším předkole bude nalosován 14. července.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.