Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  HJK Helsinki : Víkingur - 17. července 2018   18:00

HJK Helsinki
1' De Mello  • 10' Mensah  • 19' Jaghoubi
3:1
(3:1)
Víkingur
Víkingur
21' Vatnhamar
Rudakov – Rafiňa, Obilor, Patronen, O'Shaughnessy – Annan, Dahlström (84. Ollikainen) – Riski, Jaghoubi, Mensah (71. Banza) – De Mello (67. Valenčič)
Källman – Alho, Jäntti, Valenčič, Banza, Kouassivi – Benissan, Ollikainen
Strukan D. – Perica G., Pepur M. (všichni Chorvatsko)
Telia 5G-Areena (Helsinky)
Víkingur
Rasmussen – Lervig, Gregerson, Cașcaval (67. Hansen H.), Jacobsen – Vatnhamar, Nieblas Moreno, Djurhuus (59. Løkin), Djordjevič – Vatnhamar – Lawal (71. Olsen)
Reynatrøð – Olsen, Løkin, Hansen H., Lervig, Strømsten, Hansen P. E.

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeju Vám pěkný zbytek úterního dne a u dalších textových přenosů na počtenou.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 6:0. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:11.
Máme tu konec utkání. Z postupu se radují hráči HJK. Ve druhém poločase byl nejblíže branky v 55. min domácí De Mello ovšem pokutový kop po faulu na svojí osobu nepromněnil. HJK ve druhém předkole LM čeká běloruský BATE Borisov, první zápas odehrají hráči HJK přesně za týden na hřišti soupeře.
90+5'
90+4'
Banza se ještě snažil něco vymyslet, ale ve vápně se ukličkoval.
90+4'
HJK kombinuje na vlastní polovině.
90+3'
Zápas se nám již pouze dohrává.
90+1'
Hostující Gregerson sklepával míč Rasmussenovi, ten se musel mt na pozoru, aby s míčem neskončil v brance.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
90'
Nepřesná rozehra Patronena dává míč na kopačky Víkinguru.
89'
Obilor byl v souboji rychlejší než Olsen.
88'
Už je jasné, že se HJK může těšit na druhé předkolo milionářské LM.
87'
Nákop Vatnhamara sebral ze vzduchu Rudakov.
87'
Hosté vybojovali faul a mohou se dostat na svojí útočnou polovinu.
86'
Střela Valenčiče z dobré pozice zamířila pouze nad branku.
86'
Domácí kontrolují hru a kombinují na půlce Víkinguru.
84'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Dahlström, přichází Ollikainen.
83'
Patronen posílal dlouhou přihrávku na Riskiho k němu se nakonec míč nedostal po zásahu Jacobsena. Poté fauloval Valenčič.
82'
Ofsajd zastavuje akci HJK.
81'
Rasmussen poslal dlouhý nákop dopředu, ale po nepřesné náhrávce hosté o míč přicházejí.
80'
Obilor se nyní vyznamenal na druhé straně hřiště, když nepustil do šance Djordjeviče a vykoledoval si na něm nedovolený zákrok.
79'
Centr našel hlavu Obilora, ta však neměla razanci a hosté se dostali lacino k míči.
78'
Rasmussen předvedl pěkný zákrok po zakončení Valenčiče. Následuje rohový kop.
76'
Rozhodčí stejně jako v prvním poločase dává hráčům možnost občerstvení.
74'
Domácí fanoušci po dobu utkání vytváří výbornou atmosféru a ženou dál své "miláčky" za vstřelením dalších branek.
72'
Rudakov si po delší době sáhl na míč, Gregerson vystřil nůžky a domácí brankář se musel mít na pozoru.
71'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Mensah, přichází Banza.
Střídání v týmu Víkingur Gøta: ze hřiště odchází Lawal, přichází Olsen.
69'
HJK kombinuje u vápna hostů, ale místo střel příchází přihrávky a ta poslední v podání Riskiho byla nepřesná a tak se hosté mohou dostat po delší době na polovinu domácích.
67'
Střídání v týmu Víkingur Gøta: ze hřiště odchází Cașcaval, přichází Hansen H..
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází De Mello, přichází Valenčič.
67'
Sám si to také rozehrál, ale střílená přihrávka nikoho v modré nenašla.
66'
Jaghoubi vybojoval faul na kratší straně vápna.
65'
Mensah proti přesile tří hráčů udržel míč a domácí jsou nastěhovaný u vápna hostů.
64'
Střelu Nieblase zablokoval Patronen.
63'
Centr odvrátila pozorná obrana.
63'
Rohový kop si vyzkouší také hosté po zásahu Obilora.
62'
Střela Jaghoubi zamířila nad branku.
61'
Zajímavou standartní situaci vybojoval De Mello.
60'
Domácí drží svého soupeře před jejich vápnem, centr ani zakončení však od hráčů HJK zatím nepřichází.
59'
Střídání v týmu Víkingur Gøta: ze hřiště odchází Djurhuus, přichází Løkin.
58'
Hosté budou při přerušení hry poprvé střídat.
55'
Rasmussen střelu De Mella k pravé tyči s přehledem chytá.
54'
Andrian Cașcaval dostává za penatlový faul žlutou kartu.
54'
De Mello byl zadržen a HJK má výhodu pokutového kopu.
54'
Byla nařízena penalta.
53'
Centr Riskiho našel pouze rukavice Rasmussena.
52'
Domácí se nikam neženou a kombinují s Rudakovem.
51'
Jacobsen poslal míč z autu na nohu Riskoho, který vyráží vstříc brance Rasmussena.
50'
Hosté si dal dlouho hráli s míčem až o něj přišli a HJK může vhazovat na hranici vápna.
49'
Annan si míč přísil předkopl a hosté mu ho sebrali ovšem né na dlouho, protože nepřesná přihrávka Cascavala jim ho vrací.
48'
Centr Jaghoubiho našel pouze hlavu Jacobsena.
48'
Uvidíme první rohový kop v zápase, který bude mít HJK.
47'
Mensah se dral s míčem do vápna, míč si však posledním dotekem příliš ukopl a balón skončil v zámezí.
46'
De Mello rozehrál s Jaghoubim druhý poločas.
46'
Oba týmy se již vrátili na hrací plochu a za chvilku budeme moci začít.
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
Máme tu konec prvního poločasu ve kterém jsme byly svědky čtyř branek. Skóre utkání otevřel již v první minutě DE MELLO. Poté přidal další branku domácích v desáté minutě po přiklepnutí De Mella MENSAH. V devatenácté minutě přidal třetí branku HJK levačkou JAGHOUBI a dvě minuty poté dal první hostující branku VATNHAMAR. Uvidíme co nám přinese druhý poločas, ale podle obrazu hry v prvním poločase to na drama ze strany hostů nevypadá.
45+3'
45+2'
Ač v tísni dokázal De Mello nebezpečně vystřelit.
45+1'
Lawal fauloval Patronena a míč rozehrává Obilor.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
45'
Centr mířící na Mensaha našel pouze nohu Jacobsena.
44'
Střela Mensaha mířila přesně doprostřed branky.
43'
Obilor má na starost další rozehrávku domácích. Míč se dostal až k De Mellovi, který o míč na vápně přišel.
42'
Mensah stál na hranici vápna, ale místo centru volil přihrávku dozadu na spoluhráče.
41'
Nákop HJK nikoho v modrém nenašel.
40'
Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, brzdí je však nepřesné přihrávky.
38'
Rozhodčí vytahuje první žlutou kartu. Dostává ji Hans Jorgen Djurhuus, kterému rozhodčí sečetl jeho prohřešky.
36'
Hosté se usídlili v na domácí polovině, avšak jejich akci zastavuje faul Vatnhamara.
35'
HJK se nikam nežene a kombinuje na vlastní polovině.
34'
Mensah hledal ve vápně De Mella u míče byl dříve Gregerson a míč odkopl do zámezí.
32'
Hosté zahrávali míč po faulu, ale nákop našel pouze nohy Rafiňi, ten zakládá další domácí akci.
31'
Ve Finsku dnes panuje horké počasí proto dal rozhodčí hráčům přestávku na občerstvení.
30'
Střela Jaghoubi z hranice vápna byla zablokovaná Lervigem.
29'
Hosté kombinují na vlastní polovině, nakonec však nepřesnou nahrávkou Jacobsena o míč přicházejí.
27'
Zakončení Dahlströma mířilo těsně vedle tyče.
27'
HJK kombinuje na půlce hřiště.
26'
Djurhuus "naremploval" Annana a od rozhodčího přišla důrazná domluva.
25'
Střelu Jaghoubi z hranice vápna dokázal Rasmussen chytit.
23'
Domácí se snaží o přidání dalšího zásahu, jejich akce končí na hranici vápna.
21'
Víkingur právě vstřelil branku!
Hosté odpovídají kontaktní brankou. Lawal poslal míč hlavou k Patronenovi ten se snažil poslat míč k Rudakovovi to se mu nepovedlo, vše potrestal SOLVI VATNHAMAR. Asistence: Adeshina Lawal.
19'
Helsinki právě vstřelily branku!
Je tu další branka v hostující síti. MOSHTAGH JAGHOUBI si navedl míč ve vápně na svojí levou nohu a poslal míč ke vzdálenější tyči.
19'
Djurhuus fauloval na půlce Jaghoubiho, rychle však přispěchal hostující hráč s omluvou.
18'
De Mello dostal přihrávku do Jaghoubi, trefil z hranice vápna pouze prostředek branky, kde byl připravený Rasmussen.
17'
Obilor si počínal tvrdě v souboji s Vatnhamarem, u rozhodčího to prošlo.
15'
Nákop Rasmussena našel pouze hlavu hráče HJK.
14'
Domácí kombinují na polovině soupeře, do vápna se však prozatím dostat nemohou.
13'
Kombinace Rudakova a kapitánem Rafíňou. Hosté jsou "zalezlý" na vlastní polovině a pouze čekají co domácí vymyslí.
12'
Hosté nepřesně rozehráli a u míče jsou zpět domácí.
10'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení. De Mello krásně na hranici vápna sklepl míč na nohu EVANSE MENSAHA a ten míč uklidil za záda Rasmussena. Asistence: Joao Klauss de Mello.
9'
HJK kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene.
8'
Míč poslal dlouhým autem do vápna, domácí obrana míč odvrátila.
8'
Hosté vybojovali autové vhazování, které rozehraje Gregerson.
6'
Další dobrá akce domácích, ale De Mello byl tísněn, proto zakončil nepřesně.
5'
Centr na hlavu Djordjeviče, ale zakončení mířilo hodně nepřesně.
4'
Na půlce byl faulován Vatnhamar a hosté mohou hru uklidnit.
3'
Riskiho střela z hranice vápna branku minula.
3'
Domácí mohli přidat další branku, ale z úhlu De Mello Rasmussena neprostřelil.
1'
Nedorozumění v hostující obraně a domácí se dostávají do vedení zásluhou JOAO KLAUSE DE MELLA. Asistence: Daniel O'Shaughnessy.
1'
Úvodní výkop měli hosté.
1'
Domácí dnes nastoupí v modrých dresech a hosté obléknou černé dresy.

HJK Helsinki: Rudakov – Rafiňa, Obilor, Patronen, O'Shaughnessy – Annan, Dahlström – Riski, Jaghoubi, Mensah – De Mello
Náhradníci: Källman – Alho, Jäntti, Valenčič, Banza, Kouassivi – Benissan, Ollikainen

Víkingur Gøta: Rasmussen – Lervig, Gregerson, Cașcaval, Jacobsen – Vatnhamar, Nieblas Moreno, Djurhuus, Djordjevič – Vatnhamar – Lawal
Náhradníci: Reynatrøð – Olsen, Løkin, Hansen H., Lervig, Strømsten, Hansen P. E.

Rozhodčí: Strukan D. – Perica G., Pepur M. (všichni Chorvatsko).
Víkingur Gøta

tým je po 16 zápasech domácí soutěže na 3 místě z 10 při bilanci 9-2-5 při skóre 26:19. Nejlepším střelcem týmu je moldavský obránce Andrian Cascaval s 6 zásahy. Na venkovních hřištích si tým připsal z 8 zápasů bilanci 5-1-2 a skóre 14:9.

tým je po 20 kolech domácí soutěže na 1. místě z 12. HJK si zatím připsalo bilanci 14-3-3 při skóre 38:15. Nejlepším střelcem týmu je brazilský útočník Joao Klauss De Mello s 13 zásahy. Na domácím trávníku si tým připsal z 10 zápasů bilanci 8-0-2 a skóre 26:8.
Příjemný úterní večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvety 1 předkola Ligy mistrů. V přenosu se zaměříme na zápas HJK Helsinki vs. Víkingur Gøta. První zápas vyhrálo HJK na půdě soupeře 2:1. Výkop je stanoven na 18 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.