Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga C -  ONLINE PŘENOS -  Řecko : Moldavsko - 11. října 2020   20:45

Řecko
Řecko
45+3' Bakasetas  • 50' Mantalos (Bakasetas)
2:0
(1:0)
Moldavsko
Moldavsko
Řecko
Vlachodimos – Chatzidiakos (69. Rota), Svarnas, Tzavellas, D. Giannoulis – Kourbelis (83. Bouchalakis), Zeca – Limnios (76. Pelkas), Bakasetas (C), Mantalos (70. Fortunis) – Pavlidis (83. Fountas).
D. Higler – B. van Dongen, J. de Vries (všichni NED)
Olympiako Stadio Spyros Louis (Athína (Athens)).
Moldavsko
Namașco – Mudrac, Posmac, Armaș (C) – S. Platica, Rață (66. Marandici), Cociuc, Caimacov (46. Epureanu), Reabciuk – Ionita (76. Racu) – Nicolaescu (58. Milinceanu).

Já děkuji za pozornost, loučím se, přeji příjemný večer, dobrou noc a na shledanou.
Držení míče: 76 % : 24 %.
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:0. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:20.
Domácí hráli celou druhou půli přesilovou hru, byli znovu aktivnější, ale přidali už jenom jednu branku. Hosté mohli v závěru zápas zdramatizovat, avšak neproměnili pokutový kop, což byla jejich jediná střela mezi tři tyče. Odisseas Vlachodimos se dnes musel hodně nudit, naopak jeho protějšek měl dost práce a nebýt jeho, byl by gólový příděl ještě vyšší.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Petru Racu (Moldavsko).
Žlutou kartu dostává Kostas Fortunis (Řecko).
90+3'
A stejný hráč o malou chvíli později v obrovské šanci mířil vysoko, balón se otřel o břevno a skončil v zámezí. Velká smůla.
90+1'
Kostas Fortunis neměl teď moc štěstí, neboť jeho střela z dálky orazítkovala jen pravou tyč soupeřovy svatyně.
90+1'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
90'
Taxiarchis Fountas střílel z dálky, ale Namasco byl připraven.
90'
Dlouho si domácí dávali přednost při střele, nakonec pálil Andreas Bouchalakis, avšak jen do hráče před sebou.
88'
Nicolae Milinceanu nestřílel příliš silně a rychle, zamířil po zemi k pravé tyči, ale Odisseas Vlachodimos jeho záměr přečetl a balón se mu povedlo vyrazit.
88'
Žlutou kartu dostává Lazaros Rota (Řecko).
87'
Rota fauloval v pokutovém území Olega Reabciuka a také Moldavané si zkusí pokutový kop.
85'
Další velká šance Řeků, Kostas Fortunis střílel v pokutovém území hezky na vzdálenější tyč, ale Stanislav Namașco se pořádně natáhl a balón vyrazil.
84'
Nicolae Milinceanu se málem dostal do samostatného úniku, přihrávka na něj však byla zblokována.
83'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Dimitris Kourbelis, přichází Andreas Bouchalakis.
83'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Evangelos Pavlidis, přichází Taxiarchis Fountas.
82'
Je to Eugeniu Cociuc, který je odvážen za postranní čáru.
82'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet hráč Moldavska a jsou povolána nosítka.
80'
Hosté se chytili do ofsajdové pasti, poprvé v zápase.
77'
Tasos Bakasetas si mohl připsat druhý gól a třetí bod v utkání, když po parádní přihrávce měl před sebou hodně volného prostoru, avšak jeho nepříliš prudký pokus stihl Stanislav Namașco vyrazit. Teď je třeba brankáře hostů pochválit.
77'
Nakonec jej domácí kouč raději stahuje ze hry, logické řešení.
76'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Dimitris Limnios, přichází Dimitris Pelkas.
76'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Petru Racu.
76'
Dimitris Limnios zřejmě špatně došlápl a zůstává ležet na trávníku.
74'
Limnios v situaci jeden na jednoho míč nevybojoval, od brány rozehraje hostující gólman.
73'
Řekové nikam příliš nepospíchají, postupně se přibližují k soupeřově svatyni a vyčkávají na správný moment.
71'
Tasos Bakasetas to zkusil hezky z dálky, ale jeho prudký pokus skončil jen v gólmanově náruči.
70'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Petros Mantalos, přichází Kostas Fortunis.
69'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Pantelis Chatzidiakos, přichází Lazaros Rota.
68'
Málem se jeden z domácích hráčů dostal sám před brankáře, v poslední chvíli však o míč přišel.
66'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Rață, přichází Denis Marandici.
65'
Tasos Bakasetas nečekal přihrávku, pak se sice dokázal dostat ke střele, ale ta byla zblokována.
64'
Žlutou kartu dostává Igor Armaș (Moldavsko), který stáhl k zemi Dimitrise Limniose. Je z toho přímý kop pro Řeky.
63'
Jeden z Řeků se teď sice dostal před bránou hostů k hlavičce, ale ta mířil hodně mimo.
61'
Pro dlouhý míč si doběhl znovu hostující gólman a rychle jej ukryl do rukou.
60'
Evangelos Pavlidis nabíhal z levé strany k bráně, nakonec místo přihrávky volil střelu do bližšího dolního rohu, ale Stanislav Namașco byl připraven.
58'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Ion Nicolaescu, přichází Nicolae Milinceanu.
57'
Žlutou kartu dostává Ion Nicolaescu (Moldavsko). Byl to jeho poslední počin na hřišti.
55'
Petros Mantalos nezasáhl míč v pokutovém území ideálně, Stanislav Namașco si pak pro balón v klidu vyběhl a ukryl do své moci.
54'
Bakasetas střílel dobře, avšak přímo do gólmanovy náruče.
54'
A další faul Moldavanů a Řekové budou rozehrávat z dobré pozice.
52'
Menší strkanice po faulu hostů, hlavní arbitr však celou situaci rychle uklidňuje a ani neuděluje kartu.
50'
Řecko právě vstřelilo branku!
Vzápětí je vše jinak. Bakasetas poslal centr do pokutového území, kde obrana zcela zaspala a PETROS MANTALOS poslal míč ne vzdálenější tyč.
49'
Domácí před sebou měli volný prostor, avšak přeci jen přihrávka na střed pokutového území neprošla a hostující obrana tak zabránila další brance.
46'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Mihail Caimacov, přichází Alexandru Epureanu.
46'
Domácí po první půli vedou zaslouženě, ačkoliv mnoho šancí si nevytvořili. Byli sice aktivnější, ale hosté velmi dobře bránili a Řecko tak zachránila až proměněná penalta v úplném závěru poločasu.
45+3'
45+3'
TASOS BAKASETAS zamířil lehce na pravou stranu a protože Stanislav Namașco skočil opačně, je to branka.
45+2'
Červenou kartu dostává Veaceslav Posmac (Moldavsko), který v pokutovém území stáhl Pavlidise. Domácí navíc budou zahrávat pokutový kop.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
První půle se pomalu chýlí k závěru, domácí ještě budou rozehrávat standardku na polovině protivníka.
43'
Z nabídnuté šance však nebylo nic a Namașco může v klidu rozehrát od své svatyně.
42'
Teď fauloval zcela evidentně Eugeniu Cociuc a jeho tým se musí mít na pozoru, domácí rozehrají poblíž pokutového území.
41'
Málem se domácí dostali do přečíslení, avšak přihrávku se povedlo hostům zblokovat.
39'
Zeca hodně tvrdě poslal k zemi Mihaila Caimacova a klidně mohl inkasovat žlutý trest.
38'
Domácí pokračují v aktivitě, nyní však končí balón po jejich souhře v autu.
35'
Evangelos Pavlidis měl zatím největší šanci zápasu, když se zjevil sám před brankářem, avšak ten mu dobře zmenšil střelecký úhel a jeho pokus stačil zneškodnit.
35'
Mantalos střílel z dobré vzdálenosti, avšak do jeho rány vložil nohu Posmac a zabránil tak šanci.
34'
Moldavané teď drží favorita daleko od své svatyně, Stanislav Namașco má na kontě stále jen jeden zásah.
32'
Evangelos Pavlidis chtěl vypálit z levé strany ke vzdálenější tyči, avšak balón udeřil tak nešťastně, že zamířil jen ke vzdálenější postranní čáře.
29'
Avšak zřejmě opět pro ofsajd se k žádné šanci nepropracoval.
29'
Moldavská obrana rychle odkopává balón do bezpečí, soupeř se jej zmocňuje a rychle útočí znovu.
28'
Řekové volí strategii přihrávek u středové lajny a vyčkávají na správný okamžik k útoku.
26'
Na druhé straně vlaje ve vzduchu praporek pomezního arbitra, neboť se domácí provinili ofsajdem.
25'
Moldavané vyrazili do ojedinělé útočné akce, vinou faulu, jehož se dopustil Ion Nicolaescu, však musí míč odevzdat.
24'
Tentokrát byl centr až příliš přetažený, přeletěl pokutové území hostů a skončil za vzdálenější postranní čárou.
23'
Po rozehrávce a krátkém přihrávání to zkoušel centrem Dimitris Giannoulis, jenže míč se zatočil přímo do rukou gólmana hostů.
22'
Po faulu hostů se bude rozehrávat na jejich polovině a od levé autové lajny.
20'
Ion Nicolaescu běžel rychle na odraženým balónem, ale Vlachodimos byl přeci jen rychlejší a míč včas odkopl do bezpečí.
18'
Brankář Řecka si konečně také více zahraje, spoluhráči jej dvakrát využili při malé domů.
17'
Žlutou kartu dostává Mihail Caimacov (Moldavsko).
15'
Poprvé se míče ujal i Odisseas Vlachodimos, pouze jej ale sebral zpoza své brány a rozehrál.
14'
Zeca se snažil v pokutovém území místo střely ještě přihrát na střed nabíhajícímu Bakasetasovi, který by zakončoval do prázdné brány, neboť Namasco vyběhla právě proti Zecovi, jenže přihrávka k němu nedorazila.
13'
Tasos Bakasetas střílel před pokutovým územím a přízemní pokus poslal do levého dolního rohu, avšak Stanislav Namașco skočil a stihl míč vyrazit. Nutno říct, že střela nebyla nijak razantní ani rychlá.
12'
Hostům byla ponechána výhoda, avšak míč jim dlouho na kopačkách nezůstal. Řecký gólman se musí hodně nudit, zatím si na míč nesáhl.
10'
Dlouhý centr zmíněného Mantalose doplachtil přímo do náruče připraveného moldavského gólmana.
9'
Dvě dvacítky teď svedli souboj o míč, Sergiu Platica však při tom svého soupeře fauloval, což pozornosti neušlo. Následně se Petrosu Mantalosovi omluvil.
8'
Další hodně nepovedená přihrávka Řeků a balónu se opět zmocňuje Stanislav Namașco.
8'
Hosté odvrátili míč do bezpečí a soupeř si přihrává na své straně.
7'
Domácí celek rozehraje druhý roh.
6'
Tasos Bakasetas pokazil svou přihrávku, míč poslal pouze k hostujícímu brankáři.
5'
Řekové ještě chvíli pobyli v útoku, ale pak o míč přišli.
4'
Pěkná přihrávka před bránu z kopačky Limniose, avšak balón byl v poslední chvíli zblokován na roh.
2'
Domácí přes obranný val soupeře neprošli a pro míč se musí vracet.
1'

Řecko: Vlachodimos – Chatzidiakos, Svarnas, Tzavellas, D. Giannoulis – Kourbelis, Zeca – Limnios, Bakasetas (C), Mantalos – Pavlidis.
Náhradníci: Dioudis, Barkas – Kyriakopoulos, Lampropoulos, Lykogiannis, Michailidis, Rota, Bouchalakis, Fortunis, Fountas, Pelkas, Tzolis.

Moldavsko: Namașco – Mudrac, Posmac, Armaș (C) – S. Platica, Rață, Cociuc, Caimacov, Reabciuk – Ionita – Nicolaescu.
Náhradníci: Cebotari, Koșelev – Crăciun, Epureanu, Graur, Marandici, Racu, Carp, Suvorov, Boiciuc, Milinceanu.

Rozhodčí: D. Higler – B. van Dongen, J. de Vries (všichni NED).

Řecko

Země z jižní Evropy zatím svoji skupinu vede, když si ze dvou klání odnesla čtyři body. Nutno říct, že je to díky lepšímu skóre, druhé Slovinsko má také na kontě kvarteto bodů. V úvodním utkání ligy se Řekové rozešli smírně bez branek se Slovinskem, poté porazili těsně 2:1 Kosovo díky gólům Limniose a Siovase.

Moldavsko

Hostům naopak patří poslední příčka s jediným bodem na kontě. Nejprve na svém hřišti remizovali 1:1 s Kosovem, poté podlehli těsně 0:1 Slovinsku na jeho stadionu. O zatím jediný gól svého mužstva se postaral dvaadvacetiletý Ion Nicolaescu, toho času hráč slovenské Dunajské Stredy.
Přeji krásnou neděli všem fotbalovým fanouškům a příznivcům. Liga národů má na programu spoustu zápasů, v tomto přenosu se podíváme do Ligy C a Skupiny 4, ve které se spolu utkajíŘecko s Moldavskem. Duel začíná krátce před devátou hodinou večerní a jihoevropský tým do něj vstupuje jako velký favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.