Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Itálie - 23. března 2018   20:45

Argentina
Argentina
75' Banega  • 85' Lanzini
2:0
(0:0)
Itálie
Itálie
Argentina
Caballero – Bustos (89. Mercado), Otamendi, Fazio, Tagliafico – Paredes (64. Banega), Biglia – Di María (64. Perotti), Lo Celso (76. Pavón), Lanzini – Higuaín.
Martin Atkinson – Lee Betts, Constantine Hatzidakis (všichni ENG)
Etihad Stadium, Manchester
Itálie
Buffon – Florenzi (61. Zappacosta), Rugani, Bonucci, De Sciglio – Verratti (71. Cristante), Jorginho (86. Belotti), Parolo (61. Pellegrini) – Chiesa (61. Candreva), Immobile (74. Cutrone), Insigne.

To e z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Zápas je u konce a z výhry se raduje Argentina. Italové ve druhé půli předvedli rozhodně aktivnější fotbal, ale dnes to prostě bylo málo. Skóre mohl otevřít hned po pauze Insigne, jenže z ložené pozice Caballerovu branku minul. Argentina hrála trpělivě, vytvářela si šance, ale dlouho to vypadalo, že Buffon dnes bude neprůstřelný. To padlo v 75. minutě, kdy se po kontru trefil ranou po zemi Éver Banega a jak se později ukázalo, dal i vítěznou branku. Náskok Argentinců pak ještě v 85. minutě zvýraznil Manuel Lanzini a uzavřel výsledek na 2:0.
90'
89'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Bustos, přichází Mercado.
88'
Na lavičce Argentiny se chystá další střídání.
87'
Argentina závěr zápasu kontroluje a nepřipouští, že by mohl následovat nějaký zvrat.
86'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Belotti.
85'
Argentina právě vstřelila branku!
Na další výpad Argentiny však už byl i on krátký. V rychlém kontru přihrál Higuaín na volného MANUELA LANZINIHO a ten z hranice vápna nedal prudkou střelou do horního růžku Buffonovi žádnou šanci.
84'
Buffon je dnes ve velmi dobré formě, po Higuaínově přihrávce se uvolnil Perotti a zleva tlačil míč na zadní tyč. Buffon opět zvládl zasáhnout.
83'
Perotti fauloval, jenže Italové míč opět nedokázali podržet. Už se zase hraje u pokutového území Itálie.
82'
Držet míč u půlky, to nyní Argentincům bohatě stačí.
81'
Ofsajd Italů, Argentina pozvolna rozehrává.
80'
Italové sice mají míč ve svém držení, potřebují se však posunout dopředu. Zatím kombinují na vlastní polovině.
79'
Caballero rozehrává od vlastní branky, nijak zvlášť nespěchá.
78'
A jak to tak vypadá, za chvíli se bude opět střídat. Závěr utkání bude pro častější změny trochu rozkouskovaný.
76'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Lo Celso, přichází Pavón.
75'
Jorginho ale prakticky vzápětí ztratil míč, Argentinci předvedli rychlou výměnu míče a z hranice vápna poslal Autorem branky je ÉVER BANEGA přesnou ránu podél Buffona. Ten se po míči pouze zkoprněle ohlédl.
75'
Tento rohový kop už tak nebezpečný nebyl, Itálie má míč ve svém držení.
74'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Immobile, přichází Cutrone.
74'
Perotti se nyní změnil v nahrávače, centroval z levé strany, Parolo odvrátil na rohový kop.
72'
Po rohovém kopu se míč odrazil na hranici pokutového území, kde se do něj opřel Perotti. Nápad měl dobrý, jeho prudký pokus ale prolétl nad Buffonovým břevnem.
71'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Verratti, přichází Cristante.
71'
Roh pro Argentinu.
70'
Hra konečně začíná nabírat na tempu, oba týmy se nyní snaží o útočný fotbal.
68'
Na levé straně dostal od Verrattiho parádní pas Insigne, zpracoval si na prsa a snažil se křížnou ranou obstřelit Caballera. Ten pokus vyrazil a poradil si pak i s dorážkou zpoza vápna.
66'
Argentinští hráči se nyní snaží o napadání rozehrávky soupeře, vše končí autovým vhazováním pro Itálii.
64'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Paredes, přichází Banega.
64'
Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Di María, přichází Perotti.
63'
Italové ve druhé půli ožili a jsou to oni, kdo tvoří hru. O další akci se nyní snaží čerstvý Candreva.
61'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Chiesa, přichází Candreva.
61'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Parolo, přichází Pellegrini.
61'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Florenzi, přichází Zappacosta.
60'
Po jeho rozehrání se k zakončení dostal Florenzi, jeho střela zpoza vápna šla vedle Caballerovy branky.
60'
Za obranou Argentiny se nyní zjevil Immobile, zpracoval si přihrávku a zblízka se snažil překonat Caballera. Ten si ale včas povyběhl a střelu srazil na roh.
58'
Chiesa poslal pŕed branku Argentiny pěkný pas, po kterém se natahoval Insigne. Vše ale vyřešil připravený Caballero.
57'
K ohrožení branky nevedlo ani centr Argentinců z levé strany, následný volej byl zblokován a k Buffonovi se nedostal.
55'
Po faulu Lo Celsa rozehrává Itálie.
55'
Na trávníku se toho moc neděje, tak se diváci baví po svém – stadionem obíhá mexická vlna.
53'
Na trávníku si chvíli poležel Chiesa, po krátkém ošetření se ale vrátí do hry.
51'
Di Maríova přihrávka z levé strany proskákala k Buffonovi, ten míč skryl v rukavicích a nedopustil jeho další ohrožení.
49'
Na druhé straně hlavičkoval po centru z levého křídla Higuaín, mířil ovšem mimo Buffonovu branku.
48'
Paredes doslova namazal Immobilemu na nohu, který ihned posunul na Insigneho, jenže ten z ložené pozice poslal střelu vedle Caballerovy branky!
47'
Centr na zadní tyč pokryl připravený Caballero, míč se mu podařilo vyboxovat.
47'
Hned v úvodu je tu přímý kop pro Itálii, zleva bude centrovat Insigne.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:46.
Je za námi první půle, která branku nepřinesla. Šance na skórování byly, a to zejména na straně Argentiny, v brance Itálie je ale skvělý Buffon. Ten zkrotil dvě velké Higuaínovy šance a ohrozil jej i střelou z dálky Paredes. Jeho pokus nakonec prolétl těsně vedle. Italové toho směrem kupředu mnoho nepředvedli a většinu času se pouze bránili.
45'
45'
Buffon září! Di María nyní vysunul Higuaína do obrovské šance, jenže ten svého spoluhráče z Juventusu prostřelit nedokázal. Buffon střelu ztlumil a z brankové čáry pak míč vykopl Rugani.
44'
Zvolil Tagliafica, jeho následnou tvrdou ránu vyrazil Buffon mimo vápno.
43'
Kombinace středem končí u Higuaína, který hledá spoluhráče na křídlech.
41'
Stále sledujeme snahu Argentiny dobýt pokutové území soupeře. A stále drtivá většina akcí končí na hranici vápna.
39'
Z velké dálky pálil Paredes a nemířil zle. Jeho skákavá střela prolétla jen kousek vedle Buffonovy branky.
38'
Faul Verrattiho, Argentinci rychle rozehrávají.
37'
Akce Argentiny končí ofsajdem, Buffon se chystá k rozehrání.
35'
Argentině je nepovedlo svou kombinaci u vápna přetavit v šanci, Italové po malé domů odkopli do bezpečí. Alespoň na chvíli.
33'
Tempo opět trochu upadlo, klid panuje i na tribunách manchesterského stadionu.
31'
Opět se pískalo, nyní to byl ofsajd evropského týmu.
30'
Verratti ukazoval, že byl faulován Higuaínem a byť to rozhodčímu chvíli trvalo, nakonec skutečně odpískal nedovolený zákrok.
29'
Fazio odvrátil centr Italů z pravého křídla, jeho obranná hlavička skončila v zámezí. Itálie vhazuje.
28'
Na Higuaína mířila přihrávka vzduchem, před Buffonem si na míč naskočilo hned několik hráčů a Itálie se nakonec osvobodila.
26'
Caballero čelil střele z levé strany, hrozila i případná dorážká, gólman Argentiny byl však u míče první a skryl jej v náruči.
24'
Po centru na malé vápno se ihned pískalo, faulován byl De Sciglio.
23'
Po Di Maríově průniku a zákroku na něj se píská přímý kop, u míče je právě on.
21'
Argentina je stále aktivnější, jejich akce však zhusta končí ještě před pokutovým územím.
19'
Další standardka pro Argentinu skončila ihned po rozehrání, mával se totiž ofsajd.
18'
Opět Higuaín, nyní byl ale zastaven ještě před hranicí pokutového území.
17'
První opravdu slušná šance utkání, měla ji Argentina. Do zakončení se po rohovém kopu dostal Higuaín, Buffon ovšem na brankové čáře jeho hlavičku zvládl vyrazit! Stav je tak stále 0:0.
15'
Caballero ukázal, že má výtečnou techniku a s míčem u kopačky se dokázal mimo své vápno uvolnit a rozehrát.
14'
Levou stranou to zkusila i Itálie, Lanzini si však svůj prostor stále hlídá na jedničku.
12'
Hra se přesunula blíže branky Itálie, Buffon však mohl zůstat v klidu, Di Maríův centr zastavila už jeho obrana.
10'
Několik chybných rozehrávek na obou stranách, hraje se převážně u středového kruhu.
9'
Následný centr z přímého kopu mířil na zadní tyč na Parola. Toho argentinská obrana zapomněla pokrýt a byla z toho poměrně nebezpečná hlavička. Míč ale skončil nad břevnem.
8'
Vzápětí ale míč ztratil a nakonec se dopustil tvrdého skluzu na Jorginha. Je z toho přímý kop pro Itálii.
7'
Lanzini se s míčem u nohy dobře otočil u pomezní čáry a založil akci Argentiny.
6'
Itálie toho směrem kupředu zatím mnoho nepředvedla, zatím se zdá, že vyčkává.
5'
Nyní už musel do práce i Buffon, Di Maríovu křížnou střelu z levé strany lapil a ihned rozehrál.
4'
Do náznaku první šance se dostal Higuaín, obrana Itálie jeho výpad zvládla zastavit.
3'
Di María se uvolnil z těžké pozice a zvládl i rozehrát na volnější spoluhráče.
2'
Caballero kombinuje se svými obránci, Argentina jde pomaličku kupředu.
1'

Argentina: Caballero – Bustos, Otamendi, Fazio, Tagliafico – Paredes, Biglia – Di María, Lo Celso, Lanzini – Higuaín.
Náhradníci: Romero, Guzmán – Mercado, Acuña, Pérez, Pavón, Correa, Messi, Mascherano, Perotti, Banega, Rojo, Martínez.

Itálie: Buffon – Florenzi, Rugani, Bonucci, De Sciglio – Verratti, Jorginho, Parolo – Chiesa, Immobile, Insigne.
Náhradníci: Donnarumma, Perin – Zappacosta, Belotti, Gagliardini, Spinazzola, Verdi, Pellegrini, Ferrari, Cristante, Darmian, Candreva, Ogbonna, Bonaventura.

Rozhodčí: Martin Atkinson – Lee Betts, Constantine Hatzidakis (všichni ENG).
Oba týmy nastupují na hrací plochu, zápas bude za pár okamžiků zahájen.
Zápas na manchesterském Etihad Stadium začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Itálie

Italové musí zapomenout na účast na šampionátu a musí se tak soustředit na tvorbu nového reprezentačního kádru, přípravné zápasy a také na novou Ligu národů. Itálie se naposledy představila v baráži proti Švédsku, se kterým nejprve v Solně prohrála 1:0 a v domácí odvetě, hrané v Miláně, pouze remizovala 0:0. Dneškem tak začíná restart italského národního týmu a pro začátek si tým z Apenin zahraje s opravdu silným soupeřem.
Argentina

Jihoamerický tým se může v létě těšit na Mistrovství světa v Rusku a snaží se tak dát dohromady ideální kádr, který by zaútočil na tu nejcennější fotbalovou trofej. Argentinská reprezentace se představí poprvé od listopadu loňského roku, kdy se v ruském Krasnodaru střetla s Nigérií a prohrála 2:4, byť už vedla po gólech Banegy a Agüera 2:0.
Dobrý večer u dalšího přípravného mezistátního utkání. Sledovat budeme duel mezi týmy Argentiny a Itálie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.