Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Rusko : Brazílie - 23. března 2018   17:00

Rusko
Rusko
0:3
(0:0)
Brazílie
Brazílie
53' Miranda   • 62' Coutinho   • 66' Paulinho
Rusko
Akinfejev (C) – Kutepov, Kudrjašov, Granat – Samedov (80. Smolnikov), Glušakov (63. An. Mirančuk), Kombarov (76. Žirkov), Golovin, Zobnin (85. Erochin) – Al. Mirančuk (53. Dzagojev), Smolov (71. Zabolotnyj)
Kulbakov – Žuk, Masljanko (vš. Bělorusko)
Lužniki, Moskva
Brazílie
Alisson (C) – Alves (83. Fágner), Miranda (86. Pedro Geromel), T. Silva, Marcelo – Coutinho (79. Fred), Paulinho (71. Renato Augusto), Casemiro – Willian (79. Taison), Gabriel Jesus (65. Roberto Firmino), D. Costa

S kostantováním, že si Brazílie veze z Ruska výhru 3:0 se s vámi pro tuto chvíli loučím. Zároveň vás zvu na dnešní večerní šlágr ve kterém Německo přivítá v Düsseldorfu výběr Španělska. Tímto zápasem vás mile rád provedu. Takže u tohoto zápasu na počtenou!
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:13. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:8.
Jaké zápasy tyto týmy čekají v této reprezentační pauze? Ruský výběr bude hrát v Petrohradu proti Francii. Další těžká zkouška pro pořadatele letošního MS. Zápas je naplánován na příští úterý v 17:50. Brazílie se naopak přesune do hlavního města Německa, kde se v pondělí večer utká s Německem. Tohle bude fotbalový bonbónek se vším všudy.
Je za námi velmi zajímavý zápas, který nakonec dopadnul lépe pro brazilský celek. Ten po nevýrazném prvním poločase se v tom druhém poprvé trefil v 53. minutě zásluhou Mirandy. O necelých deset minut později kopali Kanárci penaltu, kterou proměnil Coutinho. O finální výsledek se postaral po krásném centru Paulinho, který si našel krásně nadýchaný centr Williana.
90+4'
90+3'
Pro centr z levé strany si v klidu a míru došel brazilský brankář Alisson. Ten také ihned rozehrál na druhou stranu na volného Marcela.
90+2'
Žirkov si pohlídal nabíhajícího Taisona, proto také Akinfejev bude opět odkopávat od branky.
90+1'
Ve druhém poločase se budou nastavovat tři minuty.
90'
Firmino dvakrát vypálil, ale ani jednou neohrozil ruskou branku. Akinfejev bude odkopávat od své branky.
89'
Douglas Costa se parádně vrátil do obrany a vypomohl svým kolegům na hřišti. Smolnikov se k centru nedostal.
88'
K exekuci přímého kopu se postavil sám postižený Dzagojev. Jenže tento Rus vůbec netrefil z přímého kopu branku.
87'
Casemiro sestřelil pronikajícího Dzagojeva. Rusko se nabízí slušná příležitost ohrozit brazilskou branku.
86'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Miranda, přichází Pedro Geromel.
86'
Kanárci drží míč na svých kopačkách a mírně pošilhávají po časomíře. Ovšem do konce je ještě daleko.
85'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Zobnin, přichází Erochin.
84'
Fágner výborně přetlačil v osobním souboji Žirkova. Rusko ovšem bude mít rohový kop.
83'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Alves, přichází Fágner.
82'
Zápas už má poklidné tempo. Ani jeden tým se výrazně netlačí do útoku. Ovšem Rusové by chtěli vstřelit gól útěchy.
81'
Před malou chvíli nám začalo posledních deset minut základní hrací doby dnešního zápasu.
80'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Samedov, přichází Smolnikov.
79'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Coutinho, přichází Fred.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Willian, přichází Taison.
78'
U postranní čáry je připraven Fred s Taisonem. Pro koho dnešní zápas skončí? To uvidíme.
77'
To je neskutečné! Ani tohle nekončí vstřelenou brankou. Dzagojev přeloboval brankáře, kterého na brankové čáře zastoupil jeho obránce. Ani poté Zabolotnyj hlavičkou nedostal míč do prázdné branky.
76'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kombarov, přichází Žirkov.
75'
Douglas Costa zrychlil krok a přízemní přihrávkou hledal ve vápně Roberta Firmina. Akinfejev to přečetl a pro míč si došel.
74'
Centr Marcela přistál pouze na hlavě Kutepova. Hostující tlak ovšem nekončí, Brazílie bude vhazovat.
73'
Hosté se dostávají na polovinu hřiště postupnou kombinací, Rusové na to reagují zatažením své obrany.
72'
Alves byl doslova převálcován ruským útočníkem, ale hra pokračuje. Rozhodčí neviděl žádný prohřešek.
71'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Renato Augusto.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Smolov, přichází Zabolotnyj.
70'
Na levé straně byl opět aktivní Kombarov, ale na tuto střelu Alisson bezpečně viděl a míč chytil.
69'
An. Mirančuk se dostal přes dva obránce a přihrál Dzagojevovi. Ten ovšem brazilské zařízení netrefil.
68'
Mohla přijít rychlá odpověď od ruského celku, ale všechno nebezpečné vyřešil Marcelo. Alisson bude odkopávat od své branky.
66'
Brazílie právě vstřelila branku!
Už je to o tři branky. Willian se prohnal kolem obránců a krásným centrem oslovil PAULINHA, který se nemýlil. Brazílie vede 3:0 a o vítězi zápasu je už zřejmě rozhodnuto.
66'
Kanárci si tento zápas už užívají a následně budou rozehrávat další rohový kop v tomto zápase.
65'
Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Firmino.
63'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Glušakov, přichází An. Mirančuk.
62'
K penaltě se postavil COUTINHO, který nedal ruskému brankáři šanci. Brazílie tedy vede už o dvě branky.
61'
Byla odpískána penalta pro Brazílii!
61'
Další fantastický zákrok ruského brankáře proti šanci Coutinha, který si pohrál s domácí obranou.
60'
Brazílie se postupným útokem dostává opět na polovinu Ruska. Od Marcela se míč dostává až na druhou stranu k Alvesovi.
59'
Miranda skvěle přečetl skrytou přihrávku na Glušakova. Alisson bude opět bez výraznější práce.
58'
Rusové rozehrávali svůj další rohový kop, ale i s touto šancí si hostující obrana poradila.
57'
Kanárci se na malou chvíli zatáhli na vlastní polovinu. Rusko snad poprvé v zápase drží míč delší dobu. Povede to k další šanci?
56'
Alves si počkal na Glušakova, kterého poslal k zemi. Rozhodčí přiběhnul k Alvesovi a domluvil mu.
55'
Brazilský tlak nepolevuje, domácí tým má v tuto chvíli dost práce, aby neobdržel další branku.
53'
Máme tady první branku dnešního utkání. Miranda prokázal vynikající rychlost v pokutovém území svého soupeře. Tento obránce byl u míče první a nekompromisně zavěsil pod břevno ruské branky.
53'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Al. Mirančuk, přichází Dzagojev.
52'
Další velká šance pro Brazílii! Willian vypálil z voleje, trefil Samedova, který si málem dal vlastní gól!
51'
Kutepov předvedl vynikající práci před dotírajícím Costou, míč z jeho kopačky doputoval až ke svému brankáři.
50'
Další brazilské rána do prostory branky. Tentokrát vyzkoušel pozornost Dani Alves. Igor Akinfejev si připsal další úspěšný zákrok.
49'
Casemiro se odhodlal ke střele, ale jeho rána ze třiceti metrů neměla gólové parametry, aby zapadla do ruské branky.
48'
Brazílie se mohla ujmout vedení v tomto zápase, ale Paulinho nechal z blízky vyniknout ruského brankáře. Coutinho z následné dorážky přestřelil.
47'
Brazilci začali druhý poločas tam, kde začali a to aktivní hrou. Rusové se budou opět spoléhat na rychlé protiútoky.
46'
Druhý poločas nám začal. Ani jeden z trenérů se ještě neodhodlal k nějakému střídání svých svěřenců.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:04.
V prvním poločase byli více aktivnější hosté, ale z jejich tlaku nedokázali vzkřísit gól. Rusové těžili z rychlých protiútoku, které byly někdy i nebezpečné. Nejblíž brance byl zřejmě Al. Mirančuk, který z malého vápna přestřelil. Aktéři obou týmů jdou tedy do šaten za stavu 0:0.

Fauly: 5 – 5
45+2'
45+1'
Rozhodčí dnešního utkání se rozhodnul nastavit jednu minutu navíc.
45'
Brazílie rozehrávala rohový kop, který rozehrál Willian. Centr mířil na Paulinha, který hlavou zakončoval. Jenže ještě před zakončením byl odpískán útočný faul.
44'
Brazilci se snaží udržet na ruské polovině, to se také daří. Domácí obranu čeká ještě před poločasem těžká práce.
43'
Al. Mirančuk se opět dostal ke střele, ale branku Alissona neohrozil. Brazilský brankář bude odkopávat od své branky.
42'
Asistent rozhodčího se v tuto chvíli umávnul. Nejprve odmával ofsajd, ale podle opakovaných záběru to ofsajd nebyl.
41'
Poté si Willian počkal na domácího obránce, kterého poslal na trávník. Rozhodčí písknul útočný faul.
40'
Willian oslovil lehkým dloubáčkem Costu, ale ten se k míči nedostal. Domácí obrana byla pozorná.
39'
Coutinho byl faulován, ale hra pokračuje dále. Rozhodčí ukázal výhodu pro brazilský celek.
38'
První poločas se nám pomalu blíží ke svému konci. Rusko i nadále hraje s Brazílie nerozhodně 0:0. Dočkáme se ještě v prvním poločase nějaké branky?
37'
Al. Mirančuk byl po přihrávce Smolova ve velké příležitosti, ale z malého vápna přestřelil! První obrovská šance pro domácí tým.
36'
Al. Mirančuk oslovil skvělou patičkou Zobnina, ale ten z voleje netrefil. Alisson se protáhne odkopem od branky.
35'
Douglas Costa rozvlnil síť, ale jenom tu boční. Akinfejev bude odkopávat od své branky.
34'
Brazilci ztratili míč, ale hned ho opět získali pro sebe. Toto zpětné napadání dělá Rusko velké problémy.
33'
Ruský rohový kop nevyšel podle představ. Brazilská obrana si pohlídala vytáhlé hráče soupeře a míč poslala daleko od vápna.
32'
Alves opět ztratil míč na polovině hřiště a hned z toho byla zajímavá příležitost pro ruský celek. Bohužel pro tento tým z toho úvodní gól nebyl. Sborná bude rozehrávat pouze rohový kop.
31'
Willian si při zpracování pomohl rukou, rozhodčí si toho všimnul a odpískal brazilský přestupek.
30'
Třicet minut dnešního zápasu je za námi. Rusko hraje v Lužnikách stále s Brazílií bez branek.
29'
Evidujeme první ruskou střelu na bránu, Alisson byl na tento projektil připraven a míč polapil.
28'
Douglas Costa se protáhnul kolem obránců a roztáhnul hru na Williana. Ten se dostal do vápna, ale moc dobře nezakončil.
27'
Rusko opět po delší době na polovině soupeře. Hosté se dokázali skvěle vrátit a tento ruský útok eliminovat.
26'
Další brazilská akce začíná až u svých stoperů. Rusko se opět zatáhnulo ke svému vápnu, kde bude odrážet tyto brazilské choutky.
25'
Další brazilská střela, tentokrát od Coutinha. Akinfejev si tento míč pohlídal a vzápětí ho chytnul do svých rukavic.
24'
Willian se dostal k míči, potáhnul si ho na střed a vypálil. Kudrjašov byl na správném místě a tuto střelu zablokoval.
23'
Rusko opět nevyužilo šanci rohového kopu. Centr byl příliš dlouhý a končí na druhé straně hřiště.
22'
Budeme mít za sebou polovinu prvního poločasu, stále hrajeme v tomto utkání bez branek.
21'
Ojedinělá šance Ruska končí nepřesnou přihrávkou. Glušakov viděl rozběhnutého Kombarova, ale ten míč nestihnul na hrací ploše.
20'
Marcelo se prezentoval nepřesným centrem, který skončil mimo hrací plochu. Ruský brankář se ujme odkopu od branky.
19'
Brazilská obrana si teď zahrávala na malém vápně, ale všechno to vyřešil Alisson, který odkopnul míč mimo vápno.
18'
Casemiro se dostal k hlavičce, ta ovšem mířila pouze do prostoru, kde stál připravený Akinfejev.
17'
Na ruské straně se začínají množit fauly. Brazílie bude rozehrávat velmi zajímavou standardní situaci.
16'
Marcelo si vyměnil míč s Coutinhem a neohroženě pokračoval vstříc brance. Glušakov si na něj počkal a poslal ho nedovoleně na trávník.
15'
Rusko vysouvá své napadání až na hostující polovinu, míč proto míří až k brazilskému brankáři.
14'
Rozhodčí dává pokyn Jesusovi, aby se vrátil na hřiště. Brazilský útočník to tedy zkusí, jestli to půjde.
13'
Hra opět po krátké chvilce pokračuje. Gabriel Jesus zamířil za postranní čáru. Uvidíme, zda tento útočník bude moct pokračovat.
12'
Hra je přerušena po zákroku Kudrjašova na Gabriela Jesuse, který si vyžádal lékařské ošetření.
11'
Hostující obrana si zkušeně poradila s tímto rohem a míč odvrátila daleko od své branky, kterou dnes hájí Alisson.
10'
Gabriel Jesus pomohl své obráně odvrátit domácí standardku. Jenže míč končí v zámezí, Rusko má k dispozici rohový kop.
9'
Alves to zkusil z veliké dálky, ale jeho projektil byl nepřesný. Pravý obránce Kanárků se svým spoluhráčům omlouvá.
8'
Brazilci si zkušeně poradili s dotírajícím Smolovem. Míč se po jejich kombinaci dostal až ke kapitánovi k brance.
7'
Začínají se ozývat domácí fanoušci, kteří dnes budou dozajista dvanáctým hráčem ruského výběru.
6'
Rusko se ještě nedostalo pořádně k míči. Brazílie je zatím diktuje tempo zápasu.
5'
Akinfejev si připsal velmi důležitý zákrok proti střele Jesuse. Ten si skvěle naběhnul za domácí obranu a z voleje vypálil nebezpečnou střelu.
4'
Kličkovaná Williana na pravé straně skončila předčasně, tento brazilský šikula se nedostal ani k centru.
3'
Brazílie hraje na začátku utkání velmi opatrně, volí radši krátké přihrávky mezi obránci. To se málem vymstilo Alvesovi, který přihrál nepřesně.
2'
Před malou chvílí byl rozehrán dnešní duel. Rusko bude hrát v bílé kombinaci, Brazílie zase celá v bílém.
1'

Rusko: Akinfejev (C) – Kutepov, Kudrjašov, Granat – Samedov, Glušakov, Kombarov, Golovin, Zobnin – Al. Mirančuk, Smolov
Náhradníci: Lunev, Selichov – Erochin, Neustädter, An. Mirančuk, Zabolotnyj, Švec, Žirkov, Dzagojev, Čeryšev, Smolnikov, Semjonov

Brazílie: Alisson (C) – Alves, Miranda, T. Silva, Marcelo – Coutinho, Paulinho, Casemiro – Willian, Gabriel Jesus, D. Costa
Náhradníci: Ederson – Fágner, Marquinhos, Pedro Geromel, Ismaily, Fernandinho, Fred, Renato Augusto, Talisca, Taison, Roberto Firmino

Rozhodčí: Kulbakov – Žuk, Masljanko (vš. Bělorusko).

Kolumbie – Brazílie 1:1
Mistrovství světa se pomalu blíží a příprava jednotlivých reprezentací je v plném proudu. Rusko, který tento turnaj pořádá přivítá v Lužnikách výběr Brazílie. Favorita tohoto utkání budeme určitě hledat na straně hostů, kteří jsou také favoriti na celkové vítězství na MS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.