Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  USA : Chile - 27. března 2019   01:05

USA
USA
4' Pulišič
1:1
(1:1)
Chile
Chile
9' Opazo
USA
Horvath – Baird(56. Lovitz), Ream, O. González, Yedlin – Bradley – Arriola(66. Trapp), Miazga, Pulišič(35. Lletget), Roldan(84. Lewis) – Zardes(80. Morris)
Lovitz, J. González, Trapp, Lletget, Ramírez, Morris, Brooks, Lima, Lewis
Chile
Arias – Isla, Medel, Maripán(70. Vegas), Jara – Vidal, Opazo, Pavez – Aránguiz(89. Martínez) – Castillo(86. Rubio), Valdés(70. Pulgar)

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10.
Je konec. Utkání nakonec končí remízou 1:1 a branek jsme se dočkali pouze v prvních 9. minutách. Druhý poločas byl o dost méně aktivní než první. Domácí hráli bránící taktiku a na brejky, ty ale využít nedokázali. Hostům patřila druhá část utkání, ale marnost v zakončení rozhodla. Hráčem utkání byl zvolen střelec první branky Pulišič, i přesto že odehrál jen 35. minut.
90+3'
90+3'
No málem kuriózní gól na závěr. Brankář Arias špatně vykopl a trefil stojícího Morrise, od něj se však balón odrazil do zámezí a je konec.
90+2'
Žlutou kartu dostává Vidal (Chile).
90+1'
Další centr hostů však ukončuje rozhodčí, Arturo Vidal se dopustil útočného faulu. Arturo Vidal poté neudržel své nervy a vydal se za rozhodčím, ten mu udělil žlutou kartu za nesportovní chování.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Přímý kop letěl velmi dobře a to na hlavičku čerstvého Rubia. Hlavička však nebyla dostatečně silná, aby prošla za Horvathovi záda.
89'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Aránguiz, přichází Martínez.
89'
Faul domácích na vlastní polovině, je tu ještě přímý kop pro hosty.
88'
Na dnešní utkání přišla velmi hojná návštěva, ovšem druhý poločas byl převážně nudný a velké akce jsme se zatím vůbec nedočkali.
87'
Dnešní utkání sleduje 18033 diváků.
86'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Castillo, přichází Rubio.
85'
Domácí fanoušci se ještě snaží svůj tým podpořit, uvidíme zda to nějak pomůže. Minulý týden proti Ekvádoru to přineslo branku.
85'
Žlutou kartu dostává Vegas (Chile).
84'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Roldán, přichází Lewis.
83'
Chilané kombinovali na hranici vápna, poté přišel centr na zadní tyč od Vidala, celou akci však přečetl obránce Lovitz.
82'
Yedlin zbytečně fauluje na vlastní polovině, pro hosty se tu nabízí možnost přímého kopu.
81'
Je před námi poslední desetiminutovka a skóre je stále nerozhodné, dočkáme se ještě gólu ?
80'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Zardes, přichází Morris.
78'
Roh končí jako na druhé straně, útočným faulem. Arturo Vidal byl stažen k zemi jedním z obránců, rozhodčí to jako penaltu nepíská a hráči se ještě pozdravili.
77'
Horvath se nedomluvil s obráncem a místo výkopu je tu roh pro Chile.
75'
Američané dominovali na míči, nyní je držení míče 30% ku 70%.
74'
Žlutou kartu dostává Lovitz (USA).
71'
Z aktivní hry na obou stranách se nám proměnila ve hru plnou faulů a držení míče na středu.
70'
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Maripán, přichází Vegas.
Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Valdés, přichází Pulgar.
69'
Maripán byl těžce zfaulován a je odnášen zdravotníky za postranní čáru, vypadá to na rychlou náhradu.
66'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Arriola, přichází Trapp.
65'
Roh byl poslán do středu vápna, celá akce však končí, páč nastal útočný faul.
64'
Domácí si vybojovali rohový kop.
63'
Hosté jsou stále na míči, ale zatím nám nic velkého neukázali. Druhá část přináší opravdu klidnější fotbal, než část první.
59'
Domácí založili rychlý protiútok. Z leva to po zemi zkusil Miazga a ve vápně hledal nabíhajícího Zardese, u míče však byli rychleji obránci.
58'
Chilané jsou natlačeni na polovině domácích a silně atakují brankoviště, nebude tomu dlouho a dočkáme se branky.
57'
Domácí se konečně ve druhé části utkání dostali do nějaké šance, páč mi přijde že se po pauze stáhli a jen brání.
56'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Baird, přichází Lovitz.
55'
Obrovská šance domácích, nekončí v síti. U akce byl opět Zardes. Po chybě v obraně míč pronikl až do vápna, kam dostal již zmiňovaný Zardes. Před sebou měl pouze brankáře, jenže jeho pokus skončil nad.
53'
Domácí fanoušci silně povzbuzují Američany, ti se však stále brání.
51'
Castillo centroval z levé strany a hledal volného Vidala, ten byl na jeho centr však moc krátký.
49'
Ve druhém poločase mají míč na kopačkách spíše hosté, dopředu se však nemohou dostat.
47'
Zardes opět hledal své spoluhráče pomocí passu do běhu a to se mu povedlo. Do běhu poslal Roldana, těsně před zakončením mu však balón vzal obránce.
46'
Je za námi konec prvního poločasu. Úvod přinesl hned dvě branky. Ve 4. minutě se po gólu Pulišiče radovali domácí, o 5 minut později bylo srovnáno. Poté dominovali Američané, postupem času se to však otáčelo na druhou stranu, gól to však nepřineslo. Ve 35. minutě přišlo nečekané zranění Pulišiče a ze hry musel odstoupit. Dále se pak oba celky snažili o vedoucí gól, brankáři však vše zlikvidovali. Druhý poločas začne přibližně v 2:05.
45+1'
45+1'
Domácí se chtěli dostat ještě před odchodem do kabin do vedení. Z levé strany přišla dobrá přihrávka na střed, obránci však celou akci přečetli.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
44'
Domácí to ještě zkoušeli pomocí centru. Skoro z půlky nacentroval Bradley až na zadní tyč, kde si nabíhal Roldan, jeho tečovanou střelu však s přehledem Arias chytá.
43'
Od vystřídání Christiana Pulišiče hrají domácí velmi zmatený fotbal. Získají míč a ihned ho odkopnou jako horkou bramboru, z toho pak těží hosté.
42'
Hosté jsou teď natlačeni na polovině domácích a budou vhazovat aut v blízkosti vápna.
40'
Další dobrý pokus hostů se kterým měl Horvath menší problémy. Zpoza vápna to jen tak zkusil Valdés, Horvath jeho ránu utlumil, ale z takzvaného koše mu míč vypadl, naštěstí ho chytl zpět.
39'
Zajímavá akce hostů. Z levé strany přilétl centr na hranici brankoviště, tam stál připravený Vidal a rovnou vypálil tvrdou ránu, ta nakonec skončila jen nad.
37'
Jak jsem říkal již před zápasem. Toto je teprve druhý zápas Chilanů v tomto roce a souhra trochu pokulhává. Nyní to byl opět ofsajd, dnes již třetí.
36'
Vypadá to, že to nepůjde, domácí střídají střelce první branky. Uvidíme co to s Amerikou udělá.
35'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Pulišič, přichází Lletget.
34'
Nyní je tu ošetření, na zemi sedí Pulišič a je odveden za postranní čáru. Domácí teď budou chvilku hrát v deseti.
33'
Po rohovém kopu se nic závažného nestalo. Na přední tyči se balónu zmocnil jeden z obránců a poté s ním putoval do bezpečí.
32'
Co chybělo. Z levé strany přilétl nebezpečný centr, v malém vápně byl nachystaný Zardes, ale míč netrefil. Nakonec je z toho rohový kop.
31'
Hosté se snažili o přihrávku za obranu, Pavez byl však načapán v ofsajdovém postavení.
29'
Musím říct, že zatím sledujeme opravdu vyrovnané utkání a každá chyba je znát. Hraje se nahoru a dolu, no uvidíme kdo se stane vítězem.
27'
Žlutou kartu dostává Pavez (Chile).
26'
Zmatek a i chyby v domácí obraně, teď hosté nevyužili. Špatná přihrávka málem otočila utkání. Ve vápně nepřesně odpálil Ream a míč se dostal na kopačku Valdése. Ten se rozhodl nevystřelit a následným čistým skluzem o balón přišel.
25'
Po delší době se do útoku dostali i Chilané. Z pravé strany přišla dobrá a přesná přihrávka na Aránguize, ten bez přípravy vypálil, ovšem jeho rána letěla pouze nad.
22'
Míč letěl na zadní tyč, tam byl ale připravený jeden z obránců a akce tak skončila.
22'
Horvath chyboval při výkopu a tím pádem tu je první roh hostů.
21'
Američané těží z chyb a dír v obraně Chile. Arriola unikl po levé straně a ve vápně svým pozemním centrem hledal Pulišiče. Míč se k němu dostal, ale obránci ho donutili, zakopnout míč do zámezí.
18'
Přímý kop byl poslán na přední tyč, tam stál ale připravený Medel a míč odhlavičkoval do bezpečí.
18'
Pro domácí je tu přímý kop.
17'
Američané se opět dostali do šance. Po pravé straně unikl Yedlin, ten následně poslal centr do středu vápna, ale míč byl moc rychlý a nikdo ho z domácích nezpracoval.
15'
Hosté se drží na polovině domácích a snaží se dostat do vedení. Obrana je však k ničemu nechce pustit.
13'
Úvod tohoto utkání je velmi zajímavý. Viděli jsme již dvě branky a další dvě mohly padnout.
12'
Mohlo to být 2:1 ! Zardes se znovu zmocnil míče na středu a znovu poslal Pulišiče do samostatného úniku. Tentokrát si brankář na Pulišiče vyzrál.
11'
Vzápětí po vyrovnávací brance se Američané opět hnali dopředu. Zpoza vápna to zkusil Zardes, ale branku těsně minul.
9'
Chile právě vstřelilo branku!
A máme srovnáno ! Domácí z ničeho nic polevili a hosté toho využili. Hráči Chile si nejdříve přihrávali na hranici vápna, poté se však uvolnil ÓSCAR OPAZO a ránou na zadní tyč, nedal brankáři šanci.
7'
Hosté zkoušejí vyrovnat, ale to se jim nedaří. Isla se pokusil přihrát z pravé strany do vápna, jeho přihrávka byla ihned odkopnuta, ovšem na kopačku Vidala. Ten rychlým zpracováním okamžitě vystřelil, jeho pumelice však letěla vedle.
6'
Hráči Chile nezačínají utkání vůbec dobře. Za pouhých 6 minut napáchali již 2 chyby, z toho jedna byla gólová. Uvidíme, jak se zápas bude vyvíjet dále.
4'
Američané právě vstřelili branku!
To je rychlovka. Domácí už vedou 1:0. Zardes zpracoval dlouhý nákop brankáře Horvatha a poté krásnou přihrávkou poslal CHRISTIANA PULIŠIČE samotného na bránu, ten Ariase nádherně přehodil.
3'
Obrovská chyba v hostující obraně. Medel špatně přihrál v blízkosti vápna a míče se zmocnil domácí Roldán. S míčem zašel skoro až k rohovému praporku, odtamtud nacentroval do vápna, ale celou akci zmařil obránce Isla.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí. Ihned rozehráli míč dozadu, poté na Zardese, ten však o míč hned přišel.
1'
Hráči jsou již nastoupeni na hřišti. Američané nastupují v modrých dresech, hosté zase v červených. Nyní už čekáme až se dozpívají hymny a zápas může začít.

USA: Horvath – Baird, Ream, O. González, Yedlin – Bradley – Arriola, Miazga, Pulišič, Roldan – Zardes
Náhradníci: Lovitz, J. González, Trapp, Lletget, Ramírez, Morris, Brooks, Lima, Lewis

Chile: Arias – Isla, Medel, Maripán, Jara – Vidal, Opazo, Pavez – Aránguiz – Castillo, Valdés
Náhradníci: Martínez, Díaz, Vigouroux, Vegas, Rubio, Pulgar, Mora, Morales, Meneses, Hernández, Mena, Lichnovsky, Cortéš.
Vzájemné zápasy

29.1.2015 – Chile – USA 3:2
23.1.2011 – USA – Chile 1:1
8.7.1995 – USA – Chile 2:1
3.7.1950 – Chile – USA 5:2
Chile

Hráčům Chile se v posledním utkání vůbec nedařilo, Mexiku podlehli vysoko 3:1. I přesto jsou v tomto utkání favorité. V roce 2019 to bude jejich teprve druhý zápas a souhra hráčů bude nejspíš kolísat. Poslední vzájemný zápas se odehrál v roce 2015 a v pětigólové přestřelce zvítězili hráči z Jižní Ameriky. Svěřenci trenéra Rueda na sobě prý celý týden makali, aby v dnešním zápase opět vyhráli a připomněli si výhru z roku 2015. Uvidíme jak tento zápas dopadne, nezapomeňte si v 0:55 pustit náš onlajn.
USA

Američanům se v poslední době velmi daří. Poslední tři utkání neinkasovali ani branku, poradili si 3:0 s Panamou, 2:0 s Kostarikou a minulý týden 1:0 s Venezuelou. I přesto jsou v dnešním utkání outsideři. Jelikož je reprezentační přestávka, Hráči Chile by se měli představit v silné sestavě a to v podání, Arturo Vidala, Alexise Sancheze a nebo Vargase. Američané nastoupí nejspíš v totožné sestavě, jako v minulém utkání. Hrdinou v posledním utkání byl jednoznačně Zardes, ten díky tečované střele, která poté smolně zapadla za záda brankáře, pomohla domácím k těsné výhře 1:0. BBVA aréna očekává velkou návštěvu a já si myslím, že se máme na co těšit.
Dobrý den, vítám Vás u přípravného zápasu. Dnes se podíváme na zápas USA – Chile. Američané si minulý týden jen tak tak poradili s Venezuelou, hosté za to prohráli s Mexikem vysoko 3:1. Jak zápas v BBVA aréně dopadne ? To se dozvíme již dnes v 0:55.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:55.