Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  USA : Peru - 17. října 2018   01:30

USA
USA
50' Sargent
1:1
(0:0)
Peru
Peru
87' Flores
USA
Guzan- Sweat, Long, Carter-Vickers, Cannon (82. Yedlin)- Amon (56. Green), Acosta (81. Bradley), Trapp, Delgado, Weah (90+2. Robinson)- Sargent (70. Wood)
Peru
Carvallo- Loyola, Callens, Ramos, Advincula (46. Madrid)- Pena (68. Yuton), Tapia (68. Aquino)- Flores, Hurtado (61. Reyna), Polo (90+1. Carillo)- Ruidiaz

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi USA a Peru, které končí zřejmě zaslouženou remízou 1:1. O první branku se postaral v 50..minutě Sargent po krásné přihrávce Acosty. Už to vypadalo, že domácí udrží své vedení, jenže v 87.minutě přesnou dorážkou srovnal na konečných 1:1 Flores. Peru bylo aktivnější, jenže si nedokázalo vytvořit žádné větší šance.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Weah, přichází Robinson.
90+1'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Polo, přichází Carillo.
90'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Nedovolený zákrok nově příchozího Yedlina.
88'
Peru je nadále u míče a bude bojovat o vítězství.
87'
Peru právě vstřelilo branku!
Tak jsem to zakřikl! Autorem branky je EDISON FLORES, který si krásně naběhl do vápna a dorážkou překonává bezmocného Guzmána. Carter-Vickers zaspal a branka jde na jeho vrub.
86'
USA se statečně brání a je velice blízko vítězství.
85'
K zakončení se dostal Aquino, jenže jeho pokus jde mimo bránu Guzmana.
84'
Peru mačká svého soupeře. Uvidíme, zda to přinese ovoce.
83'
Cueva vidí žlutou kartu mimo hřiště.
82'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Cannon, přichází Yedlin.
81'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Acosta, přichází Bradley.
80'
Posledních deset minut základní hrací doby.
79'
Peru pomalu začíná otevírat dvířka do obrany, což vyhovuje domácím rychlíkům.
78'
Acosta dokázal získat míč. Ten potáhl na polovinu hřiště, kde zasekl a uklidňuje hru.
77'
Další skvělá obrana domácích, kteří jsou velice blízko pěknému vítězství.
76'
Peru opět selhalo před vápnem USA. Lehkost, s jakou hráli na MS v Rusku, je pryč. Minimálně v tomto utkání.
75'
Loyola se nedokázal dostat přes Sweata. Obrana domácího národního týmu funguje skvěle.
74'
Peru opět kombinuje na své polovině hřiště.
73'
K zakončení se dostal Flores, jenže jeho pokus v pohodě chytá domácí brankář Guzmán.
72'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Callens.
71'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
70'
Posledních dvacet minut základní hrací doby. USA bude opět střídat. Sargenta nahrazuje Wood.
69'
Cannon se vydal na útočný výlet, nicméně jeho pokus zastavil Madrid.
68'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Pena, přichází Yotun.
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Tapia, přichází Aquino.
67'
Nepřesná kombinace Peru. u míče je domácí Acosta.
66'
Nově příchozí Reyna tragicky přihrál. Naštěstí pro něho se to stejné stalo i Trappovi.
65'
Stále podobný obrázek. Hosté drží míč, jenže ke vstřelené brance to mají hodně daleko.
64'
Nepřesná přihrávka Delgada končí u hostujícího brankáře Carvalla.
63'
Hosté prchali do brejku, jenže ten zastavil nepřesnou přihrávkou Polo.
62'
Hra je hodně rozkouskovaná, protože sudí píská velké množství faulů.
61'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Hurtado, přichází Reyna.
60'
Po hodině hry vedou domácí fotbalisté 1:0 po brance Sargenta.
59'
Fanoušci na Rentschler Field podporují své borce a ženou mladý výběr za vítězstvím.
58'
Tentokrát se domácí ze standardní situace neprosadili.
57'
Tentokrát USA bude zahrávat rohový kop.
56'
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Amon, přichází Green.
55'
Žlutou kartu dostává Weah (USA).
54'
Agilní Weah motá hlavu Loyoly, který je zralý na střídání.
53'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Carter-Vickers.
52'
Rohový kop pro Peru.
51'
USA je po vstřelené brance aktivnější. Snad bude obrázek druhého poločasu zábavnější, než ten první.
50'
Američané právě vstřelili branku!
Autorem branky je JOSHUA SARGENT, který si krásně naběhl na míč od Acosty a krásnou ranou k levé tyči překonává Carvalla.
49'
K první větší šanci utkání se dostal Weah po přihrávce Sargenta, jenže jeho pokus jde mimo bránu Carvalla.
48'
Flores neriskoval a radši vrátil míč na své spoluhráče z obrany.
47'
Peru opět kombinuje kolem poloviny hřiště.
46'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Advincula, přichází Madrid.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Peru a USA, který končí bezbrankovou remízou. Aktivnější byli hostující hráči Peru, jenže ani ti si nedokázali vytvořit nějakou stoprocentní šanci. Uvidíme, co nám přinese druhá polovina utkání.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
Exhibiční střela Florese končí přesně v náruči Guzmána.
45'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
44'
Na zemi leží domácí Cannon a celý stadion se dožaduje žluté nebo červené karty. Sudí nakonec ukazuje kartu žlutou.
43'
Advincula si vybil zuby na Sweatovi, které si připisuje další plusové body.
42'
Hurtado nedokázal projít přes dva obránce a ztrácí tak lacině míč.
41'
Peru je stále o něco málo aktivnější, nicméně ke střele to mají hodně daleko.
40'
Posledních pět minut základní hrací doby.
38'
Domácí hráči po dlouhé době kombinují na své útočné polovině.
37'
Nedovolený zákrok Advinculy na aktivního Weaha.
36'
Blíží se nám konec první půle a stále jsme neviděli stoprocentní šanci.
35'
Peru nepřipustí žádnou chybu a tak radši přihraje na svého brankáře, než aby zariskovalo.
34'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Ruidaiz.
33'
Nadále probíhá dlouhá kombinace hostů. USA je opět zatlačené před svou bránu.
32'
Polo se nedokázal dostat přes vápna a jeho země tak bude musit zkusit nový útok.
31'
Hosté kombinují na své polovině. USA tentokrát nenapadá.
30'
Po půlhodině utkání je stav stále bezbrankový.
29'
Weah nedokázal projít přes Florese.
28'
Polo centroval do vápna na Ruidaize, jenže ten byl dobře bráněn.
27'
Peru opět zmáčklo svého soupeře až k jejich pokutovému území.
26'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Trapp.
25'
Cannon nedokázal udržet míč na hrací ploše. U míče je hostující Loyola.
24'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil brankář Guzmán.
23'
Advincula vybojoval další roh pro Peruánce.
22'
Američani se perfektně vrátili do obrany a Peru nemělo šanci.
21'
Hurtado nedokázal zpracovat míč na hřišti. Zatím je ale hodně vidět.
20'
Po úvodních dvaceti minutách je stav stále bezbrankový.
19'
Útočným faulem se provinil mladík Weah z pařížského PSG.
18'
Peru po dlouhé době kombinuje na své polovině hřiště. Zápas je naprosto vyrovnaný.
17'
Sweat dobře zapracoval a poslal míč před Hurtadem do autu.
16'
USA napadá až k brance Carvalla a obránci Peru mají obrovské problémy.
15'
Skvělá rychlá akce Weaha končí u Amona, který šajtlí nedokázal najít rozběhnutého Sargenta.
14'
Domácí nepřesně přihráli a Peru může začít další útočnou akci.
13'
USA se zlepšilo a utkání začíná být vyrovnané. Uvidíme, kdo se prosadí jako první.
12'
Nepovedené zpracování Sargenta končí za brankovou čarou. Carvallo bude odkopávat od brány.
11'
Acosta se dožadoval penalty, nicméně rozhodčí nechává hru pokračovat dál.
10'
Po úvodních deseti minutách je stav bezbrankový.
9'
K zakončení se dostal Hurtado, jenže jeho ránu blokuje Ramos.
8'
Domácí po dlouhé době kombinují na své polovině hřiště a chtějí otupit tlak mužstva, které v červnu hrálo na Mistrovství světa.
7'
Tapia nedokázal nalézt Ruidaize. USA se opět ubránila.
6'
Peru fantasticky napadalo a domácí se snad ještě nedostali za polovinu hřiště.
5'
4'
Mladý tým Ameriky musel poslat míč na rohový kop.
3'
Hosté dál drží míč na své útočné polovině a dělají domácím velké problémy.
2'
Peru začalo utkání kombinací na své polovině hřiště.
1'
USA oblékla modré dresy, Peru červené.
1'

USA: Guzan- Sweat, Long, Carter-Vickers, Cannon- Amon, Acosta, Trapp, Delgado, Weah- Sargent
Náhradníci: Horvath- Bradley, Brooks, Green, Miazga, Novakovich, Picault, Robinson, Saief, Wood, Yedlin

Peru: Carvallo- Loyola, Callens, Ramos, Advincula- Pena, Tapia- Flores, Hurtado, Polo- Ruidiaz
Náhradníci: Gallese, Alvarez- Aquino, Calcaterra, Carillo, Cartagena, Cueva, Madrid, Reyna, Santamana, Trauco, Yuton.
Posledních pět vzájemných utkání:
05.09.15 USA-Peru 2 : 1
16.02.00 Peru-USA 0 : 1
USA v posledních pěti přátelských utkání pouze jednou vyhráli, a to když porazili 1:0 Mexiko. Jinak remizovali 1:1 s Francií a prohráli 2:4 s Kolumbií, 0:2 s Brazílií a 2:1 s Irskem. Peru v posledních třech přátelských utkání vyhráli jednou a to když porazili 3:0 Chile. Jinak prohráli 2:1 Německo, tak i Nizozemsko.
Hezký den u sledování kvalitního fotbalu! V dnešním utkání se představí domácí USA, které vyzve Peru. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.