Mistrovství světa klubů -  ONLINE PŘENOS -  Kašima : River Plate - 22. prosince 2018   14:30

Kašima
Kašima
0:4
(0:1)
River Plate
River Plate
24' Zuculini   • 74' Martínez   • 89' Borré   • 90+3' Martínez
Kašima
Sun-Tae (24.Sogahata)– Uchida (76. Ogasawara), Inukai, Anzai, Seung-Hyun, Endo (66. Nishi), Silva, Nagaki, Doi, Serginho, Abe
Sogahata– Shōji, Leandro, Kanamori, Yamamoto, Yamaguchi, Nishi, Kubota, Machida, Kawamata, Tanaka, Ogasawara
Tonolini – Liberatore, Rocchi
Sheikh Zayed Sports City
River Plate
Lux – Pinola, Casco, Moreira (46. Quintero), Mayada, Zuculini, Palacios (46. Fernandez), Martínez, De La Cruz (70. Martinéz), Borré, Álvarez
Armani – Maidana, Quintero, Martínez, Ponzio, Pérez, Bologna, Fernandez, Pratto, Montiel

Je dobojováno. Třetí místo na MS klubů získává River Plate. Japonská Kašima hrála velmi dobře, měla dost šancí, ale nebylo jí gólově přáno. Nakonec tedy s relativním přehledem vítězí Argentinci, kteřá dnes byli opravdu velmi efektivní.
Statistiky utkání

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:11.
Střely mimo: 11:8.
Rohy: 4:5.
90+4'
90+3'
River Plate právě vstřelilo branku! Tak to je pro Kašimu opravdu kruté. Japonský celek hrál dobrý zápas, ale nakonec dostává ještě jeden gól. Šikovný padáček GONZALA MARTINEZE ukončuje tento zápas.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
90'
Quintero málem přidal další gól, ale japonská obrana to nyní zvládla.
89'
River Plate právě vstřelilo branku! RAFAEL BORRÉ ji vybojoval a také proměnil. Gólman sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.
88'
Pozor na to, ihned z protiútoku přišel skluz ve vápně a je z toho penalta pro River Plate.
87'
Opět branková konstrukce! Kašima v rozmezí pár minut trefuje druhé břevno, to je obrovská smůla. Střela šla krásně, ale chybělo jí pár centimetrů.
86'
Zajímavý volný přímý kop pro Japonce ze zhruba dvacetitří metrů. Tak že by nyní?
85'
River Plate na chvíli dostalo míč od brány, ale soupeř si to znova valí k jejich brance.
84'
Shoma si získal místo ve vápně a dostal se až ke střele, která k jeho smůle skončila pouze na břevně, málem bylo zaděláno na drama!
83'
Rychlá akce po levé straně k zakončení nevedla. Abe míč přes Pinolu neprostrčil.
82'
Hraje se stále především na polovině River Plate, ale zatím ve velké vzdálenosti od Luxe.
81'
Snahu asijského týmu ovšem přerušuje rozhodčí, který si všiml ofenzivního faulu.
80'
Na druhé straně již figuruje soupeř, jenž vybojoval rohový kop.
79'
Obrovská šance na definitivní konec. Borré šel sám na brankáře, ale neobstřelil jej ideálně, jeho střela skončila na boční síti.
78'
Kašima se ještě snaží něco udělat s výsledkem zápasu, ale času už moc nezbývá.
77'
Žlutou kartu dostává Quintero (River Plate).
76'
Střídání v týmu Kašima Antlers: ze hřiště odchází Uchida, přichází Ogasawara.
75'
Na zemi leží v křečích jeden z hráčů River Plate, vypadá to na křeče.
74'
River Plate právě vstřelilo branku! Zdá se, že je rozhodnuto. River Plate využívá aktivního pojetí hry a po zásluze zvyšuje své vedení. Centr z pravé strany našel nikým nehlídaného spoluhráče, který ještě posunul míč na sbíhajícího GONZALA MARTÍNEZE, ten zachoval chladnou hlavu a nekompromisně skóroval.
72'
River Plate pokračuje v aktivním pojetí hry, Kašimu zatím nepouští do závěrečného tlaku.
71'
Žlutou kartu dostává Abe (Kašima Antlers).
70'
Střídání v týmu River Plate: ze hřiště odchází De La Cruz, přichází Martinéz.
69'
Abe si příliš předkopl míč a v souboji s obráncem o něj přišel.
68'
Zatím pouze hodně nepovedený projektil De La Cruze. Odkop od branky Sogahaty.
67'
Hra se trochu po bláznivé pasáži uklidnila, uvidíme co přijde.
66'
Střídání v týmu Kašima Antlers: ze hřiště odchází Endo, přichází Nishi.
65'
River Plate táhlo útok po pravé straně, až k zakončení se však nedostalo, přetažený pas soupeře byl ale příliš dlouhý a končí pouze u Luxe.
64'
Hra začíná nabírat spád! Další akce, tentokráte se předvedl Lux, který vytěsnil pokus Doia. Ten z úhlu neměl moc na výběr kam míč poslat.
63'
Uchida zastavil skluzem unikajícího De La Cruze, čistý zákrok nyní asijskému celku hodně pomohl.
62'
Tak či onak, je to vedoucí tým, k do má momentálně navrch, Kašima ovšem vybojovala roh. Tak že by?
60'
Argetinci dokonce utekli na rozdíl dvou branek, jak se ale ukázalo, jen díky ofsajdovému postavení. Branka tedy neplatí.
59'
Argentinci jsou navíc velmi nebezpeční, nyní jejich střelu ve vápně na poslední chvíli zblokoval obětavý obránce.
58'
River Plateje ale momentálně lepším týmem na hřišti,Kašima ne a ne dostat se do nějaké nebezpečnější akce.
57'
Japonci se ovšem ubránili a stále se drží na dostřel Nyní je řada na nich.
56'
River Plate vybojovalo rohový kop. Z této standardní situace dnes padl zatím jediný gól, dočkáme se dalšího?
54'
Žlutou kartu dostává Pinola (River Plate).
53'
Hra se přesunula doprostřed hřiště, kde o něj hráči svádí tuhé boje.
52'
Kašima se rozběhla do protiútoku, střela ovšem byla zblokována a stejná šance se otvírá pro River Plate.
51'
Quintero trefil jen zeď, následoval rohový kop, ale ani ten nebyl úspěšnější.
50'
Fernandez si to namířil do vápna, ale těsně před ním byl faulován a přichází volný přímý kop.
49'
Nyní je to River Plate, kdo se snaží dostat se na dostřel.
48'
Úvodní minuty druhého poločasu patří asijskému celku, to dává relativně jasně vidět, že nás čeká zajímavá podívaná.
47'
Kašima se ihned hnala do útoku, ale centr do vápna nenašel adresáta.
46'
Střídání v týmu River Plate: ze hřiště odchází Moreira, přichází Quintero.
Střídání v týmu River Plate: ze hřiště odchází Palacios, přichází Fernandez.
46'
Kašima hraje kvalitní zápas a je více než vyrovnaným soupeřem River Plate. Kdyby bylo skóre vyrovnané, nikdo by se nemohl divit. Souboj o třetí místo bude jistě ještě hodně zajímavý. Ofenzivní fotbal musí diváky bavit! Druhý poločas začne zhruba v 15:33.
45+3'
45+2'
Hosté už si to hlídají, gól do konce poločasu by se jim rozhodně nelíbil.
45+1'
Nakonec se budou hrát ještě tři minutky, to je docela dost času, v útoku River Plate.
45'
Asijský celek se přeci jen dostal do nebezpečné šance! Střelu ale zastavilo břevno, teď opravdu moc nechybělo! Velký závar zůstal nepotrestán.
44'
Volný kop pro Kašimu na její vlastní polovině. Zdá se, že pokud rozhodčí nenastaví nějakou větší porci času, tak již gól v této části zápasu nepadne.
42'
River Plate drží míč, zbývají poslední minutky úvodního poločasu, není kam pospíchat.
41'
Tak nakonec ne, Lux mohl zůstat v klidu. Centr Nagakiho nenašel ve vápně nikoho a navíc je pískán útočný faul.
40'
Kašima vybojovala zajímavý volný přímý kop, z toho by mohlo být nějaké ohrožení branky.
39'
Zatím se zdá, že ne. Borrého zastavila ruka, jíž zahrál v krkolomné situaci.
38'
Blíží se konec prvního poločasu, dočkáme se ještě nějaké branky do jeho konce?
37'
Žlutou kartu dostává Casco (River Plate).
36'
Kašima si s míčem moc neužije, River Plate momentálně dominuje a nechce jej soupeři půjčit.
34'
Z rohu nepřišlo žádné nebezpečí, stav se tentokráte neměnil.
33'
Volný přímý kop zneškodnil muž mezi třemi tyčemi. Rána to sice byla tvrdá, ale nepříliš přesná
32'
Žlutou kartu dostává Inukai (Kašima Antlers).
32'
Faul na polovině hřiště na chvíli přerušil hru.
31'
Vedoucí tým je i nadále aktivnější, k nebezpečnějším akcím to ale zatím nevede.
29'
Když k tomu přidáme ofenzivní naladění River Plate, je jasné, že si asijský tým musí dávat pozor.
28'
Kašima Antlers zvýšilo úsilí, ale k brance soupeře je to dlouhá a trnitá cesta.
27'
River Plate málem udeřilo znova, tentokráte to však obrana soupeře zvládla.
24'
River Plate právě vstřelilo branku! BRUNO ZUCULINI vyskočil ze všech nejvýše, jeho hlavička se odrazila od tyče do branky a střídající Sogahata ihned inkasuje. S tímto ale je těžko něco mohl dělat.
23'
Střídání v týmu Kašima Antlers: ze hřiště odchází Sun-Tae, přichází Sogahata.
23'
Výsledkem tlaku je rohový kop pro River Plate, dočkáme se po delší době nějaké větší šance?
21'
Argentinci přidali, další dlouhý míč za obranu ale nikoho nenašel, tlak ovšem trvá.
20'
Střelecký pokus Mayada mířil opravdu dost mimo, gólman mohl zůstat naprosto v klidu.
19'
Serginho hledal ve vápně spoluhráče, ale míč k němu nakonec přeci jen nedoputoval.
18'
Asijský celek ovšem hraje zatím opravdu výborně a favorita zápasu nadále tlačí. Dočkáme se brzo branky?
16'
River Plate po dlouhém časovém úseku s míčem u kopaček.
15'
Z rohu k ohrožení nedošlo, Kašima ovšem i teď tlačí River Plate.
14'
Kašima je daleko více u míče než soupeř, Lux musel vytáhnout další zákrok proti střele Serginha, vyrazil ji a roh.
12'
I gólová technologie potvrdila, že míč se za čáru nedostal, pokračuje se za stavu 0:0.
11'
Seung-Hyun měl a kopačce úvodní branku, jeho pokus ale Lux zastavil a brankové čáře! Moc nechybělo!
10'
Rohový kop pro asijský celek.
9'
Tak už se opět hraje, Kašima je u míče a pokouší se něco vymyslet směrem vpřed.
8'
Stále se ošetřuje, vypadá to na něco závažnějšího.
6'
Dlouhý míč za obranu dobíhal Borré a nešikově se střetl s brankářem, který musí být ošetřován.
5'
Po delší době se a polovinu soupeře podívala i Kašima, s míčem si ale dlouho nepohrála.