Mistrovství světa klubů -  ONLINE PŘENOS -  Flamengo : Al-Hilal - 17. prosince 2019   18:30

Flamengo
Flamengo
49' Arrascaeta  • 78' Henrique  • 82' Al-Boleahi(vl.)
3:1
(0:1)
Al-Hilal
Al-Hilal
18' Al-Dawsari
Flamengo
Ismail Elfath (USA)
Dauhá, Katar
Al-Hilal

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:15.
Tak dnešní utkání skončilo nakonec pro brazilské Flamengo, které dokázalo obrátit vývoj zápasu. První poločas ovládl hostující tým, protože se v 18. minutě trefil Al-Dawsari. Poté vyrovnal v 49. minutě Arrascaeta, vedení na brazilskou stranu překlopil Henrique a definitivní tečkou byl vlastní gól Al-Boleahiho. V závěru ještě červenou kartu inkasoval Carrillo. Flamengo tedy jde do finále, které je na programu v sobotu a v ten samý den si zahraje i Al-Hilal o třetí místo.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu CR Flamengo: ze hřiště odchází Arrascaeta, přichází Piris.
90+2'
Hráči ani jednoho týmu nikam nespěchají. Kombinují na půlce a už se těší na finále.
90+2'
Střídání v týmu Al-Hilal: ze hřiště odchází Gomis, přichází Ateef.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Dobrý průnikový pas do vápna dostal Eduardo a mířil na zadní tyčku. Jeho zakončení však branku netrefilo.
90'
Al-Shahrani z levé strany centrem hledal ve vápně Gomise, ale toho o hodně metrů nenašel.
89'
Střídání v týmu CR Flamengo: ze hřiště odchází Henrique, přichází Vitinho.
88'
K míči se postavil Chrbin. Jeho obstřel na zadní tyčku Alves pro jistotu jen vyrazil.
88'
Přímý kop pro hosty z nějakých 25 metrů.
87'
Žlutou kartu dostává Diego (CR Flamengo).
87'
Z pravé strany centroval do vápna Chrbin. Ovšem jediného spoluhráče nenašel.
87'
Dlouhý pas letěl do vápna pro Barbosu, ten se však nezorientoval a přišel o míč.
86'
Zápas se už dohrává, na míči domácí a opět tvoří na polovině soupeře.
85'
Carrillo ještě diskutuje, to mu však nepomůže, musí jít do šatny.
84'
Frustrace hostí pokračuje. André Carrillo brutálně a nesportovně nakopl soupeře a jde rovnou do sprchy.
83'
Střídání v týmu Al-Hilal: ze hřiště odchází Al-Dawsari, přichází Al-Abed.
82'
Flamengo právě vstřelilo branku!
Tak je asi rozhodnuto. Na levou stranu dostal míč domácí Henrique a poslal přízemní centr do vápna. Míč si přesně k tyčce srazil do branky ALI AL-BOLEAHI.
81'
Diego na středu distribuuje míč pro své spoluhráče, znovu tak domácí roztáčí kolotoč.
80'
Carrillo dostával centr do vápna, ale jeho hlavička končí jen v rukavicích Alvese.
79'
Al-Hilal hned u míče a jde si pro vyrovnání.
78'
Jako bych to přivolal, Flamengo otáčí zápas a jde do vedení 12 minut do konce. Několikátý centr v zápase poslal z pravé strany Rafinha, který našel ve vápně BRUNA HENRIQUEHO, který jen nastavil hlavu a míč poslal do sítě.
78'
Flamengo opět na míči a bude se snažit určitě rozhodnout ještě před prodloužením.
78'
Al-Shahrani tvrdě sundal Ribeira, takže se bude kopat pro brance jeho týmu.
77'
Nepřesnost Cuéllara, vhazovat bude Flamengo.
76'
Arrascaeta dostal na levou stranu vápna míč a měl šanci ke střele. Ta byla hodně slabá, takže jednoduchá práce pro Al-Mayoufa.
76'
Dlouhý míč za sebe prodlužoval Chrbin, jenže tam už nikdo v modrém nečíhal.
75'
Hostující tým znovu zdržuje, diváci pískají.
75'
Domácí Henrique si snažil po lajně pustit míč, to se mu stalo osudným, protože ho pak už nedoběhl.
74'
Střídání v týmu CR Flamengo: ze hřiště odchází Gerson, přichází Diego.
74'
Charbin poprvé u míče, úplně se mu to nepovedlo, když podkouzl.
73'
Gomis dostal míč do běhu, Mari byl rychlejší a míč mu odkopl.
72'
jang se snažil najít vepředu Al-Dawsariho, míč byl ale hodně nepřesný.
71'
Střídání v týmu Al-Hilal: ze hřiště odchází Giovinco, přichází Charbin.
70'
K míči se postavil sám Giovinco. Jeho pokus byl utažený na přední tyčku, jenomže to se nepovedlo, míč končí hodně mimo.
69'
Žlutou kartu dostává Al-Dawsari (Al-Hilal).
68'
Faul na Giovinca. Přímý kop pro hosty z nějakých 20 metrů.
67'
Rafinha se pokusil dostat po pravé straně až k centru, jenomže se soupeř vrátil a míč mu odebral.
67'
Faulovaný Arao na půlce, jeho tým bude rozehrávat.
66'
Hosté zdržující čas, diváci pískají, ti jsou celý zápas spíše proti týmu ze Saúdské Arábie.
65'
Pas do ofsajdu byl adresován na Carrilla, takže míč pro domácí.
65'
Al-Shahrani se hbitě dostal po levé straně až k centru. Ten mířil do vápna, ale Gomis na něho o kousek nestačil.
64'
Arrascaeta si na půlce počkal na Eduarda a poslal ho k zemi, rozhodčí hned píská.
63'
Klidnější fáze zápasu, kombinace domácích u poloviny hrací plochy.
62'
Hosté se snažili vpřed dostat dlouhým nákopem, ten ale Luis dobře odvrátil.
62'
Al-Dawsari se snažil z levé strany dostat na střed. V tom mu zabránil výborný zákrok od Ribeira.
61'
Barbosa se hodně vehementně dožadoval rohového kopu pro svůj tým, ale lajnový má jasno.
60'
Podél levé lajny dostával míč Henrique, ale snažil si vynutit faul, což rozhodčí dobře věděl.
60'
Tvrdý faul na půlce na Henriqua. Ten se jen těžce sbírá.
60'
Hosté hrají okolo půlky, nahrávají si.
59'
Oba hráči jsou již za lajnou a může se pokračovat.
58'
Na zemi leží Gerson i Giovinco. Oba se vzájemně srazili při snaze o skluz.
57'
Arrascaeta posílal míč do vápna od praporku. Jeho centr nikoho nenašel a míč odhlavičkoval Cuéllar.
56'
Roh pro domácí.
56'
Asi ze třiceti metrů se k odraženému míči dostal Carrillo a nebál se vystřelit. Jeho pumelice skončila vysoko nad brankou.
55'
Na hranici vápna dostal míč Giovinco, ale nesedlo mu zpracování a o míč přišel.
55'
V ofsajdu se ocitl Al-Dawsari, takže v útoku pokračovat nemůže.
54'
Domácí Barbosa udržel soupeře na zádech, tak mohl za vápnem vystřelit. Nepovedená střela ale trefila jen soupeře.
53'
Nepřesnost ve středu hřiště od Araa, u míče bude na několik sekund opět Al-Hilal.
52'
Domácí Barbosa dostal dlouhý míč za obranu, dlouze si ho zpracovával a pak vystřelil. jeho střela ale trefila jen obranu soupeře.
51'
Barbosa opět na pravé straně s míčem a hledal před brankou Ribeira, tuto nahrávku přečetl Eduardo.
50'
Hodně soubojů ve středu hřiště, u míče domácí.
49'
A je vyrovnáno. Domácím se povedl vstup do druhého poločasu. Na střed hřiště dostal míč Gabriel Barbosa a nádhernou nahrávkou našel ve vápně Bruna Henriqua, ten nebyl sobec a nahrál míč před prázdnou branku pro GIORGIANA DE ARRASCAETU, ten prázdnou branku v pohodě trefil.
48'
Flamengo opět hraje vzadu. Bude muset svoji hru přesunout více dopředu.
48'
Z pravé strany centroval do vápna Barbosa. Jeho kvalitní pas přečetl Al-Mayouf a pro míč si došel.
47'
Al-Burayk nebyl důrazný u lajny, takže o míč přišel.
47'
Nepřesný nákop brankáře Alvese znamená míč pro Al-Hilal.
46'
Od úvodu poločase je na míči domácí tým, ovšem dopředu se moc nežene.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
První poločas je u konce a výsledkově ho ovládl tým ze Saúdské Arábie. Jedinou branku dal Al-Dawsari, který dostal na střed vápna perfektní nahrávku od Al-Burayka. Do té doby byla hra vyrovnaná, o trochu lepší hosté. Od té branky však na míči byl po většinu času brazilský celek, který se ovšem nemohl dostat do dobře organizované obrany soupeře. Ve druhém poločase bude muset favorit z Brazílie přidat, což slibuje zajímavou podívanou.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 57%:43%
Střely na branku: 1:1
Rohy: 4:5
Ofsajdy: 1:0
Fauly: 10:9
45+4'
45+3'
Po centru se dostal k zakončení na zadní tyčce Henrique, ale trefil jen brankáře.
45+3'
Přímý kop pro domácí z levé strany.
45+2'
Žlutou kartu dostává Al-Boleahi (Al-Hilal).
45+2'
Na pravé straně nepřesnost Carrilla.
45+1'
Žlutou kartu dostává Mari (CR Flamengo).
45+1'
Další centr do vápna ukázal Rafinha, centrem našel jen Cuéllra.
45+1'
45'
Ribeiro na pravé straně neúspěšný, takže musí zpět.
45'
Žlutou kartu dostává Giovinco (Al-Hilal).
44'
Hosté na rozehrávku moc nespěchali. Pak Giovinco centrem ve vápně našel jen Caia a ten míč odhlavičkoval míč pryč.
43'
Roh pro hosty.
43'
Barbosa si pádem před vápnem snažil vynutit přímák, ale rozhodčí mu to nesnědl.
42'
Barbosa nepřesně na lajně hledal Ribeira, od branky bude hrát hostující tým.
42'
Rafinha dostal míč na pravou stranu a centroval. Jeho centr však jen trefil prvního soupeře v cestě.
41'
Po pravé straně hodně rychle utekl Carrillo, ale jeho následná nahrávka byla hodně nepřesná.
40'
Rafinha zezadu stáhl soupeře a může být rád, že nedostal kartu.
40'
Barbosa si snažil dát zprava míč na střed, špatně si ho postrčil a přišel o něho.
39'
Luis centroval z levé strany do vápna. Jeho centr ztečovaný a končí v rukavicích Al-Mayoufa.
38'
Domácí celek u míče a nikam moc nespěchá.
37'
Barbosa se snažil projít dopředu přes pravou stranu, ovšem tam ho zastavil soupeř.
37'
Míč do vápna dostal Gomis, ale nedokázal si ho úplně zpracoval a přišel o něho.
36'
Na zemi opět Al-Dawsari, byl zezadu faulován soupeřem.
36'
Na podobném místě vzápětí Eduardo fauluje Henriqueho, takže míč pro Flamengo.
35'
Eduardo faulován na středu hřiště, přímý kop pro jeho tým z místa přestupku.
35'
Arrascaeta centroval přímý kop do vápna. Jeho důrazný centr našel Gomise, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
34'
Roh byl rozehrán a blízko a Ribeiro byl faulován. Přímý kop z pravé strany pro domácí.
33'
Raphinhův centr zablokován, roh pro Flamengo.
32'
Po rychlém brejku se na pravé straně vápna dostal k míči Giovinco, ale míč si hodně špatně zpracoval.
32'
Za vápnem měl na noze míč Al-Shahrani, tak vystřelil. Míč hodně podkopl a jeho střela končí na tribuně.
31'
Na středu hřiště se špatně zorientoval Henrique, takže o míč přišel.
31'
Po centru Luise se k hlavičce dostal Arao, ale hlavičkoval nad branku.
31'
30'
Arrascaeta perfektním pasem středem hřiště našel ve vápně Henriqueho. Ten šel sám do zakončení, v poslední chvíli mu střelu zablokoval jeden ze soupeřů.
29'
Al-Burayk se snažil dostat dopředu přes pravou lajnu, ale perfektně se dozadu vrátil Henrique.
28'
Útočný faul Ribeira. Hosté budou po delší době u míče.
27'
Barbosa se dostal znovu na pravou stranu a centroval do vápna. Na zadní tyčce našel Henriqeho, ten ale do branky nehlavičkoval.
27'
Hosté jsou už delší dobu bez míče, nyní hraje jejich soupeř u vlastního brankáře.
26'
Arrascaeta dostával míč podél levé lajny. Nahrávka byla moc vysoká a dlouhá. Na hřišti ji nestihl.
25'
Barbosa si narazil a šel do vápna, následoval centr na střed pokutového území, ovšem neúspěšný.
25'
Flamengo se po inkasované brance jednoznačně zlepšilo, kombinuje okolo vápna soupeře.
24'
Henrique se snažil protáhnout po levé lajně, ale tam bylo zavřeno.
24'
Raphinha dal míč na pravou lajnu pro Ribeira. Ten však váhal a o míč přišel.
23'
Pokračuje se.
23'
Salem Akl-Dawsari se drží za hlavu, ale asi bude schopen pokračovat v zápase.
22'
Salem Akl-Dawsarije stále na zemi a nevypadá to s ním nejlépe.
21'
Na zemi se nachází Salem Akl-Dawsari, kterého na zem poslal v hlavičkovém souboji vlastní spoluhráč.
20'
Žlutou kartu dostává Henrique (CR Flamengo).
19'
U míče je hned po brance znovu hostující tým.
18'
Al-Hilal právě vstřelilo branku!
A aktivnější hosté jdou do vedení. Na pravou stranu dostal míč Mohammed Al-Burayk a nacentroval přízemní míč do vápna. Tam si výborně seběhl SALEM AL-DAWSARI, který míč trefil ideálně do branky.
18'
Z levé strany odcentroval do vápna Al-Dawsari, ale trefil jen soupeře.
17'
Nepřesné zakončení domácích. Hostující brankář bude hrát od vlastní branky.
16'
Výborně se středem hřiště protáhl Al-Boleahi a do vápna poslal Janga. Ten sám proti brankáři trefil jen jeho nohy.
15'
Poté se ke střele z vápna dostal Gerson, pálil však mimo hostující branku.
15'
Roh rozehrával Arrascaeta a centroval někam na penaltu, míč byl však hodně vysoký, takže brankář ho vyrazil.
14'
Po centru Luise do vápna se bude kopat roh.
14'
Domácí teď uklidňují hru, když kombinují kolem poloviny hřiště.
13'
Raphinha kombinoval na lajně s Ribeirem, ale toho omylem vystavil do ofsajdu.
13'
Domácí šli okamžitě do brejku, ale Barbosa vše ukončil nepřesnou nahrávkou.
12'
Po rohu se ve vápně k hlavičce dostal jen Caio, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
11'
Hosté zkusili sehrát zajímavou kombinaci a střílel Dawsari, bude roh.
11'
Přímý kop pro hosty z nějakých 30 metrů.
10'
Gomis za vápnem hledal Giovinca, tu nahrávka přečetl pozorný Gerson a míč odkopl.
10'
Následně Henrique došlápl na soupeře, takže se píská proti brazilské brance.
9'
Z vlastní poloviny nakopával vpřed míč Mari. Jeho pas na Ribeira však končí mimo hřiště.
9'
U míče hosté, ti hrají v klidu u poloviny.
8'
Do rychlého brejku se snažil dostat domácí celek. Arrascaeta však nepřesně nahrával na Barbosu.
8'
Ten zahrával Giovinco, míč zřejmě posílal rovnou do branky, trefil však jen postranní síť.
7'
I další roh odvrácen, znovu rohový kop pro hosty.
7'
Do vápna míč centroval Carrillo. Jeho ostrý centr do vápna vyhlavičkoval Arao jen na další roh.
7'
Roh pro Al-Hilal.
6'
Eduardo se snažil středem najít nabíhajícího Gomise, ale jeho pas pouze trefil soupeře, jinak by šel Gomis sám na branku.
5'
Henrique se na lajně neprosadil, ale i tak bude jeho tým vhazovat aut.
5'
Na Carrilla letěl hodně dlouhý míč, jenomže byl až moc dlouhý, takže ho nezpracoval.
4'
Dlouhý nákop hostujícího brankáře skončil jen na kopačce Barbosy.
4'
Hosté na míči a čekají na dírku v obraně soupeře.
3'
Rubeiro centroval míč přímo do malého vápna, jenomže nikdo míč tečovat nedokázal.
3'
Pro průnikovce Luise bude jeho tým zahrávat roh.
2'
Poprvé u míče i domácí Flamengo, ale Ribeiro míč na noze neudržel.
1'
Na levé straně se snažil uvolnit hostující Al-Dawsari, ale o míč spíše zakopl.
1'
Hosté jsou od úvodu na míči a hrají od vlastní branky.
1'

CR Flamengo: Alves – Rafinha, Caio, Mari, Luis – Arao, Gerson – Arrascaeta, Ribeiro, Henrique – Barbosa
Náhradníci: César, Batista, Rodinei, Rhodolfo, Rene, Thuler, Reinier, Piris, Diego, Berrío, Vitinho, Lincoln

Al-Hilal: Al-Mayouf – Al-Burayk, Jang, Al-Boleahi, Al-Shahrani – Carrillo, Eduardo, Cuéllar, Al-Dawsari – Giovinco, Gomis
Náhradníci: Al-Waked, Al-Ghambi, Al-Hafith, Jahfali, Kadesh, Kurdi, Ateef, Al-Shalhoub, Bahebri, Al-Abed, Charbin

Rozhodčí: Ismail Elfath (USA).
Al-Hilal

Tým ze Saúdské Arábie vyhrál asijskou verzi Ligy mistrů, průběžně v play off porazil Al Ahli, Al-Ittihad, Al–Sadd a ve finále porazil Urawu po výsledcích 1:0 a 2:0. Nejlepší střelec týmu v soutěži byl Francouz Bafetimbi Gomis, který dal 6 branek. Al-Hilal je v domácí soutěži na třetím místě, získal 20 bodů v devíti zápasech, na první celek ztrácí tři body, ale má o dva zápasy méně. Tým už na MS klubů odehrál čtvrtfinále, kde porazil Esperance Tunis 1:0, jedinou branku vstřelil Gomis.

Poslední tři zápasy

Al–Hilal VS. Esperance Tunis 1:0
Al–Hilal VS. Al Jabalain 4:2
Urawa VS. Al–Hilal 0:2
CR Flamengo

Brazilský celek se na MS klubů dostal díky výhře v Copa Libertadores. V této soutěži porazil postupně Emelec, Internacional, v semifinále Gremio a ve finále porazil River Plate 2:1, dvakrát se trefil Gabriel, a to v 89. a 90+2. minutě. Ten samý hráč ještě dokázal v 90+5. minutě dostat červenou kartu. Flamengo na turnaji se ještě nepředstavilo. V brazilské soutěži je tým na prvním místě, když za 38 zápasů získal 90 bodů se skóre 86:37.

Santos VS. Flamengo 4:0
Flamengo VS. Avai 6:1
Palmeiras VS. Flamengo 1:3
Zdravím všechny fanoušky kvalitní kopané, v rámci semifinále MS klubů se utkají týmy Flamenga a Al-Hilalu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.