MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kozlovice : Uničov - 22. července 2017   17:00

Kozlovice
Kozlovice
53' Mazouch  • 76' Kaďorek  • 82' Kaďorek
Dostál, Vychodil, Krč, Můčka, Červený.

90'
82'
Kozlovice právě vstřelily branku!

Byl nařízen pokutový kop, který proměnil LUKÁŠ KAĎOREK a svou druhou brankou v duelu poslal domácí do dalšího kola.
76'

LUKÁŠ KAĎOREK rozjásal domácí příznivce tím, že pokořil Uvízla v uničovské brance. Kozlovice vedou 2:0.
74'
Žlutou kartu dostává Ambrozek (SK Uničov).
70'
Pokračuje vyrovnané utkání, kdy diváci na kozlovickém stadionu nebyli zatím v druhé půli, kromě Mazouchovy trefy, svědky téměř žádného rušnějšího momentu.
69'
Žlutou kartu dostává Mazouch (FK Kozlovice).
53'

Po standardní situaci se domácí ujali vedení, úspěšným střelcem je TOMÁŠ MAZOUCH.
46'
45'
30'
V Kozlovicích je odehrána půlhodinky hry, a ačkoliv se zatím skóre neměnilo, šance se urodily na obou stranách. Hostující Uničov dokonce neproměnil pokutový kop!
18'
Žlutou kartu dostává Kyselák (FK Kozlovice).
1'

FK Kozlovice: Konečný – Sikora, Král, Kyselák, Pavelka, Kaďorek, Nekuda, Galetka, Střelec, Mazouch, Dostál.
Náhradníci: Heger, Vogl, Dlouhý, Petráš, Kadlec.

SK Uničov: Uvízl – Markovič, Vejvoda, Rajnoha, Ambrozek, Jeřábek, Komenda, Kasal, Nuc, Koutek, Juřátek.
Náhradníci: Dostál, Vychodil, Krč, Můčka, Červený.

Rozhodčí: Vojáček – Podhajský, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.