MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympia Praha : Slovácko - 26. září 2018   16:00

Olympia Praha
0:5
(0:1)
Slovácko
Slovácko
14' Krejčí   • 48' Kalabiška   • 52' Kuchta   • 82' Kohút   • 88' Zajíc
Šiman, Petryk, Custos, Bužík, Bassey, Zubashivskyi, Oikonomikos.
Matějček – Blažej, Vít
Sportovní centrum Radotín
Slovácko
Daněk, Janošek, Tkáč, Kohút, Zajíc, Havlík, Kubala.

Sudí Matějček ukončil zápas a poslal Slovácko do osmifinále národního poháru.
90'
88'
Slovácko právě vstřelilo branku!
A do listiny střelců se zapisuje u pátého gólu i TOMÁŠ ZAJÍC.
82'
MICHAL KOHÚT přidává čtvrtý gól Slovácka.
70'
Slovácko hlídá postup, nedá se předpokládat, že by Radotín dokázal soupeřův náskok v posledních dvaceti minutách zlikvidovat.
52'
Záhy přidává třetí gól JAN KUCHTA a nejspíš definitivně rozhoduje tento zápas.
48'
Hned zkraje druhé půle přichází uklidnění pro hosty po trefě JANA KALABIŠKY.
46'
První poločas je u konce. Úvod patřil hostům, kteří se díky kapitánovi Jiřímu Krejčímu dostali do vedení 1:0. Domácí pak ke konci také několikrát zahrozili, ale ve výhodnější pozici jsou aktuálně hosté.
45'
38'
Domácímu týmu se přece jenom povedlo vyrovnat hru a práci začíná mít i brankář Trmal.
25'
Hosté zatím drží zápas pevně pod kontrolou a soupeře k ničemu nepouští. Sami už zahrávali dva rohové kopy.