MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vysoké Mýto : Ústí n/O - 15. srpna 2018   18:00

Vysoké Mýto
Vysoké Mýto
0:2
(0:0)
Ústí n/O
Ústí n/O
53' Strnad   • 63' Tichý
Vysoké Mýto
Bačkovský, Trnka, Hájek, D. Fišer, Škeřík, Kavka, Fikejz.
Hocek – Hurych, Starý
635 diváků
Ústí n/O
Krátký, Kopecký, Brabec, Pinkava, Pazdera, Mory.

Ústí nad Orlicí potvrdilo v derby rozdíl jedné soutěže a díky dvěma trefám ve druhém poločase jde v poháru dál, kdežto cesta domácího Mýta v MOL Cupu končí.
90'
86'
Žlutou kartu dostává Souček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
85'
Do konce řádné hrací doby zbývá pět minut a Vysoké Mýto už zřejmě nenajde síly zdramatizovat tento zápas.
84'
Žlutou kartu dostává Tlapák (SK Vysoké Mýto).
70'
Žlutou kartu dostává Mory (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
65'
Žlutou kartu dostává Kouřil (SK Vysoké Mýto).
63'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!

Deset minut po Strnadově vedoucí trefě se prosazuje také spoluhráč RADEK TICHÝ a orlickoústecká Jiskra vede již o dvě branky.
53'

JOSEF STRNAD krátce po obrátce otevřel skóre derby a favorizovanější Jiskra vede.
46'
Třetiligová Jiskra byla v prvním poločase aktivnějším týmem a zejména díky zákrokům domácího brankáře Krátkého je stav po první půli 0:0.
45'
35'
Zhruba sedm stovek diváků na stadionu ve Vysokém Mýtě na gól čeká, a tak je skóre stále 0:0.
20'
Po dvaceti minutách východočeského derby je stav bezbrankový, a tak uvidíme, co nám aktéři předvedou v dalším průběhu hry.
1'

SK Vysoké Mýto: Krátký – Hock, Kouřil, Valášek, Tomášek, Kopřiva, M. Fišer, Mokrejš, Rezek, Tlapák, Novák.
Náhradníci: Bačkovský, Trnka, Hájek, D. Fišer, Škeřík, Kavka, Fikejz.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jech – Souček, Chleboun, Nikodem, Smejkal, Falta, Vaňous, Tichý, Strnad, Lněnička, Langer.
Náhradníci: Krátký, Kopecký, Brabec, Pinkava, Pazdera, Mory.

Rozhodčí: Hocek – Hurych, Starý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.