MOL Cup - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chlumec nad Cidlinou : Plzeň - 30. října 2019   14:00

Chlumec nad Cidlinou
20' Bastin  • 48' Bastin  • 90' Labík
3:4
(1:0)
Plzeň
Plzeň
74' Krmenčík   • 75' Krmenčík   • 83' Pernica   • 109' Krmenčík
Petr – Veselka, Havel, Jarkovský (109. Koubek), Žahourek (88. Kučera) – Novotný (69. Trávníček), Kopáč, Čáp, T. Labík – Korba (80. J. Labík) – Bastin.
Dunda – Trávníček, J. Labík, Sedláček, Doležal, Kučera, Koubek
Berka – Hock, Melichar
3893 diváků
Plzeň
Kozáčik – Hubník, Pernica, Hejda, Hloušek – Hořava (107. Kalvach), Procházka – Kayamba, Janošek (70. Chorý), Mihálik (57. Limberský) – Beauguel (57. Krmenčík).
Hruška – Limberský, Krmenčík, Chorý, Brabec, Kalvach, Herc

Na zápas si navíc našlo cestu bezmála 4 tisíce diváků, kteří se společně s dobře zvládnutou organizací postarali o pěkný zážitek z tohoto utkání.
Domácí podali obdivuhodný výkon a proti obrovskému favoritovi dlouho vedli. I když Plzeň třemi góly otočila zápas, po vyrovnání J. Labíka však nakonec zápas dospěl do prodloužení. V něm se domácí dále rvali statečně, ale po gólové dorážce Krmenčíka nakonec postupuje dál úřadující vicemistr z Plzně.
120'
Sudí Berka nenastavil ani minutu a zápas ukončil. Plzeň se tak může radovat z vítězství 4:3 po prodloužení.
120'
120'
Plzeň dlouhý nákop ubránila a dopředu se hnal Kayamba, ale vracející se hráči domácích ho dokázali zastavit.
119'
Zatím však Petr dostává od sudího Berky žlutou kartu.
119'
Rozehrávat bude brankář Petr, do konce zbývá půl druhé minuty.
119'
Další útočný faul Chorého, který za následné manévry po odpískání dostal žlutou.
118'
Chorý u lajny povalen k zemi, hrát však bude domácí mužstvo.
117'
Po něm ale fauloval Kayamba a domácí se mohou hnát dopředu.
117'
Chorý s Krmenčíkem opět zvládli podržet míč u soupeřova vápna a společně vybojovali roh.
116'
Hubník nyní zkušeně nechal projít míč za postranní čáru.
116'
Domácí se nevzdávají a i nadále hrají velmi sympaticky. Labíkův centr z levé strany však vyboxoval Kozáčik.
115'
Po malé domů nyní na nervy svých příznivců zabrnkal Kozáčik, neposedný míč ale nakonec zkrotil.
114'
Vzápětí ale Žahourek právě Chorého fauloval a Viktoria může držet míč na útočné polovině.
113'
Další rychlý brejk Viktorie zazdil nepřesným centrem Chorý.
113'
Krmenčík si zkusil ve vápně vymodlit penaltu, ale sudí Berka jeho toužebné prosbě nevyslyšel.
112'
Krásná akce Havla, který se s míčem málem dostal až do vápna, kde mu zkoušel patičkou narazit Bastin, pak už si to Plzeň pohlídala.
112'
Po přiťuknutí od Bastina se hnal dopředu T. Labík, i proti jeho ráně ale zasáhl Kozáčik.
111'
Ránu Čápa doprostřed branky nakonec Kozáčik pokryl.
110'
Vzápětí je tu však standardka z hranice vápna také pro domácí mužstvo.
109'
Plzeň právě vstřelila branku!
Po další akci se Plzeň už prosadila. Parádní ránu Pernici nejprve zastavilo břevno, od nějž se však míč odrazil k MICHAELU KRMENČÍKOVI, který hlavou uklidil míč přesně k tyči.
108'
Parádní ránu Procházky zlikvidoval ještě lepším zákrokem Petr.
107'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hořava, přichází Kalvach.
107'
Po faulu na Chorého je tu nadějný přímý volný kop pro Plzeň.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Chorý hledal dlouhým pasem Krmenčíka, ale míč skončil v rukavicích Petra.
104'
Ofsajd i na druhé straně, hrát bude Petr.
103'
Už se rýsovala šance pro domácí, když se dopředu hnal Bastin, pomezní však nakonec zvedl praporek.
101'
Krmenčík na hranici ofsajdu postupoval na Petra, ten míč vyrazil k nohám Kayamby, jenž už překonal domácího brankáře, avšak míč z brankové čáry vykopl vracející se obránce Havel!
100'
Po nahrávce Chorého zakončoval Procházka příliš slabě, Petr si pro míč došel.
99'
Kozáčik musel daleko ze své branky, aby dokázal vyboxovat centrovaný míč do svého vápna.
98'
Další souboj Bastin versus Hejda a opět si plzeňský bek nepočínal v souladu s pravidly.
97'
Nákop Havla do vápna srazil Limberský na rohový kop. Bastin následně zbytečně padl ve vápně.
97'
Hejda si na půli hřiště vyšlápl na Bastina a je pískáno. Míč do vápna pošle Čáp.
96'
Chorý si sice zpracoval míč, ale následná přihrávka na Hubníka byla nepřesná a domácí vhazují.
95'
Po rohu Hlouška se musel Petr natahovat, aby dokázal vytěsnit míč mimo ohrožení své branky.
94'
Sražený centr znamená, že Plzeň bude zahrávat rohový kop.
93'
Po centru Čáp se Tomáš Labík ocitl v ofsajdu, hra je tak přerušena.
92'
Pernica zastavil Jana Labíka za cenu faulu a domácí mohou rozehrát.
92'
Zatím sledujeme opatrnou kombinaci Plzně.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Rozhodčí ještě nechali dohrát akci Kayambu, jehož centr zastavil Petr.
90+3'
Krmenčík si při útočné snaze pomohl šlapákem a zápas nejspíš skončí v prodloužení.
90+2'
Nastavují se tři minuty.
90+2'
Krmenčíkovu ránu po následném rohu zachytil Petr.
90+2'
Plzeň se okamžitě vrhla do útoku, ale Procházka z otočky trefil jen Petra.
90+2'
Jan Labík nyní šlapákem zajel do Limberského, standardka pro Plzeň.
90+1'
Čáp hledal dlouhým nákopem Bastina, ten byl v ofsajdu.
90'
Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Neskutečné věci v Chlumci nad Cidlinou! Po centru do vápna šel Kozáčik do souboje, ale míč do bezpečí nevyrazil a ke gólové dorážce se propracoval střídající JAN LABÍK a posouvá zápas do prodloužení.
89'
Po faulu na Kopáče ještě jedna standardka pro Chlumec.
89'
Čáp zkusil štěstí levačkou z velké dálky, ale mířil mimo branku Kozáčika.
88'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Žahourek, přichází Kučera.
87'
Jan Labík si zkoušel vymodlit v pokutovém území penaltu, ale sudí Berka jeho počínání ohodnotil žlutou kartou.
86'
Po centru Hlouška si však Krmenčík zpracoval míč rukou a hrát budou domácí.
85'
Krmenčík faulován Trávníčkem a je tu standardní situace pro Plzeň. Právě Trávníček pak za protesty ještě dostal žlutou kartu.
85'
Limberský s Chorým se nyní snaží tahat u strany čas.
84'
Plzeň se hnala do dalšího brejku, ale před Hlouškem stačili zadáci domácí ukopnout míč na roh.
83'
Vypadá to, že Plzeň nakonec roli favorita splní. Po centru z levé strany se totiž prodral k zakončení LUDĚK PERNICA a dovršil obrat ve skóre během devíti minut.
83'
Kayamba zkoušel ukličkovat Žahourka, který ale situaci zvládl.
82'
Po kombinaci bří Labíků zakončoval Jan a jeho ránu vytěsnil do bezpečí Kozáčik.
81'
Plzeň mohla skóre otočit. Po pasu od Chorého běžel sám na bránu Krmenčík, ale Petr ho vychytal.
81'
A právě Jan Labík byl hned po svém příchodu na hřiště faulován.
80'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Korba, přichází J. Labík.
80'
Na bližší tyči hlavičkoval Bastin nad branku.
79'
Standardní situace domácích jen prošla pokutovým územím, Chlumec může pokračovat v tlaku po rohovém kopu.
79'
Labík mohl postupovat sám na bránu po uvolnění Bastina, ale byl zastaven vracejícím se plzeňským obráncem. Diváci se sice dožadují penalty, ale souboj vypadal na první pohled čistě.
78'
Po útočném faulu hostů si můžou domácí na chvíli oddechnout.
77'
Na druhé straně Labík uvolňoval Bastina, který však stál v ofsajdu.
76'
Tohle byl pro domácí těžký direkt, Plzeň se určitě bude snažit rozhodnout ještě v normální hrací době.
75'
Velmi brzy je vyrovnáno. První šanci Chorého ještě zlikvidoval brankář Petr, proti dorážce MICHAELA KRMENČÍKA do prázdné branky už ale domácí neměli nárok.
74'
Teď už to hostům vyšlo. Limberský pronikl z levé strany, naservíroval míč pro MICHAELA KRMENČÍKA a ten snížil na 2:1.
73'
Teď ale Limberský našel svým centrem z levé strany ve vápně Krmenčíka, který hlavou zblízka mířil mimo.
73'
Hosté nyní každopádně mají problémy s rozehrávkou a draví domácí jim presinkem znepříjemňují život.
72'
Žahourkovi se nyní nelíbil verdikt sudího Berky, který neodpískal standardku pro Chlumec a dostal žlutou kartu.
72'
Labík spěchal po lajně dopředu a opět ušetřil pro Chlumec cenné vteřiny.
71'
Na trávníku zůstal ležet Veselka, chvíli se nehrálo.
71'
Pernicova rozehrávka šla jen do autu, na hostech jsou vidět známky zřetelné nervozity.
70'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Janošek, přichází Chorý.
70'
Čáp kroutil svůj centr od rohového praporku přímo do brány a zabrnkal na břevno Kozáčikovy svatyně.
69'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Novotný, přichází Trávníček.
69'
Čáp se vzápětí dostal do plzeňského vápna a jeho rána byla sražena na rohový kop.
68'
Limberský navíc následnou situaci neustál a dostal žlutou kartu.
68'
Nadějný brejk domácích vedl přes Čápa a Labíka, druhý jmenovaný však nepřesně odcentroval.
67'
Hořavův pokus o pas skončil jen na hlavě Jarkovského, domácí se však teď na balonu neudrží déle než pár vteřin.
66'
Po Limberského šajtli hlavičkoval R. Procházka sice do domácí sítě, ale z ofsajdu a plzeňská radost tak je zbytečná.
65'
Hubníkův centr v rychlé akci hledal Hlouška, který byl přikrytý za cenu rohového kopu.
65'
Zápas v Chlumci nad Cidlinou sleduje 3893 diváků.
64'
Hubník fauloval T. Labíka ve středu pole a také dostává žlutou kartu.
64'
Bastin při přechodu domácích směrem vpřed, centr Procházky ale skončil jen na Havlovi.
63'
Plzeňští se nyní snaží rychleji zakončovat své akce, Procházkova rána ze třiceti metrů ale starosti brankáři Petrovi nenadělala.
63'
Po dlouhém výkopu se hnal za míčem Labík, Kozáčik ale u něj byl jako první.
62'
Chlumec i nadále srdnatě bojuje a Veselka zvládl další souboj s Hlouškem. Za jeden předchozí zákrok však ještě Bastin uviděl žlutou kartu.
61'
Hloušek vzápětí v podobném souboji tak úspěšný nebyl a u míče jsou na chvíli zase domácí.
61'
Velká plzeňská šance! Centr Procházky udržel na hřišti Kayamba a zpětnou přihrávkou oslovil Krmenčíka, který však z první branku vysoko přestřelil.
60'
Na druhé straně se individuálně zkusil prosadit Kayamba, ale svým centrem našel jen rukavice Radka Petra.
59'
Limberský v souboji jeden na jednoho proti Žahourkovi neuspěl. Vzápětí mohl Labík do rychlého brejku, ale míč se mu zamotal mezi nohama.
59'
Dlouhý pas letěl na Krmenčíka a Beauguela, je z toho roh.
58'
Plzeňští začínají zmatkovat a v euforii hrající domácí je nutí k chybám. Pernicova rozehrávka nyní letěla jen do autu.
57'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Mihálik, přichází Limberský.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Beauguel, přichází Krmenčík.
56'
Čápovi se ale její rozehrávka vůbec nepovedla.
55'
Další souboj svedli Hejda a Bastin, noha plzeňského stopera byla až u Bastinovy hlavy, a proto se píská standardka pro Chlumec.
54'
Novotný hledal dlouhým pasem Veselku, který ale byl v souboji o něco pomalejší než Hloušek.
53'
Čáp byl opět faulován ve středu pole, ale svůj pád přifilmoval. Sudí Berka tak odpískal pro Plzeň a Čápovi ukázal žlutou.
51'
V pokračující akci neuspěl ani Beauguel a odkopávat bude Radek Petr.
51'
Hlouškův centr z pravé strany ale poslal do bezpečí Bastin.
50'
Jarkovský opět zahrál dlouhým odkopem raději do bezpečí. Následně došlo k faulu a rýsuje se standardní situace pro Plzeň.
49'
Teď už je s Plzní opravdu zle. Hubník se ale hned na pravé straně hnal za míčem a vybojoval aut.
48'
Obrovský závar ve vápně Plzně končí gólem. Po jedovatém centr vyrazil Kozáčik míč pouze k TOMÁŠI BASTINOVI, který ho sice na poprvé netrefil, ale dorážku z pádu už se štěstím usměrnil za brankovou čáru.
47'
Bastin podržel míč pro Korbu, který byl podražen, ale sudí Berka nechává hru běžet.
47'
Kayamba centroval z pravé strany opět jen do rukavic brankáře Petra.
46'
Dlouhý výkop hned směřoval ke Kayambovi, který ho ale už neudržel na hrací ploše.
46'
Domácí v prvním poločasu opravdu srdnatě bojovali a odměnou jim byl gól Tomáše Bastina na 1:0. Hosté sice měli několik dobrých možností ke vstřelení branky, většina však skončila na brankáři Petrovi. Druhá půle začne zhruba v 15:02.
45+1'
45+1'
V závěru tu byla ještě jedna plzeňská možnost! Kayamba z pravé strany odcentroval na Mihálika, který ale zblízka mířil těsně vedle.
45+1'
Labíkův centr z levé strany málem propadl až ke Korbovi, který se ale v tísni k zakončení už nedostal.
45'
Petr si na druhé straně poradil s centrem z kopačky Mihálika.
45'
Domácí rozvíjeli další nadějnou akci, ale centr se Veselkovi vůbec nepovedl.
45'
Hubníkův centr prakticky od brankové čáry se stal snadnou Petrovou kořistí.
44'
O střelu z uctivé vzdálenosti se vzápětí pokusil Korba, ale svatyni Kozáčika minul o více než pár metrů.
43'
Souboj Havla a Beauguela dopadl nerozhodně, míč proskákal až k Petrovi.
42'
Na tribuně vzplály po zákroku na Labíka emoce, ale sudí Berka nepískl.
41'
Centr z rohu hledal na malém vápně Jarkovského, po závaru se k němu míč málem dostal.
40'
Průnik Novotného a následný centr je hosty sražen za čáru, bude z toho roh.
39'
Slabá střela hostujícího Procházky skončila v náručí Radka Petra, který se, dle očekávání, v brance dnes nenudí.
38'
Další rohový kop Plzně v době, kdy hrací plochu vysvitlo slunce.
37'
Z následující standardky a poté ani z nákopu o pár vteřin později se nic nestalo. Petr vykopává od své branky.
36'
Následný protiútok Kayamby hasil Jakub Jarkovský a od sudího Berky je za to odměněn žlutou kartou.
35'
Novotný se dostal do brejku, ale nadějně vypadající akci nedotáhl do zdárného konce.
35'
Vracející se Jarkovský hlavičkoval před Janoškem jen na roh.
34'
Kayamba dal Janoškovi až příliš prudkou přihrávku, hra bude navázána výkopem.
33'
Hejda na půlce fauloval Bastina, hra je přerušena a rozehrávat bude Jakub Jarkovský.
32'
Jarkovský šajtlí hledal ve vápně nabíhajícího Bastina, toho chytil v ofsajdu pomezní Melichar.
31'
Dominik Janošek namířil svůj trestný kop vysoko nad Petrovu branku.
31'
Hloušek probíhal mezi dvojicí bránících hráčů a doslova si došel pro faul. Plzeň bude kopat standardku zpoza rohu velkého vápna.
29'
Ondřej Mihálik se kličkou dostal uvnitř vápna ke střele, ale narazil zatím na nejklidnějšího muže na hřišti – Radka Petra.
28'
Radek Korba se dostal za záda plzeňské obrany a tísněn uháněl sám na Kozáčika, v rozhodujícím momentě si ale při pokusu u střelu míč ukopl.
27'
Labík před Hubníkem jen prodloužil do autu. Následně upadl ve vápně Mihálik, ale o faul se určitě nejednalo.
26'
Skákavá střela Romana Čápa nenadělala Kozáčikovi žádné problémy a útočí Plzeň.
25'
Po faulu na Veselku zahrávají domácí z půlky půlky trestný kop.
24'
Domácí podnikli rychlý brejk, po němž ale Bastin stál v jasném ofsajdu.
24'
Po střele Luďka Pernici opět letěl vzduchem Radek Petr a domácí po jeho výborném zákroku stále vedou.
23'
Žahourek ukopl kličkujícímu Kayambovi do autu.
22'
Po menším tlaku hostí odkopával Kopáč míč do bezpečí a domácí si na chvíli oddychnou.
21'
Po rohovém kopu Hlouška nejdříve vracel balón do ohně Hubník, následně se k hlavičce dostal i Pernica. Vše utnul až Jarkovský na další roh.
20'
Obrovská radost v Chlumci! Do vápna se prodral Tomáš Labík, naservíroval balón na nabíhajícího TOMÁŠE BASTINA, který se prosadil svým důrazem na malém vápně a velký outsider tohoto utkání senzačně vede – 1:0!
19'
Na druhé straně se dvakrát blýskl výbornými zákroky Radek Petr. Nejprve nohou vyrazil střelu Mihálika, robinzonádou si poradil i s dorážkou Hlouška a závěrečná hlavička Beauguela šla mimo!
18'
Po centru Novotného nejprve zakončoval Korba, Labík se k míči nedostal. To byl celkem slušný závar ve vápně Plzně.
18'
Janošek zahrál míčem před Labíkem pouze do autu. Gestikuluje, že vhazovat by měli hosté, ale opak je pravdou.
17'
Meruna se dotkla rozhodčího Berky, a tak je hra přerušena. Hrát poté budou hostující Viktoriáni.
16'
Labík narazil Žahourkovi, ten nahrával do vápna, kde si v souboji hráčů došel pro balón Kozáčik.
15'
Nákop Veselky od lajny v naprosté pohodě končí v rukavicích hostujícího brankáře Matúše Kozáčika.
14'
Před nabíhajícím Novotným raději míč do zámezí odkopl vracející se Hloušek.
14'
Centr Hlouška z levé strany hrací plochy si stáhl do rukavic Radek Petr a bude vykopávat.
13'
Havel odvrátil centrovaný míč, v držení je tak na delší čas hostující Plzeň.
12'
Po přihrávce Bastina chycen v ofsajdové pasti i domácí Tomáš Labík.
11'
Žahourek předskočil na polovině hřiště Kayambu, záhy ale o míč přišel.
10'
Hloušek se krátce po této šanci Chlumce ocitl v ofsajdu, hra je přerušena.
8'
Labíkův centr nejprve odvrátil Hloušek, avšak jen do prostoru před vápna, kde se do míč opřel Roman Čáp a míč prosvištěl tak metr vedle levé Kozáčikovy tyčky. V hledišti to jen zašumělo!
7'
Mihálik byl po přistrčení Beauguela v první velké šanci zápasu sám před Petrem, obstřelil ho, ale míč proskákal malým vápnem těsně vedle tyčky.
6'
Po faulu domácího Kopáče budou hosté kopat z prostoru poloviny hřiště.
6'
Bastin se pokusil prodloužit míč hlavičkou za sebe, ale nasměroval balón na opačnou stranu.
5'
Kayamba se nedokázal protlačit přes Žahourka do vápna, vykopávat bude Petr.
4'
Bastin po souboji s Hejdou vybojoval aut na půlící čáře.
3'
Labík se pokoušel proniknout po levé straně hřiště, následně budou vhazovat hosté.
3'
Jarkovský v souboji fauloval Beauguela a Plzeň bude rozehrávat v hloubi útočné poloviny.
2'
Hned ve druhé minutě utkání byla z kotle fanoušků Plzně vhozena na hřiště pyrotechnika. Rozhodčí Berka po krátké poradě s pořadateli dává znamení k pokračování ve hře.
1'
Hlavní rozhodčí Ondřej Berka za potlesku obecenstva přivádí na hrací plochu oba celky. Vypadá to, že návštěva na tento zápas předčila očekávání i samotných organizátorů.
Deset minut před startem zápasu je stadion v Chlumci nad Cidlinou doslova obsypán diváky, kterých je tu zatím odhadem na tři tisícovky, a to i přesto, že začátek utkání je naplánován ve 14:00 hodin ve všední den.
Ještě jedna perlička před začátkem zápasu. Tým Chlumce nad Cidlinou v letošní sezóně v rámci ČFL navazuje na nedaleký Převýšov. Celek z této malé vesničky nedaleko Chlumce ve třetí lize působil ještě v loňské sezóně a majitel klubu Jiří Ryba jej zejména kvůli povinnosti mít v klubu mládežnická družstva přestěhoval právě do Chlumce nad Cidlinou.

V sezóně 2011/12 právě Převýšov šokoval fotbalovou veřejnost, když před zraky 2200 diváků v rámci 3. kola Ondrášovka Cupu vyřadil pražskou Slavii 3:0. Dvě branky vstřelil Jakub Jarkovský a jednu přidal Ivo Svoboda. Právě vytáhlý bek Jarkovský je v sestavě domácích i dnes, z pozice stopera bude odvracet útoky Plzně.

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Žahourek, Jarkovský, Havel, Novotný – Veselka, Kopáč, Čáp, T. Labík – Bastin, Korba.
Náhradníci: Dunda – Trávníček, J. Labík, Sedláček, Doležal, Kučera, Koubek

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Hubník, Pernica, Hejda, Hloušek – Hořava, Procházka – Kayamba, Janošek, Mihálik – Beauguel.
Náhradníci: Hruška – Limberský, Krmenčík, Chorý, Brabec, Kalvach, Herc

Rozhodčí: Berka – Hock, Melichar.
Viktoria má za sebou výsledkově nepovedený šlágr Fortuna ligy, když v domácím prostředí podlehla pražské Slavii 0:1 a ztráta na úřadujícího mistra a aktuálně vedoucí tým nejvyšší soutěže vzrostla již na devět bodů.
Plzeňští fotbalisté do tuzemského poháru vstoupili až v minulém – třetím kole. Po trefách Chorého, Procházky a Janoška zdolali účastníka třetí moravsko-slezské ligy – MSFL Hlučín výsledkem 3:1.
V mistrovských zápasech domácí Chlumec nad Cidlinou nastupuje ve třetí nejvyšší soutěži – Fortuna ČFL skupiny B a zatím si nevede špatně. Po dvanácti odehraných zápasech mu patří čtvrtá příčka průběžné tabulky s dvaadvaceti získanými body.
Chlumečtí fotbalisté se do čtvrtého pohárového kola dostali senzačně, když nejprve ve druhém kole zdolali ligovou Příbram 2:1 a ve třetím pak stejným výsledkem po trefách Jarkovského a Bastina vyřadili dalšího účastníka nejvyšší soutěže Bohemians Praha.
Hezké středeční odpoledne z Chlumce nad Cidlinou, kde dnes budeme svědky pohárového utkání 4. kola MOL Cupu, kdy domácí fotbalisté FK Chlumec nad Cidlinou hostí prvoligový celek FC Viktoria Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.