MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Vlašim - 19. října 2022   17:00

Č. Budějovice
13' Čavoš  • 43' Zajíc  • 63' Švec
3:1
(2:0)
Vlašim
Vlašim
75' Solomon
Šípoš – Čolić, Čoudek, Králik, Skovajsa – Sladký, Čavoš (72. Hellebrand) – Penner (79. Sluka), Hora (72. Broukal), Potočný (62. Švec) – Zajíc (62. Hais).
Janáček – Broukal, Švec, Hais, Hellebrand, Sluka, Mršić.
Nehasil – Hrabovský, Špindlerová
Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice
Vlašim
Kolář – Lehovec, Toula, Horský (66. Solomon), Onije, Zinhasovič, Lehoczki, Hošek (60. Heppner), Langhamer, Ugwu, Kulhánek.
Vágner – Heppner, Solomon, Rigo, Halinský, Suchan, Svoboda.

90+2'
90+2'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Lehoczki).
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
88'
Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Zinhasovič).
84'
Utkání se blíží ke konci, domácí už si zřejmě nenechají utéct postup mezi nejlepších šestnáct týmů.
81'
Skákavý balon napálil z voleje Branislav Sluka, ovšem o pár metrů přestřelil branku Koláře.
79'
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
ze hřiště odchází Penner, přichází Sluka.
78'
Po levé straně unikl Jakub Švec, ale přízemní centr skončil jenom u Koláře.
75'
Vlašim právě vstřelila branku! Hosté snižují. Středem hřiště se balon dostal k SOLOMONOVI, který si zpracoval balon, uvolnil se u penaltového puntíku a pohodlně skóroval.
72'
ze hřiště odchází Čavoš, přichází Hellebrand,
ze hřiště odchází Hora, přichází Broukal.
Dnešní utkání sleduje 723 diváků.
66'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Horský, přichází Solomon.
63'
Dynamo právě vstřelilo branku! Po pár vteřinách na hřišti se prosazuje JAKUB ŠVEC! Za polovinou hřiště se dostal k míči, uběhl s ním několik metrů a zpoza vápna vyslal nechytatelný projektil na zadní tyč. Domácí už vedou o tři branky.
62'
ze hřiště odchází Zajíc, přichází Hais,
ze hřiště odchází Potočný, přichází Švec.
60'
ze hřiště odchází Hošek, přichází Heppner.
56'
Nepřesný odkop od Dávida Šípoše, vhazovat budou Středočeši.
53'
Dobrý obranný zákrok od Ondřeje Čoudka, který zastavil rodící se útok soupeře.
51'
Do zakončení se tlačil Patrik Čavoš, ale obrana Vlašimi na poslední chvíli zasáhla.
48'
Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Čoudek).
47'
Centr Martina Sladkého z levé strany doletěl jenom do rukavic Koláře.
46'
45'
43'
Dynamo právě vstřelilo branku! Jihočeši navyšují vedení. Centr do vápna si našel TOMÁŠ ZAJÍC a připisuje si v pohárové soutěži už čtvrtou branku.
38'
V posledních minutách se toho na hřišti příliš neděje, mírně navrch mají domácí.
35'
Nepřesná přihrávka Skovajsy po lajně, k míči se zase dostanou Vlašimští.
32'
Brankář Marek Kolář se dostal daleko za vápnem a pod tlakem raději odkopl míč na tribunu.
29'
Balon doskákal až k Dávidu Šípošovi, který se po delší době také zapojil do hry.
26'
Prudký centr Nicolase Pennera proletěl vápnem, ale nikdo z domácích ho nedokázal nasměrovat za Kolářem.
24'
Zakončení ze strany Vlašimi. Po centru z pravé strany hlavičkoval Horský, ale nad břevno.
22'
Nepřesnost ze strany Vlašimi, vhazovat budou domácí.
19'
Na centr Skovajsy si naskočil Roman Potočný, ale nedokázal hlavičkovat na branku.
16'
Zahrozila také Vlašim. Za vápnem napřáhl ke střele Zinhasovič, ale o několik metrů minul branku.
13'
Dynamo právě vstřelilo branku! Domácí se ujímají vedení! Přetažený roh Romana Potočného doletěl na hlavu PATRIKA ČAVOŠE, který balon nasměroval přesně do sítě.
10'
Ze zhruba třiceti metrů zkusil vystřelit Martin Sladký, ale jeho střela po zemi neohrozila Koláře.
7'
U střídačky domácích byl faulován Čolić, jehož následný centr do vápna přinesl další rohový kop.