Venezuela - USA | ONLINE | 4.6.2017 08:00 | MS U20 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Venezuela bude v semifinále hrát proti vítězi zápasu Portugalsko – Uruguay, který se hraje dnes od 11 hodin českého času a sledovat jej pochopitelně můžete na onlajnech.
První ani druhý poločas branku nepřinesl, a tak přišlo na řadu prodloužení. Venezuelu poslal do vedení v 96. minutě Adalberto Peñaranda. Ve druhé půlce prodloužení navýšil vedený svého týmu Nahuel Ferraresi. Američané se také prosadili, hlavičkoval přesně Jeremy Ebobisse. Tým USA toho více nestihl, a tak na šampionátu končí. Naopak sen Venezuely pokračuje dál. Jihoamerický celek právě postoupil do semifinále.
120+2
Konec zápasu.
120+2
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Ronaldo Lucena, přichází Christian Makoun.
120+2
Wuilker Faríñez odkopává míč od své branky a nikam se nežene, není se čemu divit.
120+1
Je to tak, dvě minuty nad rámec uvidíme. Posledních 120 sekund mají fotbalisté USA na vyrovnání.
120
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, zda sudí nějaký čas přidají.
120
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Danny Acosta, přichází Auston Trusty.
119
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Sergio Córdova, přichází Josua Mejías.
117
Američané právě vstřelili branku!
Nyní se také prosazuje celek USA. Venezuelský brankář ránu JEREMIHO EBOBISSE sice dokázal vyrazit, ale míč už byl celém objemem za brankovou čárou. Je zaděláno na drama.
115
Venezuela právě vstřelila branku!
K obrovské radosti příznivců Venezuely se po rohovém kopu hlavičkou ke vzdálenější tyči prosazuje NAHUEL FERRARESI. Posílá tak Venezuelu do dvoubrankového vedení a tento tým je velmi blízko výhře a postupu.
114
Jonathan Klinsmann velmi dobře zastavil střelecký pokus Sergia Córdovi, který ví, že mohl vypálit lépe. Následovat bude rohový kop.
113
Venezuela se po delší době dostala na útočnou polovinu, kde se snaží něco vymyslet. Zatím ale marně, Yangel Herrera špatně přihrál, a tak se směr hry otáčí.
112
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Luis Ruiz.
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Eryk Williamson, přichází Emmanuel Sabbi.
112
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Luis Ruiz.
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Eryk Williamson, přichází Emmanuel Sabbi.
111
Jeremy Ebobisse vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus neměl dostatečný důraz. Wuilker Faríñez celkem snadno zastavit jeho pokus.
110
Američané se pokouší o vyrovnání, ale do výraznější šance se fotbalisté v bílem probojovat nemohou. Defenziva soupeře je stále pozorná a nyní neuspěl ránou z dálky Erik Palmer-Brown.
109
Hraje se zejména na polovině hrací plochy. Zadní řady Venezuely už nejsou tak neprostupné jako v první části prodloužení. Fotbalisté USA to vědí a snaží se toho nějak využít.
107
Wuilker Faríñez musel zasahovat proti ráně soupeře, ale dokázal si poradit. Mnoho šancí v prodloužení nyní k vidění není.
106
Ronaldo Chacón zkoušel něco vymyslet, ale jeho akce končí nepřesností, a tak se míč dostal do míst, kde byl brankář Jonathan Klinsmann.
106
Začalo druhé prodloužení.
V první části prodloužení se dokázala Venezuela prosadit, Samuel Sosa skvěle přihrál a Adalberto Peñaranda neměl se zakončením problém.
105+1
První prodloužení skončilo.
105
Jedna minuta se bude nastavovat nad rámec první části prodloužení. Sledujeme opticky takřka vyrovnanou bitvu, ale Venezuela se dokázala gólově prosadit.
105
To už probíhá poslední minuta prvního prodloužení, více ze hry mají fotbalisté Venezuely, kteří také vedou o jednu branku.
104
Američané mají k dispozici volný kop z velké dálky, ale Justen Glad se dopustil útočného faulu, a tak bude rozehrávat Venezuela. Konec první poloviny prodloužení se nezadržitelně blíží.
102
Akce Venezuely končí vinou postavení mimo hru, volný kop tak mají k dispozici hráči USA. Derrick Jones se po rychlé akce dostal do zakončení, ale minul branku soupeře.
101
Mužstva se nyní zvací znovu k opatrné hře vycházející z obrany, ani jeden celek se nikam nežene, nechce chybovat. Příliš atraktivní fotbal momentálně k vidění není.
100
Tým USA je nyní aktivnější, snaží se o vyrovnání, ale nedaří se mu důrazněji zakončit.
100
Obrana Venezuely dokázala velmi dobře zastavit centr, který směřoval do předbrankového prostoru.
99
Yangel Herrera se probojoval do vyložené střelecké pozice, ale jeho rána dokázal skvěle vyrazit brankář Jonathan Klinsmann. Následně se do šance dostal Danny Acosta, ale ani on neuspěl.
97
Hráči i fanoušci Venezuely jsou velmi spokojení, vedou o jednu branku a jsou blíže k postupu do další fáze šampionátu.
96
Venezuela právě vstřelila branku!
Venezuela se dostává do vedení, čekání na gól končí. Samuel Sosa krásně přihrál před branku, kde byl ADALBERTO PEÑARANDA, jehož zakončení nedokázal americký brankář zastavit, a tak tým vedený jako domácí vede. Asistence: Samuel Sosa.
94
Nahuel Ferraresi se dostal ke střele, ale jeho rána byla zablokovaná obráncem. Následně Yangel Herrera mířil mimo bránu.
92
Sledujeme nepříliš záživný fotbal, ani jeden celek se nikam nežene, v prodloužení hrají oba týmy opatrně.
91
Začal první poločas prodloužení.
Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení zápasu. Pokud se v něm nerozhodne, následovat budou penalty.
90+4
Druhý poločas skončil.
90+3
Danny Acosta vhazuje na útočné polovině, tým USA si nemůže vypracovat výraznější šanci.
90+3
Žlutou kartu dostává Yangel Herrera (Venezuela).
90+2
Mnoho šancí v posledních minutách k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
90+1
Lagos Kunga to vzal na sebe, zkoušel projít přes několik obránců soupeře, což se mu nepodařilo, a tak se směr hry otáčí.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec druhého poločasu.
90
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, zda se bude nastavovat nějaký čas. Eryk Williamson z velké dálky ránou z první minul branku. Jeho rána mířila vysoko nad.
89
Luca de la Torre nedokázal přesněji zpracovat přihrávku od spoluhráče, a tak míč končí mimo braku. Následovat bude výkop od gólmana Venezuely.
89
Williams Velásquez vedl akci svého týmu, ale neměl volného spoluhráče pro zakončení.
88
Adalberto Peñaranda se probojoval do střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal důraznější zakončení. Nechybělo mnoho.
87
Zdá se, že zápas dospěje do prodloužení, hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy, nikdo nechce chybovat.
86
Žlutou kartu dostává Samuel Sosa. Venezuelský hráč si počínal nedovoleně, za což vidí kartu.
86
Ronaldo Chacón se do šance nedostal, a pak se musel rychle vracet, aby zastavil akci soupeřů.
85
Venezuela se rychle dostala na útočnou polovinu, ale bránící se Eryk Williamson fauloval soupeře. Volný kop pro Venezuelu.
84
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam bezhlavě nežene, nikdo nechce chybovat.
83
Nově příchozí fotbalista se hned probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Následovat bude odkop od branky Venezuely.
82
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Lagos Kunga.
82
Venezuela pokračuje v nátlakové hře, ale do střeleckých pozic se dostává momentálně jen velmi těžko.
81
Žlutou kartu dostává Jeremy Ebobisse (USA). Ebobisse si příliš tvrdě počínal v osobním souboji nedovoleně, za což vidí kartu.
80
To se už dostáváme do poslední desetiminutovky a jeden z hráčů USA se dostal do postavení mimo hru. Následovat bude výkop od brankáře.
79
Jihoamerický celek má vhazování na své obranné polovině. Ronald Hernández hledal spoluhráče co nejdál postaveného. Myslel to dobře, ale provedení bylo horší.
78
Brooks Lennon byl v osobním souboji příliš aktivní, nedovoleným způsobem odzbrojil soupeře. Kartu od rozhodčího nedostal, ale přišlo důrazné varování.
77
Sledujeme takticky vedenou fotbalovou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat, ve hře je opravdu hodně. Více ze hry má Venezuela.
76
Sedmnáctiletý Samuel Sosa přichází na trávník podpořit útočnou snahu svého celku. Venezuela chce vyhrát v základní hrací době, do prodloužení se jí příliš nechce, a proto posiluje ofenzivní hru.
75
Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Ronaldo Peña, přichází Samuel Sosa.
74
Míč se dostal v brankáři Venezuely, který jej uvedldo hry dlouhým výkopem, následně fauloval Cameron Carter-Vickers, a tak volný kop bude mít celek, který je veden jako domácí.
73
Žlutou kartu dostává Derrick Jones (USA). Americký hráč byl příliš agresivní v souboji s Sergiem Córdovou, za což vidí zcela po právu kartu.
72
Postupnými krůčky se dostává Venezuela k brance soupeře. Po spíše hokejové kombinaci se k zakončení propracoval Adalberto Peñaranda, který nedokázal míč ideálně trefit z první.
71
Ronaldo Chacón se dostal do zajímavé střelecké pozice. Měl před sebou volný prostor, mohl postupovat blíž k brance, nebo přihrát na volného spoluhráče. Rozhodl se ale pro zakončení, které bylo zablokované.
71
Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, čím dál častěji sledujeme volný kopy, neboť fotbalisté faulují. Nyní jeden z nich rozehrávala Venezuela příliš ukvapeně, a tak nikdo v červeném dresu nemohl zakončit.
70
Wuilker Faríñez vykopl míč od své branky až na útočnou polovinu, ale faulem si v souboji jeden na jednoho pomohl Ronaldo Chacón.
69
Ve druhém poločase sledujeme dost podobný obrázek hry jako v prvním poločase, aktivnější je Venezuela, ale vytvořené šance nedokáže proměnit.
68
Jeremy Ebobisse vybojoval pro svůj tým autové vhazování, ale hráči v bílém se do střelecké pozice nedostali. Zadní řady Venezuely hrají zodpovědně.
67
V souboji hráčů s číslem dvacet fauloval Ronald Hernández Lucu de la Torreho, a tak Venezuela rozehrává.
66
Ronaldo Chacón se uvolnil, od obránce dostal přihrávku, ale s jeho ránou do středu branky neměl brankář příliš velký problém, Jonathan Klinsmann si dokázal poradit.
65
Tým vedený jako domácí se momentálně do výraznější šance dostat nemůže, Yangel Herrera nedosáhl na přihrávku od spoluhráče.
64
Američané se brání tlaku soupeře. Venezuela má více ze hry, snaží se střílet z každé pozice, proti předchozím zápasům zjednodušila hru.
63
Na šampionátu aktivně hrající Sergio Córdova se dostal znovu do zakončení. Venezuelský záložník tentokrát branku vůbec netrefil, jeho pokusu nechybělo mnoho.
62
Jonathan Klinsmann a jeho parta musí být pozorná, jejich soupeři rozehrávali rohový kop. Nejprve Venezuela neuspěla, a pak akce pokračovala dál a k ráně z dobré pozice se dostal Sergio Córdova. Jeho pokus končí na břevnu!
60
Sergio Córdova a Eryk Williamson nedávali pozor, sledovali míč, a tak do sebe nabourali. Jsou otřesení, ale v zápase budou pokračovat. Na trávník také míří ošetřený Josh Sargent.
60
Šedesát minut hry je minulostí, několik zajímavých šancí jsme viděli, ale na branku stále čekáme. Více ze hry mají fotbalisté Venezuely.
59
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se do zakončení nežene, brankáři mnoho práce nemají, Hraje se spíše ve středu hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
58
Cameron Carter-Vickers se zkoušel probojovat do lepší pozice pro střelu, ale míč letící do předbrankového prostoru nedokázal usměrnit. Následovat bude odkop, který provede Wuilker Faríñez.
56
Williams Velásquez (Venezuela) si v souboji počínal příliš důrazně, za což vidí žlutou kartu.
55
Williams Velásquez v osobním souboji tvrdě atakoval Joshe Sargenta. Americký hráč inkasoval úder nohou do hlavy. Jedná se o krvavé zranění. U Sergenta jsou týmoví lékaři.
54
Jihoamerický celek bude rozehrávat rohový kop. Ale ani tentokrát nebyl centr před branku dostatečně přesný. Venezuela má převahu, tlačí se do zakončení, ale na gól diváci stále čekají.
53
Americká obrana si s pokusem soupeře dokázala tak tak poradit. Zasahovat musel brankář Jonathan Klinsmann, pro kterého je to jeden z prvních zákroků ve druhém poločase.
52
Venezuela rychle přenesla hru na druhou stranu, k zakončení se dostal opět Sergio Córdova. Jeho střela byla zblokovaná, míč končí mimo hrací plochu, následovat bude rohový kop.
51
Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Tyler Adams, přichází Jeremy Ebobisse.
51
Další rohový kop pro tým vedený jako domácí. K hlavičce po přesném centru se dostal dobře hrající Sergio Córdova, ale branku trefit nedokázal. Míč končí metr a půl nad.
50
Venezuela má více ze hry, hraje aktivně, další akce svého týmu zakončoval Sergio Córdova, který ovšem minul branku.
48
Sergio Córdova dobře vystřelil, jeho ránu zablokovala obrana USA jen na rohový kop. Ronaldo Lucena uvedl míč do hry. Ronaldo Chacón hlavičkoval míč pouze do břevna! Nechybělo mnoho a Venezuela se dostala do jednobrankového vedení.
47
Venezuela se dokázala ubránit akci soupeře, a pak mohla sama zaútočit. Yangel Herrera nedokázal přesněji trefit míč po nepříliš povedené přihrávce od spoluhráče.
46
Zápas, ve kterém stále čekáme na úvodní branku, pokračuje druhým poločasem. Trenéři během přestávky neprovedli žádné střídání, a tak mužstva hrají ve stejných sestavách.
46
Začal druhý poločas.
Na úvodní branku v tomto zápase stále čekáme, sledujeme aktivní fotbal z obou stran, oba týmy odcházejí do kabin za bezbrankového stavu. Divákům se tento duel musí líbit.
45+1
První poločas skončil.
45+1
Ronaldo Lucena rozehrával rohový kop, ale jeho centr dokázala obrana poslat do bezpečí.
45+1
Jedna minuta bude nad rámec prvních pětačtyřiceti.
45
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44
Adalberto Peñaranda hodně nepříjemně po výskoku napadl na nohu, bude v pořádku, ale noha ho bolí pořádně.
44
Sledujeme finální fázi prvního poločasu, který zatím velkou šanci nepřinesl. Hra se přelévá ze strany na stranu.
43
Tým USA rozehrává volný kop, do výraznější střelecké pozice se nikdo v bílém nedostal. Následovat bude dlouhý výkop Wuilkera Faríñeze.
42
Yangel Herrera a Derrick Jones se tvrdě střetli na polovině hrací plochy, oba jsou otřesení, ale vypadá to, že budou pokračovat ve hře.
42
Jonathan Klinsmann rozehrával od své branky, rychle se k němu po nepovedené střele míč vrátil. Mnoho šancí nyní k vidění není. Hra je plná nepřesností.
40
Ronald Hernández má k dispozici vhazování na obranné polovině, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
39
Eryk Williamson centroval před branku, s jeho pokusem si dokázala obrana soupeře celkem snadno poradit, a tak k výraznější šanci nedošlo.
38
Jonathan Klinsmann dlouhým výkopem od své branky uvedl míč do hry, následně Nahuel Ferraresi fauloval, a tak akce USA bude mít pokračování.
37
Na útočnou polovinu se nyní dostali fotbalisté Venezuely, ale nemohou vymyslet výraznější akci, po které by následovala rána na branku.
35
Žlutou kartu dostává José Hernández (Venezuela).
35
Josh Sargent vedl bleskovou akci svého týmu, byl faulovaný.
34
Ronaldo Lucena to zkoušel po zemi, ale s jeho přihrávkou si dokázala obrana soupeře celkem snadno poradit. Následovat bude odkop od branky.
33
Danny Acosta si počínal nedovoleně, a tak bude mít Venezuela k dispozici volný kop z dobré pozice. Ronaldo Lucena bude rozehrávat.
32
Severoameričané se nyní dostali na útočnou polovinu, akci vedl Eryk Williamson, který vybojoval pro své spoluhráče vhazování. Erik Palmer-Brown se své pozic rozehrávače autového vhazování zhostil velmi špatně, míč poslal do prostoru, kde byl soupeř.
31
Sergio Córdova si v souboji pomohl nedovoleným způsobem, a tak rozehrávat bude tým USA, který na vyloženější šanci stále čeká.
30
Wuilker Faríñez uvedl míč do hry nepovedeným odkopem od své branky. Míč ale mířil do míst, kde se pohyboval Sergio Córdova.
29
Zatím největší šanci měla Venezuela, která překonala brankáře soupeře, ale rozhodčí gól pro ofsajd neuznali.
28
Další venezuelskou akci vedl obránce José Hernández, ale jeho pokus o zakončení nebyl nejpovedenější.
26
Tyler Adams dokázal odhlavičkovat dlouhé autové vhazování mimo hrací plochu. Další rozehrávka pro Venezuelu.
25
Tyler Adams se pokoušel něco vymyslet před pokutovým územím, ale neměl podporu od spoluhráčů a sám proti přesile neměl nárok na úspěch.
24
Ronaldo Peña krásně vystřelil, jeho rána jen o malý kousek minula branku. Venezuela je aktivnějším týmem. Následovat bude odkop od branky USA.
23
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat delší dobu do útoku.
22
Cameron Carter-Vickers rozehrával volný kop. Jeho přímá rána na branku končí v náruči gólmana Wuilkera Faríñeze, který byl pozorný.
20
Po rohovém kopu se Venezuela dostala do zakončení, vstřelila branku, ale na pokyn videocentra nemůže být gól uznaný pro postavení mimo hru.
19
Ronaldo Lucena rozehrával rohový kop.
18
Eryk Williamson zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře jen za cenu autu. Sledujeme rychlý kontaktní fotbal, který nabízí mnoho soubojů o míč.
17
Jonathan Klinsmann dlouhým výkopem poslal míč na útočnou polovinu, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Balon končí v zámezí, a tak mají autové vhazování hráče Venezuely.
16
Americký brankář uvedl míč do hry dlouhým odkopem. V akci pokračoval Erik Palmer-Brown, který v souboji s protihráčem uspěl a vybojoval vhazování pro svůj tým.
15
Proti předchozím zápasům fotbalisté Venezuely zjednodušili hru, hrají přímočařeji, což dokládá také dobrá rána Ronaldo Peñi ze střední vzdálenosti.
14
Ronaldo Lucena od rohového praporku uvedl míč do hry, ale trefil jen prvního hráče, který stál před brankou.
13
Adalberto Peñaranda vypálil z dobré pozice a jeho ránu do středu branky musel vyrazit brankář Jonathan Klinsmann na rohový kop.
12
Mnoho vyložených šancí zatím k vidění není, oba týmy hrají takticky velmi dobře, nikam se neženou.
11
Americká obrana dokázala celkem snadno zastavit další pokus o zakončení. Adalberto Peñaranda centroval nepřesně, a tak mohl hrát obánce Danny Acosta.
10
Deset minut hry je pryč, více ze hry má Venezuela, která se ovšem nemůže probojovat do střelecké pozice.
9
Sergio Córdova se dostal k hlavičce, ale jeho zakončení po dobrém centru před branku postrádalo přesnost. Následovat bude odkop od branky, který provede Jonathan Klinsmann.
8
Venezuela rozehrávala volný kop. Ronaldo Lucena centroval před branku, ale obrana soupeře si dokázala poradit, a tak je z toho další vhazování. Bleskově rozehrál Ronald Hernández.
7
Oba týmy vstoupily do zápasu aktivně, hra se přelévá ze strany na stranu. Na výraznější šanci čekáme.
6
Stejný hráč rozehrál také rohový kop. Jeho centr se snesl před branku, kde se dobře zorientoval Wuilker Faríñez, který si pro míč vyskočil.
5
Eryk Williamson a Brooks Lennon kombinovali na útočné polovině, ale prosadit se nedokázali. Vybojovali volný kop. Míč do hry uvedl Brooks Lennon.
4
Luca de la Torre hrál s míčem na polovině hrací plochy, zkoušel vyslat soupeře do zakončení, ale přihrál soupeře, a tak mohl hrát José Hernández. Toho zastavit za cenu autového vhazování Erik Palmer-Brown.
3
Tým USA se nemůže propracovat do vyložené střelecké pozice, více ze hry má celek vedený jako domácí.
2
Venezuela měla k dispozici první rohový kop v zápase, ale nabídnutou šanci nedokázala proměnit.
1
Ronaldo Lucena rozehrával volný kop. Centr před brankou hlavičkoval Nahuel Ferraresi. Jeho zakončení vytáhl americký brankář na rohový kop.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Venezuela: Faríñez – Velásquez, Ferraresi, J. Hernández, Peñaranda – Y. Herrera, Peña, Chacón, Lucena – Córdova, R. Hernández.
Náhradníci: Graterol, R. Sánchez – Mejías, Quero, H. García, Makoun, Ruiz, Sosa, Soteldo, Hurtado.

USA: Klinsmann – Acosta, Palmer-Brown, Glad, Williamson – Adams, Carter-Vickers, Lennon, Jones – Sargent, de la Torre.
Náhradníci: Marcinkowski, Scott – Trusty, Redding, Sabbi, Zelalem, Saucedo, Kunga, Ebobisse, A. Herrera..
Fotbalisté obou týmů absolvovali předzápasový trénink. Obě mužstva se zaměřila na zakončování akcí vedených po straně a následné centry před branky. Důležitost tohoto zápasu je veliká, nikdo nechce nic podcenit.
Favoritem zápasů jsou zástupci Severoamerického fotbalu. Oba týmy na trávníku nechají maximum.
Podstatně dramatičtější bylo osmifinále mezi Venezuelou a Japonskem. Základní hrací doba nerozhodla, a tak se hrálo prodloužení. Postup Venezuely vystřelil ve 108. minutě Herrera. Ten se stalo hrdinou zápasu.
Tým USA narazil v osmifinále na Nový Zéland. V tomto zápase se narodila jednoznačná výhra USA 6:0, Novému Zélandu se nepovedlo vůbec nic a a šampionátu skončil.
Dnes pokračuje mistrovství světa ve fotbale. Hrají se čtvrtfinálové zápasy. V tomto proti sobě nastoupí Venezuela a USA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.


Články odjinud