Z tohoto utkání už je to všechno, přeji Vám hezký zbytek středečního dne.

Rohové kopy: 3 – 7
Ofsajdy: 5 – 3
Fauly: 19 – 19
Žluté karty: 2 – 4.
Kdo by to byl po nezáživném prvním poločase řekl, že se ze zápasu mezi Zambií a Německem stane duel, na který se bude ještě hodně dlouho vzpomínat! Zambie ve druhé půli otočila skóre z 0:1 na 3:1, tento náskok v samotném závěru ale promrhala a musela se připravit na prodloužení. V něm vyšťavení Němci lepšího psychického rozpoložení ale nevyužili a ve 107. minutě opět prohrávali, když rozhodující gól na 4:3 vstřelil Shemmy Mayembe. Na jeho trefu už Evropané nenašli odpověď a po matných výkonech ve skupině se tak s turnajem loučí už v osmifinále. To Zambie pokračuje v překvapivé jízdě a poprvé ve své historii se v kategorii do 20 let raduje z postupu mezi nejlepší osmičku!
120+3
120+3
Do konce nastaveného času zbývá pár vteřin. Zambie drží míč a na druhý pokus své vedení už asi udrží!
120+2
Suat Serdar se mohl stát zachráncem! V pokutovém území využil velkých zmatků a dostal se ke skákajícímu balónu. Ten ale netrefil vůbec dobře a z bezprostřední blízkosti ho poslal do rukavic Bandy.
120+1
Druhou část prodloužení rozhodčí prodlužují hned o tři minuty! Nějakou tu šanci němečtí mladíci tedy ještě mají.
120
Tu za zbytečné diskuze s rozhodčím vidí také německý kapitán Benedikt Gimber.
120
A tohle už nevypadá pro Němce vůbec dobře. Mwepu zůstává ležet na hřišti po zákroku Törlese Knölla. Tomu navíc pan Aguilar udělil žlutou kartu.
119
Německu se nedaří podržet míč na delší dobu. Z toho nyní těží brankář Banda, který s odkopem pochopitelně nespěchá.
118
Conlyde Luchanga trošku zadrbal protiútok dva na dva, když přetáhl přihrávku na Chilufyu. Ten tak aspoň ušetřil pár cenných sekund na pravém křídle.
117
Afričané chtěli místo centru ze standardní situace pošetřit čas u rohového praporku. To se jim ale povedlo jen na krátkou dobu a do útoku míří hráči v bílém.
116
Do konce prodloužení chybí poslední čtyři minuty. U balónu navíc budou Zambijci, neboť sudí viděl Neumannovo držení Luchangy.
115
Philipp Ochs sklepnutím balónu přenesl hru lehce doprava. Kentu Malcolm Badu díky tomu pálil z rohu šestnáctky a nechybělo moc, aby svůj pokus vtěsnal pod horní tyč!
114
Luchanga se před německou střídačkou nešikovně srazil s Dakou. Míč se přitom odrazil do autu, ze kterého rozehrají Němci.
113
Oba hráči opustili hrací plochu, která je tak připravena k odkopu od zambijské branky.
112
Tvrdá srážka mezi Bandou a Torunarighou byla posouzena jako faul německého fotbalisty. Následující vteřiny se tak hrát nebude, protože je třeba oboustranného ošetření.
111
Střídání v týmu Zambie: ze hřiště odchází Emmanuel Banda, přichází Boston Muchindu.
110
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Fabian Reese, přichází Törles Knöll.
109
Němci znovu musí přepnout do útoku. Za obranu Zambie si nyní seběhl Ochs, ale zpětnou přihrávkou pod sebe nenašel žádného spoluhráče. Všichni totiž zůstali hluboko v poli.
107
Zambie právě vstřelila branku!
Zápas plný zvratů pokračuje vedoucí trefou Zambie! Hrdinou okamžiku se tentokrát stává SHEMMY MAYEMBE, který přiběhl do vápna ze druhé vlny a po rychlém přiťuknutí od Luchangy vystřelil přesně k pravé tyči.
106
Začalo druhé prodloužení.
Zambie se v krátké pauze před prodloužením oklepala ze ztraceného dvougólového náskoku a s Němci nadále hraje vyrovnanou partii. Oproti svým soupeřům navíc vypadají Afričané o něco čerstvěji.
105
První prodloužení skončilo.
105
Právě Daka po rohu vypálil ze střední vzdálenosti, ovšem prostor mezi třemi tyčemi tentokrát o nějaký ten metr netrefil.
105
Nechybělo moc a Zambie se vrátila do vedení! Edward Chilufya zprava parádně odcentroval na hlavu Patsona Daky, jehož zakončení Brodersen reflexivním zákrokem vytěsnil na roh.
104
Ochs s postupem času vymizel ze hry. Nyní na sebe nechal vzpomenout přízemní ranou, která se odkoulela mimo hřiště.
103
Afričané promarnili rozehrávku standardní situace po faulu Neumanna. Naštěstí pro ně se vzápětí Arweiler neprodral do zakončení.
102
Střídání v týmu Zambie: ze hřiště odchází Fashion Sakala, přichází Conlyde Luchanga.
101
Arweiler se poslušně vrátil a pomohl roh ubránit.
100
Na konci desáté minuty prodloužení se vše chystá k rozehrávce zambijského rohového kopu. U míče stojí Chilufya.
99
Badu nepotrestal chybu v zambijské rozehrávce, když prudkou přihrávku z pravé strany poslal zpět na kopačky obránců.
98
Jordan Torunarigha už toho má plné zuby. Z posledních sil se teď zvedl ze hřiště a odkulhal do zámezí.
97
Fashion Sakala to přehnal s razancí přihrávky, kterou Chilufya neměl šanci dostihnout ve hřišti.
96
Boyd Musonda už poněkolikáté vypálil zpoza šestnáctky. Ani v tomto případě ale neměl přesně seřízená mířidla a Brodersena neohrozil.
95
Ani další centr k první tyči na pochvalu nebyl, Emmanuel Banda pohodlně odkopl míč z pokutového území do autu.
94
Nakonec je z toho celá série rohových kopů. Během minuty bude Serdar rozehrávat už čtvrtý.
93
Radu hledal přihrávkou z pravého konce pokutového území Reeseho, před kterým však obránce odehrál míč na rohový kop.
92
Ani na začátku prodloužení nesáhl zambijský kouč ke změně v sestavě. K dispozici přitom stále má ještě tři střídání.
91
Začal první poločas prodloužení.
Zambie ve druhém poločase otočila nepříznivé skóre a v 86. minutě vedla už 3:1. Koncovku zápasu ale trestuhodně nezvládla a v nastaveném čase nechala Němce vyrovnat. Na řadu tak přichází dalších třicet minut hry v prodloužení!
90+3
Druhý poločas skončil.
90+3
Německo právě vstřelilo branku!
Fantastické utkání ještě zdaleka nekončí! Phil Neumann v pokutovém území prodloužil přihrávku na střídajícího JONASE ARWEILERA, jenž v kritické chvíli nezaváhal a v poslední vteřině s přehledem zakončil k vzdálenější tyči.
90+3
Enock Mwepu nebyl nikterak otravován soupeři, a tak mohl podržet míč na útočné polovině. Místo toho trochu netakticky vystřelil z dálky nepřesně a odevzdal míč rychle rozehrávajícímu Brodersenovi.
90+2
Benedikt Gimber nechtěl kombinovat v zahuštěném prostoru a zhruba ze dvacetimetrové vzdálenosti vypálil vysoko nad zambijskou branku.
90+1
Svend Brodersen spěchá s rozehrávkou po ofsajdu Zambie.
90
Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty nastaveného času!
89
Tak pozor, Němci korigují skóre a ještě se mají možnost vyrovnat! SUAT SERDAR elegantně zužitkoval Baderův milimetrově přesný centr z pravé strany a patičkou uklidil míč k levé tyči!
88
Žádný drtivý nápor Němců se nekoná. Naopak to jsou opět Zambijci, kteří kontrolují míč v bezpečné vzdálenosti od gólmana Bandy.
86
Pravděpodobně je rozhodnuto! Patson Daka potáhl balón při přečíslení čtyř na jednoho. Z jeho přihrávky na osu hřiště poté těžil ENOCK MWEPU, jehož střela prošla mezi nohama Brodersena až do brány.
85
Solomon Sakala nic neriskoval a odehrál míč na německý rohový kop. I s ním si poté zambijská obrana bez větších problémů poradila.
84
Daka zaútočil do otevřené obrany a zleva přihrál na poměrně volného Fashiona Sakalu. Ten si ale míč nezpracoval a ze slibně vypadající šance tak nic nebylo.
83
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Gino Fechner, přichází Jonas Arweiler.
83
Ta zužitkovaná nebyla, nicméně to Zambijce příliš trápit nemusí. Jejich soupeři rychle vyrazili do protiútoku, jenž ztroskotal na ofsajdu Fabiana Reeseho.
82
Frustrace na německé straně stoupá. Možná i proto teď Fechner jednoznačně fauloval Daku a je z toho standardka pro zástupce africké kopané.
81
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Emmanuel Iyoha, přichází Kentu Malcolm Badu.
80
Naštěstí pro Evropany se ani Zambie neprezentuje nějakými kloudnými akcemi. Ta poslední byla zpackaná a resultuje z ní odkop od branky Svenda Brodersena.
79
Čas letí jako voda a Němci se stále nemohou dostat do nějaké kloudnější šance. Vzhledem k protrápeným zápasům ve skupině se ale o nějaké velké překvapení nejedná.
77
Edward Chilufya svou rozehrávkou rohového kopu nenašel ve vápně nikoho v zeleném. Z opačné strany bude vhazovat Matthias Bader.
76
Torunarigha nezvládl odehrát míč z brankové čáry vedle vlastní branky. Zambijci se zadarmo dostali k útoku, jenž ale skončil centrem na osamoceného Phila Neumanna.
75
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Dominik Schad, přichází Amara Conde.
74
Iyoha neodcentroval z nepřipravené pozice ideálně a poslal míč do autu. Před výkopem Bandy tu máme zmíněné střídání.
73
Němci mají na vyrovnání zhruba dvacet minut. Velmi brzy se tak asi dočkáme jejich prvního střídání.
72
Emmanuel Iyoha téměř ideálně sladil svůj náběh s přihrávkou do běhu, jenže z patnácti metrů vystřelil přesně do míst, kde stál Banda.
70
Torunarigha při neškodné kombinaci lacino přišel o míč a musel se rychle vracet, aby sám zastavil rozjíždějící se únik Fashiona Sakaly.
68
To je neskutečné! Jako blesk z čistého nebe se urodil druhý gól Zambie, která má zničeho nic dobře nakročeno do čtvrtfinále! FASHION SAKALA dostal od Mwepa přihrávku do vápna a z jeho pravého konce vystřelil nechytatelnou dělovkou, kterou zastavila až síť za zády bezmocného Brodersena.
67
Fabian Reese si navedl míč z levé postranní čáry k ose hřiště, ovšem střelou levou nohou minul bližší tyč o několik decimetrů.
66
Emmanuel Banda pokazil přihrávku směrem k pokutovému území. Nasměroval jen do rukavic Brodersena.
65
Ochs zůstal za obranou Zambie a na pravé straně měl spoustu času a prostoru k dalšímu postupu, nicméně příchozí centr před Bandu neznamenal pro Zambijce žádné nebezpečí.
64
Boyd Musonda ukončil zambijskou kombinaci střelou z dvaadvaceti metrů. Brodersen však byl připravený a skokem k levé tyči balón zastavil.
63
Torunarigha se na levé straně pěkně uvolnil a poté odcentroval na Reeseho, kterému se v šestnáctce ale nepodařilo letící míč dostatečně zkrotit.
62
Nyondo skluzem uhlídal Reeseho a odrazil míč na rohový kop. Serder jej rozehrál na kraj vápna k Ochsovi, jehož nástřel zambijská defenzíva ale odvrátila.
61
Tempo hry se po změně stran neporovnatelně zvedlo. Oba týmy hrají naplno a neztrácí čas nějakou postupnou rozehrávkou uprostřed pole.
60
Iyoha se pěkně zbavil dvou obránců a dal míč na osu hřiště Fechnerovi. Ten však trestuhodně namazal soupeřům, kteří vyrazili do protiútoku. Fashion Sakala se po pravé straně ale neprosadil a nakonec podle všeho fauloval.
59
A ještě jednou Boyd Musonda, který to zkusil přízemní střelou, ale ta gólové parametry rovněž neměla. Brodersen zasahovat nemusel a chystá se k výkopu.
58
Po delší době se ale osmělili také Zambijci. Jeden z hráčů vrátil míč do druhé vlny Musondovi, jehož pokus z osmnácti metrů prolétl nad horní tyčkou německé branky.
57
Inkasovaná branka Němce výrazně nakopla. Zambijci se už několik minut nemohou vymanit z nepříjemného sevření.
56
Z následné standardní situace tentokrát Ochs nic nevytěžil, jeho centr do vápna obránci Zambie odhlavičkovali do relativního bezpečí.
55
Suat Serdar si na poslední chvíli předkopl míč a vyšachoval Fashiona Sakalu, který si za pozdní skluz vysloužil žlutou kartu.
54
Většina akcí hráčů v bílých dresech jde přes Ochse, který po přenesení hry na pravou stranu ale nebyl vpuštěn do pokutového území.
53
Němci se snad poprvé v zápase na delší dobu usadili na útočné polovině a metr po metru se přibližují palebným pozicím.
51
Afričané vzápětí nebezpečně zapomněli na zadní vrátka. Ochs prošel až do vápna, ale na jeho finální přihrávku do ohně žádný ze spoluhráčů nedosáhl.
50
Na začátku padesáté minuty se Zambijci mohutně radují z vyrovnávající trefy! Enock Mwepu se snažil zakončit nůžkami po zablokovaném centru od Chilufyi. Míč přitom netrefil vůbec dobře a odrazil ho před EMMANUELA BANDU, na jehož bezprostřední dělovou ránu už neměl Brodersen žádný nárok!
48
Evropanům se nepovedla rozehrávka na vlastní polovině. Tam Němci balón sice ztratili, ale jejich protivníci s ním nic nebezpečného nevymysleli.
47
Do druhé půle vstoupili aktivněji Němci. Jmenovitě to byl Suat Serdar, který dostal přihrávku z pravé strany a po kličce na hranici velkého vápna vypálil ze složité pozice asi metr vedle pravé tyče zambijské brány.
46
Střídání v týmu Zambie: ze hřiště odchází Musonda Siame, přichází Edward Chilufya.
46
Je za námi první půlka osmifinálového duelu mezi Zambií a Německem. Fanoušci na prořídlém stadionu v Čedžu se fotbalem zatím moc bavit nemohli, hráči na trávníku totiž předvádí hodně průměrnou podívanou, která nadchnout zkrátka nemohla. Jedinou světlou výjimku předvedl v sedmatřicáté minutě Philipp Ochs, jenž se prosadil krásnou střelou z přímého kopu a zajistil Němcům poločasové vedení 1:0.
45+2
45+2
Serdar podrazil Mwepa, který se jej snažil zbavit rychlou zasekávačkou. Díky ponechané výhodě akce Zambie ještě pokračovala, avšak Brodersen mohl zůstat v klidu. Banda se rozhodl pro střelu z velké dálky a ta prolétla hodně vedle brankové konstrukce.
45+1
Hra byla v první půli přerušovaná opravdu hodně. Salvadorští rozhodčí přesto nastavují pouze dvě minuty.
45
Matthias Bader se parádně vyhnul několika soupeřům, jenomže svou pěknou akci trošku zazdil přihrávkou na Iyohu, který se zapomněl v ofsajdovém postavení.
44
Emmanuel Iyoha si na levé straně vyměnil přihrávky s Schadem, ale poté špatně odcentroval do šestnáctky, kde našel jen nohy bránících Zambijců.
43
Patson Daka vyrostl jako strom před rozběhnutým Schadem, jenž se z následné srážky hodně dlouho oklepává. Pro útočníka Zambie je to za žlutou kartu.
42
Tempo hry se vrátilo do zajetých kolejí, znovu se hraje pouze v blízkosti půlící čáry, odkud gólmanům nebezpečí nehrozí.
40
Svend Brodersen hodně dlouho otálel s odkopem od branky. Rozhodčí Aguilar jej proto důrazně napomenul a připomněl, že příště už to bude za žlutou kartu.
39
Gimber podcenil nákop z hloubi pole a pustil do zajímavé příležitosti Daku. Ten musel ve výskoku zakončovat hlavou a jen o kousek minul německou branku!
37
Dosavadní nezáživný průběh zápasu je rázem zapomenut! Zasloužil se o to PHILLIPP OCHS, který levačkou nádherně zakroutil přímý kop do levého horního rohu a potěšil všechny fotbalové příznivce. Mangani Banda mohl pouze smeknout klobouk.
36
Phil Neumann si v obložení tří hráčů píchl míč směrem k ose hřiště, aby se nechal zfaulovat Fashionem Sakalou. Je z toho snad první zajímavější přímý kop.
35
Iyoha vlastní chybou přišel o balón a ukončil německý útok ještě dřív, než se stihl přiblížit k brance Manganiho Bandy.
34
Gimberův pas podél autové čáry přečetl Nyondo. Právě od něj ale šel sražený míč do autu, takže Němci budou vhazovat.
33
Němci teď dvakrát získali míč ještě na útočné polovině. Sami si ale nedali jedinou dobrou přihrávku a k ohrožení Bandy tak vůbec nedošlo.
32
Reeseho patička naslepo nebyla tím nejlepším řešením při založení německého útoku. Balón zmizel v autu a míří na kopačky Zambijců.
31
Reese nenechal Mayembeho vystřelit z dálky. Balón se tak dostal na pravé křídlo, kde ale Patsona Daku čistě zastavil Torunarigha.
30
V posledních deseti minutách se prakticky vůbec nehraje. Zápasu tak chybí tempo i šance, které by toto bojovné střetnutí trošku zdramatizovaly.
29
Emmanuel Iyoha dostává žlutou kartu za šlapák na Mwepa. Opět se jednalo o zbytečný faul ve středu hrací plochy.
27
Němci sportovně zakopli míč do autu a vrátili ho Zambijcům, kteří jej měli předtím v držení.
26
Jordan Torunarigha odnesl srážku hlavami nepříjemným šrámem, kvůli kterému sudí raději opět přerušili hru.
25
Ochs nakopl míč do vápna, kde se s míčem otočil Ioyha a poslal jej vysoko do vzduchu. Gimber poté ale fauloval brankáře Bandu, takže se žádné vzrušení nekonalo.
24
Znovu se nehraje. Na hrací ploše zůstává sedět Mayembe, u kterého už jsou členové zambijského realizačního týmu.
23
Suat Serdar se nepříjemně střetl s Musondou. Oba hráči si z tohoto souboje odnesli menší šrámy, ovšem o faul se nejednalo.
22
Philipp Ochs v hlavičkovém souboji na půlící čáře udeřil soupeře loktem do obličeje a jako první vyfasoval žlutou kartu.
21
Tohle se ale vůbec nepovedlo. Boyd Musonda vyslal z dobrých třiceti metrů pomalou přízemní střelu, která sotva překročila brankovou čáru vedle Brodersenovy svatyně.
20
Fashion Sakala byl v momentě dlouhé přihrávky na jeho osobu v ofsajdu. Zambie bez míče ale dlouho nezůstala, neboť po faulu Neumanna na Daku bude hrozit ze standardní situace.
19
Philipp Ochs trošku překvapivě zvolil přímou střelu z nelehkého úhlu. Banda se ale překvapit nenechal a lapil pomalu letící míč do náruče.
18
Musonda Siame vedle velkého vápna fauloval průbojného Iyohu a daroval tím Evropanům další standardku ze strany.
17
Nabídnutou standardní situaci Němci nevyřešili vůbec dobře, po rozehrávce na krátko sice přišel centr, ale ten byl příliš dlouhý a zastavil se až mimo hřiště.
16
Brankář Zambie při zákroku inkasoval nějaký úder do hlavy. Po krátkém ošetření se ale zvedl a už může čelit nařízenému rohovému kopu.
15
Moses Nyondo v roli posledního obránce nedosáhl na míč a pustil jej k Ochsovi. Proti němu ale rychle vyběhl Mangani Banda a nenechal ho pořádně zakončit.
14
Tři Zambijci udrželi balón proti sedmi zadákům. Těm pomohl Schad, jenž riskantním skluzem ve vápně odzbrojil pronikajícího Fashina Sakalu.
13
Emmanuel Banda se asi pokoušel centrovat, míč mu ale sjel z kopačky a doletěl do zámezí. Zpět do hry jej pošle Brodersen.
12
Fechner ani Ochs na vysoký centr z pravého konce hřiště nedosáhli. Zambijci poté vyhráli několik osobních soubojů a mohou vhazovat.
11
Dlouhý nákop ze zambijské obrany končí až u Brodersena. Poklidný úvod utkání tak pokračuje akcí od německého brankáře.
10
Daleko se ale nedostali a po Musondově faulu na Jordana Torunarighu se navíc bude kopat proti brance Zambie.
9
Německo se snaží útočit přímočařeji, další dvě přihrávky do běhu ale na místo určení neprošly a dopředu postupnou kombinací znovu míří Afričané.
8
Philipp Ochs si seběhl pro parádní spoluhráčovu kolmici a z levého kraje pokutového území vystřelil k vzdálenější tyči, kde Mangani Banda dobrým zákrokem vytěsnil míč mimo tři tyče.
7
Mwepu na pravé straně předal míč Mayembemu, který se chtěl kličkou zbavit obránce, ale přitom si balón ukopl do autu. Následuje odkop od branky Svenda Brodersena.
6
Gino Fechner byl na pravém křídle zdvojený a přišel o balón. Vše navíc ukončil rozhodčí, který odpískal jeho nedovolený zákrok.
5
Na hrací ploše se toho zatím moc neděje, Němci hrají zejména bez balónu, který Zambijci drží daleko od obou branek.
4
Stadion v Čedžu není zaplněný ani z jedné třetiny. Díky bubnujícím fanouškům Zambie na něm ale panuje příjemná atmosféra.
3
Patson Daka se marně snažil dostat k míči, přesto, že si podle názoru salvadorských rozhodčích pomohl útočným faulem v pokutovém území.
2
Fashion Sakala došlápl na nohu Jordana Torunarighy, který se ale rychle zvedl a vypomůže německé rozehrávce z obranné poloviny.
1
Úvodní výkop zápasu obstarala reprezentace Zambie, která nastupuje v zelených, zatímco Němci v bílých dresech.
1

Zambie: M. Banda – Mayembe, Nyondo, S. Sakala (C), Chiluya – E. Banda, Musonda, Mwepu, F. Sakala – Daka, Siame.
Náhradníci: S. Banda, Phiri – Chali, Muchindu, Tembo, Kalunga, Chilufya, Luchanga, Sunzu, Chisala.

Německo: Brodersen – Neumann, Bader, Gimber (C) – Schad, Fechner, Serdar, Torunarigha – Ochs, Reese, Iyoha.
Náhradníci: Nicolas, Reimann – Ananou, Badu, Conde, Neuhaus, Arweiler, Knöll, Mittelstädt, Horn.

Rozhodčí: Aguilar – Zumba, Torres (všichni SLV).
Německo

Evropská fotbalová velmoc se základní skupinou nečekaně protrápila. Na úvod turnaje se potkala s Venezuelou, kterou ohrozila pouhými dvěma střelami na branku a po špatném vstupu do druhého poločasu prohrála 0:2. O tři dny později tak Němci museli bezpodmínečně bodovat, což se jim podařilo, i když podruhé v řadě neskórovali – utkání s Mexičany skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Povinné tři body Němečtí fotbalisté získali až proti trpaslíkovi Vanuatu. To se za stavu 0:3 ale nesložilo a dvěma góly zápas ještě pořádně zdramatizovalo. Evropané si však výhru vzít nenechali a se čtyřmi body na kontě postoupili do osmifinále ze třetího místa.
Zambie

Africký celek se stal asi nejpřekvapivějším vítězem základních skupin. Pozornost fanoušků si Zambijci zasloužili už po prvním představení na šampionátu, když pokořili silné Portugalce 2:1. Druhé utkání se pro Jihoafričany už tak dobře nevyvíjelo, s Íránem prohrávali ještě v 54. minutě 0:2, nicméně díky čtyřem gólům v rozmezí šestnácti minut si zajistili zisk dalších tří bodů. O prvenství ve skupině C pak Zambii nepřipravila ani závěrečná porážka s Kostarikou, na níž nestačili v poměru 0:1.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné středeční odpoledne při sledování textového přenosu ze zápasu mistrovství světa hráčů do 20 let. Od třinácti hodin se můžeme těšit na osmifinálový duel mezi Zambií a Německem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.