MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Mexiko : Japonsko - 26. května 2019   15:30

0:3
(0:1)
Japonsko
Japonsko
21' Mijaširo  (Fudžimoto) • 52' Tagawa  (Fudžimoto) • 77' Mijaširo  (Nakamura)
Mexiko
C. Higuera – Álvarez, Sepúlveda, León, Cárdenas – D. Lainez, Orona, Meraz (24. Figueroa), Lozano (74. D. López) – de la Rosa (46. Domínguez), Macías.
Japonsko
Wakahara – Sugawara, Seko, Kobajaši, T. Suzuki – Mijaširo (87. Hara), Fudžimoto (81. Ito), M. Saito, Jamada – Tagawa, K. Saito (76. Nakamura).
Mogi, Z. Suzuki – Goke, Hara, Higaši, Ito, Kida, Mikuni, Nakamura, Nišikawa.

90+4'
90+2'
Nakamura to zkusil ještě jednou, ale znovu nebyl přesný.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Keito Nakamura mohl ještě zvýraznit vedení Japonců, ale ve velké šanci těsně minul branku Mexika.
89'
Diego Lainez vystřelil z dálky jen doprostřed branky, s tím neměl Tomoja Wakahara potíže.
87'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Taisej Mijaširo, přichází Taiči Hara.
85'
Daniel López sice dostal míč do sítě, ale tento gól kvůli ofsajdu nemůže platit.
84'
Diego Lainez byl ve velké šanci, ale jeho střela nakonec těsně minula pravou tyč branky Japonska.
81'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kanja Fudžimoto, přichází Hiroki Ito.
79'
Ofsajd to nebyl, takže branka Japonska na 3:0 je potvrzena!
78'
Situaci ještě prověřuje VAR, zda se nejednalo o ofsajd.
77'
Japonsko právě vstřelilo branku!
Keito Nakamura výbornou přihrávkou do vápna našel TAISEJE MIJAŠIRA. Ten si míč na hranici ofsajdu zpracoval a poté z úhlu propálil Higueru. Asistence: Keito Nakamura.
76'
Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Koki Saito, přichází Keito Nakamura.
75'
Centr Sugawary z pravé strany byl tečovaný a Carlos Higuera měl co dělat, aby jej dokázal vyrazit.
75'
Kevin Álvarez se z pravé strany natlačil před branku, ale pořádně zakončit už nedokázal.
74'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Adrián Lozano, přichází Daniel López.
73'
Koki Saito už si chystal míč za vápnem ke střele, ale tentokrát mu to hráči Mexika neumožnili.
72'
Žlutou kartu si za svůj faul z blízka prohlédl Taisej Mijaširo.
70'
Ale ani tentokrát se Mexiko do žádné větší šance nedostalo.
69'
Tentokrát mají standardní situaci pro změnu Mexičané, zkoušet to budou z levé strany.
68'
Rohový kop rozehrál Kanja Fudžimoto, jeho centr si pak ze vzduchu sebral Carlos Higuera.
67'
Po další akci si znovu Japonsko vybojovalo rohový kop.
66'
Ke střele se z dálky dostal Koki Saito, jeho rána však nakonec byla těsně nepřesná.
64'
Japonci opět zatlačili na Mexiko, z rohového kopu se ale tentokrát neprosadili.
62'
Japonci z pravé strany vymysleli nepříjemný centr na první tyč, míč ale nakonec jen prolétl vápnem.
61'
Mexičané se už znovu dostali k míči, ale poté pro změnu fauloval Antonio Figueroa.
60'
Misael Domínguez to přehnal s tvrdostí a za svůj faul na Fudžimotu dostává žlutou kartu.
59'
Znovu ale Mexičané ani neohrozili branku Japonska.
58'
Micuki Saito skončil na zemi a Mexiko má další standardní situaci.
56'
Znovu číhal na zadní tyči Gilberto Sepúlveda, ale nepovedlo se mu zakončit.
56'
Nebyl to špatný rohový kop, ale hlavička Sepulvedy se do branky nevešla. Další rohový kop.
55'
Mexičané to rozehráli nebezpečně na přední tyč a budou zahrávat rohový kop.
54'
Ajumu Seko fauloval unikajícího Macíase a je z toho standardní situace z levé strany pro Mexiko.
52'
Japonci se krátce po přestávce dostávají do vedení 2:0! Rohový kop z pravé strany obstaral centrem Fudžimoto a na přední tyči míč nechytatelně hlavou tečoval KJOSUKE TAGAWA. Asistence: Kanja Fudžimoto.
49'
Mexiskou akci po pravé straně zastavil ofsajd, ve kterém se ocitl José Macías.
48'
Koki Saito byl zastaven ve středu pole jen za cenu faulu. Hrát budou moci i dál Japonci.
46'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Roberto de la Rosa, přichází Misael Domínguez.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas je za námi, Mexiko zatím prohrává s Japonskem 0:1. Japonci byli většinu poločasu lepší, i když první velkou šanci měli Mexičané, tu ale José Macías neproměnil. A tak o pár minut později Japonce poslal do vedení přesně umístěnou střelou Taisej Mijaširo. Japonci pak měli ještě několik nebezpečných rohových kopů, svůj náskok už ale nezvýšili.
45+5'
45+5'
Micuki Saito byl v souboji pozdě a za svůj faul skluzem dostává žlutou kartu.
45+4'
Japonci hrají aktivně a i na konci poločasu se stále tlačí dopředu.
45+3'
Roberto de la Rosa se ve vápně k míči neprocpal, ubránil ho Ajumu Seko.
45+2'
Kevin Álvarez se z pravé strany k centru nedostal.
45+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
43'
Adrián Lozano je prvním hráčem zápasu potrestaným žlutou kartou.
42'
Po souboji dvou desítek byl faulovaný Diego Lainez a Mexičané tak budou kopat standardní situaci.
40'
O chvíli později byl faulovaným hráčem pro změnu José Macías.
40'
Kanja Fudžimoto skončil na zemi a bylo to za pomocí faulu, takže hrát budou Japonci.
38'
Centr to byl sice nebezpečný, ale soupeřovu branku neohrozil.
37'
Japonsko bude kopat roh z levé strany.
34'
Po dlouhé době mají Mexičané míč na delší čas ve svém držení. Ale zatím daleko od vápna soupeře.
32'
Mexičané začínají svou další akci od svých stoperů.
31'
Japonsko kopalo roh z pravé strany, ale brankář Mexika Carlos Higuera zasahovat nemusel.
29'
Japonci v těchto chvílích nikam nespěchají a do hry zapojují i svého brankáře Tomoju Wakaharu.
27'
Juki Kobajaši se snažil něco vymyslet na pravém křídle, ale nepochodil, k centru se nedostal.
26'
Mává a píská se ofsajd, ve kterém se ocitl Kevin Álvarez.
24'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Roberto Meraz, přichází Antonio Figueroa.
21'
Japonsko jde do vedení! TAISEJ MIJAŠIRO vypálil z blízka a trefil se přesně k pravé tyči branky Mexika. Asistence: Kanja Fudžimoto.
18'
Momentálně se nehraje, protože je na trávníku ošetřován Roberto Meraz.
17'
Roberto de la Rosa to zkusil individuálně, ale až do vápna nakonec s míčem na kopačkách nepronikl.
15'
Ani další akce Mexičanů vedená po levém křídle neohrozila branku Japonska.
14'
Mexičané také zkusili něco vytvořit směrem dopředu, ale jejich akce po levé straně skončila hodně brzo.
13'
Kjosuke Tagawa upadl v pokutovém území, ale o penaltě rozhodčí ani neuvažoval, faul to nebyl.
12'
Japonci drží míč na svých kopačkách, ale zatím hodně daleko od branky soupeře.
11'
Ani z něj ale Japonci branku Mexika přímo neohrozili.
10'
Japonci už se chystají na zahrávání rohového kopu z levé strany.
9'
Japonci začínají opět přebírat aktivitu a zatlačili Mexiko před jeho vápno.
7'
Na druhé straně zakončoval José Macías, ale jeho rána Wakaharu nepřekonala.
4'
Japonsko zahrávalo první rohový kop zápasu, ale neprosadilo se z něj.
3'
Mexiko je v úvodních minutách duelu lehce aktivnější, ale branku Japonska ještě neohrozilo.
1'

Mexiko: C. Higuera – Álvarez, Sepúlveda, León, Cárdenas – D. Lainez, Orona, Meraz, Lozano – de la Rosa, Macías.
Náhradníci: Alonzo, L. López – Domínguez, Figueroa, Gutiérrez, D. Hernández, D. López, Plascencia, Torres, Trejo.

Japonsko: Wakahara – Sugawara, Seko, Kobajaši, T. Suzuki – Mijaširo, Fudžimoto, M. Saito, Jamada – Tagawa, K. Saito.
Náhradníci: Mogi, Z. Suzuki – Goke, Hara, Higaši, Ito, Kida, Mikuni, Nakamura, Nišikawa..
Vzájemné zápasy

V historii se Mexiko s Japonskem v této věkové kategorii utkaly jen dvakrát a už velice dávno. V roce 1979 se odehrála remíza 2:2 a v roce 1999 pak Japonci vyhráli 2:0.
Japonsko

Japonsko patří mezi nejlepší asijské reprezentace, takže jeho účast na mistrovství světa není žádným překvapením a Japonci určitě myslí minimálně na postup ze skupiny. V přípravě na turnaj Japonci však všech pět zápasů prohráli, takže do MS nevstupovali rozhodně v dobrém rozpoložení. V úvodním utkání šampionátu pak Japonsko remizovalo 1:1 s Ekvádorem, což je slušný výsledek.
Mexiko

Mexiko se na mistrovství světa probojovalo díky povedenému mistrovství CONCACAF ve stejné věkové kategorii, kde došlo až do finále, které prohrálo 0:2 s USA. Příprava před šampionátem se Mexiku moc nepovedla, z pěti utkání čtyři prohrála a jedno remizovala. Ve svém prvním utkání na MS Mexiko nepřekvapilo, Itálii podlehlo 1:2.
Zdravím a vítám všechny příznivce mládežnického reprezentačního fotbalu u sledování on-line přenosu utkání základní skupiny MS U20 mezi Mexikem a Japonskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.