Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín zvítězil nad týmem HFK Třebíč výsledkem 2:1. V prvním poločase poslal domácí do vedení Málek, vyrovnat dokázal za hosty Igbinoba. V druhém poločase se začalo opatrně z obou stran, po čase ale domácí opět převzali aktivitu na svou stranu a v 64 minutě se trefil Štefek. Domácí si vedení nenechali vzít a připisují si tak do tabulky tři body.
90
90
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Foltýn, přichází Malík.
89
Bogner v ofsajdu a i teď se domácí ubránili.
87
Nyní ale domácí obránci zapomněli na volného Bognera, který se dostal ke střele. Virec střelu kontroloval a bude odkopávat od své branky.
86
Hosté mají posledních pár minut na vyrovnání, Hlučín ale pozorný a soupeře k ničemu nepouští.
86
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Massaniec.
84
Hosté drží míč na vlastní polovině a z této pozice se vyrovnávací branka dává těžko.
84
Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Houser, přichází Kovář.
83
Bogner nesmyslně zajel protihráče a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
82
Domácí zblokovali pokus soupeře a Virec je zatím bez práce.
81
Centr hostujícího hráče sražený na rohový kop.
79
Třebíč rozehrál situaci velmi špatně a Virec bude odkopávat od své branky.
78
Nyní ale Heiník fauloval a hosté mají k dispozici standartní situaci z levé strany hřiště.
77
Centr Dostála skončil v rukavicích brankáře. Hlučín i tak stále aktivní.
76
Žižka vběhl do vápna a následně při kontaktu s protihráčem upadl, jeho dožadování penalty je ale zbytečné, neboť hlavní rozhodčí si je situací přesvědčený a o faul se podle něj nejednalo.
74
Galvas vlezl do vápna z pravé strany, jeho střela z velkého úhlu ale Staňkovi problémy nenadělala.
73
Virec si došel pro centr, který směřoval z kopačky Housera a s rozehrávkou nikam nespěchá.
72
Třebíč se snaží o vyrovnání, domácí ale zatím pozorní.
70
Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Johnson, přichází Novotný.
69
Dělovka Dočekala pouze prosvištěla mimo.
68
Štefek fauloval zhruba třicet metrů od branky a hosté mají k dispozici standartní situaci.
66
Domácí teď nepřesně rozehráli a dovolili tak založit akci svému soupeři, který si ale zatím neví rady.
65
Málek mohl zvýšit vedení svého týmu, ale v situaci, kdy jel úplně sám na brankáře, byl neúspěšný!
64
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají opět do vedení! ROBIN ŠTEFEK se zorientoval ve vápně nejlépe a překonává brankáře soupeře! – 2:1.
63
Foltýn poslal míč do vápna, Heiník hlavičkoval pouze do obránce. Vybojoval alespoň rohový kop pro svůj tým.
63
První žlutou kartu dnešního utkání vidí hostující Karásek, který ve středu hřiště tvrdě atakoval protihráče.
61
Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Peručica, přichází Bogner.
59
Dočekal to zkusil na druhé straně z velké dálky, Virec zasahovat nemusel.
58
Centr skončil pouze v rukavicích Staňka.
57
Domácí zůstávají u míče, nyní mají k dispozici rohový kop.
56
Domácí měli k dispozici standartní situaci z pravé strany, brankáře ale ohrozit nedokázali. Hudeczek hlavičkoval nepřesně.
55
Střílený centr Dostála hostující brankář pouze vyrazil, dobíhající hráči domácích se ale k míči nedostali dřív než soupeř.
53
Galvas nezpracoval míč ideálně a Staněk bude odkopávat od své branky.
52
Hlučín je na polovině soupeře, Třebíč ale zatím v obraně pozorná.
50
Hudeczek se dostal k odraženému míči, jeho pokus ale mířil vysoko nad.
48
Mac zažehnal nebezpečí a hosté se do zakončení nedostali.
47
Domácí se dostali hned do šance, centr Málka ale skončil v rukavicích brankáře.
46
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Mac.
46
Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.
Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín zatím hraje nerozhodně s týmem HFK Třebíč 1:1. Hlučín byl od prvních minut aktivnější a branky se dočkal ve třinácté minutě, když se trefil Málek. Poté domácí nevyužili několik zajímavých příležitostí a tak došlo na hosty, kteří vyrovnali hru a pár minut před přestávkou srovnali stav zásluhou IGBINOBY. Do druhého poločasu tak oba týmy nastoupí za vyrovnaného stavu.
45
44
Útočný faul zastavuje domácí hráče.
43
Třebíč v posledních minutách vyrovnal hru a zasloužili se o vyrovnávací branku. Uvidíme, co to se zápasem udělá.
42
Třebíč právě vstřelila branku!
Hosté srovnávají stav! Nyní výškovou převahu Třebíč využil, když si na centr naskočil JOHN MACKDONALD IGBINOBA, a hlavou posílá míč přesně k tyči! – 1:1.
41
Nyní ale Třebíč bude mít výhodu rohového kopu.
39
Domácí drží míč na vlastní polovině a nikam nespěchají.
37
Johnson​ to opět zkusil z velké dálky, nyní ale Virece pořádně protáhl. Domácí tak stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.
36
Hlučín se držel na polovině soupeře, brankáře ale ohrozit nedokázal.
34
Na druhé straně centr Galvase skončil pouze v rukavicích Staňka.
33
Třebíč z ojedinělé akce málem vyrovnal! Johnson poslal míč do vápna, na centr si naběhl Dočekal a úplně osamocený hlavičkoval těsně vedle levé tyče!
32
Útočný faul zastavuje domácí a Třebíč může rozehrávat.
31
Hostující brankář boxuje míč do bezpečí. I nadále však domácí u míče.
30
Domácí budou mít k dispozici standardní situaci z pravé strany šestnáctky.
29
Hlučín zamkl svého soupeře na jeho polovině a ke střele se dostal nejprve Málek, který trefil pouze obránce, o pár vteřin později to zkusil Galvas a jeho pokus mířil mimo tři tyče.
27
Hlučín i nadále u míče a Třebíč má problém vymyslet něco prospěšného.
26
Žižka to zkoušel pasem za obranu, Staněk ale vyběhl a míč ukryl ve své náruči.
24
Následně se do velké šance dostal znovu Foltýn, který minul branku soupeře o milimetry!
23
Foltýn se dostal k hlavičce na zadní tyči, Staněk byl u své levé tyče včas.
22
Domácí vybojovali rohový kop.
21
Galvas teď trochu zavařil svému brankáři, který musel odkopnout míč na poslední chvíli.
19
Na druhé straně se po centru dostal k míči Krejčí, který ale byl ve velkém úhlu a brankář si s jeho pokusem poradil.
18
Nyní to ale zkusil Johnson, který ale branku vysoko přestřeluje.
17
Domácí jsou i nadále aktivnějším týmem a hosty k ničemu nebezpečnému nepouštějí.
15
Hlučín se ubránil a může se věnovat útočné činnosti.
14
Nyní se budou muset domácí bránit, neboť Virec si nepohlídal míč a dovoluje hostům zahrát rohový kop.
13
Domácí se dostávají do vedení! Lukáš z pravé strany poslal míč do vápna, který dokázala hostující obrana odkopnout pouze na hranici penalty, kde stál osamocený JAROSLAV MÁLEK, který prostřelil brankáře! – 1:0.
12
Domácí uklidňují hru a drží míč na vlastní polovině.
10
První vážnější šance domácího týmu! Nejprve Dostál z malého vápna nedokázal přehodit brankáře, následně se ke střele dostal Foltýn, který trefil z dobré pozice pouze bránícího hráče.
9
Nyní už situace vypadala nebezpečněji, Virec ale zasahovat nemusel.
9
Po zbytečné ztrátě se hosté dostali do protiútoku a vybojovali další roh.
8
Galvas se dostal z levé strany do vápna, jeho finální přihrávka ale nikoho nenašla.
7
Domácí u míče, kombinují na​ vlastní polovině.
5
Hosté budou mít v podobných situacích výškovou převahu, nyní však z rohového kopu nic nevytěžili.
4
Heiník zblokoval centr soupeře do zamezí, hosté mají k dispozici rohový kop.
3
Na druhé straně posílal střílený centr Galvas, ani z tohoto centru ale ohrožení branky soupeře nepřišlo.
2
Houser posílal míč do vápna, domácí obránci úspěšnější.
1
Hosté rozehráli dnešní utkání a okamžitě posílají míč na útočnou polovinu.
1
-3
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Virec – Heiník, Žižka (C), Málek, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Krejčí, Lukáš, Galvas, Štefek
Náhradníci: Bartoš – Massaniec, Holiš, Mac, Malík

HFK Třebíč: Staněk – Bagnon, Houser, Abayomi, Igbinoba, Dočekal, Peručica, Heřmánek, Johnson, Komínek (C), Karásek
Náhradníci: Procházka – Bogner, Kovář, Novotný

Rozhodčí: Slabý Jiří – Běhal Radek, Richtár Jaromír.
Poslední vzájemný zápas
Oba týmy se spolu utkaly na podzim v Třebíči, kdy Hlučín odehrál dobré utkání a odvezl si domů tři body.

HFK Třebíč 0:3 (0:1) FC Hlučín
Branky: 10. a 47. Szotkowski, 82. Badalyan
FC Hlučín
Domácí tým se momentálně nachází na 4. místě tabulky, na kterém má při bilanci 9-5-6 celkem 32 bodů. V posledním kole zajížděl Hlučín na půdu Kroměříže, který zatím na jaře neztratil ani bod. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a odpovídá tomu i výsledek 0:0. Poslední domácí zápas se Hlučínu nepodařil, neboť s vedoucím Uničovem prohráli 0:2. Domácí bilance Hlučína je 5-3-2. Nejlepším střelcem týmu je Marek Szotkowski, který už ale v týmu nepůsobí. Od jara se u týmu Dominik Kraut, který má na kontě tři branky.
HFK Třebíč
Moravský celek se momentálně nachází na 11. místě tabulky, na kterém má při bilanci 8-3-9 celkem 27 bodů. V posledním kolem přivítal Třebíč na svém hřišti Blansko, nad kterým dokázal zvítězit 1:0. Na jaře se Třebíč vydal dvakrát na hřiště soupeře a dvakrát z toho byla porážka 2:4. Nejprve s béčkem Sigmy Olomouc, následně ve Velkém Meziříčí. Venkovní bilance Třebíče je 3-1-6. Nejlepším střelcem týmu je Michal Dočekal s osmi brankami.
Moravskoslezská fotbalová liga má na programu další kolo. Jeden ze zápasů, FC Hlučín – HFK Třebíč, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.