Konec zápasu. Hanácké derby góly nepřineslo. Blíže k nim měla Olomouc, která v prvním poločase nastřelila 2x brankovou konstrukci. Uničov tak 4 kola před koncem stále vede o 8 bodů.
89
Tribuny teď vytleskaly domácího brankáře Uvízla, který chytil gólovou hlavičku Antwiho.
88
Žlutou kartu dostává Dostál (SK Uničov).
88
Rohový kop pro Uničov.
87
Žlutou kartu dostává Antl (SK Sigma Olomouc B).
86
Útočný faul Sigmy.
85
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Látal, přichází Antwi.
82
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Binar, přichází Purzitidis.
82
Centr Rajnohy poslal na roh Kotouč.
80
Centr Sigmy odvrátil hlavou Vejvoda.
77
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Juřátek, přichází Rajnoha.
76
Volný přímý kop Uničova hosté v klidu odvrátili.
71
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Kasal, přichází Nuc.
71
Látal poslal svůj pokus z voleje jen těsně nad břevno.
71
Dnešní utkání sleduje 450 diváků.
68
Žlutou kartu dostává Kasal (SK Uničov).
66
Střelu Vichty zpoza vápna tečovala domácí obrana na roh.
64
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Seibert, přichází Vichta.
63
Hosté se domáhali vyloučení domácího kapitána, ale rozhodčímu mu udělil jen žlutou kartu.
62
Hlavičkovanou ve vápně hostů ukončil odkopem do autu Seibert.
60
Dobré šance Uničov nevyužil, Krč nastřelil slabou přízemní střelou jen zeď.
59
Ruka hostů těsně před vápnem.
57
Na druhé straně hlavičkoval v nouzi vedle brány Yunis.
56
První centr hostující obrana odvrátila, po druhém se dostal k hlavičce Vejvoda, který svůj pokus poslal vedle brány.
56
Kasal byl faulován u autové čáry a bude z toho volný přímý kop pro domácí.
55
Centr Kasala zachytil Krč, jehož pokus byl zblokován na roh.
51
Obranný odkop předvedl Koutek, na míči je stále Olomouc.
46
Hodně bojovný první poločas branku nepřinesl. Blíže k ní měli hosté, kteří nastřelili břevno a tyč, za domácí mohl skórovat Krč, ale z malého vápna přestřelil bránu. Uvidíme co přinese druhá část zápasu.
46
45
44
Centr Kasala mířící na Krče sebral ve vzduchu Reichl.
40
Proti nabíhajícímu Hálovi rychle vystartoval Uvízl, který nakonec míč dokázal získat.
38
Komendův přízemní centr zachytil ve vápně Dostál, jehož slabý pokus chytil Reichl.
37
Krč si zpracoval míč rukou a útok domácích tak skončil.
35
Antl použil až moc ruce v souboji s Juřátkem a rozhodčí mu odpískal faul.
34
Ten ale skončil jen ve zdi bránících hráčů.
33
Brejk hostů skončil faulem Uničova, bude následovat přímý kop z 25 metrů.
31
Binar zkoušel najít na lajně Kasala, ale míč byl příliš dlouhý.
28
Yunis si zasekl ve vápně míč a dostal se i ke střele, kterou mu v pádu zblokoval Vejvoda.
26
Útočné snažení Uničova ukončil signalizovaný ofsajd.
25
Binar odcentroval na Krče, jehož pokus zblokoval obránce na roh.
23
Koutek se s tím nemazal a odkopl míč na poloviny Olomouce.
23
V ofsajdu se ocitl Yunis.
21
Juřátek uspěl v souboji o míč s Látalem a domácí budou kopat od brány.
20
Po něm se dopracovali k centru, který sebral Reichl.
19
Domácí teď trochu přidali a získali autové vhazování poblíž rohového praporku.
15
Další tutovka hostů, Hála napálil tyč, následná dorážka se odrazila od hráče Uničova za brankovou čáru. Z rohového kopu pak hosté nic nevytěžili, ale během dvou minut dvakrát orazili brankovou konstrukci.
14
Yunis poslal svou hlavičku do břevna, od kterého se míč odrazil zpět do břevna, další hlavička tentokrát Antla už skončila nad bránou.
12
Volný přímý kop Uničova odhlavičkoval první bránící hráč, domácí jsou však stále na míči.
11
Látal se dostával ve vápně do dobré pozice, včas ho dokázal dostihnout Juřátek a nedovolil mu vystřelit.
10
Hosté si kombinují mezi brankářem a stopery.
8
Pokus Habusty z dálky byl příliš slabý a navíc skončil vedle brány.
7
Dva domácí hráči si nedokázali na půlící čáře přesně přihrát a lacině ztratili míč.
6
Při brejku Uničova se dostal ke střele z malého vápna Krč, ale přestřelil bránu.
4
Centr Surzyna domácí obrana odvrátila a ustála i následný tlak hostů.
3
Dlouhý nákop sebral před Hálou gólman Uvízl.
1
Uničov dnes nastoupil v modrých dresech, Olomouc v oranžových.
1

SK Uničov: Uvízl – Koutek, Vejvoda (K), Swiech, Juřátek – Kasal, Binar, Dostál, Vasiljev T. – Komenda, Krč.
Náhradníci: Nakládal – Purzitidis, Rajnoha, Nuc.

SK Sigma Olomouc B: Reichl – Habusta, Surzyn, Antl, Ambrozek, Kotouč (K), Hála, Bala, Látal, Yunis, Seibert.
Náhradníci: Skýva – Danis, Vychodil, Antwi, Vichta, Richter, Voleský.

Rozhodčí: Slabý – Kubica, Lakomý. Delegát: Prokop..
Hezké středeční odpoledne z prosluněného Uničova. Na čerstvě střiženém pažitu se dnes odehraje hanácké derby dvou sousedů z čela tabulky FORTUNA MSFL SK Uničov – SK Sigma Olomouc B.
Podzimní zápas v Olomouci skončil remízou 1:1. Uničov šel do vedení gólem Komendy, za Olomouc srovnal těsně před koncem Schmidt.
Olomouc "B" se může naopak pyšnit nejlepší obranou v lize. V 25 zápasech inkasovala jen 22x. Kvůli většímu počtu porážek však zatím zaostává za Uničovem o 8 bodů. V posledním zápase prohrála Olomouc v Líšni 0:2.
Uničov těží v této sezoně hlavně z dobrého útoku. V posledních třech zápasech dal vždy 4 branky a celkové skóre lídra MSFL je zatím 62:26. Naposledy to odskákal nováček z Petřkovic, který v Uničově prohrál 4:0. Navíc Aleš Krč s 19 góly vede tabulku střelců.
V tomto zápase se střetnou aktuálně nejlepší týmy MSFL. 1. Uničov přivítá 2. Olomouc "B". Uvidíme tak kromě hanáckého derby i šlágr jara.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.