MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Petřkovice - 7. října 2017   10:30

Otrokovice
Otrokovice
18' Škubník  • 39' Kavumbagu
2:1
(2:0)
Petřkovice
Petřkovice
84' Latocha
Otrokovice
Jelínek – J. Červenka, Bahounek, Mensah, Kopečný
Škrobák – Koláček, Slováček
Petřkovice
Chvěja – Holiš, Latocha

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou.
Domácí fotbalisté to nakonec zvládli a připisují si vítězství 2:1. Dlouho to vypadalo klidně, je konci ale nakonec hosté dali branku a ještě měli další možnosti.
90+3'
90+2'
Otrokovice nyní chtěly střídat, ale trvalo jim to tak dlouho, až jejich taktickému kroku rozhodčí zamezil.
90+1'
Domácí zdržují, jak jen to jde, žlutý kartónek vidí domácí gólman Semanko.
90'
Už mohlo být vyrovnáno, rána Neumanna směřovala do brány, domácí gólman ji ale v poslední možný moment vyškrábl na roh.
88'
Godula nepředvedl zrovna přesnou rozehrávku, a tak autové vhazování budou zahrávat domácí.
86'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jakub Slaný, přichází Jakub Červenka.
86'
Petřkovičtí si v útoku pomohli faulem, Semanko bude odkopávat. Ale až po střídání svých spoluhráčů.
84'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! A je tu zápletka! Hosté se dostali do ojedinělé šance, první střela ještě skončila na tyči, odražený míč už ale bezpečně do sítě doklepl MARIO LATOCHA.
82'
Velmi divoký konec zápasu mohli domácí opět korunovat brankou, ani tentokrát ale nebylo zakončení přesné.
81'
Žlutou kartu dostává Holiš (FC Odra Petřkovice).
79'
Žlutou kartu dostává Lokša (FC Odra Petřkovice).
77'
Žlutou kartu dostává Dobeš (FC Viktoria Otrokovice).
75'
Na větší šanci opět čekáme, poslední minuty jsou v kurzu žluté karty.
73'
Žlutou kartu dostává Neumann (FC Odra Petřkovice).
70'
Žlutou kartu dostává Adam Leibl (FC Odra Petřkovice).
68'
Na druhé straně spíše propagačním pokusem ohrozil branku Lokša.
65'
Navíc málem Viktorka přidala třetí branku! Pohlednou kombinaci na jeden dotek zakončoval zblízka Jasenský, úspěšný ale nebyl.
63'
Poslední minuty se hosté k ničemu nedostávají, domácí pouze drží míč a pozorují, jak utíká čas.
60'
Mlýnek centroval po vápna, kde ale jeho spoluhráč byl tísněn a nedokázal zpracovat míč.
58'
Fotbal je to v posledních minutách spíše bojovný, což vyznívá samozřejmě lépe pro domácí...
56'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Červenka, přichází Bahounek.
54'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Žyla, přichází Latocha.
53'
Sám před hostující brankou byl Tomáš Mlýnek, zvýšit na 3:0 ale nedokázal.
50'
Situace nevypadala vůbec špatně, Godula ale zasáhl.
49'
Teď se ale budou muset hráči Petřkovic zase bránit, je zde standardka pro domácí.
47'
Hosté začali druhou půli dobře, z úvodních dvou rohů se jim ale snížit nepovedlo.
46'
45'
45'
Semanko neměl těžkou práci, centrovaný míč nikdo netečoval a domácí brankář se nemusel ani hnout z místa, balón mu přistál přímo v náručí.
44'
Žlutou kartu dostává Jakub Slaný (FC Viktoria Otrokovice).
44'
Hosté nyní sevřeli svého soupeře, z čehož vybojovali alespoň přímý kop. Ještě před tím ale dostanu žlutou kartu domácí hráč Jakub Slaný.
43'
Žlutou kartu dostává Dominik Pěnička (FC Viktoria Otrokovice).
41'
Viktorka jede, nyní měla další možnost ke skórování, přes ležícího obránce se ale míč k bráně nedostal.
40'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Moskál, přichází Holiš.
39'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Penalta bezpečně proměněna, střelou do protipohybu uspěl DIDIER KAVUMBAGU. 2:0 pro domácí!
38'
Velká možnost pro domácí zvýšit na rozdíl dvou branek! Rozhodčí po faulu na Kavumbagu v pokutovém území nařizuje pokutový kop!
35'
Radovan Lokša šel téměř sám na Semanka, ten ale přízemní střelu kryje!
32'
Škubník mohl přidat svou druhou trefu v zápase, rána z první ale neměla gólové parametry.
29'
Viktorka nakonec ohrozila branku soupeře, ale brankář Godula byl na místě.
28'
Příhodná situace pro domácí celek, ten bude zahrávat standardní situace zpoza vápna.
25'
Petřkovice se snažily o rychlý brejk vysunutým Špavelka, kterému si však dal míč až příliš od nohy a přišel o něj.
22'
Centr Tomáše Mlýnka do vápna nenašel nikoho z domácích, balón skončil v náručí Goduly.
21'
Žlutou kartu dostává Adam Hrdlička (FC Odra Petřkovice).
18'
A domácí fotbalisté jdou po něm do vedení! Na míč si nejvýše vyskočil PAVEL ŠKUBNÍK a uklidil jej do sítě. 1:0 pro Viktorku!
17'
Otrokovice mají možnost zahrozit z rohového kopu.
14'
Na druhé straně další podstatný zásah vytáhl Semanko, jenž střelu z úhlu vyráží na roh.
11'
Jakub Slaný měl první velkou možnost za domácí, jeho ránu z hranice pokutového území ale Godula vyráží.
8'
První rohový kop zápasu patřil Viktorce, ta z něj ale nic nevytěžila.
5'
Radim Baranek natáhl ze zhruba dvaceti metrů k parádní točené střele k tyči, kterou jen tak tak svým skokem Semanko vykryl.
3'
Hostující útočná dvojice se snažila najít ve vápně ideální pozici pro střelu, nahrávka hlavičkou ale nebyla přesná.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Škubník, Zábojník, Slaný, Pěnička, Jasenský, Chwaszcz, Dobeš, P. Červenka, Kavumbagu, T. Mlýnek
Náhradníci: Jelínek – J. Červenka, Bahounek, Mensah, Kopečný

FC Odra Petřkovice: Godula – Moskál, Hrdlička, Leibl, Sporysz, Neumann, Baranek, Lokša, Polášek, Žyla, Špavelko
Náhradníci: Chvěja – Holiš, Latocha

Rozhodčí: Škrobák – Koláček, Slováček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.