MSFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Rýmařov - 12. listopadu 2017   10:15

Vel. Meziříčí
87' Mucha
1:2
(0:1)
Rýmařov
Rýmařov
14' Dydowicz   • 64' Dydowicz
T. Pokorný – Šimáček (C), Kriegsmann (73. Berka), Bouček (78. Dufek), Šuta, Mezlík, Simr, Smejkal (65. Duba), Demeter, Komínek, Mucha
Kruba – P. Pokorný, Duba, Berka, Minařík, Dufek
Denev – Nováček, Soukal
V. Meziříčí - hlavní
330 diváků
Rýmařov
Kameník – T. Němec (49. György), Harazín, R. Němec, Fiala, J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik (90. D. Furik), Kocúr, Vajdik (67. Hleba), Ondruška
Baroš – D.Furik, György, Hleba

Domácí celek byl ve druhém poločase lepší, měl územní převahu, více držel balon, ale strašně málo střílel. Nakonec se prosadil pouze jednou, když Mucha využil chyby Kameníka při rohu z pravé strany. Hostům vybojoval tři body Demeter, ve druhém dějství se prosadil hlavou zcela osamocený na malém vápně.
90+2'
90+2'
Kameník vyfasoval kartu za zdržování.
90+1'
Po sérii soubojů před Kameníkem je pískáno proti domácím.
90'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází M. Furik, přichází D. Furik.
90'
Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).
89'
Demeter centroval pravačkou na zadní tyč bez úspěchu a zakončení na Kameníka.
89'
Byla nařízena standardní situace pro Demetera z levé strany, ve zdi jeden hráč hostů.
88'
Domácí celek pospíchal směrem dopředu, k čemuž přispěl také Mucha.
87'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Při rohu z pravé strany vyrazil na přední tyči Kameník balon nepochopitelně nad sebe a PATRIK MUCHA trestal celkem snadno hlavou do levého dolního rohu branky.
87'
Dva hráči hostů byli ve zdi, zřejmě Šuta pálil z hranice vápna nad branku, ale uvidíme roh z pravé strany.
86'
Žlutou kartu dostává Hleba (SK Jiskra Rýmařov).
86'
Domácí hráč faulovaný na pravé straně a favorit zápasu má zkrácený roh.
85'
Rozehrávka pravou nohou na přední tyč měla k přesnosti hodně daleko. Domácí celek se poté po pravé straně žene na Kameníka.
85'
Hostující celek sáhl k rychlému brejku po levé straně, je z toho roh.
84'
Hráč Jiskry zůstává ležet na hrací ploše, rozehrávat bude akci Rýmařova z pravé strany Kameník.
84'
Demeter si na levé straně narazil balon se Šutou, hostující hráč poté poslal míč hlavou do bezpečí.
83'
Demeter neobešel soupeře na levé straně, následně se snaží prosadit Šuta a Mezlík.
83'
Centr na přední tyč nebyl nebezpečný, hosté neusměrnili směrem na Tomáše Pokorného ani odražený balon a útočí domácí celek zřejmě od Šimáčka.
82'
Hosté budou zahrávat roh z levé strany.
82'
Domácí udělali velkou chybu v rozehrávce. Ondruška si navedl míč na levou nohu a z levé strany z dvacet metrů napálil míč do bližší tyče.
81'
Šimáček mohl při rozehrávce nahrávat na levou stranu Muchovi. Hosté byli celkem zatažení, co se týče presinku, zahrál si také Tomáš Pokorný.
81'
Po výkopu Kameníka hlavičkoval na levé straně Šuta, hosté se posléze provinili faulem.
80'
Ofsajd domácích.
80'
Hosté útočili krátce po levé straně, ale nyní už musí spěchat do obrany, aby pomohli Kameníkovi.
79'
Ondruška dostává kartu za nesportovní chování.
78'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Dufek.
78'
Nepřesný centr domácích z pravé strany, takže výkop pro Kameníka.
78'
Domácí drželi míč na pravé straně, ale hosté se bez potíží ubránili hlavou. Favorit zápasu ještě pokračoval dál.
77'
Domácí celek kombinoval na pravé straně, ale zatím se nic zásadního pro hosty neděje. Kameník může být zcela v klidu.
76'
Duba dostal nahrávkou z levé strany spoluhráče pod tlak. Posléze právě Duba centroval na zadní tyč, kde zasáhl hostující hráč hlavou.
75'
Radek Němec byl aktivní směrem dopředu, ale hosté nevystřelili na Tomáše Pokorného. Je tady rozehrávka domácí akce na polovině hřiště.
75'
Mucha vyhrál souboj jeden na jednoho na levé straně, domácí celek posléze kombinoval, kdy na polovině hřiště byl volný Bouček.
74'
Tu rozehrál nakrátko přes pravou stranu, kde byl Fiala. Po centru na zadní tyč hlavičkoval neúspěšně spoluhráč ze záklonu.
74'
Hostující hráč faulovaný zezadu a Rýmařov bude tím pádem kopat standardní situaci.
73'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Kriegsmann, přichází Berka.
72'
Simr se dotkl míče na ose hřiště, ale nikdo z domácích hráčů zatím nezakončil. U balonu na levé straně Bouček.
72'
Hostující hráč si pohrál s dvěma soupeři na pravé straně, ale zřejmě Fiala poté vše pokazil, kontr domácích začíná u Tomáše Pokorného.
71'
Tentokráte kros na pravou stranu, tam si pokryl balon Duba, ale následovala ztráta domácích.
71'
Mucha přetáhl hru křížem z levé strany, kde byl jeho spoluhráč v ofsajdu. Následuje rozehrávka pro Kameníka.
70'
Hosté vytáhli presink proti Tomáši Pokornému, ten chybu neudělal, Jiskra posléze faulovala na polovině domácích.
70'
Opět výkop křížem na levou stranu, tam budou také hosté vhazovat zhruba z poloviny hrací plochy.
69'
Hostující hráč si na malém vápně zpracoval balon prsama, následně nezasahoval Kameník, který bude vykopávat od vlastní branky.
69'
Ale zasáhl zřejmě Kriegsmann na pozici pravého beka. Zákrok hostujícího hráče poté volal po odpískání standardní situace, ale nestalo se.
68'
Kameník vykopával na levou stranu, ale výkop neměl příliš délku. Jiskra spěchá do útoku.
68'
Hosté odvrátili přizemní centr z pravé strany na přední tyči. Domácí mužstvo pokračuje ve svém tlaku ve druhém poločase, ale vykopávat bude Kameník.
67'
Vysoký míč hostů spadl na levou stranu, kde se outsider zápasu neprosadil a ani nedostal k zakončení na Tomáše Pokorného.
67'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Vajdik, přichází Hleba.
66'
Domácí hráč vyskakoval na přední tyči marně, favorit zápasu by i tak měl alespoň vhazovat.
66'
Domácí budou mít k dispozici roh z pravé strany.
66'
Hosté byli od začátku aktivní v obraně až přišel taktický faul na polovině domácích.
65'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Duba.
65'
Šimáček rozehrával domácí kombinaci, ale zřejmě Kriegsmann poté fauloval.
64'
Rýmařov právě vstřelil branku!
Hosté rozebrali domácí obranu. Hráč Jiskry centroval z pravé strany na zadní tyč, kde z malého vápna nemohl hlavou minout prázdnou branku zcela osamocený DANIEL DYDOWICZ.
63'
Bouček přesto odcentroval z levé strany, Kameník nepůsobil zrovna jistě, ale hosté i tak spěchají do brejku.
63'
Smejkal roztáhl hru ze středu na pravou stranu, ale centr na zadní tyč na Boučka měl k ideálu daleko.
62'
Centr letěl na přední tyč, ale Tomáš Pokorný pouze sledoval hru. Následně stoper hostů poslal míč do náruče Kameníka.
62'
Po výkopu Kameníka spadl míč křížem na levou stranu, po faulu domácího hráče se bude kopat hostující standardní situace.
61'
Šimáček hlavičkoval zhruba z penalty vedle pravé tyče.
61'
Hostující hráč přerušil útok domácích zákrokem na hranici karty, Meziříčí má i tak dobrou standardní situaci z pravé strany.
60'
Kameník vykopával na osu hřiště, kde prohrál souboj jeden na jednoho Radek Němec.
60'
Jeden z hostujících hráčů musel být otřesený a hosté budou hrát nyní o desíti.
59'
Simr centroval z levé strany na přední tyč, kde zasáhl po dopadu balonu o zem Kameník.
59'
Michal Furik si při akci po levé straně sbíhal na penaltu, míč se k němu dostal, ale od jeho kolene šel k domácímu hráči.
58'
Domácí přechod do útoku křížem na pravou stranu nebyl vůbec špatný, ale finální fáze už byla horší, Kameník skryl balon ze svého pohledu u levé tyče do náruče.
57'
Hostující celek spolupracoval na pravé straně, ale domácí odstartují svůj kontr vhazováním.
57'
Jiří Furik pomohl hostům na pravé straně a uvidíme aut pro Fialu.
57'
Sudí Denev domluvil hostujícímu hráči, což se domácím moc nelíbilo a požadovali kartu.
56'
Tomáš Pokorný se zatím ve druhém poločase celkem nudí, domácí celek má převahu, ale skóre se nezměnilo.
56'
Zajímavý míč na přední tyč, ale hosté odolali a postupují po levé straně směrem na Tomáše Pokorného.
55'
Kombinace domácích na pravé straně přinesla další roh z pravé strany.
55'
Následoval roh z levé strany na zadní tyč, kde domácí hráč hlavou o zem donutil Kameníka k zákroku rukama.
54'
Odražený balon si našel domácí hráč a z levé strany pálil v celkem dobré šanci vedle bližší tyče.
54'
Domácí celek vybojoval roh z pravé strany.
53'
Domácí stopeři rozehrávali. Akce favorita zápasu vedla po pravé straně, ale zatím se hosté bez problémů brání.
53'
Domácí mužstvo je ve druhém poločase aktivnější, ale Kameník zatím nepředvedl žádný těžší zákrok.
52'
Viděli jsme křižný balon na levou stranu, ale domácí se ubránili a začali svojí akci u Muchy či Smejkala.
52'
Sudí Denev ukázal, že hosté budou kopat standardní situaci z levé strany z poloviny hřiště.
52'
Domácí hráč na pravé straně nezastihl balon ve skluzu na hrací ploše a Kameník asi nebude s rozehrávkou vůbec nikam pospíchat.
51'
Dydowicz se na pravé straně ukličkoval. Domácí celek kontroval brejkem po levém křídle v podání Simra, ale hosté se včas vrátili a pomohli Kameníkovi.
50'
Fiala vhazoval z pravé strany z poloviny hřiště a následně před Smejkalem nakopl míč, je tady ovšem další aut pro hosty.
50'
Domácí hráč centroval z pravé strany pravačkou na zadní tyč, kde vyskočil a chytil balon Kameník.
49'
Domácí celek rozehrál nakrátko z poloviny hřiště. Jeho souhru zakončil jeden z hostů podražením.
49'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází T. Němec, přichází György.
48'
Po několika soubojích před Kameníkem neměl prostor na zakončení z hranice vápna Patrik Pokorný.
47'
Šuta nenahrál na levou stranu Muchovi. Domácí eclek zůstal na balonu na pravé straně a bude kopat roh.
47'
Kameník vykopával od vlastní branky. Domácí celek sehrál akci po pravé straně, ale finální fáze mu nevyšla.
46'
Domácí celek kopal standardní situaci, hráč Meziříčí zakončil hlavou z penalty nad branku soupeře.
46'
První poločas byl nesmírně zábavný. Rýmařov po něm překvapivě vede 1:0, když se prosadil Dydowicz po zemi z šestnácti metrů, Tomáš Pokorný asi nebude mít čisté svědomí. Hosté přežili také penaltu Demetera k levé tyči a pokutový kop Mezlíka do pravé poloviny branky. Zkrátka, nuda nehrozila. Do toho všeho dostal dvě žluté karty Komínek, přičemž tu druhou za faul na Jiřího Furika.
45+2'
45+2'
Domácí hráč odhlavičkoval míč před Vajdikem, který si sbíhal na levou stranu.
45+2'
Tomáš Němec poslal dlouhý aut na hranici vápna, ale hrát ještě budou domácí.
45+2'
Zase sáhli hosté k dlouhému balonu po levé straně, vhazovat bude Tomáš Němec.
45+1'
Dlouhý balon Kameníka nezpracoval dvacet metrů od domácí branky zřejmě Jiří Furik, ale hosté mají ještě další šanci na gól.
45+1'
Mezlík málem ztratil míč na pravé straně na polovině hřiště. Následoval dlouhý balon, který neohrozil Kameníka.
45'
Jiří Furik počkal na svého spoluhráče. Na přední tyč si marně sbíhal Radek Němec, protože jeho spoluhráč na pravé straně fauloval.
44'
Hostující hráči si vůbec nerozuměli, ale domácí mužstvo vše uspěchalo v útočné fázi až outsidera zápasu zklidnil Kameník nohama.
44'
Špatný přechod hostů do útočné fáze končí chybou na polovině hřiště a vhazovat bude soupeř.
43'
Viděli jsme domácí souhru na polovině hostů. Avšak vhazovat by měl Rýmařov z pravé strany.
43'
Vajdik na levé straně narazil balon se spoluhráčem. Poté byl aktivní v útočné fázi, ale Tomáš Pokorný nemusel zasahovat.
42'
Domácí mužstvo se neprosadilo, ani nevystřelilo, navíc hosté vhazují a vůbec nikam Tomáš Němec nepospíchá.
42'
Hostující hráč udělal skluz na pravé straně. Posléze získal svým centrem Kriegsmann roh.
41'
Tomáš Pokorný se rozhodl pro rozehrávku nakrátko přes stopera Muchu. Domácí celek ovšem pokazil křižnou nahrávku na levou stranu a balon se vracím k brankáři domácích.
41'
Kocúr si toho hodně poslechl od lidí, kteří podporují domácí celek. Hraje ovšem hostující mužstvo Jiřím Furikem.
40'
Domácí hráč neuspěl po levé straně šestnáct metrů od branky soupeře. Následoval faul na Kocúra.
39'
Kriegsmann na pravé straně obešel Vajdika, ale posléze jeden z domácích hráčů fauloval, rozehrávku z vlastní poloviny vzal zřejmě Tomáš Němec.
38'
Hosté šli do brejku, ale centr z pravé strany byl přetažený. Pokračovat bude od vlastní branky Tomáš Pokorný.
38'
Tomáš Němec obešel na levé straně Šimáčka, ale neodcentroval. Je tady tím pádem kontr domácích.
37'
Vajdik přihrál pod sebe z levé strany na polovině hřiště, po zákroku domácího hráče vhazuje Tomáš Němec.
37'
Skluz hostujícího hráče na pravé straně posoudil sudí Denev jako faul. Posléze hraje Kriegsmann.
36'
Kameník rozehrával nohou nakrátko. Posléze pracoval celkem dobře útočník hostů, který získal aut z poloviny domácích.
35'
Mezlík střílel pravačkou do pravé poloviny branky, ale Kameník vyrazil také druhou penaltu.
34'
Smejak přihrával po pravé straně, následně byl hostující hráč důrazný v souboji s Kriegsmannem. A fauloval. To znamená, že je tady další penalta proti hostům.
34'
Celkem dlouho trvalo než Kameník rozehrál. Poté se individuálně po levé straně neprosadil Jiří Furik.
33'
Fanoušci domácích se dožadovali marně červené karty. Posléze favorit zápasu nezakončil z levé strany a balon bere Kameník.
33'
Za faul na polovině hřiště dostává kartu Tomáš Němec.
32'
Domácím chyběla přesná rozehrávka a hosté mají aut z levé strany pro Tomáše Němce víceméně zadarmo.
32'
Dydowicz přetáhl centr pravačkou na zadní tyč, kde byla situace pro Ondrušku neřešitelná.
31'
A následně se bude kopat hostující roh z pravé strany.
31'
Domácí celek byl důrazný na pozici levého beka, ale budou to hosté, kteří budou mít výhodu autového vhazování.
30'
Přizemní centr z pravé strany propadl až na penaltu, kde hostující hráč napálil míč z jedničky ve velké šanci nad branku domácích.
30'
Hostující celek vhazoval z pravé strany z poloviny soupeře a posléze bude kopat roh.
29'
Zřejmě Vajdik sbíhal na přední tyč při rohu z levé strany, následně nevystřelil ze střední vzdálenosti Jiří Furik.
28'
Radek Němec si na levé straně zpracoval balon prsama a nechybělo mnoho, aby z pětadvaceti metrů přeloboval Tomáše Pokorného, ten vyboxoval míč na roh.
28'
Domácí mužstvo sportovně vrací balon hostům a už se opět bude hrát po rozehrávce Davida Furika.
27'
Jeden z hostujících hráčů na pravé straně na polovině hřiště je ošetřený, hra je přerušena.
27'
I díky aktivní obraně drží hostující celek nadále čisté konto aniž by zasahoval Kameník.
26'
Hostující kombinace dvacet metrů od branky soupeře nebyla nebezpečná pro Tomáše Pokorného. Domácí celek posléze spěchá do útoku po levém křídle.
26'
Jiří Furik se vrátil na hřiště a doslechl se, že je simulant.
25'
Jiří Furik odchází mimo hrací plochu, nyní se bude hrát chvilku deset na deset.
24'
Komínek po tvrdém zákroku proti Jiřímu Furikovi z pohledu hostujícího hráče na levé straně dostává druhou žlutou kartu a vzápětí tím pádem červenou kartu...Hurá do sprch.
24'
Vajdik bránil na polovině hřiště, host následně získali balon.
23'
Ondruškovi utekl balon na pravé straně, domácí celek reagoval souhrou Kriegsmanna s Mezlíkem. Následně vše ukončil Kameník zákrokem ze svého pohledu u pravé tyče.
22'
Demeter umístil míč k pravačkou k levé tyči, kde vyrazil balon Kameník.
22'
Žlutou kartu dostává Kocúr (SK Jiskra Rýmařov).
21'
Ostrý souboj na pravé straně, je nařízena penalta proti hostům.
21'
Mucha spolupracoval s kolegou z obrany. Ale domácí mají při přechodu do útoku pouze aut z pravé strany, který bere Kriegsmann.
20'
Jako kdyby Kameník trošku šetřil čas, po jeho výkopu by měl rozehrávat kontr domácích Šimáček.
20'
Při centru na levou stranu na zadní tyč zaznamenal jednoduchý zákrok proti hlavě Tomáš Pokorný.
20'
Žlutou kartu dostává Komínek (FC Velké Meziříčí).
19'
Ondruška upadl, ale o faulu nemohla být řeč, na levé straně čekal neúspěšně Vajdik.
18'
Domácí hráč centroval po zemi z levé strany, Kameník zmenšil úhel soupeři v souboji jeden na jednoho a zasáhl nohama.
17'
Jeden z hostů na pravé straně vystoupil z obrany a fauloval. Domácí celek rozehrál standardní situaci celkem rychle, ale zatím nevystřelil na Kameníka.
17'
Špatná narážečka Mezlíka se spoluhráčem, hosté reagovali brejkem po pravém křídle, kdy hráč Jiskry zakončil z dvaceti metrů mimo tři tyče.
16'
Při rohu domácích z levé strany vyskočil hostující hráč na přední tyči a zlikvidoval nebezpečí hlavou. následně hraje na pravé straně Šuta.
16'
Komínek vyzval spoluhráče na pravé straně k pokračování akci. Následně zkusil favorit zápasu dlouhý balon na hranici vápna, ale Kameník nezasahoval.
15'
Centr z levé strany vypadal celkem zajímavě, ale hostům pomohl dobrým výběhem Kameník.
14'
Hostující hráč DANIEL DYDOWICZ vystřelil z šestnácti metrů po zemi a pokus končí v dolních pater branky. Tomáš Pokorný pouze máchal rukama, ale favorit zápasu jako první inkasuje.
13'
Kriegsmann obešel na pravé straně na polovině hřiště dva hráče, ale jinak se nic víc nestalo. Hrát budou po pravém křídle.
13'
Tomáš Němec byl na začátku nepřesné kombinace hostů, ale ani domácí nebyli přesní směrem dopředu. Kontr Rýmařova táhl po levé straně Vajdik až Tomáš Pokorný skočil pro balon.
12'
Domácí celek postupoval rychle do útoku, ale šestnáct metrů od branky soupeře ztratil balon. Posléze ještě nepřesně centroval z pravé strany pravačkou na penaltu Kriegsmann.
11'
Šuta obdržel pas na pravé straně, ale domácím nevyšla souhra přes útočníka. Poté se nedostal k míči na hranici vápna Radek Němec.
11'
Kameník rozehrával až na hranici vápna, kde se neprosadil v souboji jeden na jednoho Radek Němec, hosté ještě vhazují z levé strany Tomášem Němcem.
10'
Zřejmě Šuta poslal křižný dlouhý balon na levou stranu do ofsajdu.
10'
Při kombinaci domácí obrany si nohama zahrál také Tomáš Pokorný. Hosté ovšem předvedli vynikající presink a budou tvořit hru.
9'
Rozehrávka šla přes Kocúra na pozici stopera, následoval dlouhý balon na levou stranu, kde ze souboje mezi Kriegsmannem a Vajdikem vyšel lépe hráč hostů.
9'
Šuta nahrával na pravou stranu Mezlíkovi, ten zrychlil hru, balon skončil v zámezí, hrací předmět si vezme Kameník a bude vykopávat.
8'
Centr pravačkou na zadní tyč neohrozil Tomáše Pokorného. Hosté ovšem ještě zůstávají na balonu.
7'
Hostující hráč získal svojí střelou roh z levé strany.
6'
Domácím vůbec nefungovala přechodová fáze, hostující mužstvo mělo k dispozici aut a posléze jeden z hráčů favorita zápasu fauloval na polovině hřiště. Sudí Denev mu domlouvá.
6'
Viděli jsme aut na hlavu Komeníka a následný faul jednoho z hostů.
6'
Ondruška se zapojil do hry na levé straně, ale Radek Němec na křídle nemohl zpracovat balon, vhazuje Kriegsmann.
5'
Hostující bek byl hodně důrazný v souboji s Kriegsmannem, Kameník by měl vykopávat od vlastní branky.
4'
Domácí celek zvolil rozehrávku nakrátko, hosté presovali Radkem Němcem bez úspěchu, nyní se na pravé straně na polovině hřiště anbízí Kriegsmann.
4'
Pravačka Kameníka vykopla míč na levou stranu, kde Tomáš Němec fauloval v souboji s Kriegsmannem.
3'
Kameník vyběhl na levou stranu na hranici vápna, domácí vhazovali, ale Šuta udělal útočný faul zezadu.
3'
Následovala ztráta Šuty na pravé straně, ale jeden z jeho spoluhráčů mu pomohl. Poté hraje na pravém křídle Mezlík.
2'
Domácí nerozehráli ideálně po levé straně, po sérii nepřesností útočil hostující celek centrem do ohně.
2'
Domácí celek vhazoval z levé strany, zahrála si posléze obrana Velkého Meziříčí až přišel pas na útočníka, u balonu momentálně Kriegsmann.
1'
Komínek fauloval na polovině hřiště na hranici žluté karty, následně Dydowicz rozehrál z levé strany křížem.
1'
Ondruška se jako první dotkl balonu, ale hosté prakticky vzápětí nezvládli přechod do útoku.
1'

FC Velké Meziříčí: T. Pokorný – Šimáček (C), Kriegsmann, Bouček, Šuta, Mezlík, Simr, Smejkal, Demeter, Komínek, Mucha
Náhradníci: Kruba – P. Pokorný, Duba, Berka, Minařík, Dufek

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – T. Němec, Harazín, R. Němec, Fiala, J. Furik (C), Dydowicz, M. Furik, Kocúr, Vajdik, Ondruška
Náhradníci: Baroš – D.Furik, György, Hleba

Rozhodčí: Denev – Nováček, Soukal.
FC Velké Meziříčí
Domácí celek se může posunout do čela MSFL. Momentálně je o bod druhý za Prostějovem, který včera vyhrál. Také Velké Meziříčí v posledních dvou duelech prohrálo.

A sice v Otrokovicích poměrem 0:2, když se nechal bez prvního žlutého varování vyloučit Dolejš a soupeř udeřil dvakrát v závěru. Opomenout nemůžeme ani prohru 1:2 s Prostějovem, o kterém už byla řeč. Prostějov zvítězil gólem Kroupy ze 73. minuty.

Domácí mužstvo má v tomto ročníku MSFL vůbec nejlepší ofenzivu (39 vstřelených gólů). K tomu výrazně přispěl Pavel Simr, muž s deseti přesnými zásahy na svém kontě.
SK Jiskra Rýmařov
Hostující celek je jasným outsiderem dnešního zápasu. Ze čtrnácti odehraných duelů získal patnáct bodů, což jej řadí na dvanáctou pozici MSFL.

V posledních dvou duelech pokaždé prohrál. Nejprve v Líšni 1:2, když Ondruška ve druhém poločase pouze snižoval. Následně doma 3:6 po divoké přestřelce s Kroměříží. V závěru navíc Šupák a Krhut dostali přímou červenou kartu.

Nejlepším střelcem hostů je právě zmiňovaný pětigólový Šupák.
Delegace
Hlavní rozhodčí = Alex Denev
První asistent = Ivo Nováček
Druhý asistent = Bedřich Soukal
Delegát FAČR = Pavel Sedláček
Hezké dopoledne! Fotbalová MSFL nabízí od 10:15 souboj FC Velké Meziříčí – SK Jiskra Rýmařov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.