MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Frýdek-Místek - 4. května 2019   14:00

Hulín
Hulín
0:1
(0:0)
Frýdek-Místek
63' Literák
Hulín
Machalický – Josl, Rožek, Smrčka, Vyskočil.
Kalina – Dendis, Gomola, Kaizar, Mozol, Mrkvička, Vychodil.

Nic dalšího se dnes nestane! Utkání končí vítězně pro tým hostů, jenž udrželi jednogólové vedení a připisují si tak velmi důležité tři body do tabulky. Právě jedinou branku vsítil v 63. minutě z pokutového kopu kapitán Frýdku-Místku, když uklidil míč do levého rohu brány.

Tohle je pro tento zápas vše, děkuji za pozornost.
90+4'
90+4'
Gólman hostů pokus jednoho z domácích chytá. Tohle bude pro dnešní utkání nejspíš vše.
90+3'
Hulín to ještě zkouší na útočné polovině.
90+3'
Místo toho si míč bere gólman Kofroň, jenž s rozehrávkou jistě nebude spěchat.
90+2'
Domácí teď klidně mohli skórovat! Nachomýtnuli se s míčem ve vápně hostů, k pořádně střele se však nedostali.
90+1'
Odkop od brány domácích.
90'
Další žlutá! Za zákrok proti pravidlům svoji první kartu v zápase vidí také Oulehla.
88'
S míčem na kopačkách se do útoku vydává celek Spartak Hulín.
87'
Rozehrávka domácího týmu z poloviny hřiště.
85'
První žlutá karta pro domácí. Zasloužil se o ni nedovoleným zákrokem Kostka. Standartka hostů.
84'
Útok domácích se rázem změnil na další protiútok hostů. Nyní bude k vidění rohový kop Frýdku.
82'
Červení se snaží najít recept na obranu hostů. Zatím však neúspěšně.
81'
Hosté teď na domácí vyvíjeli poměrně krutý tlak. Naštěstí pro ně se Frýdek provinil útočným faulem, takže se Hulín na chvíli osvobozuje.
80'
Opětovnou špatnou přihrávku modrých zachytává pohotová obrana domácích.
79'
Neúspěšný protiútok Frýdku-Místku.
78'
Máme tu premiérovou žlutou kartu. Dostává ji hráč Frýdku-Místku Hýbl.
77'
Brankář Jelínek si našel letící míč a bezpečně jej chytil do náruče.
76'
Sudí píská další faul domácích! Standartní situace pro tým hostů z levé strany.
75'
Vhazování pro modré.
74'
Nedovolený zákrok hostů dává Hulínu šanci ze standartky.
73'
Hosté přečetli myšlenku domácích a na chvíli tak odvrací možné nebezpečí.
72'
Menší občerstvovací pauza.
71'
Hezký protiútok, ale ještě hezčí obranná činnost defenzívy domácích! Když se útočník hostů dostal k nebezpečné střele, dokázala obrana domácích míč znovu zblokovat.
70'
Gólman Kofroň zahrává odkop od svojí brány.
68'
Míč na kopačkách Frýdku-Místku.
67'
Další šance domácích. V šestnáctce se s míčem obtočil Minář a ihned poté vypálil. Jeho projektil prolétl jen těsně vedle levé tyče.
66'
Velká šance Hulína! Ve vápně se ocitl domácí hráč, který nedokázal z blízkosti umístit míč za záda Kofroně!
65'
Do útoku směřují domácí.
63'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
A je to gól! Rozhodčí nařídil hostům pokutový kop! Na penaltový puntík si míč umístil PETR LITERÁK, jenž nechytatelnou střelou do levého rohu brány posílá Frýdek-Místek do vedení!
62'
Byla nařízena penalta.
60'
Ostrý skluz domácího útočníka zezadu sudí ohodnocuje jen za cenu dalšího volného kopu.
59'
Hulínští se rozhodli místo centru vypálit přímo na bránu. Střela končí vysoko nad.
58'
Standartka pro domácí celek.
57'
Zajímavá šance pro hosty v modrém! Tým Frýdku-Místku se hnal v přečíslení na soupeřovu bránu, jeden z hráčů to vzal na sebe a vyzkoušel vystřelit na bránu. Jeho pokus však nebyl z těch nejpřesnějších, míč proletěl vysoko nad břevnem.
56'
Fotbalista je odváděn za čáru, kde si nějakou chvíli pobude. Nakonec to vypadá, že nejspíš dojde i na střídání.
55'
Na zem teď ošklivě spadl domácí hráč s číslem 3. Rozhodčí ukazuje ošetřovatelům, aby přispěchali na pomoc.
54'
Faul na Hulín.
53'
Na trávníku zůstali ležet dva domácí hráči. Už se však zvedají a hra bude moci pokračovat.
52'
Domácí hráč se ocitl v šestnáctce s míčem, následně spadl a vyžadoval si pokutový kop! Rozhodčí však gestikulací ukazuje, že tohle mu na penaltu stačit nebude.
51'
Hosté se po zisku míče snažili poslat balón nabíhajícímu spoluhráči do útoku. Trajektorii míče však zachytil útočník Hulína.
50'
Volný přímý kop domácích.
49'
Další útok hostů. Znovu tu je však pohotová defenzíva domácích, která střelu Frýdku opět blokuje!
48'
Riskantní zákrok Hulína na soupeře ve vlastním vápně. Rozhodčí hru nechává plynout dál, penaltu nenařizuje.
47'
Výborná práce hráče hostů, jenž se dokázal s přehledem prosmýknout přes dva obránce domácích.
46'
S míčem na kopačkách začínají domácí.
46'
Druhý poločas začne za přibližně 10 minut.
Stav utkání je tak nadále bez jediné branky. Největší šance se zrodily před bránou domácích, když to útočníci Frýdku-Místku dvakrát napálili přímo do skvěle postaveného brankáře Jelínka.
Sudí se rozhodl první půli neprotahovat a odpískal konec pár sekund po 45. minutě.
45+1'
45+1'
Pořádný útok si po dlouhé době vyzkouší i domácí.
45'
Hulínu se nakonec podařilo nebezpečí ubránit a stále je tak stav bezbrankový.
45'
Vzápětí tu je rohový kop pro Frýdek.
44'
Tohle mohlo klidně být za žlutou! Domácí hráč teď ostrým zákrokem zastavil soupeře od průniku do zajímavé šance. Sudí je však stále klidný a nařizuje další přímý kop.
43'
Další přerušení. Podle všeho se domácí znovu provinili proti pravidlům.
42'
Nepovedený centr odkopává domácí obránce jen do autu.
41'
Rozhodčí označuje další standartní situaci pro hosty.
40'
Nákop Frýdku-Místku do před brankového prostoru se podle sudího odrazil od hráčů hostů. Nastává tak odkop od brány.
39'
Balón v držení hostů.
37'
Pěkná akce domácího Hulína! Již se zdálo, že to hráči překombinovali, ovšem nakonec se ke střele dostal Oulehla, jenž hezkou střelou provětral Kofroňovy rukavice!
36'
Defenzíva hostů je nelítostná. Jakmile se dostávají domácí do útoku, v momentě jsou u nich fotbalisté v modrém.
35'
Další nebezpečí domácí zažehnali.
34'
Standartka pro Frýdek-Místek.
33'
Hulín se hnal do zajímavého protiútoku. S míčem nedoputovali daleko, když je včasná obrana obrala o míč.
32'
Útočný faul Spartaku. Míč pro soupeře.
31'
Modří se snažili vniknout až na hranici šestnáctky, ale pas na jednoho z hráčů byl příliš dlouhý.
30'
Hulín se prozatím osvobozuje
29'
Frýdek se přesunul na polovinu domácích a začíná kombinovat.
28'
Po chvíli se zvedá a vysílá se svými spoluhráči nákop do prostoru branky soupeře. Míč však opět ztrácí.
28'
Na zemi zůstává ležet domácí hráč po hlavičkovém souboji.
27'
Balón si bere Jelínek. Odkop od brány.
26'
Hulín se ocitá v problémech. Hosté v jejich šestnáctce co chvíli kombinují a dostávají se k nebezpečným šancím!
25'
Nedovolený zákrok domácích.
24'
Domácí celek dnes zvolil pruhované bílo-červené dresy. Hosté vsadili na modré dresy s šikmým pruhem.
23'
Další prudká střela hostů! Brankář Jelínek ji znovu vyráží a opět tak zachraňuje svůj celek od inkasování.
22'
Útočník hostů se vyskytl s míčem v dobré střelecké pozici. Svojí šanci však propásl, když se ji snažil vylepšit pár dalšími kličkami.
21'
Frýdek postupuje do útoku.
20'
Autové vhazování hostů.
18'
Nákop od rohového praporku nijak vážně branku hulínského gólmana neohrozil.
17'
Hosté se hnali do líbivého útoku. Když z pravé strany centroval jeden z jejich hráčů do vápna, zblokoval pohotově míč domácí obránce. Roh pro Frýdek-Místek.
16'
Volný přímý kop domácích z vlastní poloviny.
14'
Hulín se pomalu dostával do zajímavého útoku. Když pak vyslal ze středu hřiště domácí hráč pas na levou stranu, bylo vše ztraceno.
13'
Balón se opět vrací do teritoria domácího brankáře.
12'
Domácí obránce výborně vystihl pas hostů. Nebýt toho, šel by Frýdek do přečíslení.
10'
9'
K míči se dostává i brankář hostů Kofroň, jenž posílá svůj tým dopředu.
7'
Domácí kontrolují hru pár přihrávkami na jejich půli.
6'
Útočník hostů se před vápnem odhodlal ke střele, míč však ani náhodou neohrozil bránu.
5'
Frýdek-Místek se od středu hřiště pokusil rozvinout útok, ovšem díky nepřesné přihrávce si domácí vzali míč zpět a pokoušeli se ohrozit branku soupeře.
4'
Domácí sice byli nastěhovaní na útočné polovině, avšak vlivem nepřesných přihrávek byli nuceni vrátit míč svému gólmanovi.
3'
Jeden z hostí vypálil na Jelínka štiplavou střelu.
2'
U míče jsou domácí.
1'
Hráči jsou již na hrací ploše a podávají si ruce.

SK Spartak Hulín: Jelínek (C) – Koláčný, Kostka, Minář, Ondřejka, Oulehla, Pospíšil, Sedláček, Šrom, Tureček, Vyskočil.
Náhradníci: Machalický – Josl, Rožek, Smrčka, Vyskočil.

MFK Frýdek-Místek: Kofroň – Bialek, Duda, Hloch, Hruška, Hýbl, Hykel, Literák (C), Skwarczek, Varadi, Vašíček.
Náhradníci: Kalina – Dendis, Gomola, Kaizar, Mozol, Mrkvička, Vychodil..
Vítám všechny příznivce české MSFL! V sobotu krátce po obědě je na programu 23. kolo mezi Hulínem a Frýdkem-Místkem.

Hulín:
Domácí celek patří v MSFL k podprůměrným týmům. Aktuálně hájí 14. pozici a na sestupovou příčku si drží náskok pouhého jednoho bodu. Poslední zápas sehrál Hulín taktéž na své půdě, ovšem podlehl 0:3 průměrným Otrokovicím.

Frýdek-Místek:
To hosté se můžou pyšnit. Leží na čtvrté pozici se ztrátou dvou bodů na první příčku, ze které daný tým postupuje do vyšší ligy. Frýdek-Místek hraje v tomto roce zatím bez jediné prohry a jediného inkasovaného gólu! Poslední výhra padla před domácími fanoušky, kdy rozdrtili Dolní Benešov 6:0.

Vzájemné zápasy:
Jediné společné klání v posledních letech sehrály tyto týmy v říjnu minulého roku – Frýdek-Místek zvítězil doma 5:1.

Zajímavost:
• V letošním roce se ještě nikomu nepodařilo v lize vstřelit Frýdku-Místku gól (za osm utkání)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.