MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Líšeň : Rýmařov - 4. května 2019   16:30

Líšeň
Líšeň
1' Krška  • 82' Smejkal
2:0
(1:0)
Rýmařov
Rýmařov
Líšeň
Vítek – Smejkal, Bednář, Černín, Minařík (78. Jambor), Krška (C) (90+1. Daněk), Hlavica, Machálek, Fall, Demeter, Rolinek (70. Vavřík)
Leznar – Vavřík, Jambor, Šperka, Daněk
Petr Dorušák – Vlastimil Ogrodník, Luboš Drozdy
Líšeň
365 diváků
Rýmařov
Kameník – Němec (28. Kováč), Kundrátek P. (62. Furik J.), Kundrátek L., Dydowicz, Furik M., Kocúr (C), Tilkeridis, Šupák, Hleba, Kolísek
Baroš – Furik D., Furik J., György, Kováč

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Líšeň dnes zvítězila na své půdě 2:0, když se už v první minutě prosadil Krška a v 82. minutě potvrdil výhru domácích Smejkal.
90+2'
90+2'
Velice blízko byla Líšeň ke třetí brance, ale přízemní centr letící do vápna skončil těsně vedle levé tyče!
90+1'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Daněk.
90'
Ovšem Líšeň dnes hraje ve velké pohodě a i v ne zrovna dobré formě v jarní části, dnes předvádí vyrovnaný výkon.
89'
Hosté ale nyní ještě získali rohový kop z pravé strany a snaží se zdramatizovat konec zápasu.
88'
Ve vápně byl zmatek, ale nakonec si Líšeň se vším poradila a je velice blízko k zisku tří bodů.
87'
Domácí se dopustili faulu na své polovině a Rýmařov tak získal volný kop.
85'
A dalším potrestaným hráčem žlutou kartou je Lukáš Kundrátek a ke konci utkání se tak hodně žlutí.
84'
Kolísek nyní uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
83'
Šupák ještě uviděl žlutou kartu, když si stěžoval pomeznímu na ofsajd.
82'
Líšeň právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Hodně na hranici ofsajdu se do zakončení dostal TOMÁŠ SMEJKAL, který si poradil a překonal brankáře! Líšeň tak vede 2:0!
81'
Tak tohle byla obrovská šance domácího hráče, který se dostal ke hlavičce, ale Kameník předvedl skvělý zákrok!
80'
Domácí jsou v tlaku a posílají nebezpečné centry do vápna Rýmařova.
78'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Jambor.
76'
A další rohový kop pro domácí mužstvo, které tak může rozhodnout toto utkání.
75'
Následný centr ovšem skončil jen v moci brankáře Kameníka a dopředu tak může jít Rýmařov.
73'
Poslední minuty je to spíše Rýmařov, který se snaží něco vymyslet, ale nyní má rohový kop Líšeň.
71'
Líšeň se nyní snažila něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
70'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Rolinek, přichází Vavřík.
69'
Parádní skluz domácího obránce, který zamezil soupeři se dostat do šance.
68'
Rýmařov má k dispozici další rohový kop, když byl centr z levé strany odvrácen do zámezí.
67'
Posléze přišel faul ze strany Rýmařova ve středu hrací plochy a Líšeň s rozehrávkou nespěchá.
66'
Ovšem Líšeň si zatím ví rady se standardkami soupeře stejně jako nyní.
65'
Rýmařov získal rohový kop z pravé strany, když byl centr zblokován do zámezí a hosté tak mohou srovnat stav utkání.
63'
Jiskra sice měla k dispozici volný kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl, jelikož následný centr skončil pouze na hlavě domácího obránce.
62'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Kundrátek P., přichází Furik J..
60'
Hodina hry je u konce a Líšeň hájí těsně vedení nad Rýmařovem.
59'
Ovšem následná standardní situace nepřinesla nic vážnějšího.
57'
Tentokrát si už domácí vytvořili velice solidní šanci, ale nakonec přišlo zakončení, které bylo zblokováno a bude následovat rohový kop.
55'
Hostující hráč se dopustil jen faulu ve středu hrací plochy a Líšeň tak opět může něco podniknout směrem dopředu.
54'
Žlutou kartu dostává Černín (SK Líšeň).
53'
Líšeň se nyní dostala dopředu po pravé straně, ale následný centr byl zblokován a následuje rohový kop.
51'
Pokus hostujícího hráče zpoza vápna nebyl moc razantní a navíc šel jen vedle levé tyče.
50'
Domácí útočník se ocitl pouze v ofsajdovém postavení a Rýmařov tak bude u balónu.
48'
Nákop Líšně skončil pouze za bránou Rýmařova a následuje tak odkop brankáře Kameníka.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:32.
První poločas je u svého konce a Líšeň vede nad Rýmařovem 1:0. Už v první minutě poslal domácí do vedení David Krška a Líšeň tak do utkání vstoupila skvěle. Posléze se hra trochu srovnala, ale nakonec mohli jít domácí do dvoubrankového vedení, ovšem zakončení skončilo na horní tyči.
45'
44'
Líšeň pokračuje v tlaku a po chybě v hostující obraně se domácí útočník dostal ke střele, ale ta letěla pouze vedle levé tyče.
43'
Posléze se domácí opět dostali do vápna soupeře, ale tentokrát skončil míč v moci gólmana Kameníka.
42'
A málem to bylo 2:0 pro Líšeň! Fantastická akce vedená po levé straně skončila na hranici vápna, odkud přišlo zakončení, které ale orazítkovalo jen břevno svatyně Rýmařova!
40'
Patrik Kundrátek uviděl žluté varování za svůj nedovolený zákrok, když se snažil dostat k míči na polovině soupeře.
39'
Hodně sporný moment na polovině domácího celku, když šel útočník Rýmařova k zemi v protiútoku, ale sudí nechal hru pokračovat.
37'
Domácí se snažili projít po pravé straně, ovšem obrana Rýmařova nyní pracuje skvěle a nenechává soupeře se dostat ke střele.
35'
Momentálně nám toho hra moc nepřináší, jelikož Jiskra se snaží nakopávat míče, které ale končí jen vedle brány Líšně.
33'
Hosté měli k dispozici rohový kop z pravé strany, ale ten nic vážnějšího ani tentokrát nepřinesl.
31'
Rýmařov se pokoušel něco vymyslet nákop, ovšem ten byl i tentokrát nepřesný a skončil pouze u brankáře Vítka.
30'
Půl hodina hry je u konce a Líšeň stále vede nad Jiskrou Rýmařov 1:0, díky gólu v první minutě.
28'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Němec, přichází Kováč.
27'
Nákop Líšně skončil jen v moci brankáře Kameníka, který tak uklidnil hru a především tlak soupeře.
25'
Domácí mužstvo se snažilo dostat po pravé straně straně, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
23'
Ovšem ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího a balón skončil pouze v zámezí za bránou.
22'
Opět nedovolený zákrok na straně Rýmařova a další možnost skórovat pro domácí.
21'
Ovšem nakonec standardní situace žádné pozdvižení nepřinesla, jelikož centr skončil pouze v moci brankáře.
19'
Další faul na straně hostů a následuje tak přímý kop Líšně z nebezpečné pozice.
17'
Nyní domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany a může tak zvýšit svoje vedení.
16'
Rýmařov je poslední minuty aktivnějším týmem a nyní získal autové vhazování na polovině soupeře.
14'
Fall Lamine uviděl za svůj faul žlutou kartu.
12'
Posléze se domácí útočník dopustil pouze nedovoleného zákroku a Rýmařov tak může něco vymyslet.
10'
Brankář Kameník nyní vytáhl skvělý zákrok proti střele domácího hráče a nenechal jít Líšeň do dvoubrankového vedení!
8'
Ovšem následný centr skončil pouze u obrany Líšně, která míč dostala do bezpečí.
7'
Hosté nyní získali rohový kop z levé strany a mohou tak srovnat stav utkání.
6'
Jiskra to zatím zkouší především po pravé straně, ale na to je domácí mužstvo zatím připravené.
4'
Následně ale přišel jen nepřesný nákop, který skončil v moci brankáře Vítka.
3'
Hosté to zkoušeli po pravé straně, ale přes obranu Líšně se nedostali, ovšem u míče zůstali.
2'
Líšeň pokračuje v tlaku, ale nakonec přišel pouze faul.
1'
Tak tohle je skvělý start domácího týmu do tohoto utkání, jelikož už v první minutě se prosazuje DAVID KRŠKA, který vypálil fantastickou ránu do levé šibenice!
1'

SK Líšeň: Vítek – Smejkal, Bednář, Černín, Minařík, Krška (C), Hlavica, Machálek, Fall, Demeter, Rolinek
Náhradníci: Leznar – Vavřík, Jambor, Šperka, Daněk

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec, Kundrátek P., Kundrátek L., Dydowicz, Furik M., Kocúr (C), Tilkeridis, Šupák, Hleba, Kolísek
Náhradníci: Baroš – Furik D., Furik J., György, Kováč

Rozhodčí: Petr Dorušák – Vlastimil Ogrodník, Luboš Drozdy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet plný online.